41716
  • [Jakuza]
    #5433
    Mert csak a batrak hasznalnak IE-t. :P
    Hasznalj Firefoxot alapbol nyitja a png-t.
  • PiszkosFred
    #5432
    2mb png, ne kérdezd miért pont png...

    Itt azért megvan a promo képek színvonala... ;] (asszem 7800gtx vagymilyen kártyával)
  • Ch_Slater
    #5431
    hmm, az a live streaming link nem rossz az nF. fórumon... :))
  • DonnieBrasco
    #5430
    Teljesen egyetértek. A partyzás inkább szükséges rossz volt nekem a WoW-ban. Amit szerettem benne az a crafting, a nagy világ és a rengeteg cucc :)

    DB
  • Lilithn
    #5429
    Bocsesz hogy bepofátlankodok ide origgal kapcsolatos kérdéssel, de tud valaki valamit a CDGalaxisban történő megjelenésről? Péntek az mennyire tuti? Már nem nagyon merem őket felhívni, mert folyton belevihognak nekem a telefonba, ha meghallják a hangom.
  • [Jakuza]
    #5428
    Amugy talaltam egy videot a beallitasokrol, ha valakit erdekel.

    http://www.zippyvideos.com/6964814174409366/oblivion-videosettings/
  • Looserke
    #5427
    hát én meresztettem a szemem de linket nem találtam...
  • PiszkosFred
    #5425
    Hát remélem ha átvészeljük ezt a warez hisztit, akkor visszatérünk a régi hangulathoz ;] (mondjuk ez szent meggyőződésem, hogy a vérpistikék(nem Davidus;]) hamarabb kikopnak mint a wowból..) EU béta óta most először nincs aktív wow accom, és sosem hittem volna, hogy abszolúte nem fog hiányozni ;]

  • Chris
    #5424
    Velem egy jóideje már lecsökkent, csak heti egyszer járok be kb.
    Az erősen nullához konvergáló wow fórumszint láttán a népnevelési hajlamom is vmiért egyenes arányban követi... nem is értem miért. :D
  • Davidus
    #5423
    bárki bármit mond a WoW azért olyan népszerű mert jól lehet benne solozni. 1-60-ig egy jó solo játéknak is elmenne. viszont most itt az oblivion amiben megvan a szabadság feeling is mint a WoW-ban ráadásul összehasonlíthatatlanul jobb a solo része:) meg a grafika is über amire a várpistikék(mint én:) azonnal mozdulnak:P
  • [Jakuza]
    #5422
    Ha akar valaki gyorsan linket egy mukodo alcoholclones valtozathoz, most nezzen be gyorsan az Nforce forumaba, amig nem torlik mert a CloneDVDs verzio fake.

  • DonnieBrasco
    #5421
    Nekem ma kell és kész :))
    De úgyis csak holnap lesz (legjobb esetben is.. :(

    DB
  • BEAST #5420
    kétlem ... én várok amíg valaki a képembe tol egy linket *lusta* :Ð
  • Chris
    #5419
    Egy nap ide vagy oda nem mind1? Vagy vmi teljesítményversenyt kezdtetek, hogy kinek lesz elősször üvegpáncélja? :D
  • Tojesz
    #5418
    Meg a nemzetközié is:P
  • PiszkosFred
    #5417
    Ha igy folytatodik, lecsokken jo idore a magyar WoWos community aktiv letszama az Oblivion miatt? ;]
  • Árnyvadász
    #5414
    Évekkel ezelőttről emlékszem rád. Tényleg rég volt :)
  • Jagi
    #5411
    én megvárom a ftp-set. Próba, rendelés uninstall, install zeredetiről (remélhetőleg CE lesz) :D
  • Sheltem
    #5402
    Legnépszerűbb témák


    1. The Elder Scrolls IV.: Oblivion
    2. The Godfather
    3. Battlefield 2

    Lol


  • Horakme
    #5401
    Ha így halad 4-re talán végez is. :D
  • Zsolo007
    #5400
    Király! Este már nyomulni szeretnék :)
  • Árnyvadász
    #5397
    Legyen már péntek, mert kihal a fajtám... :)
  • [Jakuza]
    #5391
    Az meg egyertelmuen kamu, hogy egy Securom 7es DVDt kiirsz aztan mukodik a DVDrol crack nelkul.
  • [Jakuza]
    #5390
    Egyvalamit elfelejtetek, hogy ket ugyanolyan nevu release van kint a neten es az egyik fake, a masik meg a valodi. Nem is lehet megallapitani csak letoltes utan, hogy jot szedtel e le.
    Igy aztan nem toltom, megvarom, hogy eltunjenek a fake ill nuked verziok.

