3221
  • bld
    #340
    pesten tízszer annyian laknak ettől m dúrvább ott az élet csak nagyobb a valószínűsége
    képzeldd több gyerek is születik naponta és több hamburgert eszenek a mekiben:)))
  • ugot2know
    #339
    Sztem Pesten naponta es durvabb dolgok is elofordulnak,csak ez nalunk hir ertekkel biro dolog,a fovarosban mar nem...
  • bld
    #338
    na kiderült h miért zuhant be a kölyök a korlát alá, egy rendszámnélküli mocit vezetett jogsi nélkül és záróvonalon előzött amikor lebukott és elkezdték üldözni, nos a vágóhíd utcáig jutott:)) vannak veszteségek......:)
  • Membrah
    #337
    Békés is viszonylag..
    Minden városban vannak gondok!
    S van egy-két sokkal gázosab település Magyarországon!
  • bld
    #336
    én láttam a balaeset helyszínét tegnap délkörül, keresztbe állt egy bora és lefogta az egész forgalmat a vágóhíd utcán (kamionok, buszok, teherautók) kb órákat késtek a buszok sztem.... de akkor még csak annyit lehetett hallani h becsúszott a szalagkorlát alá
  • Bhalage
    #335
    eleg durva hely ez a debrecen ;<
    eletemben kb 3szor voltam ott es olyan kis bekes varoskanak tunt :p
  • Bhalage
    #334
    lolz
  • Bhalage
    #333
    HAHHAHAHAHA n00b
    ><
  • ugot2know
    #332
    Én meg odahaza támasztottam oldalról a falat,mert féltem,hogy a bombázás miatt bedől...De már megnyugodtam,kb. 11 hónapra!
  • FtranX
    #331
    hogy mik vannak
  • ugot2know
    #330
    Egy újabb keménycsávó:

    A tizenévesnek motorosnak nem volt jogosítványa, járművéről pedig hiányzott a rendszám. A fiatalemberre rendőrjárőrök figyeltek fel, amikor a fiatal a záróvonal ellenére előzött. Igazoltatni kívánták, ám ő menekülőre fogta.
    A motoros jó néhány percen keresztül száguldozott a városban, számos stoptáblát is figyelmen kívül hagyott, ámokfutása végül szerencsére nem végződött tragédiával.
    Könnyebb sérülésekkel szállítottak kórházba egy motorost, aki uralmát veszítve járműve fölött elesett, gépe pedig beszorult a szalagkorlát alá a Vágóhíd utcán, Debrecenben.

  • FtranX
    #329
    Én úgy éreztem, mint ha a második világháborúban lettem volna. A panelházak között csak futva mertünk menni, mert folyamatosan hullottak a bombák. :DD
  • ugot2know
    #328
    Én Debrecenben szilvesztereztem,és a hülyegyerekeket néztem,ahogy egymásra lőtték a tüzijátékot
  • Membrah
    #327
    Gratulálok ezekhez a díszes férfiakhoz...
    Nagy erény egy nőt megütni...
    S mi történt pontosan...
    Hogyan kerültél ki közülök/tőlük?
    Mit csináltak?
    A szemetek...
  • SLICK
    #326
    Megvertek? Hát ez kriminális! Juszt Laci báttyánk mit szólna az ügyhöz? :DD
  • parizer
    #325
    ja, bocs, úgy látom bld is leírta már... mellesleg csodálom, hogy a gyerekhez nem nyúltak, ugyanis ez a társaság már engem is vert meg, csupán kedvtelésből!
  • parizer
    #324
    hehe, én a debreceni, adonyban szilvesztereztem.
    amúgy az a gázolás a kövér egérnél volt konkrétan, nem?! csak mert az ottani emberek nem kifejezetten a szimpátia, kedvesség, barátságosság jelképei!
  • bld
    #323
    nm rég találkoztam pár haverommal és ők mesélték(az egyik ott is volt aznap este) h néhányan a kövér egér nevű "szélsőséges társaságok által kedvelt" szórakozóhelyen iszogattak aztán amikor a hangulat a tetőfokára hágott kimentek az utcára kocsikat rongálni és az egyik ilyen célponttá vált autó tulajdonosa illetve annak társai megpróbáltak elmenni onnan de miután ebben őket megakadályozta a feldühödött csapat, akkor hajtott bele egy kis tolatás után lekapcsolt fényszóróval a kocsi tulajdonosa persze előtte megtörtént a szokásos szóváltás, a tag ott hibázta el a gázolósdit h utánna megállt és persze a megjobban felspilázott szekrényemberek nm haboztak darabokra verni őket egyedül a hátsóülésen ülő gyereket nm bántották....
  • Zoleeca
    #322
    Igen ez kényes kérdés. Igazán csak akkor tudnám rá a választ ha ott lettem volna. Lehet hogy nem érdemelte meg, de az is biztos, hogy azok sem akiket elütött. Ő sem ítélkezhet felettük. Ha balhéztak akkor hívja a zsarukat. Gondolom azért is értek ki ilyen hamar mert már előtte valaki szólt nekik. Az azért jó hogy sztárolják őket. De szerintem már az egész kezdetekor telefonált valaki, és KÉSŐN értek oda, mert ezt az egészet meg lehetett volna akadályozni.

