4495
  • KnightRider
    #610

    Kamu. Innen látszik, hogy kamu. Nekem már az is gyanús, hogy minden képen ugyanabban a pozicióban áll az érzékelősáv fénye. Photoshop munka az egész, millió ilyen kering a neten (emlékszik még valaki a Koenigseggre?).
  • Bullitt
    #609
    Na hát ez katasztrófa, előre látom..
  • bertino
    #608
    http://www.sg.hu/cikkek/56538/itt_az_uj_k_i_t_t
  • Winz
    #607
    Nagyon vagány mikor M-es bőrjakóba (csuklójáig ér az újja)tájgerbukfencezik,a sérő is erős,kis hullám van benne
  • KnightRider
    #606

    Véleményem szerint jobb lesz a sorozat Michael nélkül. Ismerjük el, Hasselhoff már nem az, aki akkor volt. Megöregedett, szétalkoholizálta az agyát, még nekivezetné Kittet részegen a fának. A sorozatot alapból is az különböztette meg a kor többi hasonló beállítású sorozatától, hogy betették Kittet és a "beszélő csodaautó" koncepció vitte a prímet. Ha sikerül az új Kittet is olyan jól eltalálni, mint az eredetit, akkor jó lesz.
  • bertino
    #605
    lesz, ami lesz... erre én is scak ennyit tudok mondani
  • DJ Skyline
    #604
    Megvan az új Knight Rider
    "A sikeres sorozat most folytatódik, azonban Hasselhoff nélkül."
    hát nem tudom, Hasselhoff nélkül olyan lesz mint a mákostészta mák nélkül :|
  • KnightRider
    #603

    Az amerikai kiadás volt kétoldalú lemez, a magyar hagyományos egyoldalú. De jobb is, az amerikainak rosszabb emiatt a minősége. A magyar meg gyönyörű, nagyon szép disc labellel (Kitt műszerfalának részletei).
  • DJ Skyline
    #602
    nem semmi, és még olcsó is, ha azt nézem, hogy elvileg (ha osztálytársam nem nézte félre) ezek dupla rétegű lemezek, tehát 16 dvd lemezt kap az ember 14.000 FT-ért! de legalább elkezdték végre kiadni dvd-n itthon is!
  • KnightRider
    #601

    Kedves rajongótársak!

    A mai napon megjelent a Knight Rider első évadja DVD-n, magyar és angol hangsávval. Az ára 14000 jó magyar forint, de egy igazi rajongónak megéri. Megvettem, a képe gyönyörű, felújított, a szinkron is a régi jó magyar. Egyetlen szépséghibája van: a pilot epizódot (Nehéz örökség) az utolsó előtti lemezre tették, felbolygítva egy kicsit a sorrendet. De így is, nyolc lemeznyi tömény Michael, Kitt, Bonnie és Devon.

    Nyomás a boltokba, pajtik!
  • Magoo
    #600
    Le vagy maradva kb 2 évvel...mert ez akkor volt hír....és rég kiderült hogy kamu.
    Nem moziban lesz hanem tv-ben és nem walker-rel...lapozgasd az imdb-t.
    Ha meg nem tudsz valamit biztosra, kár úgy mondanod, mintha frankón tudnád...
  • zoliii
    #599
    Az új Knight Rider jövő nyáron fog bejönni a mozikba Paul Walker főszereplésével.
  • Jrex
    #598
    én régen néztem ezt a sorozatot,csak 1 részt kihagytam amit nagyon sajnálok mert akkor lett fehér vagy mi...a knight rider 2000 című filmet is láttam,most a knight rider 2010-re fáj a fogam mert még nem láttam...
    ha jól veszem ki lesz 1 új rész?
  • DJ Skyline
    #597
    van valami új hír a filmről? nagy a csend körülötte! :| knightrider.hu-n sincs semmi új hír már 2 hónapja
  • Daza500
    #596
    Torrenten fent van a teljes sorozat, eredeti szinkronnal.

