3935
Szeretnék portokat nyitni multiplayerhez
  • hunbasser
    #574
    figyelj már,te vágod a témát,az én kérdésemre nem tudsz válaszolni?
  • Naburka
    #573
    Ez nekem magas egy picit , tehát oda milyen számot kell irnom 192.168.2.??? talán azt amivel belog inelek a router-be ?

  • tomo
    #572
    ha oda beirod a belso ip cimed, akkor a leiras szemelyre szabaotta valik. ertds a te ip cimeddel lesznek kitoltve a peldak.
  • Naburka
    #571
    OK aha reszben minden megvan már csak az a problémám hogy van ez a rész még az elején :

    Do not skip this step!
    Please enter the static ip you want to forward to: ???? ez mi akar lenni ???
  • tomo
    #570
    1. lyukba geped belso ip cimet ird.
    2. portot
    3. ugyanaz mint 2.
    4. pipa enable.

  • tomo
    #569
    http://portforward.com/english/routers/port_forwarding/SMC/2404WBR/TeamSpeak.htm

    masutt teamspeak szervert akartal.

    a fenti linken irja kepekkel, hogy kb hogy kell csinalni.
  • Naburka
    #568
    Légyszi fejcsd ki bővebbed en nagyon süti vagyok ehez légyszi részletesebben.Mit irjak melyik rublikaba ott a kép- a gallériámban pls.
  • tomo
    #567
    portforward.com

    a virtual serveres reszhez irandokrol a jatek kezikonyve nyujt segitseget . portot atiranyitasa
  • Naburka
    #566
    Sziasztok olyan kérdésem van hogy SMC BARRICASE TM 9 broadband wireless routerrem van , 2 gép van vele összekötve meg az adsl internet van beiktatva !

    Ha csinálok egy játékszervert vagy valamilyen szervert akkor senkisem tud csatlakozni , csak ha direktbe van kötve a gépem a modemmel de akkor a méik gépen nem tok netezni, szóval halottam valami virtual szerver dolgot hét meg is találtam csak az a problémám nemtudom hogy mit hova kell irni :
    ( CSináltam egy képet arrol hogy hogy hogy is néz kinálam ez a virtual serveres dolog képet csináltam és feltettem a gallériámba légyszi nézzétek meg és mondjátok meg mit hova irjak)

    Légyszi segitsetek.
  • hunbasser
    #565
    megint itt vagyok!:)
    most szervert szeretnék csinálni.gondolom úgy működik,h kijelölök egy mappát,ahová teszem a cuccokat,és routerrel pedig csinálok egy port forwardot.
    igen,de a kettő között még kellene vmi olyasmit csinálni,h a mappát "közzé kellene tenni a hálón" de hogy? gondolom az ip címem lesz a cím,amivel bárki elérheti a mappát.gondolom ami progi kell hozzá,azzal majd beállíthatom,h anoním bejelentkezés legyen,meg ilyesmi.előre is köszönöm
  • Shongi
    #564
    Hy. Vettem nemrég egy D-Link WiFis Routert, amihez adtak egy USBs vevőt is. Bekötöttem szépen, ahogy lek volt írva( az ADSL modemem is D-Link), és ment is minden mint a karikacsapás, egy ideig aztán megszakadt. Persze máskoir is szakadt már meg a net, gondoltam semmi, gond, de mégis mióta így van routeren keresztül bekötve a gépem a netre sokkal instabilabb lett a net, elég sokszor megszakadt, nem tudjátok ez miért lehet?
  • MiloShee
    #563
    Na, akkor remek :D
  • hunbasser
    #562
    router reset megvolt,letöltés lelövése után sem ment,de most megint jó a routerem:)
  • Zealot
    #561
    Helló!
    Egy MSI RG54GS2 wireless routert vettem, és ma jöttek beszerelni a wifis netemet, de azt mondták, hogy nem lehet beállítani az AP-t client módba, ezért csak úgy működik mint egy adó. Nincs valakinek tapasztalata esetleg ezzel a modellel? Valahogy meg lehetne oldani hogy client módban menjen?
  • MiloShee
    #560
    Én valszeg egy router resettel indítanék, ki tudja! Egyébként ha lelőtted a letöltést akkor megint tudtál böngészni?
  • hunbasser
    #559
    ya,azt hozzá kell tennem,h egy trendnet tw100-s4w1ca broadband routerem van,de úgy érzem,h orvosolható a probléma.
  • hunbasser
    #558
    tudom,h rossz helyre írok,de router problémám van,és a többi routeres topik nem nagyon él,meg ilyen 7-8 hsz-t tartalmaz.
    szóval az lenne a probléma,h tegnap azt vettem észre,h a bitcomet szedte lefelé nekem a cuccot stabilan,ha nem is sokkal,de 20-al(aki torrentezik,az tudja,h a letöltés a seederek számától függ)szóval jött le a cucc 18-20-al,gondoltam,felnézek sg-re.ie-t benyomom:hely keresése.hát mondom faxa,nincs net.de akkor h tölt??? gondoltam az ie xaraxik megint.mozillát benyomom.semmi.
    átmegyek a másik géphez,ott szintén semmi.nézem az ipconfgi parancsot,a belső ip ott van,csak az átjárónál nincs ott semmi.ugye az a router,nekem vmi oknál fogva 192.168.1.3 a router,én nem 1,mint másnál,de tökmind1,mert ígyis működött mindig,az a lényeg,h beírtam ezt az ip címet a böngészőbe,hátha vmi port elállítódott.erre be sem hozza a router admin oldalát.cask lesek.
    a letöltés megy,de nincs is átjáró,meg semmi,viszont neten sem tudok böngészni.
    most perpillanat úgy írok,h kiiktattam a routert és most csak simán közvetlenül kapcsolódok a nethez.mi lehet a probléma?
  • tomo
    #557
    forwardig
    dcbe portot beirni kapcoslat menube valahova.
    es a kulso ip cimed ( ezt megoldhatod, ha regisztralsz egy dyndns.org nevet magadnak, es a routeredre bizod, hogy frissitse az ip cimed igy eleg , ha a dyndns neved irod be dcbe )