    De ettől függetlenül, ha ott lettem volna és az én ismerősömet ütik el, akkor lehet hogy nekem is elborult volna a fejem de nem valószínű, inkább megpróbáltam volna valahogy segíteni.

    Sok a hülye ember ez van. Na ezért nem járok én sehova Debrecenben.
  • Membrah
    #321
    Szerinted megérdemelték a verést?
    Tudom,hogy majdnem eglincselték őket,de kérdés jogos-e vagy sem....
    Én biztos jól hekybenhagynám azt,aki elüti a gyerekem/testvérem/anyám/apám/szerelmem/barátomat/barátnőmet...
    Viszont az is igaz,hogy nem lenne jogom hozzá,én nem ítélkezhetek felette,még ha fáj is!
  • Zoleeca
    #320
    Lekapcsolt fényszóróval hajtott bele, és 3 embert ütött el. Az egyik életveszélyesen sérült.

    Két perc késlekedés, és lehet, hogy végük...
  • Membrah
    #319
    Szerinet pedid joggal,az ilyenekt jól el kell verni,hogy ne is mozogjon többet...
    Akkor megtanulhatná,hogy mekkora egy gennyes alak!
  • Membrah
    #318
    Ha jól hallottam a hírt,az történt,hogy az autós többször dudált,hogy szertene eljutni,de csak bemutogattak neki,majd kiszállt egy pasi s egy másikkal veszekedett,de még nem történt semmi komoly...
    Majd visszaült a kocsiba,elhajtott,megfordult,s bumm,bele a tömegbe...
    Az emberek pedig körülfogták az autót,s majd' meglincselték az autóban üllöket,egy gyerek kivételével mindegyik kapott jó pár sallert...
  • bld
    #317
    miért konkrétan mi történ én nm hallottam róla
  • SLICK
    #316
    hát az
  • FtranX
    #315
    Olvastam róla. Mekkora egy szemét köcsög az ilyen!
  • bld
    #314
    Vannak veszteségek........:))
  • Zoleeca
    #313
    BUÉK!
    Hallottátok a szilveszteri gázolást? valahol a péterfia utcán hajtott a tömegbe a csóka. 3 embert ütött el...
  • SLICK
    #312
    Hi all!
    Mi a helyzet?
  • bld
    #311
    az meg azért elég szép haszon..
  • FtranX
    #310
    ja igen. 5-en már 5 üveg pia és 5 karton cigi.
  • bld
    #309
    hát ja lassan kezdd nagyon pangani arrafele az üzlet.....
    úgy érte meg igazán de így is ha azt nézed h debrecenből egy ezres az útiköltség ha megy pár ember és mindenki vesz egy-egy piát...:)
  • FtranX
    #308
    én, mióta nem lehet csak két doboz cigit áthozni, azóta nem megyek.
  • bld
    #307
    ez volt a lehető legnagyobb tétel:)))
    de ezt se lehetett volna áthozni mert fejenként csak 2L-t engednek a vámosok:)) szal volt benne egy kis huncutság:))
  • FtranX
    #306
    jó ízlésetek van! :)
  • bld
    #305
    hát mi kimentünk dutyfreebe=>1L tequila(gold)+ 1.75L absolut vodka:) hát elfogyott
  • FtranX
    #304
    hát filmszakadás nem, mert nagyjábl emléxem mindenre, de akkor már nem bírtam a fejemet tovább tartani. :))
  • bld
    #303
    lámpaoltás vagy filmszakadás?:))
  • bld
    #302
    hát...nm tom:)) a főuttól balra lévő részen de se utcát se közeli dolgot nm tok mondani
  • FtranX
    #301
    jah, én majdnem egy üveg John Player whisky-t ittam. :))
    3-kor lámpaoltás volt.