4495
  • David01
    #450
    megtaláltam de nagyon lassan jönnek a részek.
  • KnightRider
    #449

    Sikerrel jártál?
  • David01
    #448
    thx
  • KnightRider
    #447

    Magyarul nemtudom. Angolul nézd meg a torrentspy-on és a thepiratebay-om...
  • David01
    #446
    Nemtudod honnan lehetne leszedni a részeket? Torrent? DC?
  • KnightRider
    #445

    Nem hinném, hogy az átalakított műszerfalba befért volna akár egyetlen légzsák is. Inkább maradtak a PLRS-nél!
  • [NST]Cifu
    #444
    De az 1980-as években már a légzsák is megjelent egyébként. :)))
  • KnightRider
    #443

    Kittnek nincs biztonságia öve, az igaz. Van neki azonban Passzív lézerfékes bizonsági öve (Passive Laser Restraint System), amely a helyén tartja az utasait. Nem kamu, gyakran látni, főleg a negyedik évadban, amikor aktiválják a funkciót.

    Még valamit?
  • Dred bíró
    #442
    Találó kérdés.
  • Vlala #441
    Még egy rövid kérdés: Ha KITTnek ennyire fontos az emberi élet, akkor miért nincs benne biztonsági öv? Vagy tépőzár van hátul a bőrdzsekin? :)
  • KnightRider
    #440

    Karrt eredetileg fegyvernek szánták a washingtoni nagykutyák, csak nem lett belőle semmi, mert közveszélyes. Wilton ezért leállíttatta. Karr egyébként nem gonosz, csak... túlságosan önző.

    A savas epizód a Veszélyes hulladék (Junk yard dog) volt. Az újjáépített Kitt a harmadik évad elején bemutatkozott refit Kitt volt, teljesen ugyanolyan, mint régen. Az emlékei megmaradtak, gondolom 1, volt valami biztonsági mentés korábbról 2, azok a villogó kábelek azért voltak a roncsa kötve, hogy valami belső hálózat épen maradt részeiről letöltsék az aktuális adatokat.

    Kittnek van lézere, hátulról kilőhető rakétája é könnygáza.

    Kittnek van humora, csak jól titkolja :) Olyan, mint Spock!

    A Killer K.I.T.T.-ben egy új memóriamodult csatlakoztattak hozzá, amely új utasításokkal látta el, hogy ne engedelmeskedjen michaelnek, hanem annak a Berio pasasnak.

    Az alsó lámpákat a meggyújtott orr miatt nem látni. Az első két évadban meg egy rács is volt előttük...

    Csendes üzemmód és nem néma üzemmód. Van hangja, pl. nem képes letompítani, ahogyan a kerekei csikorognak a földön. A Silent Mode a motor turbináinak zúgását tompítja le, gondolom jelentős teljesítménycsökkenés árán.

    Az SPM-fokozat (Super Pursiut Mode) 40%-kal megnöveli Kitt üldöző sebességét, de nagy valószínűséggel csak egyenes szakaszokon lehet igazán kihasználni. A légterelők megakadályozzák, hogy felemelkedjen. Az SPM gyors megállításához az EBS (Emergency Braking System) légfékjei szolgálnak.


    Egyéb kérdések?
  • DJ Skyline
    #439
    ja azt én is néztem!:D Májkül görcsöl,RC meg kirándul!:D
  • DJ Skyline
    #438
    SPM,és Cabrio készülése...meg még egy pár okosság!
  • Broafka
    #437
    igen ezt láttam már, hogy szenved Májkül, míg RC milyen békésen nézegeti a tájat :D
  • DJ Skyline
    #436
    KR.hu-ról SPM fokozat videó
  • DJ Skyline
    #435
    nem tudom,beírtam a google-be,hogy kitt spm,és képnek ezt hozta fel!:D van még,de ez a legjobb
  • DJ Skyline
    #434
    én is félre értettem az egészet asszem!:DD
  • Broafka
    #433
    ez valami megcsinált replica?
    mert a filmhez egyetlen ilyen kinézetű KITT-et csináltak, de szerintem ez nem az...
  • Broafka
    #432
    régen, amikor kiskoromban néztem a sorozatot mindig SPL fokozatnak értettem, persze akkor még nem gondoltam bele hogy ez egy rövidítés, és minek is a rövidítése... :)
  • Broafka
    #431
    egy pár részre szerintem mi is tudunk válaszolni

    1, megválaszolva feljebb

    2, szerintem nem, májkülre emlékezett, sőt a savra is emlékezett, mert akkor nagyon félt mindentől...

