3935
Szeretnék portokat nyitni multiplayerhez
  • tomo
    #494
    radios halokartya kell.
  • Dévids
    #493
    csá
    vettem egy SMC routert rádiós.és azt szereteném megkérdezni hogy hogyan kell csatlakoztatni a másik géphez mi kell hozz?
  • Topimaci
    #492
    Csak gondoltam!
  • Pharaoh
    #491
    Miért kéne?
  • Topimaci
    #490
    Köszönöm,majd megpróbálom.Csak még 1 kérdés?Töröljem ki a felh.nevet,ill. a jelszót?
  • Pharaoh
    #489
    A beállítások menüjében tudtaommal 3 opció van:
    1.Mindig legyen csatlakozva.
    2.Akkor csatlakozzon, ha valami használni akarja az internetet. (ez van neked most)
    3. Manuálisan kell mindig a kapcsolódás gombra klikkelve csatlakozni.

    Ezt ott lehet beállítani, ahol a kapcsolódási infókaz is megadod, pass usernév, meg hasonlók.
  • Topimaci
    #488
    Sziasztok!
    Segitségre lenne szükségem.Van egy SMCWBR14-G routerem,és a böngésző ablak elinditásakor automatikusan csatlakozik.A gyerekem miatt,hogyan tudnám átálítani,
    hogy manuálisan kérje a jelszót.Előre is köszönöm.
  • vernyuszi
    #487
    Max a routernek a tűzfala, mert a többit kilőttem.
    De ez a b...i router bonyább mint gondoltam, úgyhogy valahogy +kéne érteni, hogy smint kell beállítani. Merthogy magyar nyelvü leírás égen-földön nincs hozzá, angol tudásommal meg hiányosságok vannak, főleg routerrel kapcsolatban
  • Pharaoh
    #486
    Nem lehet, hogy tűzfal akadályozza a dolgot?
  • vernyuszi
    #485
    Így sem mükszik, : "Nem érhető el, ill nincs jogosultséga a hálózati erőforrások használatához " :(
  • Met
    #484
    Hát akkor oszt meg.
  • vernyuszi
    #483
    Szia !
    Nincs megosztva, de az xp megosztott mappályát sem látja, egyszerüen amikor a másik gépbe akarok lépni, akkor rögtön kéri a jelszót.
  • Met
    #482
    meg van osztva a másik gép vinyója a hálózaton?
  • vernyuszi
    #481
    Helló !
    Smc routerem van, és az a gondom, hogy ha a totál com-ben hálozaton belüli másik géphez akarok csatlakozni, akkor jelszót kér, de a router belépó jelszava nem jó neki. Valami ötlet ?
  • bandia
    #480
    Sziasztok! Segítségeteket szeretném kérni az alábbi témában: Chello internethez szeretnék csatlakozni egy wireless accesspoint segítségével: Siemens Gigaset SE551 WLAN. A problémám az, hogy már van egy routerem a hálózaton, és ehhez szeretném ezt a másik routert csatolni. Megoldható ez egyáltalán?
    Ha bedugom a kötyüt simán a régi router egyik LAN slotjába, a nootbookok semmi wireless hálozatot nem észlelnek. Nem ment akkor sem, ha direkt csatlakoztattam a cabelmodemhez. Mi lehet a gond? az SSL simán AccessPoint, és nem alkalmaztam semmilyen kódolást az egyszerűség kedvéért. Tanácstalan vagyok. Bár sztem elég összevissza amit írtam, de nem is nagyon értek hozzá.
    Ha valaki már csinált ilyet, vagy tudja mi a menete, kérem segítsen. Köszönöm előre is!
  • JediMaster
    #479
    kiegészítés:
    a jel erősségét megnőveltük egy hozzá kapható 5 db-s antennával.
    A leirása itt találhatóWRT54c
  • JediMaster
    #478
    Sziasztok. Az lenne a probéma, hogy van egy LINKSYS WRT54GC 2,4GHz 54Mbps Wireless Cable/DSL Router, azt szeretnénk, hogy lássa a másik gépet de semmi, minden mást lát, tudunk használni más netet (szembe az adóhivatal épülete van) :D
    namármost ezt ugy szeretnénk, hogy a 1ik gép egy másik lakásban van ahova a net be van kötve, ide kapja a router a netet. A másik gép egy másik lakásban van amit kb 3-4 fal választ el egymástól, kb 60-80méter, de lehet hogy kevesebb.
    A 2. gép bekapcs után nem látja a router jelét, de minden mást igen.
    Hogyan tudnánk bekonfigurálni, hogy jó legyen.