  • DonnieBrasco
    #5389
    Na ja, én is ezért tekerek a jó arányért... aki az első rohamról lemarad, az....lemarad :))

    DB
  • Methylisocloro
    #5388
    hoodlum-os MEGAFÉK :D
    Ez jó :D
  • GrimReaper78
    #5387
    Na mindegy, végső soron ráérek a letöltéssel, csak röhej, hogy sokan nem hiszik el, hogy ez valóban működő verzió. Valahol megértem őket, a sok fake miatt, de ha egyszer többen is mondják, hogy működik, sőt, lökik a screenshotokat, akkor mit kell értetlenkedni? Csak azért mert a RLD vagy egyéb csapat még nem jött ki vele? PFff... nagy kaland :D

    Emlékszem, anno Black&White 2-vel is ez volt. Néhány archoz hasonlóan én is leszedtem azt, ami legelőször kijött, ugyanakkor a többség festette az ördögöt a falra, aztán meg szitkozódott, amikor 3 óra múltán kiderült, hogy mi már a 2. szigeten járunk :D

    Persze nem lóverseny, de ha egyszer működőképes, akkor érdemes lenne még a nagy roham előtt leszedni, mert most 2-3-4-5(?) napig nem nagyon lesz normális sávszélesség :D
  • DonnieBrasco
    #5386
    Pontosan ezért sem nézem a láma nforce fórumot, hanem a zártkörű torrentes fórumot. Ott már rég nem kérdés, hogy az iND-es release privát, hősies ninja-akció (kereskedelmi ISP-ről tölti ez a drága ember felfelé...), de ettől még nem fake!
    Nekem meg édesmindegy, ha ma 17:00 előtt kijön egy "big scene" release, nekem az is jó :P. Meg ez is!

    DB
  • Horakme
    #5385
    Most én teszek fel szerencsétlen kérdést: most akkor melyiket is szedjem?
  • GrimReaper78
    #5384
    No, akkor hajrá, aztán ha megtennéd, hogy PÜ-ben nyomsz egy torrent linket miután lecsorgott, akkor

    ;-)
  • GrimReaper78
    #5383
    Aztán ha továbbolvasol, rájössz, hogy megcáfolták. Ráadásul írni sem tud normálisan, az ilyenben már alapból nem bízok. Szerintem troll.
  • Ch_Slater
    #5382
    ugyse birnám ki, hogy ne próbáljam meg. tehát tuti nekiugrok. meg aránynövelőnek is kitűnő... :))
  • GrimReaper78
    #5381
    Mert ott is csak a fikázás megy, meg mindenki értetlenkedik. Pedig egyértelmű, hogy az AlcoholClone-os verzió megy. Csak pár a hoodlum-os megaFÉK-et tölti, aztán csodálkozik.

    Idézném az első oldalról a MOD-ot:

    Posted: Tue, 21st Mar 2006 00:22 Post subject: Ignore User Quote

    THIS IS REAL- NO MORE "IS THIS REAL" QUESTIONS!!


    Szóval erről ennyit. A legtöbben amúgy azért kiáltanak farkast, mert lassú a feltöltés, és a legtöbb helyen még csak 5-6 rar van fent, erre a sok észtivoli azt hiszi, annyi az egész, és akkor jön a "fék" felkiáltással.
  • [Jakuza]
    #5380
    this IND release is Shit, first off , not more then 4 .RAR on all sites, and it's securom 7 witch is suposed to be clones with BLINDWRITE to have a perfect clone !!! im not suprised if this is ither fake , or the clone wont work........................
  • DonnieBrasco
    #5379
    A csávesz akiről éjfél körül írták hogy nem fake cuccot töltöget fel, most tart 60akárhányadik rar file-nál a 99-ből :) állítólag még 4-5 óra mire seedelhető lesz, mivel gagyi 40-45 KB/s-sel tölti fel!

    DB
  • [Jakuza]
    #5378
    Hat akkor nem tudom miert anyazzak a verziot kiadokat az Nforce forumaban. :P
  • GrimReaper78
    #5377
    Én meg a helyedben leszipkáznám (mert működő verzióról van szó), aztán persze rendületlenül seed-elném :DDD
  • DonnieBrasco
    #5376
    NNA az arányom már 0.694 :) hála a Godfathernek (seedelem már 3 napja :P)

    Az Obliviont addig fogom seedelni amíg vissza nem megy 1.0 fölé :))
    (Azért kemény lenne 18 gigát seedelni ~180 kbiten :P). De hátha!

    DB
  • Ch_Slater
    #5375
    ha 4.5gb, akkor nekem lent lenne 100 perc alatt. viszont nem futna. szoval inkább várnék 4-6 órát, csak menjen
  • Dns5000
    #5374
    hany giga az iso?