4495
  • JonasSandor
    #4495
    Megint visszatér.
  • kjhun
    #4494
    Megint feltámad a Knight Rider sorozat.
  • kjhun
    #4493
    Áááhh. Ezt, valaki nem szerzi meg??

  • kjhun
    #4492
    Ez, lesz az új film?



    IMDB-n még nincs fent. Viszont van valamilyen paródia? film is. És, egy 2018-as film adatlap is van már. Bár, az Index (a fentiról) ezt írja róla.
  • kjhun
    #4491
    Az iszdb egyik fórumáról idézek:

    " serien 2011. szept. 15. 09:56 | Válasz | #789

    Sziasztok!

    A segítségeteket szeretném kérni Magyrországon először a Knight Rider 1989 vagy 1990-ben jelent meg VHS-en Német nyelven Magyar hangalámondással. Nekem akkoriban csak kölcsön videóm volt, azért nincs meg és azért keresem, (egy kazettán kb négy rész volt) hátha valakinek megvan és tud segíteni nekem és a másik.

    A Magyar Televizió 2, 1992 & 1993-ban, a film előtti előzetesét keresem.

    Mindkettőt régóta keresem.

    Előre is Köszönöm szépen a segítségeteket! "


    Tyűha, narris szinkron. Áhhhh, erre kiváncsi lennék.
  • kjhun
    #4490
    Intro (Ez, volt, az első 2 rész introja, Bonnie, még nem szerepel benne. Ráadásul, ez, a színvilágú nem sok helyen van fent. Ugyanez Youtube-on.) A lilás színvilágú, a sokak által ismertebb fajta. Amaz intro Itt.

    Kérdés, ezt milyen DVD-ről, adta le a TV2, a 2010-es évek elején?? Másmilyenek a színek valamivel/eléggé, mint a Coopter-féle DVDRIP-nek. A DVDRIP-nél, az intro eléggé sötét, a film végén lévő Outro-hoz képest. Képcsokor a DVDRIP kontra TVRIP közti különbségekről. (2*18db kép.)

    Na, bumm, újabb verzió:
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Knight.Rider.S01.BluRay.720p.HUN.ENG.DTS.x264-DenZo 60.33GB

    Utoljára szerkesztette: kjhun, 2015.04.24. 16:42:25
  • kjhun
    #4489
    Na fene, BD verzió a sorozatból. 1 évad, majdnem 70GB!! Az extrákra kiváncsi lennék mik vannak benne.
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Lassan, leér a DVDRIP-es verzió. :D




    De, ahogy elnézem, nem jobb a DVDRIP-hez képest:


    Eredeti beszerzése itt.
  • kjhun
    #4488
    Sziasztok

    Akinek meg van a #4453-nál linkelt relíz egyben, a TotalCMD-ben, csináljon egy md5 hash-fájlt az avi fájlokról és küldje el pm-ben.

    Akinek, a korábbi CLT-s relíz van meg, abban a packban, a "knight.rider.hr.hdtv.theme.season1.avi" 10MB-os fájlban az intro van HD-ben?? Torrenten láttam egy ilyen fájlt is "knight rider en 3D.mp4", erről nem tudja valaki, hogy ez mi lehet? A régi sorozat vagy a 2008-as KR-nek, az első része, 3D-ben?

    Az új KR filmről valami pletyka nincs? Tavalyról rémlik, hogy talán az idén a mozikba kerülhet???
  • zoliii
    #4487
    http://index.hu/video/2014/08/31/dj_dominique_hoffon/
  • tutituti
    #4486
    egyszerűen nem tudtam eljutni az autóhoz..
    De a buli nagyon jó volt :)
  • zoliii
    #4485
    David Hasselhoff & KITT - Looking for Freedom - 1989

    David Hasselhoff - Freedome live @ Celebrate 80's & 90's koncert Hun
  • tutituti
    #4484
    lesz Sabrina is meg minden :D

    Felvesszük ha tudjuk,megpróbálok KITT-ről képeket csinálni ha nem tazer-eznek le a Szekusok
  • zoliii
    #4483
    VIP: 37.500,00 FT
    Álló: 4.999,00 FT (Jegy)
    Valaki vegye majd fel telóva légy szíves, milyen volt kint :D
    Ennyire azért nem vagyok Knight Rider fan :D
  • tutituti
    #4482
    http://www.eventim.hu/hu/jegyek/acceleration-magyarorszag-mogyorod-hungaroring-691980/performance.html

    Álló jegyet vettem persze.Már a csak a kijutás lesz bajos.
    Utoljára szerkesztette: tutituti, 2014.08.10. 19:01:33
  • zoliii
    #4481
    Mennyi a jegy ára?
  • tutituti
    #4480
    első napon rendeltem is meg a jegyet :)
  • zoliii
    #4479
    Aug 29-én Knight Rider Show
  • Conny29
    #4478
    KNIGHT RIDER 2000 vhs kazettát keresem, azt ami Magyarországon megjelent '91-ben.