    e ha elmesz a dc topikba itt az sgn van ott par oldal linkje, amin rengeteg info van még.
    dcinfo.org pl.
  • R3GiD0N
    #556
    Nme nagyon értem ezt a dolgot most nekem melyiket kell csinálni hogy aktiv legyek FORWARDING vagy TRIGGERING? jah és ha megvan valamit kell állitani a DCben?
  • tomo
    #555
    www.portforward.com
  • R3GiD0N
    #554
    Sziasztok lenne egy kis problémám már egy pár forumba megkérdeztem de mindenki beszél össze - vissza!
    Tehát megosztottuka netem egy router segitségével (SMC7004VBR BARRICADE),müködik minden rendesen mind a két gépen van net, látják is egymást a gépek csak az a problémám hogy StrongDC++t használok és sehogysem tudom Aktivba állitani magam.Ha ebben valaki tudna segiteni nagyon megköszönném! köszi
  • Pharaoh
    #553
    Vagy sajátgép.
  • Noninnyó
    #552
    Windows commander :-). Vagy a sima windows intéző.
  • Dévids
    #551
    hello
    Van olyan program a Total Commanderen Kívűl amivel fáljokat lehet átvinni a másik gépre
  • tomo
    #550
    valszeg elijesztettel mindenkit.
  • hitman55
    #549
    Please help!!!!548 hszt
  • hitman55
    #548
    És ha csak az egyik gép látja a másikat akkormit kell csinálni hogy mind a kettő lássa egymást?kös
  • hitman55
    #547
    Nem teccik vmi!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • hitman55
    #546
    Nem teccik vmi!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • Pharaoh
    #545
    Tuti
  • Met
    #544
    jó lenne ha nem soronként írnál hszt
  • hitman55
    #543
    most vmit csinálam és most már át tom küldeni a cuccokat az egyikről a másikra!!!De akkor mostmár tudok LAN-on jáccani a két géppel?
  • Pharaoh
    #542
    Ha átmész a másik géphez, azzal se látod a másikat?
  • hitman55
    #541
    Hogy lehet beálítani hogy a két gép lássa egymást!!!!!!!!!!!!!!!!!Please help!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • hitman55
    #540
    Hogy kell megcsinálni hogy a 2 gép lássa egymást???
  • hitman55
    #539
    Ienkor miva?
  • hitman55
    #538
    na megosztotam a másik gépen 1 mappát meg ezen a gépen is ezen a gépenha total comanderben rá akarok menni a másik gépre akkor még mindig azt írja ki hogy nincs hozzá joga!!
  • Pharaoh
    #537
    Pontosabban?
  • hitman55
    #536
    Semmi nem történik!
  • Pharaoh
    #535
    Vagyis látja, akkor nem értem a pingelés miért nem megy.

    Most mennj át a másik géphez, és osszd meg a mappákat, amelyeket át akarsz másolni. Majd:

    Sajátgép - kikeresed a mappát (egész vinyót is lehet) jobb klikk tulajdonságok - Megosztás fül - Mappa megosztása hálózatban bepipa.

    Ezek után lesz jogosultságod belépni a gépbe és simát át tudod F5-tel másolni a dolgokat.