3221
  • ugot2know
    #380
    22-én Fábry Sándor fellép Debrecenben
  • Membrah
    #379
    És ez nem is meglepő édes kicsikém!
    Gondolj bele...
    Persze én sem szeretem azokat a szottyadt vén mamikat, akik agyon vannak mázolva, meg undorító elszarusodott alkkos körömmel a kezükön belém akarnak csimpaszkodni, meg pofákat vágnak, meg rám szólnak, hogy le akrnak üllni, de azért nem mind ilyen..
    S egyszer majd mi is leszünk idősek...
    Talán mi már nem hajnalban fogunk felkelni, de a mostani idős emberek ezt szokták meg anno fiatal korukban..
    Hogy rossz-e vagy sem, nem az én feladatom eldönteni, de valóban egy beidegződés!
  • bld
    #378
    Hát igen az idősebbek könnyebben fáradnak, délután is sokat alszanak kb annyit mint mi ovis korunkban:)
  • FtranX
    #377
    Hát igen. Az én nagymamám is olyan, hogy lefekszik este 8-kor és felkel hajnali háromkor. Szerintem rossz beidegződés. :)
  • FtranX
    #376
    Egy részüknek tényleg tele volt a táskája csirkével, meg gminden-féle zöldséggel.
  • bld
    #375
    ja ez az egyik legidegesítőbb, mintha nm érnének rá egy órával később menni, nekik muszáj a reggeli csúcsban felcihelődni a buszra, pofákat vágni....
  • ugot2know
    #374
    A piacra!!!...vagy szeretik a tömeget?
  • FtranX
    #373
    jah, a buszközlekedés tényleg szar. egyrészt mert ritkán jár, másrészt, mert reggelente alig fértünk fel a buszra a sok nyanyától (hogy hova mennek???).
  • SLICK
    #372
    Én már unom Újvárost. Vagyis inkább azért mertsok a patesz. Egyébként tűrhető. Ja meg a busz közlekedés lehetne jobb. Unom hogy állandóan 1-2 órát kell várni a buszra...
  • bld
    #371
    én balmaz new york-ban egyedül egy pizzériát látogattam meg...hát elég bunkó volt a kiszolgálás szal nekm egyedül ez a felejthető élmény maradt meg a városkából:)
  • FtranX
    #370
    Igen újvárosi Flash. Egyszer még ott is szilvesztereztem. Kocsmákba is jártunk, csak egyedül a Dream Pub neve marad meg. :)
  • parizer
    #369
    flash? balmazújváros? ott én is voltam párszor az osztálytársaimmal. meg a kaszában...
  • ugot2know
    #368
    A Békéscsaba ellen 5-0-ra vezetnek,de amit a teremben műveltek hétvégén!!!
  • bld
    #367
    A flash-be? az olyan ismerős hol volt?
  • FtranX
    #366
    régen de sokat jártam a Flash-be! :D
  • SLICK
    #365
    Általánost végeztem, Nagyhegyesen, a felvételi logikai jellegű volt, minden volt benne: matektól kezdve minden de könnyű volt.
    6 éves szakon vagyok most vagyok 2.-os, még 2és fél év az éretteségi utánna 2 év szakmai gyakorlat...
  • bld
    #364
    hol végezted a gimit és miből felvételiztél?
  • SLICK
    #363
    nem, Balmazújvároson azon a lerobbant helyen :(
    de muszály mert az jó szakma és sokat lehet vele kaszálni
  • parizer
    #362
    mármint én. de nem nekem szólt, tudom. mindegy. bocs.
  • parizer
    #361
    gödöllő, SZIE
  • FtranX
    #360
    nem hiszem, mert itt az MFK-n nincs ilyen.
  • bld
    #359
    itt debrecenben?
  • parizer
    #358
    no igen. ez csak egy szak, és még így is nehéz!
  • SLICK
    #357
    mármint én? Gépész-informatikus szakra járok ez két szak egy bevonva szal én duplán jól járok :) Csak nehéz
  • ugot2know
    #356
    TE MFK-ra jársz?
  • SLICK
    #355
    Hát biztos nehéz :) úgy mint nekem
  • ugot2know
    #354
    Az nem piskóta...
  • parizer
    #353
    köszönöm Mindenkinek, köszönöm!
    gödöllőn tanulok, gépészmérnöki karon, kommtech mérnöknek.
  • bld
    #352
    Milyen szakra jársz amúgy? és itt tanulsz debrecenben?
  • SLICK
    #351
    Akkor én is hadd gratuláljak :)))
  • FtranX
    #350
    ugye mekkora megkönnyebbülés? nekem is már csak egy van. :)
  • ugot2know
    #349
    Gratula parizer!Neked milyen szerencséd van,mire végeztél,mehetsz is hógolyózni
  • Punkerwork
    #348
  • parizer
    #347
    na heló! végre vége a vizsgáimnak! hálelúja!
  • bld
    #346
    10 troli? nm semmi!:) sose járok trolival....:(
  • ugot2know
    #345
    mint ahogy a cikk is emlitette:
    teljes megújítása...azaz már van/volt
  • FtranX
    #344
    van, de az összes legalább 30 éves. :)
  • Punkerwork
    #343
    "A Ganz Transelektro Közlekedési Rt. határidőre, március végéig leszállítja Debrecennek a megrendelt tíz trolibuszt, az oktatással együtt összesen 837 millió forintért - közölte Dunai Zoltán, a társaság vezérigazgatója pénteken Budapesten sajtótájékoztatón.

    A Ganz Transelektro a megbízást közbeszerzési eljáráson nyerte: a cég új, alacsony padlós járműveket juttat majd a városnak, ezekből öt önjáróan, azaz felsővezeték nélkül is képes lesz közlekedni. Ha a trolibuszok beválnak, akkor jövőre Debrecen további tizenegyet vásárol belőlük.

    A tíz trolibusz szállításával megkezdődik a város trolibusz-közlekedésének teljes megújítása."


    Debrecenben van troli? :)
  • Bhalage
    #342
    </elmegy a mekibe kajalni>

    :p
  • ugot2know
    #341
    Éhesebbek az emberek :)