41716
  • DonManó
    #6846
    MW-ben nincs hdr, legalábbis nem az igazi
  • killer123
    #6845
    Amugy ha több fps-t szeretne valaki akkor kapcsolja ki teljesen az árnyékokat mert az sokat zabál.Amugy x700 nem támogatja a hdr-t????Mert most wanted-ban nyomja ezerrel itt meg ki van szürkitve hogy nem támogatja!!!!
    Valakinek x700 tapasztalata van még??
  • LoCk
    #6844
    :)
  • Looserke
    #6843
    csak viccből káromkodtam persze....dolgozik bennem az írígység...
  • killer123
    #6841
    Elsö tapasztalataim nekem is azok hogy a börtönben ha kinyirok egy támadó ellenfelet akkor leesik az fps-m 1-re.Majd állitgatom de ugy vettem észre hogy amikor meghal akkor a vér effekt mellett van egy homályositás is ami nagyon leeszi a teljesitményemet:(
  • Looserke
    #6840
    óóóó hogy r*hadnátok meg....

    nekem még vagy 4 óra mire lejön, + még az egyetemre is kell mennem, ti meg már nyomjátok...
  • LoCk
    #6839
    Képeket! :)
  • gergou
    #6838
    Jo reggelt mindenkinek.
    Kiprobaltam a jatekot, es irok rla par sort.
    A konfigom: intel p4 2.4 Ghz, 512MB rendszer memory, HIS ati 9800 pro 128MB vid. memory.

    A game valami hihetetlen szepen fut, nem vartam volna ezt, de majdnem teljesen ugy nez ki, mint a kepeken. A toltesi idok elfogadhatoak, bar neha meglepoen gyorsak. Van egy effekt, ami belassitja azonban a kartyamat, ha megjelenik nehany ellenfel elhalalozasakor, de ezt a problemat majd kikuszobolom. A kornyezet, es a grafika a szepseg mellett nagyon hangulatos is. Szal mindenkinekajanlom, h proszalja ki :)
  • bepe79
    #6837
    Már játszom vele. :) Shotok:





    P4 [email protected] GHz + 1GB DDR400/PC3200 RAM + Geforce6 6600 + 81.98 Forceware = konstans 14 FPS..
  • Sheltem
    #6836
    Bassza meg 7kor bealudtam és 3:30 kor hajnalban ébredtem fel(hiába no a korai meló miatt néha bealszok) de mostmár legalább van a kedvenc groupomtól is release...Várom az estét hogy kipróbáljam.
  • Fejes021
    #6835
    próbáld meg F12-vel
  • LoCk
    #6834
    Most nézem csak szép egy ellés vagyok:)
    21:35h körül aludtam el.
    22:19h-kor meg elkezdték felrakni..:)
    Valaki figyelte mikor alszom el!
  • Looserke
    #6833
    Iiiiiigen! Már én is rátaláltam a kedvenc torrent oldalamon!
  • j0nNyKa
    #6832
    mellesleg valaki rajott mar, hogy kell screenshotot csinalni fraps nelkul ? Mer dokumentumok/my games/oblivionba nem csinal print screenre, SOT, meg vagolapra se pakolja ki a kepet...
  • LoCk
    #6831



    Úgy 1-2h körül csinálok képeket, nállam eléggé szép fog kinézni a game.
    Ebédidőben széjjel állítgatom, agyongenerálom, majd széjjelcsodálom a gamét!


  • LoCk
    #6830
  • grebber
    #6828
    Na 700 üzit végigolvasva örömmel tölte el hogy kijöt de elszomorit hogy sehol egy kép a gameből amit itt csináltatok volna :(
  • Cafu
    #6827
    nem tudom mennyi nekem ennyit bír a net!
  • Horakme
    #6826
    Szerintem azért próbáld meg. Veszteni nem veszthetsz semmit.
  • Fejes021
    #6825
    és terheletlen állapotban mennyi?
    gondolom a többszöröse
  • Cafu
    #6824
    260
  • Fejes021
    #6823
    szedi valaki egy bizonyos (WND) nevű smswebről?
    Mennyivel csorog?
  • Cafu
    #6822
    jah dx9 a követelmény!!!
    és a 8500 nincs a Support card listán sajnálom meg 512 ram kevéske!!
  • NST Demo
    #6821
    Ehh , újra indítottam a masinát és elindult az install , ilyet ...
  • Newfronter
    #6820
    DX9-es kártya minimum! A gépeden nem fog menni.
    Gépigény
  • cenobite
    #6819
    Valószínű, hogy nagyon-nagyon fog döcögni. Már ha elindul. Én úgy emléxem Dx9-es kártyákat írtak minimumnak. Javítsatok ki ha tévedek.
  • cenobite
    #6818
    Szépjóreggelt! Álmosan, csipásan felnéztem, és voila! Töltöm is ezerrel! (illetve csak 280Kb/sec-el). És most szerintetek mennyire van kedvem menni dolgozni?
  • gamerman01
    #6817
    Egy kis kérdés: Ati Radeon 8500-tel lehet vele jáccani???? Elindul vele???
    Van mellette 512 MB ram, 1600+,

    Szedjem le vagy ne??
    Én azt olvastam hogy Dx 8-as kártya a minimum.......
  • NST Demo
    #6816
    Lejött nekem is , de valamiért nem települ , elindítom a telepítést és nem csinál , nem ír ki semmit csak áll oszt kész . Valaki találkozott már ilyennel ? .
  • Cafu
    #6815
    Én a Reloaded verziót szedem abban még soha nem csalódtam du-án nyomom fel a screenshootokat csak valaki adjon egy linket hova töltsem fel mert a képfeltöltés nem engedélyezett!
    Thx!
  • Fejes021
    #6814
    akinek lent van az pakoljon fel screenshotokat
  • LoCk
    #6813
    Na én is kipróbáltam a karaker generálót!
    Durva karakterem lesz:)
  • LoCk
    #6812
    Nem bírtam fentmaradni, de érdekes magamtól pattantam ki az ágyból:)
  • LoCk
    #6811
    Bár én nem torrentezek:):)
  • LoCk
    #6810
    Fent vannak a verziók a torrenteken!
    Annyi a Seeder mint égen a csillag.
  • LoCk
    #6809
    Na én elaludtam most kezdtem el tölteni:), de jön lefelé ezerrel!
  • Lager
    #6808
    Jah HDR-t vagy antialisinget érdemes bekapcsolni szerintetek? Kettőt együtt nem engedi!
  • Lager
    #6807
    Ez nem játék, ez műalkotás. Bár kicsit csalódás a várakozás után. Így csak simán minden idők legjobbja:) Vegyétek meg eredetiben, ezzel +0,00000001% esély, hogy lesz még folytatás. Szóval megéri!:D
  • Green Ghost #6806
    vééégre lentvan!!!
    még karigenerálással se kell sokat eltöltenem, a character generator-ral már elterveztem
  • kill3r22
    #6805
    Mij jó neked...nekem max jövöhéten lesz meg...:( Modem forever