3221
  • bld
    #260
    csak azért kérdeztem mert nm régen indult ez a büntetőpont rendszer és egyenlőre nm sok hasznát látom.....
  • stone
    #259
    Sztem 4 felkiáltó jellelindul, utánna hetente szünik meg 1.
  • bld
    #258
    egy hét ban után egyébként "tiszta"lappal indul vagy csak "feltételesen van szabadlábon"?
  • parizer
    #257
    igen. de azért bocsánat mégegyszer - tudja, hogy bunkó volt!
  • Punkerwork
    #256
    semmi baj, elbeszéltünk egymás mellett
  • parizer
    #255
    ja... azt hittem Borg elmés beszólására kontráztál rá.
    bocsánatot kérek!
  • Punkerwork
    #254
    ő nem tud neked válaszolni, ugyanis ban-oltam.....
  • parizer
    #253
    mi? azért írok csak hetente, emrt főiskolára járok, és otthon nem tudok netezni. bocsánat, hogy élek!
  • Punkerwork
    #252
    majd 1 hét múlva válaszol neked, addig gondolkozik azon hogy mit lehet és mit nem.
  • parizer
    #251
    voltam. láttál?
  • bld
    #250
    úgylátom az egyikre 2 büntetőpontot kaptál...
    télleg ha büntetőpontot kapsz akkor az örökre szól? tehán hiába vagy vipreg elveszted a jogokat, amelyekért fizetsz?
  • bld
    #249
    én borgról nm is hallottam, amúgy beszóltál neki?
  • SLICK
    #248
    Nem tetszett Borgnak néhány hozzászólásom...

    Parizer, te voltál Vasárnap a debreceni Metro ban környékén? Kb délelőtti tájon
  • stone
    #247
    Büntetőpontok szabályai
  • bld
    #246
    nah ogy voltak ezek a beszólások meg nekem még ez a büntetőpont is ködös valaki felvilágosíthatna:))))
  • FtranX
    #245
    hát nem semmi
  • stone
    #244
    Mi történt? Mit csináltál?
  • SLICK
    #243
    NA mostmár nekem is elegem van ebből az anyaszomorító Borgból kaptam egyet én is
    Parizer mostmár ketten vagyunkö :)
    Én úgy de úgy eltörném Borg kezét hogy azt is megbánná hogy a szülei nem végeztek rajta abortuszt
    Mindegy látszik kik osztanak büntető pntot
    Borg=gyökér abortuszmaradék szal
  • SLICK
    #242
    LOOL
  • FtranX
    #241
    beszólt Borg-nak
  • bld
    #240
  • bld
    #239
    "a büntentőponto meg azért az incidensért kaptam, amit azóta sem bántam meg! igazam volt, kész!"
    konkrétan mit csináltál?
  • SLICK
    #238
    aha
    #233 azt én is elolvastam egy párszor
  • parizer
    #237
    nem lada, opel... de ez nem rövid történet. a büntentőponto meg azért az incidensért kaptam, amit azóta sem bántam meg! igazam volt, kész!
  • bld
    #236
    "azért ez már túlzás hogy egy nádszál gyerkőcnek olyan csaja van hogy namég..."

    sztem pedig ez abszolút az emberen múlik ha jó fej vagy és szívesen foglalkozol(nm nyomulsz) a lánnyal, és ha érezteted vele (nm elhiteted) h nm csak azért kell mert már meguntad a sexlapokat....no akkor a tiéd lehet, abszolút azon múlik sztem h mennyire akarod (és persze az is fontos h ő is akarjon téged)
    én is vok akkora gizda mint te, mégis megtörtént velem h olyan lánnyal lehettem együtt, olyan lány vonzódott hozzám akiről nm is gondoltam volna h ismeretlenül egyáltalán szóba áll velem:)
  • bld
    #235
    de szemét vagy
  • bld
    #234
    40000 ezerből sima ügy sok embernek derogál a lada pedig nagyon is megbízható és hangulatos vele közlekedni, tágas belső, kénylemes ülések bár mostanában inkább már csak a fogyasztásukkal emelkednek ki:)))
    Amúgy van ennél olcsóbb módszer is arra ha kocsi kell, éppen pár napja nyert az egyik csop. társam egy pözsót(kombi, kb 4-5m-t ér)
  • bld
    #233
    "Végül kiderült, hogy haverom IRC-ről ismerte a csajt én meg az a haverja vagyok, aki hajt a barátnőjére és akit ugyanúg hívnak mint engem. :)"
    na ezt párszor le kellett olvasnom h megértsem:))
  • FtranX
    #232
    Egyszer haverral ülünk a Sárkányban, és egyszer csak odajön egy csaj:
    -Szia FtranX! (a valódi keresztnevem mondta) puszi puszi! Hogy vagy???
    Igencsak meglepődtem, mert én nem emlékeztem, hogy valaha is találkoztunk volna. De nem akartam megkérdezni, mert már előfordult hogy nem ismertem fel valakit.
    Aztán megfogta a kezem és odavonszolt egy csajhoz, mondván "Gyere, itt van Juliska!!!" (már nemtom hogy hívták) De azt a csajt se láttam még soha életemben. Csak annyit tudtam kinyögni, hogy "Csá!"

    Végül kiderült, hogy haverom IRC-ről ismerte a csajt én meg az a haverja vagyok, aki hajt a barátnőjére és akit ugyanúg hívnak mint engem. :)
  • SLICK
    #231
    nehezen megy a topic az egriek már 2000 valamennyinél járnak
  • SLICK
    #230
    Szombaton buli volt ahogy megyek befele az egyik csaj elémállt és azt mondja:
    na gyere táncolni! (OK de szegény ronda volt és részeg mit csináljak)
    mondtam hogy bocs nem fáradt vok (neki fel se tűnt hogy pont akkor érkeztem a buliba

    MOst nem vagyok szemét???
  • SLICK
    #229
    jaja
  • FtranX
    #228
    most már az lesz :)
  • Bhalage
    #227
    nyomuljatok ti is :>
  • FtranX
    #226
    Hát ezzel most hasonlóan vagyok én is. 1-2 éve csak úgy jöttek mentek a csajok, most meg valahogy senki nem akad horogra. Vagy ha igen, akkor azzal se lesz "semmi". Sohasem voltam az a nyomulós fajta, eddig lehet, hogy csak szerencsém volt.

    Elgondolkoztam, hogy talán erőt kéne venni a lustaságon és tenni is valamit a p*náért!

    (Amelyik gyökérnek jó nője van, annak azért van, mert nyomul mint állat és 10-ből egy nő bejön)
  • SLICK
    #225
    ja az alábbiakat nem önsajnálatból írtam csak érdekel a véleményetek (srácok nem vok meleg de a ti véleményetek is érdekel...)
  • SLICK
    #224
    jó én se vok sokkal kövérebb de azért rajtam van vmi...
  • SLICK
    #223
    Figyuz egy kérdésem lenne.

    Ha megnézitek rólam a képet ami a galériámban, milyen vagyok?Serintem nem vagyok valami álom vki de sz*rul se nézek ki Szerintem.
    Akkor mi baja van a nőknek velem???? Eddig 1 csajszi hajtott rám de ronda volt mint a bűn (ekkor egy hétig nem tudtam enni de halál komoly) . A többi éppen csak nagyon jó barátnak ismer el... Mert szerintem nem vagyok vmi nyálas egyén de azért ez már túlzás hogy egy nádszál gyerkőcnek olyan csaja van hogy namég...
  • SLICK
    #222
    ja már látom :)
  • SLICK
    #221
    LOL

    Büntető pont na de miért????