4495
  • Nuki
    #771
    Én csak most szereztem tudomást az új sorozatról, a régit nagyon kicsi koromban néztem, és bár alíg maradt meg bennem némi emlékfoszlány, a jó érzés megmaradt. Én is várom már ezt az új sorozatot :)))
  • spike0007
    #770
    Tényleg érdekes dolgok vannak leírva! Egyre jobban körvonalazódnak a dolgok, jó kis sorozat lehet belőle! :)
  • KnightRider
    #769

    Interjú a főszereplőkkel, érdekes infók
  • Mozes13
    #768
    Tudom, hogy nem ide való, de gondoltam hátha egy-két rajongót érdekel. Van egy új, bontatlan Knight Rider 1. évadom (8dvd) 10.000-ért. Ha érdekel írj.
  • Broafka
    #767
    jól van nah :D
  • bertino
    #766
    szívszédülést kapott volna vlszleg
  • DJ Skyline
    #765
    lemaradt a smile a végéről, ezt tessék még oda képzelni:
    elnézést
  • DJ Skyline
    #764
    Carroll bá' ha ezt hallotta volna
  • Szabi1991
    #763
    [center]

  • KnightRider
    #762

    Shelby papa Mustangokat is tuningol :D
  • Broafka
    #761
    shelby? azt hittem mustang lesz
  • spike0007
    #760
    Király!!!!!!
  • KnightRider
    #759

    Új promo:

  • SlayR
    #758
    Én is szeretnék egy ilyet nincs valami másik magyar ahonnan rendelni lehetne? :)
  • Rykov
    #757
    Kösz az infót. ;)
  • KnightRider
    #756

    DJ Skyline: az egyik csaj lesz az új gépész, aki amúgy is az új Kitt megépítőjének a lánya. A másik supporting chaacter lesz, FBI ügynöknő (és amennyire tudom, talpig leszbikus)

    Rykov: LOL, én mémetországból hozattam ennyiért. A Holfényesek rablók, én tíz ronygot adtam ki náluk egy Star trek dioramáért. Nézd meg a Replica modellboltot a Móricz Zsigmond Körtéren, ott kb 10ezerért megkapod.
  • w77d
    #755
    mondjuk engem már hidegen hagy, itt csücsül a vitrinben :D
  • Rykov
    #754
    Bizony. :) Limiált példányszámban, 19 rugóért. :P Nemrég találtam, azt hiszem kezdhetek gyűjteni. ;)
  • w77d
    #753
    nabammeg már itthon is kapható? :D
  • Rykov
    #752
    Nemtudom, lehet, hogy egyszer már be volt ide linkelve, de azért beteszem:

    http://holdfenyteam.hu/knightrider/
  • DJ Skyline
    #751
    lehet tudni valamit hogy a 2 csaj mit fog csinálni a filmben? lesz itt is szerelő és kamion? a kamion csak hülyéskedés volt, de a szerelő esélyes még valamelyik csajra
  • Szabi1991
    #750
    #735
  • w77d
    #749
    ez már egyszer be volt ide linkelve
  • PrisonMan
    #748
    ha nem jönne be a videó, akkor katt ide.
  • PrisonMan
    #747
    Újabb promo, a régi főcímzenével
  • SlayR
    #746
    ezt olyan emosan adtad elő :DDD Szerintem meg pont hogy jónak igérkezik...azt ne mondd hogy kinéznél épeszű alakítást Davdből mint főszereplő főleg a mostani dolgai után télleg jóvolt ahogy volt de ő is kiöregedett nemmondom nemlehetett volna másabb autó d ea bemutató alapján nemlátom egy sikeres kezdés akadályát.
  • MaSzKa
    #745
    megvan az összes eddig megjelent Knight Rider része szinkronosan :D

    amúgy az új 1 szar lesz

    Miért nem a régi Pontiac lesz benne és Hasselhof?