    Ha magyar szinkronos részekre vágysz...hát...talán dc-n elvétve pár darab.
  • ugot2know
    #595
    Az NBC szeretné elkészíteni a Knight Rider felturbózott, modernebb változatát: Michael és KITT újra akcióba lendül.
  • Zsolesz0721
    #594
    hi! www.macseta.netipar.hu ezen az oldalon be regeltem egy ftp-re,és már nem lehet tölteni knight ridert.
    nem tud v.ki olyan oldalt ahol le lehet tölteni az összes epizódot???
    Lehet ftp,csak tölcsem.
    itt az msn-em:[email protected]
    Segitsetek!!!!!!!!!
  • Cuervo
    #593
    üdv!a 3. és 4. évados autóban hogyan kell ezeket a módokat váltani:Power,Normal,Auto,Pursuit ?
  • glodics
    #592
    Sziasztok! nem tudja valaki hogy melyik rész az amiben azzal a fehér knight autóval vetekszik ??????? kösz
  • Synchronous
    #591
    Ez nem egy k**va warez.
  • Zsolesz0721
    #590
    sziasztok lécci adjatok egy olyan linket,ahonnan le lehet tölteni az összes részt. lécci
    imádom a knight rider-t!!!! pls
  • DJ Skyline
    #589
    feltették az utolsó 11 részt is a...khm...oldalra! teljes lesz a paletta!
  • DJ Skyline
    #588
    most így fejből ez a 4 jutott eszembe a Veszélyes hulladékot leszámítva! Góliátos részekben akkora nagy kár nincs! a Góliát részben felborul, leamortizálódik, de Májkel' szerel rajta, így tovább tudnak haladni, igaz KITT nehezen irányítható, stb! Góliát visszatérben megint megböki a kamion, de itt nagy sérülés nincsen végülis!
  • bigfoot
    #587
    hehe faszák
    az viszont poén hogy kilövi a KITT és simán lábra érkezik mintha 20cm ről ugrott volna le:D
  • bigfoot
    #586
    köszi!
    sasolom is
  • bigfoot
    #585
    robotok királya+ál devon
    ezek ben van a kár?vagy azok másikak?
  • DJ Skyline
    #584
    akkor itt van 1-1 jelenet A robotok királya, és Az ál Devon részekből! az a baj, hogy vagy 5 percet fellehetne venni mindegyikből, de sajnos a feltöltési sebességem nem egy húbazz (32 Kbyte / sec), így sok időbe telne a videókat feltenni
  • DJ Skyline
    #583
    jó, mondjuk a Góliátos részekben nem kap akkorát, mert tovább tud menni, de a többi 2 részben elég csúnyán tönkre megy, pláne a Veszélyes hulladék részben
  • DJ Skyline
    #582
    Goliath (második évad)
    Goliath visszatér (második évad)
    A robotok királya
    Az ál Devon

    mindjárt csinálok egy kis videó jelenet halmazt a leamortizálásról :D
  • bigfoot
    #581
    nah király!!grat!
    én a góliát és kar os részeket akarom beszerezni,
    tényleg ezeken kívül mikor esett még szét?:D
  • DJ Skyline
    #580
    szegény KITT-et azért párszor összeépítették a sorozat alatt! nem is tudom melyik részben amortizálódott le a legjobban, talán a Veszélyes hulladék című epizódban! viszont örülök, mert 11 részt leszámítva teljes a paletta!
  • Magoo
    #579
    Az első dupla rész, bármennyire is gyerekes megoldásokkal rukkol elő néhol, mégis olyan marhára meghatározó sztem mindenkinek, hogy az alig önthető szavakba! :)
    Tényleg nagyon feelinges! javaslom, hogy mihamarabb nézd meg! :)
  • Web mester
    #578
    Én még nem láttam az első részt:(
  • bertino
    #577


    ez a kép maradt meg bennem, mikor először láttam az első részt, nagyon jellegzetes, hatalmas nosztalgia ez most nekem :)
  • Broafka
    #576
    ok, majd lehet hogy küldök, egyenlőre csak megnézem, meg gondolkozok, meg helyet csinálok, meg stb, de kössz a linket! :)
  • DJ Skyline
    #575
    lefosom a bokám, megcsináltam! leszedtem az ace codec mega pack legfrissebb verzióját, kicsit állítgattam rajta, és most a divx lejátsza!
  • DJ Skyline
    #574
    íme
    de kérek email címet, mert meghívó alapján tudsz csak jönni! aztán a többit majd mondom utánna
  • Broafka
    #573
    hát kár, mondd azt hogy én kértem, azt nekem adják a büntit! :P

    (egyébként meg ide nem jár modi! :D)
  • DJ Skyline
    #572
    mert warez oldal! nem akarok miatta büntit kapni, ha tök véletlen betéved egy moderátor! de mondom, ha kell, privátban adom a linket! :)
    csak gáz van, mert most a második évadot szedem, lent van már 3 rész, de egyiket sem játsza le, egy lejátszó sem! kipróbáltam mindennel, media player, divx, winamp, qucik time, power dvd, de egyikkel sem megy! reménykedem benne, hogy nem a videó a szar, hanem az én kodekem, és majd egy kodek frissítés megoldja a dolgot! vagy majd az asztali dvd lejátszó lejátsza, passz!
  • Broafka
    #571
    miért nem teszed be a linket ide? :$