3221
  • SLICK
    #420
    jah meg nem igen mondtam hogy szoktam Dj-kedni...
    most is saját számot hallgatok :D
  • parizer
    #419
    ó hát köszönöm, köszönöm! amúgy igen, sajnos(mármint nekem nem az) komoly kapcsolatban élek... de ha valakinek esetleg női (lányi?) tanácsra van szüksége, szívesen segítek :) na?!
  • SLICK
    #418
    ehh 16,5 vok :) meg ezen a képen elég gyík fejem van mert nem sztem a füstös helyeket (vagyis ha cigiznek de így discoban el tom viselni de már nagyon irritált) :PP
    mind1 iylen vok ezt kell szeretni... senki sem tökéletes
  • SLICK
    #417
    jaja :)))))
    hűűűűű otársam itt volt múltkor és nézegettem a képeket galériában...
    ő meg kiszúrta parizer nevét :D és kérdezi:
    -Hát ő meg kicsoda?!
    én rákattintottam és ahogy meglátta parizer fényképét azt hittem ide élvez mellém :D
    bátorított hogy:
    -Te állat járjál vele ilyen csajt kár lenne kihagyni!!!
    én mondtam hogy:
    -Sztem meg nem biztos hogy tudnék vele járni mert, lehet van barátja, nem biztos hogy bejövök neki, és stb stb.....
  • parizer
    #416
    parizer képek a képtárban...
    és hát... jó fiatal vagy hallode!
  • ugot2know
    #415
    De lehet parizer azóta már szerelembe esett?:)
  • ugot2know
    #414
    Parizer képeket is szivesen látunk itt!
  • SLICK
    #413
    na a piros pólós vok én :) nem a legjobb de...
  • SLICK
    #412
    jaj ok rakom ide
  • parizer
    #411
    no hol a kép? én megcsodáltalak vóna!
  • parizer
    #410
    hm. hát szerintem a szórakozóhelyek pont nem ideálisak barátnőkeresés céljából. csajozni lehet, de komoly kapcsolat semmiképp. persze ezalatt kérdés az is, hogy ki mit ért konkrétan szórakozóhelyen!
  • SLICK
    #409
    nem az. hanem a kis szemetek (haverok)leitattak és mondták hogy nem merek odamenni egyik csajhoz sem. És végül ez lett belőle. Mondom nem vagyok rá büszke de hát egyszer élünk... Amúgy nekem egy bőven elég ha olyat találok aki télleg megfelel nekem.
    a másik 3 sorsa nem tom mi lett eltűntek sztem...
  • ugot2know
    #408
    Ja,hogy mar eggyel be sem ered?Ha 5-tel voltal,akkor a masik 3 sorsa mi lett?Remeljuk mind 14 ev feletti volt,nehogy liliomtipras esete forogjon fent!
  • SLICK
    #407
    hi all! Mi van veletek? talán másnaposság gyötör titeket?
    Akkor engem...
    Etse annyit ittam hogy namég és 5 csajjal is voltam...
    Haverom szerint ez történt, 2 vel le is feküdtem. Monnyuk nem vagyok rá büszke de a csajok kacérkodtak a gondolattal. Rajtam nem múlott nem voltam beszámítható.
  • SLICK
    #406
    hát nem...
    ha sikeresen befejezem ezt a sulit akkor igen mek külföldre vagy a dunántúlra ahol az oylan szakembereket keresik mint én...
    Szoktam szórakozóhelyekre járni...
    remélem azok a csajok között akad vki... majd meglátjuk :)
  • ugot2know
    #405
    Kozben eszembejutott,hogy lehet Membrah tudna segiteni,mert 26 lanyosztalytarsa van,talan akad koztuk facer :)
  • ugot2know
    #404
    Akkor kijelented,hogy nem Gorog Zitusra palyazol :D
    De vmit nem ertek,azt mondod ,ne a penzedre utazzon,de azert elmondod,hogy dol majd a le...
    Szorakozohelyekre nem szoktal jarni?
  • Bhalage
    #403
    www.csajozas.hu
    bar az igazat megvallva sok jora ne szamits =)
  • SLICK
    #402
    jah ha meg vki gyökérnek állítana be nem vok az:
    Szakközép részen gépipari-informatikusnak tanulok amiből facca pénzt lehet kaszálni előre elterveztem
  • SLICK
    #401
    jah majd elfelejtettem én 16,5 éves vok lehet nálam 2 évvel fiatalabb meg 2 évvel idősebb
    meg én hosszú távra tervezem az ilyen dolgokat szal tuti bennem nem csalódna egyik csaj se ilyen téren
    pl az előző csaj azt mondta rólam:
    -romantikus
    -álompasi(monnyuk ezt nem gondolom magamról sőt ellenkezőleg...)
    -legérzőbb ember (ezt nem tom hogy értette de sztem úgy hogy nem csak magammal törődök sztem)
    -helyes,humoros

    én nem tom melyik illik rám ezek közzül ezt majd a legközelebbi bnőm meglátja bennem

    jah továbbá én nem cigizek, nem iszom jó néha legurítuk egy két italt de az már tényleg csak a kedvem növelése miatt...

