41716
  • izsook
    #5598
    Arra, hogy tájékozódj, de másra se. Ja meg, hogy jól szét csorranjon a nyálad, mert más kis faszú kinai már rég jáccik vele...
  • CUCLI
    #5597
    ha egy játékot feltörnek akkor kidobják oda az .nfot és lehet örülni mint pl most.
  • uu
    #5596
    hat arra amit mondtal. nfo adatbazis...
  • tomo
    #5595
    hogy megtudjuk, hogy mit éremes keresni.
  • izsook
    #5594
    Még mindig nem mondtad ki a varázs szót! Honnan? :)))
  • LegionarR
    #5593
    Na ezt most nem értem. Az Nforce az csak valami NFO adatbázis, onnan game-t nem lehet leszedni. Akkor meg mire jó?
  • uu
    #5592
    szerintem mar keszitheted az UV csekkeket mint ahogy en is:D
  • CUCLI
    #5591
    na jah. utoljára akkor fizettem warezért amikor kijött GTA:San Andreas. és akkoris csak 100kval csordogált a drágalátos ftpről. na akkor ment fel bennem a pumpa. inkább szedem egy órával késöbb az első magyar torrent oldalról.(Y)
  • izsook
    #5590
    ???
  • izsook
    #5588
    Ez nekem még csak írás beli lesz aztán ápr 3 szóbeli 80 tétel szerinted melyik fog sikerülni? :)))
  • Jagi
    #5587
    Csak poén volt...
  • gamehunter12
    #5586
    Lehet hogy láma kérdés de az nlforce az regelős?
  • izsook
    #5585
    Én vállalom a békák és egyéb állatok magyarosítását!
  • uu
    #5584
    jah baz szombaton nekem is vizsgazni kene de asszem el lesz halasztva:D
  • RaveAir
    #5583
    A Magyarítások Portálon valaki nyitott már neki topicot, de szerintem a Morrowind fordítása előtt semmi esetre sem lesz ennek magyarítása...
  • izsook
    #5582
    Nem hogy puskákat írnék a holnap munkavédelem vizsgára itt baszom el az időt várva hátha valaki burkoltan megvillant 1 warez oldalt, ahonnan lelehet tépni a játékot.
  • izsook
    #5581
    Nekem már a kezembe van a telefon és meg van nyitva egy patyolat tiszta friss sms :))))
  • Ch_Slater
    #5580
    nem is neki szánta...
  • grebber
    #5579
    Lesz hozzá olyan 4-5 év múlva.
  • Cafu
    #5578
    Mit loll igaza van Kandur-nak!
  • [Jakuza]
    #5577
    Loturot.
    A megvetel meg rendben, de hogy warezert fizetni ilyen SMSWarezos hienaknak.
    Na azt mar nem.
  • izsook
    #5576
    Múlthét pénteken :) A régi műanyag 7e ft-os 5.1-nek titulált valamit lehet elfelejteni, ami még a szobába van a közelébe sem ér ennek!
  • PiszkosFred
    #5575
    Mire jön a peccs, addigra simán megjön a postás mindenkihez, és a 24-ei premier is csak egy kósza emlék lesz - szóval azzal nem lesz gond.
  • Voltan
    #5574
    LOL!
  • Kandurex
    #5573
    1 órán belül várhatóan feltűnik sms web helyeken, skacok, ne öljétek egymást link után, szánjatok rá 200Ft -ot! Aztán vegyétek meg :)
  • izsook
    #5572
    Ja ja pmpo-ban, de azért jó leírni :)
  • Dns5000
    #5571
    ehh a vilag legcomplexebb rpgje, nana hogy nem kell erteni semmit sem belolle
  • ZsZso
    #5570
    Hehehehehe :)))
  • Jagi
    #5569
    Mikor vetted?
  • izsook
    #5568
    Nekem úgy tűnik, hogy igen, hacsak nem lesz hozzá nocd crack, akkor minden egyes peccselés után lehet keresni a peccsnek a crackját is, na remélem érted mit akarok mondani.
  • Cafu
    #5567
    Hol?
  • [Jakuza]
    #5566
    Nforce megint lehalt. :P
    Kiderul mindjart, hogy a Bethesda ddosolja az oldalukat, s mire visszajon az oldal nukere teve a CloneDVDs kiadas.
  • uu
    #5565
    igen.
  • cenobite
    #5564
    Na, akkor had legyek én aki először teszi fel a NAGY KÉRDÉST:

    Van már hozzá magyarítás?

    :)
  • CarajoEsp
    #5563
    Okok. Sorry, csak vicceltem, ezért volt a Smiley.
  • CarajoEsp
    #5562
    Hát persze. P.m.p.o-ban maximum:D
  • kerek1224
    #5561
    Hmm én sem vagyok egy nagy cracker, világosítsatok fel légyszi. A Clonedvd verzió azt jelenti, hogy az eredeti dvd-ből csinálnak egy image-t, és azt mountoljuk be pl Daemon Tools-szal?
    tehát ez amúgy bitről bitre ugyanaz, mint az eredeti program. pl későbbi kiegészítőket simán lehet rá installálni?
    Köszi, és bocs a bénáskodásért
  • izsook
    #5560
    Ja ha már a hangnál tartunk tudat alatt megéreztem és vettem 1 SB Audigy 2-őt meg 1 Genius Deluxe SW-5.1 home theathert (3600 Watt!!!!!)
  • Ch_Slater
    #5559
    nem. csak akkor a német verziót kell megszerezni.
    szerk.: erősen ajánlott hozzá a nyelvtudás. bár nincs benne a hivatalos ajánlott konfig listában :))
  • uu
    #5558
    kezdodik