    Előre is köszike a segytséget...
  • tomo
    #477
    lehet hogy bedoglott.
  • CéZé
    #476
    akkor vajon mi lehet a gong? a kezelőfelületén (d-link) annyit látok hogy nem tud kapcsolódni a dhcp kiszolgálóhoz pedig eddig jó volt.
  • tomo
    #475
    kizartnak tartom a szolgaltato a routert egy szamitogepnek latja.
    nem tudja felismerni, hogy az router.
  • CéZé
    #474
    Lehetséges olyan, hogy a szolgáltató litiltja a router használatát?
    Ugyanis egyik nap még ment vele a net másiknap meg csak a hálókártyával megy, mintha a router nem kapna ip-t.
  • tomo
    #473
    kinezel egy portot, es a helyi geped ip cimet a portot es tcp es udp protokollt beirva/kivalasztva atiranyitod a helyi ipre.
    gyari fw van rajt?

    mondjuk arra kivancsi lennek, hogy sikerult a beallitasokat elvesziteni, egyedul a reset router to factory defaults ( gyari beallitasok visszaallitasa ) lehet nullazni. azt meg nem kell nyomkodni, csak ha szukseges.
  • kaki maki
    #472
    hi

    egy Linksys wrt54g-vel rendelkezem. a problémám torrentezéssel kapcsolatos, ugyanis a router miatt passzív vagyok. portforwardon leírtakat próbáltam már, jól el is veszett minden adat a routeren, tehát azzal nem szándékozom kísérletezni:-c valamiféle segítségnek igazán örülnék, hogy mégis mi a teendő ez esetben.htx
  • tomo
    #471
    http://www.portforward.com/english/routers/port_forwarding/SMC/7004VBR/NHL_2006.htm

    igy kell megcsinalni, csak valszeg masik portot hasznal az nba .

    azt tudd meg melyik porton kommunikal. ( leiras , honlap ilyesmi helyekrol )
  • Cassell
    #470
    Helló mindenkinek!

    Az a problémám az NBA 2006 játékkal szoktam online játszani és kb. 2 hete vettünk egy SMC7004VBR routert és azóta nem tudok hostolni. Csak a Waiting for other player felirat megy ezerrel.
    Elég hajléktalan vagyok a témában bár a beállításokhoz is elmentem már és állítgattam a dmz-n meg ilyen port számokat is enabledeltem de csak nem akarja magát megadni.
    A Port Forwardinggal kapcsolatban is nézegettem aránylag tudok angolul de mégse jutottam 5ről a 6ra.
    Szóval ha valakinek van valami ötlete legyen szíves megosztani.
    Előre is köszönöm
  • Venom
    #469
    kösz a helpet. ha hazamentem melóból kipróbállom.
  • tomo
    #468
    http://forum.hwsw.hu/index.php?showtopic=90781
  • gadna
    #467
    Hali.

    Szeretném megosztani ADSL internetemet még plusz két gépre a házba. A gépembe már van három hállókártya, meg a kettő másikban is egy-egy. Csak így simán proxy nélkül, az xp segítségével. Magánhálózattal, vagy híd kapcsolattal kell?
    Meg ha lehetne egy elég szájbarágós leírást kérnék.

    köszi
  • tomo
    #466
    valoszinuleg nem csinaltad meg az osszes portatiranyitast .

    http://www.portforward.com/english/routers/port_forwarding/ZyXEL/Prestige334/America's_Army.htm

    es a zyxel nek kb 100 fele routere van. csak hogy tudd. olyan hogy sima viszont nicns koztuk.

    a fenti linken talalod az america's army prestige 334 hez valo beallitasat.

    ha mas routered van keresd ki, vagy csinald meg ez alapjan.

    es nezz utana america's army mifele portokat kivan mifele protokollokon, ugyanis van tcp es udp protokoll is, amit ezek a jatekok hazsnalhatnak.

    jo munkat.

    es latod, ezert kell ugy kerdezni, hogy a masik is ertse mirol van szo.
  • Venom
    #465
    na bocsi kicsit bővebben:
    sima router mert osztott net van itthon.
    Americas Army gamevel akarok szervert csinálni amire tudjanak csatlakozni.
    namost ip forward elvileg megvan de szervert hiába indittom el nemtudnak rá csatlakozni...
  • Venom
    #464
    játék szerverről van szó pl Americas Army.
  • tomo
    #463
    nezd,
    nem irtad milyen routerrol van szo
    nem irtad milyen programrol van szo
    nem irtad , mit akarsz csinalni.
    nem irtal semmit.

    portnak valassz tetszoleges nem hasznalt portot 50000-60000 kozott.
    ezt tovabbitod a geped belso ip cimere. es a kliensprogramban is ezt allitod be, legyen az dc , torrent , vagy barmi mas.

  • Venom
    #462
    próbálgatom de nemigazánn akar müködni... mien portot kell neki megadni és holtudom megnézni mien ip cimmel tudnak kapcsolódni a gépemre?
  • Venom
    #461
    köszi!
  • tomo
    #460
    http://www.portforward.com/english/routers/port_forwarding/ZyXEL/Prestige334/Azureus.htm
  • Venom
    #459
    hali. valaki nemtudja hogykell ZyXEL tipusú routert forwardolni?
    valaki irja le thx vagy valami hasonló leirás hogy tudjam.
  • Max7
    #458
    ki kell engedni a routeren a 80-as és a 8080-as portot!
  • Munch
    #457
    Király, köszi.
  • Pharaoh
    #456
    Minden okés vele.
  • Pilu0001
    #455
    HI.router mögül hogy lehet servert inditani?mer én látom a servert csak másnak szar