3935
Szeretnék portokat nyitni multiplayerhez
  • hitman55
    #534
    aha van a számítógép01(ez amin vok)meg van a számítógép02(ez a másik) rákattintok az enyémre és kijön hogy ütemezett feladatok meg nyomtatók és faxok ha a másikra kattintok akkor azt hogy nincs joga blablabla...!!!
  • Pharaoh
    #533
    Amig nem jó a pingelés, addig sehogy, az azt jelenti, hogy a két gép nem találja egymást a hálózatban.

    Amúgy meg a Total commabderben a van egy hálózat ikon, arra klikk, majd a Teljes hálózat, majd a Windows hálózat és itt látnod kell a munkacsoportot, amit megadtál és ha erre ráklikklesz látnod kéne mind a két gépet, de most szerintem csak az egyiket látod.
    Nézd már meg, hogy így van-e
  • hitman55
    #532
    Ja és hogy lehet fájlokat átküldeni az egyik gépről a másikra?
  • hitman55
    #531
    DE még mindig azt írja ki hogy nem érkezett válasz az adott időn belülű!
  • Pharaoh
    #530
    És még minimum a pingeléses dolognak működnie kell.
  • hitman55
    #529
    De ha akarok LAN partit rendezni akkor csak a többi gépet össze kell csatlakoztatni a routerrel???
  • Pharaoh
    #528
    Vezérlőpult - Rendszer - Számítógépnév - Módosítás.

    Itt megadhatod a munkacsoportot, bármit beírhatsz, de a másik gépen is az kell.
  • hitman55
    #527
    Hogy lehet egy munkacsoportba tenni?
  • Pharaoh
    #526
    Erre írtam, az előzőt, hogy mi segíthetne.
  • hitman55
    #525
    De amit mondtál hogy a futtatásba irjam be után azt írja ki hogy nem érkezett válasz az adott időn belül!!!!Van MSN-ed?
  • Pharaoh
    #524
    Akkor elvileg a hálózat megy.
    Nyomd ki a tűzfalat, ha van. Az is jobb, ha egy munkacsoportban van a két gép. És néha egy restart se árt.
  • hitman55
    #523
    Igen internet van már mind a 2-őn!
  • Pharaoh
    #522
    De inzernet az már van mindkettőn?
    Esetleg addig érdemes kikapcsolni a Tűzfalat is amig nem ok minden, nehogy a zavarjon meg.
  • hitman55
    #521
    Azt írja ki hogy a kérésre nem érkezett válasz!!!mit kell csinálni??kössz
  • hitman55
    #520
    Ésha nem ? Akkor mit kell csinálni???kösz
  • Pharaoh
    #519
    Elvileg látniuk kéne egymást.
    A start-futatásba írt be, hogy ping xxx.xxx.xxx.xxx Az x a másik gép Ip-je, ha érkezik válas, akkor látják egymást.
  • hitman55
    #518
    És azt hogy lehet megcsinálni hogy a 2(vagy több) gép lássa egymást???kösz
  • MiloShee
    #517
    Értem, és kössz! Valóban nincs vele gond...de hát az ember telhetetlen:)
  • Pharaoh
    #516
    Minek hozzá újabb, ha tökéletes? Lehet olyan jól sikerűlt, hogy feleslegesnek tartották, hogy újat csináljanak.
  • MiloShee
    #515
    Hi all! Nemrég vettem egy Gigabyte GN-B40-es routert. Megy meg működik de nincs hozzá sehol újabb firm. Ha valaki tud róla valamit kérem jelezzen! Köszi
  • Pharaoh
    #514
    Be is kapcsoltad?

    Ennél azért bonyolúltabb a helyzet.
    Vezérlőpult- Hálózati beállítások- és a hálókari IP/TCP beállításoknál az átjárónak meg DNS-nek be kell írni a router IP-jét.
    Meg jobban játsz ha a gépnek is fiksz IP-t adol és a Routerben meg kikapcsolod a DHCP-t

    Itt egy példa, nekem így van beállítva
  • hitman55
    #513
    összedugtam
  • kristiaan
    #512
    allitottal is rajta vagy csak osszedugtad?
  • hitman55
    #511
    de úgy nem küldi át!!!4
  • hitman55
    #510
    Heló te hogy álítottad be mert én nem tom hogy-hogy kell!!!
  • hitman55
    #509
    Heló!Most vettem routert és összedugom meg minden és amin nem volt net most sincs rajta!mit kell csinálni mert ehez nem érted!előre is kössz
  • Pharaoh
    #508
    LOL, nagyon kezdő lehetsz.

    Megosztod azokat a mappákat, amiket a másik géppel is látni akarsz, majd a total commanderben kiválasztod a hálózatot (a meghajtóikonsor legutolsó tajga) és F5-teé átmásolod a fileket.

    De jobban játsz, ha valami hálózatépítő topicot végigolvasol.
  • Dévids
    #507
    És hogyan kell a fájlokat átvinni?
  • Pharaoh
    #506
    Persez, mivel a router switch-ként is működik (HUB) így hálózatban vannak a rákötött gépek.
  • Dévids
    #505
    nem vagyok nagy ész ezekben a router-ekben ezért az lenne a kérdésem hogy a ruouterrel lehet fájlokat is átvinni más gépre?
  • Pharaoh
    #504
    A telepítés ilyen egyszerű, a beállítás egy kicsit nehezebb, de az se nagyon.

    Ez tán segít
  • Dévids
    #503
    ez rádiós.amúgy azt mondják nem ilyen egyszerúű
  • Pharaoh
    #502
    Router telepítés: Bedugod a kábeleket és már mülödésre kész is.
  • Dévids
    #501
    Tudtok mondani egy oldalt ahol az SMC WBR14-G-nek van magyar telepítési útmutatója?
  • BaliBoy
    #500
    Nekem meg az a gondom, hogy arra van állítva, hogy akkor kapcsolódjon amikor szükséges és mégsem csatlakozik azóta mióta a gépnek a dc-hez kiosztottam egy IP meg egy portot. Csak úgy tudok kapcsolódni, ha a router menüjében manuálisan scatlakoztattatom. Azok a gépek amikhez nem állítottam be IP csatlakoznak rendesen. Mi a gond, vagy mit kell még állytani, hogy jó legyen?
  • Met
    #499
    ennyi
  • Pharaoh
    #498
    Vagy passzívra állítod, vagy portforwandingolsz.
  • tomo
    #497
    udp protokollt is továbbitsd a gepedre, mert az kell a kereseshez!
  • XenonIceX #496
    HY!
    Van egy SMC 7004VBR Routerem kiválóan működik kivéve ha a dc-vel szeretnék letölteni mert ha baírok a keresőba valamit semmit nem talál
    PLz HELP
  • Dévids
    #495
    megtudjátok mondani mennyi a legolcsóbb rádios hálokártya?