11355
  • crossy104
    #378
    bmp 2 359 a mérete.
  • crossy104
    #377
  • Zsolo007
    #376
    Milyen neted van? Csak attól függ mennyi ideig tart, meg persze a képek méretétől
  • crossy104
    #375
    Zsolo! Mennyi ideig tölti a képeket?Nekem már kb. négy perce, de azt irja csak várjak mig töltődik.
  • crossy104
    #374
    Nem sok lótüdőt ér.Töltöm a képeket, csak lassan megy.Érdekes, a XXI-tip.teljesen máshogy néz ki.Fincsi műszerfal, stb.
  • kiskorúbézoltán #373
    Ott van a lemezen pdf formátumban a kézikönyv meg a bill. kiosztás is ...
  • Doma #372
    Köcce a lehetőséget de ma este sörözés, mert névnap szülinap hegyek vannak a haveri körben szal ezen a hétvégén tuti tengeribeteg leszek a játék nélkül is
  • Zsolo007
    #371
    Elhisszük csak lássuk már a képeket :)
  • crossy104
    #370
    Köszi! Most kell egy kis idő, mert többféle képet próbálok leszedni.Egyébként tényleg fontos!!Sokkal sokkal szebb minden a játékban , csak a leszedett képek ilyen ócskák!!!
  • Zsolo007
    #369
    Remélem ez alapján el fogsz igazodni
  • Zsolo007
    #368
    www.kepfeltoltes.hu oda feltöltöd.......ha fennvan van alul egy olyan szöveg hogy másolható lista, azt kiválasztod, feljön a lista arról amit feltöltöttél, kiválasztod az egyiket CTRL+C idejössz a hozzászólásszerkesztésnél alul kiválasztod a kép gombot.....CTRL+V OK-t nyomsz és kezdezed előlről

    Egy hozzászólásban max 10 kép lehet!
  • sipi78
    #367
    valaki irja meg neki mert ezt én se tudom hogy lehet ide felteni képeket
  • crossy104
    #366
    Nagyon csal a kép, mert ettől sokkal szebb.Bocs a képeket már letudom szedni, de ide hogyan teszem fel?????
  • Lupis
    #365
    Zsolo te melyik fajtát töltöd?
  • crossy104
    #364
    Megvan, kezdek feltenni képeket.
  • Zsolo007
    #363
    Keresd meg azokat a progikat amit priviben írtam neked
  • crossy104
    #362
    A játékban nincs ilyen.A dolog érdekessége, hogy opciókban ill.sehol sincs billentyű leosztás.Mindenkinek kikell találni mi micsoda.Megnyomtam valamit, és közölte hogy nincs snorkel/azt hiszem légzőcső/ A kép nem megy adjatok egyszerű és jó ötletet hozzáteszem ehhez nem igazán értek.A print dolog itt nem működik.
  • Lupis
    #361
    Videót is csinálj ^^
  • crossy104
    #360
    Próbálom!
  • sipi78
    #359
    ingame képeket kéne küldeni nyomd meg a print screnn bilentyüt utána indisd el a paintot és ot beilesztést majd mensd el valamilyen néven és ragd fel ide légyszi
  • Zsolo007
    #358
    küldtem üzit, csak ha nem tűnik fel :)
  • crossy104
    #357
    Doma! Te Kaposváron vagy úgyis.Ha gondolod este gyere el, és nézd meg, játsz vele.
  • crossy104
    #356
    A grafikáról annyit, hogy szerintem szebb mint a tutorialokban.1024-ben van.Nem tettem sel semmiféle simitást, stb.Igy is hibátlan.Javitást sem tettem fel.
  • crossy104
    #355
    Egyébként nagyon szivesen küldök bármennyi képet.És akinek nincs meg, és valami érdekli bármiben segitek.Pl.Most sem játszok, nektek próbálok bármiben segiteni.
  • crossy104
    #354
    Mond meg mivel szedjem le.Féfiasan bavallom, nem csináltam ilyet.Segitsetek és kaptok bármilyen képet.
  • crossy104
    #353
    Nem sámli! Külön javitó csapatot kell létrehozni egy tiszt vezetésével, akik az esetleges sérüléseket kijavitják.Ámde ezeket az embereket a hajó más fontos részeiről kell elrendelni.Lehet filózni, ki lesz csatában felesleges.Mert ha nincs javitó csapat akkor gondod lesz.
  • Zsolo007
    #352
    Igen ez valóban érdekes dolog........és mikor publikálod a DVDképet Vagy hagyjalak már békén ezzel? :D
  • crossy104
    #351
    Nemtom miért tették dvd-re sajátgépben megnéztem,kb.1,8GB.Feltelepités után kb.2,5GB.
  • Zsolo007
    #350
    És ami még érdekesebb leszedtem 2 db crackot, mindkettő létrehozásának dátuma 2004. 10. xx Ez már csak azért is érdekes mert eredetileg ez időre tervezték a gém kiadását.......szal el tudom képzelni hogy egy béta verzió kikerült a netre mint a HL2 esetében (de hát ugye mind tudjuk hogy az a HL2 béta milyen volt.......)
  • Zsolo007
    #349
    Érdekes rengeteg embernek van meg ez a rar ami állítólag SH3 ha fake lenne akkor letörölnék nem? Nemigazán értem......
  • Zsolo007
    #348
    Igazán berakhatnál pár képet :) és jut eszembe hogy haladsz a DVD kép létrehozásával :D
  • Zsolo007
    #347
    Én egy rar fájlt szedek, ami 2 Cd-nyi adatot tartalmaz (eddig stimmel)
    az binekre iírta az edonkey hogy fake, szal nem azt szedem, de kötve hiszem hogy ez amit szedek az SH3...... de egy próbát megér.....
    kb. 7-8 óra és lent lesz akkor kiederül a dolgo...


    A gameshadowt ne töröld le ha jól emlékszem az 2 dologra jó: online nyomni, meg frissítésletöltésre de nem vagyok benne biztos
  • grebber
    #346
    Hát ha SF3-as akkor csak lesz hamarosan valami mini images veriáció vagy remélem crackes is mihamarabb.
  • sipi78
    #345
    te milyen beálitásokat használsz
    ird le kérlek minden fulon van?
  • blackgamer
    #344
    úgy fake, hogy azoknak az iso-knak többsége már fél éve ott van
  • Bucser
    #343
    Hát én még sem nforszon sem isonews-on nem találtam SH3-at...
  • Doma #342
  • grebber
    #341
    Ubisoft játékok 2005-2006

    Silent Hunter 4
  • Doma #340
    Hogy hogy fake?
    Edonkeyt most használom először hogy leszedjem a sh3at...
  • blackgamer
    #339
    eDonkey-n levő Silent Hunter III valszeg fake! csekkold előszőr!