4495
  • KnightRider
    #731

    Hasonló van idehaza is :D

    Egy csöpet ádolgoztam Kittet. A futófényt leködöltem átlátszó vörös makettfestékkel, hogy kikapcsolva is piros legyen és a műszerfalnak is új matricákat nyomtattam. A fényszórókra meg vizes makett matricákat raktam, mintha látszana bennük a fénycső :D
  • spike0007
    #730
    Persze az egész úgy lenne jó ha K.A.R.R. is kapna egy új külsőt!;)
  • spike0007
    #729
    Ha mégis visszatérne K.A.R.R. a sorozatba akkor így képzelném el a K.I.T.T. és közte zajló párbeszédet:
    Karr: Szóval Te vagy a fia annak a Knightnak Te meg az utódja vagy gyűlölt ellenségemnek! Darabokra szedlek mindkettőtöket! Én vagyok az első és az egyetlen és most végetek!
    Kitt:-Oké gyere múzeumi ócskaság ha még el tudsz idáig gurulni!
    Mike: -Kitt!
    Kitt:-Mi védelmezzük emberi életeket nem ugy mint Te! Ideje lenne a roncstelepre menned!
    Mike: -Kitt!!!!! Ha így folytatod mi kerülünk oda!
    Karr:-Pont olyan ostobák vagytok mint az elődeitek! Ég veled Kitt ég veled Traceur!
  • w77d
    #728
    tess
  • DJ Skyline
    #727
    videót a futófényről :D
  • w77d
    #726
    miért? ugyanolyan képességű autókról van szó XD
  • Szabi1991
    #725
    az durva lenne ha az új sorozatban KITT Mustáng lenne, KARR meg egy Corsa
  • w77d
    #724
    jah, titokban KARR corsaként tért vissza XD
  • Szabi1991
    #723
    az alsó képen oan mintha kitt nekiment volna :D
  • w77d
    #722
    OFF:

    ON
  • w77d
    #721
    corsa karambolósnak átalakítva XD

    futófény gyönyörűen mászkél föl-alá :)
  • Szabi1991
    #720
    kitt bezuzta a corsat ?

    amúgy mükszik a futófény ?
  • w77d
    #719
    hogy ne akadjatok el a részleteken:)


  • w77d
    #718
    az igen, egy eredeti fsx deluxe példány :D
  • Szabi1991
    #717
    azt kérdeztem hogy mi az ott hátul, FSX DVD tok ? :D

    csak gondoltam hogy inkább nem offolok, de most így 3x hoszabb off lett :S
  • w77d
    #716
    mi volt a törölt komment? :D
  • Szabi1991
    #715
    felakarom tenni, csak nemtudom hogyan menne nállam :D
  • DJ Skyline
    #714
    megragadtad a lényeget a képen :D
  • w77d
    #712
    gondoltam ide is beszúrom polcom egyik díszét :)

  • KnightRider
    #711

    Karról nincsenek hírek. Annak idején felröpent egy álhír, hogy a poros műszerfalról készült stúdióképek Karr műszerfalát ábrázoják, hogy ugyebár épp akkor kaparják össze a sivatagból, ahol Kitt összetörte. Ezt a hírt azóta megcáfolták szóban és a trailerrel is, amiben úgy tűnik, Kitté a romos műszerfal.

    Azért szívesen látnék egy jóféle Kitt VS Karr jelenetet, mondjuk első évad végén cliffhangerrel :D

  • spike0007
    #710
    Majd kiderül milyen lesz,persze hogy szurkolok Én is, hogy jó legyen a mozi! De akkor is azt mondom a sorozat az igazi és ha az lesz belőle(bízom benne hogy igy lesz) akkor az jó mert minden rész új meglepetéseket tartogat majd, új ellenfelek stb.! Én reménykedem olyasmiben is hogy K.A.R.R visszatér! Amugy meg csak megegyezik Glen és az Nbc előbb-utóbb! Az eddigiek alapján azt mondom hogy a sorozatnál eltalálták az új irányt! Nekem tetszik a kocsi és a szereplőgárda is jó lesz! A mozifilmbe meg lehet hogy a Camaro lesz!:) Nem is lenne rossz! De a lényeg: Elárasztanak bennünket Knight Riderrel a következő években szóval nem panaszkodhatunk!
    GO K.I.T.T. GO!:)
  • DJ Skyline
    #709
    kicsit elírtam, "de remélem nem hiszem" = de nem hiszem! sry
  • DJ Skyline
    #708
    én még mindíg jobban bízom Larsonban úgy, hogy semmit nem tudok a filmről, ezzel szemben a sorozatról annál többet! elvégre az eredeti ötlet meg minden Larsoné, szóval aki a legjobban otthon van a témában az ő! persze lehet, hogy a nagy bizalomból csalódás lesz majd, de remélem nem hiszem hogy csalódást okozna a KR fanoknak :)
  • KnightRider
    #707

