11355
  • Papirzacsi
    #538
    Két kép tőlem:

  • kiskorúbézoltán #537
    Hosszúúúúúúúúú ...! Részemről az Írorszától való hazamenetelt is holnapra hagyom , egy szem torpi van még hátul , üza valamivel 50% felett , a csatorna biztos megint tele lesz vidám rombolókkal és őrhajókkal () ... szerencse (vagy a készítők bölcseesége ?) , hogy lehet menteni , kölöben agyvérzést kaptam volna már néhányszor .
  • crossy104
    #536
    A IX.C meg akkora hodály, hogy már a himnusz alatt nekimentem vele a falnak.Kezdhettem előről.
  • crossy104
    #535
    Én a jéghegyeket várom nagyon.
  • crossy104
    #534
    Azt is nézem, hogy a kampány végén milyen hajót ad.Még jó, hogy sok kampány van.
  • crossy104
    #533
    Képzel milyen lesz Lorientből Dél-Amerikába lemenni IXC-vel
  • kiskorúbézoltán #532
    Bazz , Dél-Afrika , egy fél nap volt lemenni Irország déli csücskébe Kielből indulva ...
  • kiskorúbézoltán #531
    Én '39-ben kezdtem VII.B()-vel ami azért igencsak kellemes darab . Nem tudom hány küldetére lesz idő '45 közepéig de nem hiszem , hogy napi kettőnél többet meg lehet csinálni , legalábbis én nem tudom gyorsabban () úgyhogy azt hiszem elég hosszú lesz végignyomni a kampányt .
  • crossy104
    #530
    Az a nagy dög IX.C. Ezzel is kezdhetsz kampányt, Lorientből mehetsz vadászni pl. Délafrikába.
  • crossy104
    #529
    Azt hiszem Lorient éjszaka. Egyébként a kampányban bármelyik évben kezdhetsz, szinte bárhonnan.Évekre van bontva és flottákra.Pl. ha nem akarsz az elején hulladés I.tipussal menni, mehetsz VIIC vel is.
    Kiváncsi leszek majd a norvég jéghegyekre
  • Zsolo007
    #528
    Nemrossz csak nemsokat látni :)
  • crossy104
    #527
  • crossy104
    #526
    Egy IX.C hatalmas mérete van!
  • crossy104
    #525
  • Lupis
    #524
    zsolo amíg nincs kép fájl addig tanuld meg hogy kell feltörni:D
  • Zsolo007
    #523
    RENDŐRSÉGI FELHÍVÁS KÖVETKEZIK!!!!!!!!

    Felszólítjuk azokat a személyeket akik elkövették a Silent Hunter 3 nevezetű gém megvételének óriási büntettét, hogy tegyenek valamit a közösség érdekében -készítsenek minél több minél jobb képet- különben a példányukat azonnali hatállyal elkobozzuk.

    EZ NEM ÜRES FENYEGETÉS! TUDJUK MINDANNYIUK LAKCÍMÉT, A MESTERLÖVÉSZEK ÉS A S.W.A.T. CSAPAT MÁR A HELYÉN VAN, NINCS ESÉLYÜK AMENEKÜLÉSRE, TELJESÍTSÉK ÁLLAMPOLGÁRI KÖTELEZETTSÉGÜKET!!!!!!

    RENDŐRSÉGI FELHÍVÁSUNKAT LÁTTÁK.

    UI.:
  • Papirzacsi
    #522
    A térkép meg a kézikönyv rajta van a cd-n is. ;-)
    Amúgy jellemzően a magyar nyomdákra, a nyomtatott térképről
    a legfontosabb dolog hiányzik, mégpedig a konvoj útvonalak.
    Ezt lefelejtették, pedig a cd-n lévő térképen rajta van. :-(
  • Lupis
    #521
    Remélem warezhoz is adnak térképet meg kézikönyvet:D
  • Zsolo007
    #520
    De jó neked

    De nem siránkozok majd kijön warezban is
  • Papirzacsi
    #519
    Hali!

    Hehe, meghozták! Van a csomagban minden. Térkép, kézikönyv (magyarul), és egy billentyűzet kiosztás. A vizsgák nem tűntek túl nehéznek. A végén tök jól elkergetőztem a rombolókal. :-)
    Állat a gém.
    A pecs javította azt a távcsöves bugot, de helyette lett másik.
    A hajók farvize vmi undorító kockás izé lett. Lehet ezen egy driver csere segítene.

    Elégérdekes, hogy az elsüllyedt hajóknak a fenéken is ugyan úgy lobog a zászlója, mint fent a szélben.
  • kiskorúbézoltán #518
    2 romboló , 3 felfegyverzett halászhajó ... szétkaptak mint foxi a lábtörlőt ... csak az egyik rombolót sikerült kinyírnom , 22m mély vízben kaptak el ...
  • crossy104
    #517
    Nekem irtad?Eddig a lányom volt a gépnél.Ha nekem akkor szólj, és kikapcsolom.
  • Zsolo007
    #516
    Ezt én tudom lefordítgattam amit a két linked alatt találtam, nem is a kisujjamból szoptam ki hogy kell miniimage-et csinálni......
  • Lacc
    #515
    Ja, az utóbbi időben kicsit belassultak ezek a dolgok.
  • Thanatos
    #514
    jah oks, azt meg csak remélni tugyuk hogy elöübb utobb feltörik :)
    bár second sight meg psi ops alapján én nenm lennék ilyen bizakodo :(
  • VO101 tvr
    #513
    Tudom hogy nem ök törik fel, azt nem mondtam.
  • Thanatos
    #512
    szvsz ők nem fogják megtörni, ők is csak máshonan szokták szedni a cuccost...
  • VO101 tvr
    #511
    Nem tudom a Wandoo-sok mit találtak ki, de tapasztalat szerint kb ennyi idö lezs míg megtörik és felteszik az alcoholclone verziót... Hacsak nem csinálja meg itt vki elöbb a miniimage-et...
  • Thanatos
    #510
    pech :/
  • Lacc
    #509
    És ezt miből találták ki a wandoo-sok?
  • sipi78
    #508
    kapcsold ki a windows tüzfalat mert nem enged
  • VO101 tvr
    #507
    A Wandoo-ra valószínüleg jövö hét második felére fog felkerülni...
  • Lacc
    #506
    Csak az a baj, hogy a mostani Alchohol nem tud DVD-ből olyan iso-t csinálni ami megfelelő lenne, nem lehet belőle mini imaget csinálni. Ez a legújabb SF egyik előnye :P
  • Thanatos
    #505
    abból kell csinálnide nem ugy ahogy gondolod..., sima alcohol clone kell és utána azt kell átalakitani mini iamgevá de azt már nem az alcohol fogja neked megcisnálni... :)
  • crossy104
    #504
    Egyébként ha találtok megoldást szóljatok, segitek amiden tudok.
  • Lupis
    #503
    Zsolo mikorra csinálod meg?:D
  • crossy104
    #502
    Kösz.
  • Zsolo007
    #501
    Gondolj bele miért van minden miniimage mds/mdf formátumban?
  • Zsolo007
    #500
    Azt jeléenti hogy nem tudta megkérdezni a szervert hogy mennyire van leterhelve és amíg ez be nem következik te nem csatlakozhtasz
  • Zsolo007
    #499
    Tévedsz kicsit kutattam minden létező oldal az alcoholclonet jelöli meg mint egyetlen értelmes progit amivel miniimage-et lehet csinálni......