    tökéletes volt mind2 az új szinész meg 1 szar és a kocsi szarabb csak nála
    ford mustang ilyen határ szart belerakni lol! :-(


  • Szabi1991
    #744
  • spike0007
    #743
    Hmmmm! Nem rossz! Tetszik! Van fenn pár videó amiket nem is láttam! Már nagyon várom a sorozatot,de messze van még február!
  • KnightRider
    #742

    Az NBC hivatalos oldala az új sorozatról
  • KnightRider
    #741

    Nem hiszem, hogy láthatatlanná tud válni, inkább csak kisebb szín- és alakmódosulások (SPM fokozat). A színváltás nem lenne új. Harmadik évad: Gyilkos rendelésre című epzódban a rosszfiúk kocsijának volt egy lemosható felső festékrétege, amikor kitt üldözte őket, csak be a mosóba, mikor kijöttek, Kitt csak nézett, hogy most mi is van, mert egy piros kocsira voltak ráállítva az érzékelői, az meg fehéren ment tovább.
  • w77d
    #740
    az már nagyon sok lenne! remélem a sok szuperkütyüvel nem esnek át a ló másik oldalára! nem szeretném ha egy száguldó vipera stílusú dolog lenne belőle!
  • Szabi1991
    #739
    jó, hát valszeg megszokom, de elsőre nemtetszik :P


    "..Metallic paint with nanotech-enhanced camouflage.."

    akkor láthatatlan is lehet ? :O
  • spike0007
    #738
    Ízlések és pofonok nekem nagyon bejön az új villogó!
  • spike0007
    #737
    Szerintem is késnek a hírek, Te sokkal hamarabb rátalálsz a dolgokra! Szerintem beszéld meg az oldal készítőivel! Azért vagyunk jópáran szerintem akiknek a KR többet jelent mint a Lost! Régen nem vártam így sorozatot,talán utoljára a Hősöket vártam ennyire! Ez a video nagyon jó! :)
  • Szabi1991
    #736
    ez a befelé menő piros ledsor nemtetszik :(
  • KnightRider
    #735

    Kedves Rajongótársak!

    Engedtessék meg nekem egy kis szakmai jellegű jajongás. Amikor most beléptem az SG-re, szembetaláltam magam az új sorozat 2 perces promójáról szóló hírrel. Én nem tudom, mi van ezekkel, de kissé közröhejnek tartom, hogy többnapos-hetes késéssel számolnak be mindenről, ami az új Knight Rider soroatot érinti.
    Én tudom jól, hogy a KR sokak számára nem nyom annyit a latban, mint pl. a Lost vagy a Prisonbreak (mondjuk ezek meg engem hagynak hidegen), de azért egy teljesen új sorozat megérdemli, hogy naprakészen érkezzenek róla a hírek.
    Meg lehet azt oldani, hogy én, mint egyszerű felhasználó, írjam a cikkeket az új sorozatról? Ha megengedik, én ígérem, naprakész leszek és legfeljebb egy nap késéssel szállítom a híreket az NBC új Knight Rider sorozatáról.

    És hogy ne csak a számat tépjem: az ÚJ húsz másodperces promó, tegnapról!




  • KnightRider
    #734

    Én Németországból, 20 ezerért, az E-Bayről. Ha érdekel, keress így rá, hogy Firma D-Edition. Normális cég, szóval nem kell félni, hogy kapsz egy kiló kenyeret gyorspostával.

    Ha nagyon szerencsés vagy, lehet, hogy még van Magyarországon is. Én láttam pl. a Replika modellboltban, ami a Móricz Zsigmond Körtéren van (Budapest). Ha van, szerintem egy tizesért megkapod (amikor én vettem az én Kittemet, mé nem volt MOn).
  • w77d
    #733
    amerikából hozattam (vagyis az hozatta akitől megvettem)
    az ára 22000ft volt
  • Broafka
    #732
    hééé, ilyenetek honnan van? :O