    A péz az megvan. Larson azt nyilatkozta, hogy megvan a pénz és a project nem áll már le, mert már annyi pénzt beleöltek, hogy kész csőd lenne ezen a ponton abbahagyni. Amúgy meg 2000 óta röppenek fel hírek Knight Rider nagyfilmről, de szerzői- és egyéb jogok vitája maitt eddig nem tudták megoldani.

    Ha már jogok: Larson perli az NBC-t, mert valahogy nagyon kihagyták őt az új sorozatból. Februárban mennek bíróságra.

  • spike0007
    #706
    Nos a sorozat szerintem is nagyon jó lesz ! Látszik hogy ügyeltek a dolgokra, lesz benne Michael Knight(Látszik hogy David is elismeri az új sorit) lesz benne régi K.I.T.T és szerintem lehetne akár az a címe hogy a nehéz örökség, hiszen Mike Traceur az apja örökébe lép!Az új K.I.T.T.-el nagyon lehet majd akciózni és hangulatban is hasonlit kicsit a régihez!A színészek is jó választásnak bizonyultak! Glen.A Larsonhoz meg annyit, hogy bár minden tiszteletem az Övé de ezzel a Knight Rider mozifilmmel kicsit elkésett! A nehéz örökséget csak úgy lenne értelme megcsinálni újra hogy remaket készít,vagyis a régi K.I.T.T-el! Valamint a terv is más meg a tények! 2004 óta voltak hírek hogy lesz valami,most meg már 2008 van! Akkor ott van a pénz!!!!!! A forgalmazó, nem úgy van hogy csak nekiállok! Ha el is készül egy film akkor is ott van a sorozat, új ötleteket kell megcsinálnia Larson úrnak,mert másolni nem másolhat az új soriból! Talán még az lenne megoldás hogy ugyanezzel a mustanggal (esetleg a régi pontiaccal) és Justinnal forogjon a film is! Mert ha a sorozat beindul akkor az érdekli majd a rajongókat,persze a mozi is érdekelni fogja de tegyük a szívünkre a kezünket mi a jobb? Egy kétórás film vagy egy sorozat? Mert szerintem az lesz az nbc filmjéből! A knight Rider sorozatként volt a legjobb és talán újra így lesz, ez a véleményem! De persze annak is örélnek ha a mozi is elkészülne és sikeres volna az új sorozattal együtt!Ez superman/smallville -nél már bejött egyszer! Meglátjuk! A sorit már nagyon várom!:)
  • kill3r21
    #705
    ejj ejj gyerekek van egy érzésem hogy ez igen jolesz....mondjuk engem nbem a megvalositás érdekel , hanem a hangulata kicsit legyen hasonlo a régiekhez és már jólesz :)
  • Szabi1991
    #704
  • KnightRider
    #703

    Mire kijön a film, Hoff legfeljebb már csak Devont alakíthatná :D
  • DJ Skyline
    #702
    na, bízom Larsonban hogy valami épkézláb autót talál majd :)
  • PrisonMan
    #701
    Főszereplőről van hír? Ha David nem szerepel benne akkor megint egy semmi moziról lesz szó..
  • KnightRider
    #700

    Újabb információk, ezúttal a 2010-es dátumra kitűzött mozifilmről: meggyőzték a sztrájkoló írókat és megindulhat az eredeti pilot, a Nehéz Örökség történetének 21ik századra való átültetésre.