    3, ez kicsit értelmetlen kérdés, vagy csak én nem fogtam fel teljesen...

    4, mivel gondolkodó, valami biztos van...

    5, nem láttam azt a részt

    6, pássz

    7, a motor berregését tompítja el, nyílván ha nagyon közel vagyunk hozzá azért hallani, de lopakodó üzemmód, szóval kevésbbé hallani

    8, ez talán az egyetlen normális kérdésed...
    azok légterelők...
  • DJ Skyline
    #430
    íme:

    és látszik a képen az oldalsó (értelemszerűen a másik oldalon is van),meg a tető féklap,amikor fékez,akkor jönnek ki!
  • DJ Skyline
    #429
    SPM (Super Pursuit Mode) fokozat...az a jelentősége,hogy bazi gyors legyen! és van egy emergency brake vagy mi...féklapok jönnek ki ilyenkor,hogy KITT könnyebben,gyorsabban megtudjon állni
  • DJ Skyline
    #428
    mert ő a prototípus,ő előbb készült mint KITT,és KARR-t arra programozták,hogy saját magát védje,és ne az embert mint KITT...
  • David01
    #427
    Ha már KARR szóba került őt miert is csinálták? És miert gonosz?

    Volt egy rész amikor Kittet valami savba vagy mibe tették és teljesen ujra kellett építeni, akkor őrajta minden új volt? Ugyertem "nem emlékezett" semmire azelőttről?

    Kitten semmi fegyver a laser-en kívül?

    Kittnek alapból van humora? :)

    A KITT a gyilkos részben mit is csináltak pontosan kittel?

    KITT alsó lámpáit csak néha látni. MIERT?

    Ha kitt bekapcsolja a néma üzemmódot az kb mennyire hangos? :)

    Kitten van valami funkcio (már nememlékszem hogy mi a neve mert nagyon rég látttam a sorozatot) amikor átalakul(oldalt kinyulnak valamik hátul feljön valami stb.). Ekkor mi történik vele pontosan?


    Ha még eszembe jut valami kerdezek :)
  • Broafka
    #426
    szerintem magyarul marha jó hangja van :D
  • DJ Skyline
    #425
    én láttam párszor! jó rész!

    viszont KARR szinkronja nagyon szar:D olyan kismanó hangja van,közben az eredeti nyelven meg egy dörmögődömötör! íme,aki nem tudná
  • Broafka
    #424
    van egy olyan érzésem hogy nem az utolsó résznek akarták azt...
  • Dodo55
    #423
    Semmi különös sajnos.
    Egyátalán nem látszik azon a részen, hogy az utolsó.
    Szerintem mindenképp úgy kellett volna megcsinálni, hogy a Knight Rider fő történetéhez kapcsolódjon.
  • Broafka
    #422
    az nem volt nagy dolog, valami bigyuszt ültettek az emberkék fülébe amitől hipnotizálva lettek, de természetesen KITT-ék hamar megtalálták a kiiktatásának a módját (Májkül fülébe is tettek egyet, hát nem tartott sokáig) nagyjából ennyi

    én a legelső KARR részt nem láttam még soha :_(
  • DJ Skyline
    #421
    én az utolsót nem láttam az fix! baromira érdekel mi lehetett az uccsó részben!:D
  • Broafka
    #420
    nem tudnád esetleg valahova feltölteni a részeket, nem baj ha rossz minőségűek, vagy bármi, de van egy kettő rész amit az elmúlt nem tom (talán 10) év alatt még mindig nem láttam és tök kíváncsi vagyok rá...
  • bertino
    #419
    nem vagyok annyira foci fan, de sztem off off
  • Csabesz6
    #418
    danke
    realos vagy-e?
  • bertino
    #417
    köszi
    tied se utolsó
  • Csabesz6
    #416
    naoin klafa
  • bertino
    #415

    szó szerint, most kreáltam :-)
  • Csabesz6
    #414
    OFF:a lokód a tolvajtempobol van nem?tök klafa. shelby gt500 fordulatszám mérője nem?_____________ON
  • bertino
    #413
    én szeretnék igényelni képeket, amint kezd majd megvalósulni a dolog
  • KnightRider
    #412

    Megvan az összes rész, magam digiztem. A terveim nem igazi replicáról szólnak, inkább egy ötletről. Megterveztem a műszerfalat, a konzolokat, nagyjából harmadkész vagyok a technical manuallel.
  • KnightRider
    #411

    Nyugodtan dőlhetnek a kérdések. Imádom, ha KR-ről beszélhetek!