    Ha valaki tudna segíteni ez ügyben, az uip dunafilm forgalmazta anno a vhs-t.
    Szeretném megvárásolni azt a kazettát.
    (digitálisan megvan a film, köszönöm , nekem az eredeti vhs kellene tokkal borítóval)

    Ha valakinek megvan beszkennelve a vhs magyar borítója már annak is örülnék!

    Várom a válaszokat!
  • zoliii
    #4477
    Knight Rider -> Cool 12:50 - 13:45
    Tv2 12:55 - 13:55
    13:55 - 15:00
  • Regiujzenek
    #4476
    Emlékek a Knight Rider filmsorozatról:

    Knight Rider sorozat, epizódok, szereplők

  • kjhun
    #4475
    Pár, hónap múlva, aki tud menjen el a Hungaroringre.

    A népszerű Baywatch-sorozattal világhírűvé vált amerikai színész, a jelenleg 61 éves David Hasselhoff irányításával és nevével fémjelzett retróeseményen az egykori sztár híres szuperautója, a Knight Rider-szériában látott Kitt is megtekinthető - olvasható a szervezők honlapján.......

    A cikk: Hasselhoff és K.I.T.T. is ott lesz a Hungaroringen

    A szervezők honlapjáról a videó:
  • kjhun
    #4474
    Sziasztok

    Akinek csak az országos tv-csatornák vételére van lehetősége, ismét nézheti a sorozatot a csigakettőn, minden hétköznap délután 1 órakor. (A kúúl adja már le egy ideje, a 3.-dik évadnál tartanak.) De, hogy előbb miért nem vettem észre. Ma, volt a 4.-dik része már.
  • Conny29
    #4473
    Nincs meg valakinek megszerkesztve szépen megrajzolva a
    Knight Rider 4000-es műszerfala? Megköszönném.

    Egyébként az első évad hivatalos kiadását 2*4-es dvd lemez, csomagonként 700Ft-ért árusítja a Media Markt az europarkban most, 1400Ft vettem meg a hivatalos első teljes évadot.Ha valakit érdekel még van belőle.Ne a sorozatok sorban keressétek, ott teljes áron adják, hanem a leértékelt dvd-k rácsos ketrecben.
  • kjhun
    #4472
    Minősége milyen a magyar DVD-shez/XviD-hez viszonyítva?
  • kill3r21
    #4471
    nah lejött, 4:3mas a 720p is...
  • kill3r21
    #4470
    1,3 GB, és még mindig nem ért le...:D
    Viccesen ezek a netes letöltő oldalak :D
  • kill3r21
    #4469
    Töltöm azt kiderül :)
  • kjhun
    #4468
    Próbáld innen
  • kill3r21
    #4467
    Sok sikert hozzá, mind ilyet netes szar, letöltök 100mbot aztán lehet várni....nah mind1 akkor sose tudom meg milyen 16:9-be :D
  • kill3r21
    #4466
    igen azthiszem de nem bizti
  • kjhun
    #4465
    Ha, jól linkelem, nálad is kilistázza: Link

    Példák:

    Knight.Rider.S04E01.KITTs.Unfall.mit.Folgen.Teil.1.German.DL.FS.HDTV.720p.x264-FKKTV
    Knight.Rider.S02E01.Goliaths.Geburt.GERMAN.DL.FS.1080p.HDTV.x264-MiSFiTS

    a német nyelvű DVDRIP-eknek meg Stereo hangja van, a magyar-é az mono?
  • xido
    #4464
    higgy nekem..ha egy 10 évvel későbbi Sliders sose volt 16:9..ez se lesz..lesznek filmek,amiket vagy kis ablakban nézel,vagy megnyújtott formákkal:)
  • xido
    #4463
    ami itthon megjelent dvd-n..na az nem szebb,mint amit a tévében adtak...és az ugye hivatalos kiadás volt,nem tvrip:)
  • kill3r21
    #4462
    esélytelen egyet sem találok
  • Szabi #4461
    a legtöbb filmet azért nem vhs kazettákra vették fel, úgyhogy még feljavítás nélkül is szebb kéne legyen mint amit annó a tv-be leadtak :D
  • kill3r21
    #4460
    Pedig ha nem is minőség de képarány miatt jólenne, mert nekem 16:9 es moncsin a 4:3 idegesítő
  • xido
    #4459
    Azért ne felejtsük el,hogy ez nemhogy nem digitálisan,de még csak nem is 16:9ben készült annak idején..talán az első 16:9 sorozatok 1994-95 tájékán kezdődhettek el készülni..HD master meg 2001 körül..onnan visszább max felkonvertáltás,amiért teljesen kár lenne...
  • kjhun
    #4458
    Hát szerintem meg is csinálták egy ideje, csak felénk nem jutott belőle. Német nyelvűből van 720P és 1080P is. Bár nem az összes (??) rész. Ezekre a releaserekre keress rá: MiSFiTS és FKKTV
  • kill3r21
    #4457
    Kéne egy 720P verzió, már simán megcsinálhatták volna....fent a vezérek :D
  • kill3r21
    #4456
    Hát nemtom én az első két évadot láttam Teszkóban....szal lehet nincs kiadva...