    A filmet az eredeti sorozat alkotója, Glen A. Larson rendezi majd és független lesz az NBC új sorozatától. Kitt szerepésre most keresik a megfelelő autót.
  • spike0007
    #699
    Szóval valószínűleg tényleg lesznek csipkelődések K.I.T.T. és Mike között!! :)
  • spike0007
    #698
    Knight Rider igazad van valóban ezt mondja! Nagyon jóóó!:D
  • w77d
    #697
    De az átlagnál gyengébb képminőségre a dobozon fel is hívják a figyelmet, szóval ezt nem lehet nekik felhánytorgatni! Meg szerintem így is abszolút élvezhető a dolog!!!
  • KnightRider
    #696

    Nekem megvan az első két évad angol (amerikai) kiadása is, azon ugyanilyen a képminőség. Huszonöt éves, eredetileg is kisképernyőre, nem mozivászonra, tervezett kópiákról van szó, nem csoda, hogy nem kristálytiszta minden képkocka.
  • DJ Skyline
    #695
    nekem nincs rá keretem, meg ha lenne is, akkor meg már másra költeném :\
  • w77d
    #694
    szerintem semmi baj nincsen a képminőséggel, nálam tökéletesen mai minőségnek tűnik lcd tv-n nézve!
    Szerintem bőven megérte a pénzt, a többi évadot is szó nélkül megveszem!
  • DJ Skyline
    #693
    mondjuk személyes vélemény, írja is, de :
    "
    01., Kép.: Gyenge másolt kopiáról készült a kép/video.
    02., Hang.: 2.0-ás dual Mono hang van!
    03., Hangal kapcsolatben megjegyzem film lejátszás közben nem lehet hang sávot váltani! Mint tudjuk Angol és Magyar hang van a DVDken, ezeket a film lejetszás előtt lehet csak ki választani. Lejátszás közben nem lehet változtatni!
    04., Felirat.: Ha magyar hang-ot választom ki akkor nem lehet magyar feliratot válsaztani! Ha viszont az Angol hangot válsztom akkor automatikusan van magyar felirat is! Mely magyar felíratot az Angol hang válsztása esetén nem lehet ki kapcsolni!
    Hát ezek az első benyomásaim, és véleményem a DVD-ről!
    Összeségben ezek a hibák miatt az árra tul borsos volt. De meg vettem! Hogy miért? Csak is kiváncsiságból!"

    mondjuk ha tényleg ilyen "hibák" vannak benne, akkor még 10.000 is sok lenne érte! nekem meg van az összes rész magyarul, de azt írja "Gyenge másolt kopiáról készült a kép/video." hát ha ez igaz, akkor nem sokról maradok le, mert az enyém asszem TV ripp, de elég jó minőségben ahoz képest, hogy TV!

    van ilyen is:
    "5. A felirat sokszor hibás, helytelen és magyartalan fordítások, helyesírási hibák tömkelegével.
    6. Az utolsó rész miért a 7. lemezen van (Egyébként ebben több a felirathiba, mint bárhol máshol)?

    Összességében két pozitívumot tud felmutatni a DVD-kollekció:
    1. Szerepel rajta a KNIGHT RIDER 2000.
    2. Hogy egyáltalán megjelent (Ez persze nem lehet kifogás az elsietett kapkodásból származó hibákra.)"

    mondjuk igen, tehát örüljünk hogy kiadták végre itthon is! a Dallast nyomatják ezerrel már mióta, ami tizenX évad, és eddig nem sikerült kiadni a 4 évados KR-t, de végre ezt is megéltük! :) csak én is sokallom érte a ~14.000-et! majd ha lemegy fele ennyire, akkor lehet megveszem már!


  • KnightRider
    #692

    Ez a beszéd :D

    Amúgy csorognak a hírek:

    A szétszerelt kocsi tényleg Kitt. Rob Louisell, a nagy replika-építő a saját kocsijának egyes elemeit adta, hogy használják a filmben. A műszerfalat 16 óra alatt kellett összeraknia, George Barris, a negyedik évadbeli Kitt tevezőjének kérésére. Azért a két monitoros műszerfalat adta, mert csak olyan volt raktáron, a modernebb, egy monitorosból épp nem volt nekik.

  • w77d
    #691
    no megnéztem a Nehéz Örökséget, nekem nagyon tetszett!
    Sokan szidják az eredeti sorozatot, de szerintem Pontiac Trans Am-ostól, David Hasselhof-ostól is kibaszott jó sorozat! Remélem a többi évadot is kiadják DVD-n!