4495
  • KnightRider
    #811

    Köszi :D

    Én is dolgozom a magamén.

    Rajongótársak, jöhet a bannerdömping!
  • Szabi1991
    #810
    én elkezdtem csinálni 1et :DD
  • bertino
    #809

    bizony kell a banner
  • KnightRider
    #808

    Nocsak! Most látom, hogy elfogadták a jelentkezésemet házigazdának :D

    Nagyon szépen köszönöm mindenkinek a támogatást. Várok minden ötletet, javaslatot a fórum csinosíthatása ügyében.

    Az első ötletem e célból egy banner pályázat lenne. Kedves Knight Rider rajongó Photoshop huszárok, ragadjatok egeret, tabletet, stock fotókat, jöhetnek a bannerek! A legjobbat közösen kiválasztjuk és megy a fejlécbe :D

  • Szabi1991
    #807
    te vagy a házigazda :DD
  • KnightRider
    #806

    Oké, majd szólok Péternek, a rendszergazdának.
  • KnightRider
    #805

    Az első epizódban nem lesz Turbo Boost, de a sorozatban lehet, hogy lesz, még nem tudják. A sztrájk miatt mindenképpen késni fog a sorozat, ha a vezetőség egy zokszó nélkül elfogadja a pilot után, akkor is. Kittnek lesz valamilyen hangmodulátora, de hogy hol és milyen, azt még nem tudni.
  • spike0007
    #804
    Hát ezt Én is szeretném tudni! Meg hogy lesz-e Turbo boost? Amiket eddig olvastam meg láttam Kittről jók lesznek a funkciói! Lesz régi és új egyaránt! De erre a kettőre Én is kiváncsi leszek! Talán kidobnak még egy előzetest 17-e előtt amiből megtudunk valamit!
  • Beast Machine
    #803
    lehet tudni, hogy lesz-e K.I.T.T.-nek kivezérlésjelzője, mint az elődjének (tudjátok, a kormánynál lévő kis "beszélőke")?
  • Szabi1991
    #802


  • spike0007
    #801
    http://www.knightrideronline.com/news/2008/02/new_knight_rider_production_ph.php
    Ezen az oldalon vannak képek a filmből!Csak sajnos nagy méretűek és nem tudom betenni őket ide! De az oldalon megnézhetitek! Jóóó kis film lesz ez!!! KnightRider ebből tehetsz fel képeket a knightrider.hu-ra is!;)
  • bertino
    #800
    engem sztem nem is érdekel, reflexből rántok le minden részt megjelenés után :D
  • spike0007
    #799
    Ez most egy közel kétórás bevezető epizód (pilot) lesz! Ha sikeres lesz,szerintem az lesz én bízom benne, akkor pedig sorozat lesz belőle és leforgatnak belőle még 22 részt elsőre! Csak a sztrájk miatt lehet elcsúszik majd a dolog! Jó lenne ha már véget érne a sztrájk! Szerintem el fog jutni hazánkba is, valamelyik kereskedelmi csatorna biztosan megveszi majd!;)
  • Szabi1991
    #798
    [center] most akkor ez sorozat, vagy 2 órás film lesz ? :O

    (amúgy szerintetek lesz hozzá szinkron valamikor, szal pl. elképzelhető hogy majd leadják TV2-n ?)
  • KnightRider
    #797

    Az új Kitt a Knight Industries Three Thousand. A technológiája a régi Kitt továbbfejlesztése és feltételezhetően a régi számítógépét is valamilyen formában beleépítették.
    A jellemről annyit, hogy ugyanúgy benne lesz az autó és pilótája közötti barátság, ez lesz a fő eleme az új sorozatnak.
  • KnightRider
    #796

    Ausztráliában foratták a klippet :D
  • DJ Skyline
    #795
    fos, így egy szóval :D nem udom kinek a fejéből pattant ki a jobb kormányos KITT
  • Szabi1991
    #794
    ez a "zene" ami a #735 videó elején van, nincs meg vkinek ? :D

    jó lenne mobilra csengőhangnak :)
  • Szabi1991
    #793
    nem, és jobb is volt :S
  • Shiwo
    #792
    amúgy ezt már láttátok ?
  • Beast Machine
    #791
    lehet tudni valamit az új K.I.T.T.-ről?

