41716
  • Davidus
    #5472
    meg azt hogy 10 órája játszik de úgy érzi hogy csak a felszínét kapargatja valami nagyon nagynak:) a grafikától is el volt szállva de azt monsta hogy az audio még annál is durvább
  • Davidus
    #5471
    azt mondta pont olyan a játék amilyennek a MW fanok szerették volna:)
  • PiszkosFred
    #5470
    A 4es titan bevonul a játéktörténelem kedvencei közé, de sajnos már öreg kártya, az a csoda hogy eddig húzta... Mai napig tökéletes játszani, de előbb utóbb az a kevés game és elfogy, amelyek még úgyahogy "támogatják". Sajnos ez a technika sorsa... (én is egy 4es titant cseréltem le, itt figyel a polcon a c64 mellett, mint emlék - meg újabb lom ami porosodik:D)
  • Chris
    #5469
    Ha amolyan morrowind szint körülire/felettire le lehet butítani akkor már van nad bódottá. :D
  • Davidus
    #5468
    az 5 fps minimumon rosszabb mintha el sem indulna:)
  • PiszkosFred
    #5467
    Élvezhetetlen és el-sem-indul között van különbség ;] Itt most azok vannak, amelyeken nem fog elindulni - elvileg. Én sajnos hülye vagyok az ilyen ketyerékhez, hiv fórumról szedtem össze, devek által jóváhagyott listáról.
  • Jagi
    #5466
    miért is?
  • Chris
    #5464
    Nem hinném. Valószínűsítem, hogy még két hónap múlva is tele lesz a fórum az "aggyatok mán letőtési linket", "hol találom a twohandedswordofpwn-t" és "iddqd működik?" típusú közösségépítő kommentekkel. Ezeket az elemeket az olyan játékok kiszűrik amiket csak hitelkártyával lehet játszani, namost ez sem az a kategória. :D
  • LegionarR
    #5463
    Hát igen, ezen nem lepődök meg... Sajna ma már jónéhány game ezzel a "kedves" tulajdonsággal jön a világra (pl. a Battlefield 2 is)
  • LegionarR
    #5462
    Hát igen, ezen nem lepődök meg... Sajna ma már jónéhány game ezzel a "kedves" tulajdonsággal jön a világra (pl. a Battlefield 2 is)
  • Timbo
    #5462
    Akkor a gef 4 ti - m nem jó

    mondjuk számítottam rá:(
  • Birdwatcher
    #5462
    Tegnap még tuti volt a péntek, ha előrendelted dobnak egy mailt ha megérkezett és lehet őket zaklatni a cuccért.
  • Davidus
    #5461
    FX5xxx sorozatot is be lehet rakni mert élvezhetetlen velük a játék a botrányos shader teljesítmények köszönhetően
  • Davidus
    #5460
    gamespotos csávónak nagyon bejön a játék:)
  • PiszkosFred
    #5459
    A következő kártyák vagy chipsetek BIZTOS, hogy nem fognak működni!
    - Intel Extreme, Intel Extreme 2, és e fajta többi hasonlo integrált chipsete
    - GeForce 2, GeForce 3, GeForce 4MX, GeForce 4 Ti
    - Radeon 7xxx, Radeon 8500, Radeon 9000, Radeon 9100, Radeon 9200, Radeon 9250

    Csak dx9es kártya jó, ez a hivatalos álláspont. Nemhiszem hogy a gyakorlat mást mutatna, sajnos.
  • Mr. Perfect
    #5458
    Hopp ITT már kint van a relese NFO-ja... NFOrce-on még se híre se hamva
  • PiszkosFred
    #5457
    Részben ;] Olyan vidéken élek (mások által csak tanyaként degradálva a helyet, itt a távoli vadkeleten), ahol ha elindulok jobbra, azt látom mint a legtöbb speedtree promo képen, ha elindulok balra, akkor pedig egykét paci kacsint vissza. Ha pedig sétálok egy picit előre, akkor találkozhatok pár "Redguard banditával" is, csak itt nincs reload :D De viccet félre, egy klasszikus Spencer/Hill film címével válaszolnék: "kincs ami nincs" ;]
  • Hmuda
    #5456
    Naná, alap dolog. :-)
  • Jagi
    #5455
    Pfúú modem! Respekt!
    Vagyunk még egy páran akik vérbe borult szemmel kapnák ki a postás kezéből, úgy hogy a lóvét kihajítjuk a csapódó ajtó résén keresztül... :DDD
  • Cafu
    #5454
    Geforce mx nem támogatott chipset!!!
  • Cafu
    #5453
    Piszkos fred elég mókás feje van:D:D
    Amúgy neked már megvan?
  • LegionarR
    #5452
    sztem így, szökdécselve fut