    sztem kb ennyi...
  • SLICK
    #400
    nem muszály debreceninek lennie, hát még olyan városok mint Nyíregyháza meg ami nincs annyira messze onnan jöhet bármilyen csaj aki:
    -normális(vagyis ne csináljon hülyeségeket mint pl az előző bnőm...)
    -szép
    -csinos
    -legyen humora
    -értelmes
    -akkor ha lehet az ízlése legyen hasonló mint az enyém pl ez kiderül akkor ha beszélgetünk meg ilyenek...
    -ja és önmagamért szeressen nem azért amim van

    hát most csak ennyi jutott az eszembe... vagy linkelek ide be képet és ha vki megkérdezi ki vok akkor megtalál minden este fél héttől itt az sg.hu-n :D
  • ugot2know
    #399
    Debreceni csajnak kell lennie?Valami behatárolást adhatnál,hogy korban hol legyen,meg értelmileg,stb. ...
  • SLICK
    #398
    Én már túlléptem ezen :)
    végülis már próbálkoztam néhány csajnál de mint mondtam nem sok sikerrel :(
    kép van a galériámban szal bárki megnézhet :)
  • bld
    #397
    Szerintem csak "kihasznált" téged a lány, de legalábbis nm hinném h komolyan vett volna téged, vagy a kapcsolatotokat, lehet a volt barátját akarta féltékennyé tenni leeht csak unatkozott és hiányzott neki valaki aki mindenre képes lenne érte..

    visszatérve a csúszós utakra... hát mit mondjak énis bemutattam egy figurát a royal előtt egy pocsolya átugrását követően egy lábbal érkeztem a jeges egyenetlen betonra, rendkívül látványos esés lehetett:)))
    mostmár inkább kikerülöm a tócsákat...:))
  • ugot2know
    #396
    Hát ez gáz,erre nem is tudok jobb szót találni.Akkor most eéváltak az útjaitok?
    Sztem Kata épp oly hibás,mint a srác,hisz mind a kettő tudta,hogy Katának van barátja,és ha olyanokkal bulizik,akkor a társaság elfogadja.De ahogy elnézem ebbena társaságban nem akadt egyetlenegy olyan ember,aki még egyáltalán emlékeztette volna Katát erre!
    Előbb vagy utóbb csak megtörtént volna,ha Kata igy érzett (vagyis inkább bizonytalan volt kettőtöket illetően),s talán jobb is ,hogy előbb,igy m,ég van esélzed túlélni!Nézd a gazdasági oldalát oldalát:nem kellett hülyeségek után kutatni és költeni Valnetin nap alkalmából!
    Amúgy itt van a fórumban egy másik Kata,tekintsd meg!
  • FtranX
    #395
    Ilyen, vagy ehhez hasonló már velem is megtörtént egy párszor (olyan is, ahol én voltam a hibás). Sztem ilyenkor jobb túllépni rajta és keresni valaki mást, akinek csak te létezel.

    Rakj fel valami képet képtárba. Hátha valaki megkeres, hogy nem tud neked ellenállni! :)
  • SLICK
    #394
    hát megpróbálom röviden leírni...

    2 héttel ezelőtt pénteken elment bulizni. Nekem nem volt kedvem menni. Mondta Kata (bnőm) hogy fog kicsit inni, én erre azt feleltem hogy Ok de akkor aztán nagyon próbáljon észnél lenni. ÉS itt máris elcsesződött minden. Abban a kis társaságban akikkel ő is ment bulizni, benne volt egy régi barátja... Szal ahogy Kata iszogatott hát kellően becsípett... És végig azzal a sráccal táncolt. Majd amikor hazakísérte a srác akkor egy búcsú csók lett a vége. majd amikor taliztunk azt mondta hogy megkérdezte a haverokat hogy volt-e pasizás. Mindenki azt mondta hogy nem volt semmi olyan. Ez így volt egészen most szombatig... Ugyanis felhívta az a srác és elmondta Katának hogy ez történt amit fentebb írtam. Szal megbeszéltük és azt mondta hogy még mindig érez vmit a srác iránt.
    Ekkor azon gondolkodtam hogy ki a hibás?
    Én? Lehet mert hamarabb eszembe juthatott volna Katának azt, hogy még mielőtt beállna a piától addig kérje meg bnőit hogy akadályozzák meg bármit is tenne.
    Kata? Hát őt annyira nem érzem hibásnak. Végülis ahonnan vesszük mert ha piál természetesen nem emléxik rá mit csinál vagy csinált.
    esetleg a srác? Őt viszont hibásnak érzem mert csak szombaton tudta felhívni Katát???
    Ekkor lettem nagyon ideges... de hát mit tegyek? nem törődtem vele és próbálom elfelejteni...

    Végülis ez az első párkapcsolatom volt. Szal még lehet sok de én nem vagyok sikeres a csajok körében :(. Mindegy hátha összejön vki akit télleg nagyon tudok szeretni és ő nem fog ilyeneket tenni... Nagyon bízom benne.
    Nah mind1.

    télleg az idejáró csajok körétől kérdezem:
    Van akinek bejövök ??????
    Na jó ez hüle kérdés volt...
  • FtranX
    #393
    már megnyíltak. Valamelyik este lehet hogy gyorsabban haza értem volna korival, mint autóval. :)
  • ugot2know
    #392
    Miért,mit tett?
  • SLICK
    #391
    nem azért vok szmorú hanem bnőm miatt
  • ugot2know
    #390
    Ez van ...
  • SLICK
    #389
    :)
    hm
  • ugot2know
    #388
    Enyhee idő és pangás...olvad minden!De hamarosan nyílnak a közutakon a korcsolyapályák,a belépés ingyenes!
  • SLICK
    #387
    hi all

    mizu van felétek?
    hm
  • ugot2know
    #386
    Esetleg ma...hasraesik?
  • bld
    #385
    Neem nm értettem félre, amúgy hasra még nem:)) még....
  • ugot2know
    #384
    Azt sejtettem,de nem értetted ugye félre?
    Tényleg láttad már hasraesni?
  • bld
    #383
    Tőlem biztos:)
  • ugot2know
    #382
    Nem tudom,de én sem esek hasra.Kitől esnél hasra? :)
  • Membrah
    #381
    És ez jó vagy rossz?;-)
    Nem esek hasra a pasastól...;-)
    Sőt....:-)