    Márminthogy teljesen új számítógép, új személyiséggel, vagy a régi új köntösben; a jellem remélem a régi pacifista lesz, nem kéne lealázni a karaktert egy nagyszájú, mindent-jobban-tudok-mindenkinél-típusú szájhőssel. a veterán jellem sokkal jobban illene hozzá.
  • w77d
    #790
    én szívesen látnék olyan képet is, hogy az új és a régi KITT egymás mellett :)
  • DJ Skyline
    #789
    azért David-et lekaphattál volna az új kocsival egy old szkúl KR szerelésben :D farmer, cowboy csizma, valamilyen póló, és az elmaradhatatlan bőrdzseki
  • KnightRider
    #788

    Köszi

    Már írtam a moderátornak, remélem, elfogadják a kérésemet :D


    Addig is:



  • spike0007
    #787
    KnightRider-nél senki sem lehetne jobb házigazda!
  • spike0007
    #786
    Jó kis videók! Főleg mikor az Fbi ügynököt játszó csaj próbálja kimondani az autó típusát!:D Hatalmas! Látszik hogy jókedvűen zajlott a forgatás meg ahogy néztem össze volt törve valami kocsi amikor az egyik gonosztevőt játszó színész nyilatkozott! Lesz ebben minden, Michael Knight, régi és új események összekapcsolása,románc, a sztori is jónak tűnik, K.I.T.T. beszólásai ütősek a régebbi videók alapján azt mondom magyon jól meglesz az autó-ember kapcsolat! Már alig várom hogy lássam!
  • KnightRider
    #785

    A SciFi Channel interjúja, két részletben
  • Szabi1991
    #784
    © KnightRider-t házigazdának !!! :))
  • KnightRider
    #783

    Köszi. A webdeisgn-hoz nem értek (még), de ha mi, rajongók, összedolgozunk, még jobbá tesszük ezt a fórumot.
  • DJ Skyline
    #782
    aztán ha nem megy akkor segítek majd csinosítgatni a topikot ^.^ (ha nem értenél hozzá)
  • KnightRider
    #781

    Köszönöm szépen a támogatást! Írok, majd meglátjuk, mi lesz :D
  • DJ Skyline
    #780
    megoldható: [email protected]
    mond hogy vállalod, mindenki beleegyezik a topikból :D meg a topik linkjét még küld el!
  • KnightRider
    #779

    Hát, ha ez lehetséges, én szívesen bevállalnám.

    A Knight Rider az életem, ötéves korom óta vagyok rajongó, a magyar ranjongók első generációjából :D
  • Nuki
    #778
    Hát én ebben a topikban új vagyok, de engedjétek meg, hogy a véleményem kifejtsem:
  • Szabi1991
    #777
    ok, tiéd lehet, én a Mustang-ot akarom :D
  • DJ Skyline
    #776
    kell :D
    "Most, hogy a kocsi elkészült, Laci máris új járgányon töri a fejét." SPM fokozat, és Cabrio mod megépítése következhet :D
  • Szabi1991
    #775
    nem akarsz házigazda lenni ? :)

    úgyis mindent hírt, tölled tudunk meg, aztán lehetne fejlécképet betenni, meg linket hogy ott van sok hasznos információ a sorozatról, magyarul :D
  • KnightRider
    #774

    Köszi :D

    Bevettek a csapatba, így hát kötelességem reklámozni magunkat:

    klikk ---> www.knightrider.hu <--- klikk

    :D
  • Szabi1991
    #773
  • KnightRider
    #772

    Bruening interjú magyarul, saját fordítás :D