    mellesleg tényleg gyönyörű a kép
  • PiszkosFred
    #5451
    Hát kevés ember van a világon aki nálam jobban várja a játékot. De 12 év modem hozzászoktatott, hogy nem én diktálok és el kell fogadnom azt a tényt, hogy néha VÁRNI kell ;] Úgyhogy én elvagyok ilyen hülye képek vadászásával, engem ez is szórakoztat. Más dolog, hogy munkával meg nem haladok már 2-3 napja egy centit sem.. Én is szeretnék már játszani, de ha hétfőig kell várnom, akkor hétfőig várok. (nem örülök neki ofkorsz, de attól nem lesz hamarabb Oblivionom, hogy a fejemet laposra verem a falamon;], és a húszadik egeret töröm rommá mert behal a "holland vonal")

    Hmuda: arra figyelnétek majd, hogy ha ma-holnap meglesz a játék magyar embereknek, legalább a jövő hét végéig a spoileres dolgokat a spoiler tagokkal használják az emebrek. Addigra talán már meglesz mindenkinek, és talán már addigra már felfedezte mindenki az ilyen dolgokat. Megoldható?
  • Jagi
    #5450
    _:DDDDDDD
    Őswarezos, oltós, mindent csudázós vérpistike
  • Mr. Perfect
    #5449
    hát ez a fej tényleg überbrutál :)))))
  • Árnyvadász
    #5448
    Ez gyönyörű! És tényleg jobb, mint a promos képek... Elkezdem az agykontrollt: Ma péntek van! Ma péntek van! :)
  • Looserke
    #5447
    Kizárt...
  • DJviolin
    #5446
    Sziasztok!

    Valaki elvetemült kipróbálta-e már, hogy elindul-e Geforce MX-en a játék?
  • GrimReaper78
    #5445
    LOL, Csajszi, tetszett ez a "bocs, hogy bepofátlankodok origgal kapcs."-duma :D
  • Mr. Perfect
    #5444
    Az a patkány ott a képen lebeg, vagy éppen ugrás közebn készült a screenshot?
  • [Jakuza]
    #5443
    Most meg ilyenkor tudod nagyon jol, hogy mindenhol ez megy.
    Kell meg egy-ket nap ahhoz, hogy lenyugodjanak a kedelyek.
  • Hmuda
    #5442
    Szinte tudtam, hogy lesz majd ilyen groteszk fejre is lehetőség a generálásnál. :D SWG-ben is gyártottam egy békafejű embert táncosnak. :-)
  • [Jakuza]
    #5441
    Lehet hogy mar toroltek, sry.
    Ott volt hidd el.:P
    Nagy munkaban lehetnek a moderatorok.
  • PiszkosFred
    #5440
    Ooo mester, én azt használom. Azt nem értem, miért pngbe tette fel a srác, és nem jpgben a screenjeit.. Isten ments hogy IEt használjak, akkor inkább netezik c64ről :D

    Próbálom felhígítani a warez hisztit, ezért itt az "SG hőse" karakter:
  • DonnieBrasco
    #5439
    Az iND még nem is jött ki :)

    (egyeNlőre = egyelőre - bocs de ezt mindig mindenhol irtom!)

    DB
  • Davidus
    #5438
    ez jobban néz ki mint a promo képek:)
  • ZsZso
    #5437
    van egy pár opció
  • DonnieBrasco
    #5436
    Az IE is alapból nyitja....

    (nekem otthon csak Firefox van mondjuk, de a cégeknek nincs ennyi esze...)

    DB
  • zizu21
    #5435
    Elvileg 1 mukodo verzio jott ki egyenlore(es az nem az IND), NFORCE on par oran belul fenn lesz a jo.
  • Looserke
    #5434
    Játszani akarok!