3221
  • FtranX
    #300
    Melyik részén voltatok? Van ott egy pár "ismerősöm". :)
  • Membrah
    #299
    Helló!!!
    Hát én se csak egy-két kortyot ittam...
  • bld
    #298
    Mi józsán szilvesztereztünk....hát nm két pohár pezsgő volt:)))
  • bld
    #297
    Na halihó
  • FtranX
    #296
    Fura, ha az embert az apja itatja le. Anyám meg is ölné apámat, ha ilyet csinálna. :)
    Amúgy jó lehet beállni már két pohár pezsgőtől és egy portótól beállni. Nem kerül sokba! :)
  • SLICK
    #295
    ez jó kérdés:
    :D
    Na én discoba voltam. Apám mondta hogy ne igyak sokat, erre ő önt egy pohár bort ez semmi. éjfélkor hazaruccantam ekkor 2 pohár pezsgőt öntött apám, majd még öntött egy 60% Portorico-it na ettől én kész lettem felmentem vissza a discoba és a többit képzelhetitek.
    Végülis apám itatott le. Nem rókáztam ettől a kis piálástól, de életemben előszőr álltam be
  • SLICK
    #294
    Nincs mit!
  • FtranX
    #293
    ki hol szilveszterezett?
  • bld
    #292
    :)) kösz h megvéded a debrecenieket:)) amúgy pedig nm a szórakozóhelyekkel van a gáz hanem azzal h nehéz megfelelő szórakozóhelyet találni
  • SLICK
    #291
    Sehol senki. Látszik a debreceniek dolgoznak. A többiek meresztik a ...
  • SLICK
    #290
    jaja gyökér vagy és biztos szopatnak állandóan
  • SLICK
    #289
    BUÉK
  • ranGer2
    #288
    Valami gond van???
  • ReTeK
    #287
    újévimalac !
  • mateus33
    #286
    Tény,hogy a szórakozóhelyek elég gyengék,a közlekedés egy nagy rakás sz*r,de amúgy jó,én legalábbis elvagyok!:)
  • SLICK
    #285
    Hm helló all!
    MI a nagy helyzet?
  • Membrah
    #284
    Miért gondolod így?
    Egyébként nem kötelező itt élni...
    Nem a világ legjobb városa,de tökéletesen megfelel...
    Ha problémám lesz vele,amint tudok,továbbállok.
  • bld
    #283
    Sztem meg nm mellesleg mi vele a probléma?
  • stone
    #282
    Ahogy mondod
    Kellemes ünnepeket mindenkinek:)
  • Burbala
    #281
    miaza vip fórumozó?

    ja, egyébként én is debreceni vagyok, és debrecen egy nagy marék szar
  • ReTeK
    #280
    hajrá debreceniek !
  • bld
    #279
    Boldog Karácsonyt nektek is
  • FtranX
    #278
    BOLDOG KARÁCSONYT! :)
  • SLICK
    #277
    Boldog Karácsonyt mindenkinek
  • bld
    #276
    Az elv.......nekem a háttere nm tetszik ennyi engem nm ért még semmilyen attrocitás ilyen téren és elég valószínű h nm is fog de nm szeretem az ilyen rendszereket ennyi...
  • stone
    #275
    Kiváncsi vagyok, ha akarod írd le vagy küld el.
  • SLICK
    #274
    helló mindenki!!!! na újra itt mizuu??
  • Punkerwork
    #273
    igen
  • parizer
    #272
    várjunk csak!!
    én nem is vagyok vip fórumozó... ez valami karácsonyi ajándék?
  • parizer
    #271
    hehe akkor az én esetemet nem hallottad.
    amúgy szerintem Bld másra gondolot.
  • stone
    #270
    Helyesbítve: nem pontot hanem ban-t mert akkor még nem volt ilyen:)
  • stone
    #269
    Nem értelek, most te hol láttál ilyet? Én egy éve rendszeresen olvasom a fórumot, keveset írok de nem találkoztam még ilyennel hogy valamelyik mod haverja valami nagy baromságért nem kapott volna pontot, írj már egy ilyen konkrétumot, ha topic nem is jut eszedbe akkor írd le nagyvonalakba ide.
  • bld
    #268
    persze, mondjuk engem egyáltalán nm érint ez a dolog, a közelébe se kerültem, h büntetőpontot kapjak de sztem az ilyen személyeket egyrészt választani kéne, h valami tekintélye/értelme is legyen a posztnak és nm osztogatni h a jó haverok kapnak a többinek meg kuss van....:)
  • stone
    #267
    Nem jellemző, ok nélkül még nem találkoztam ilyennel az sg-n és még ha kapsz is 1 büntetőpontot akkor is mi van? Semmi korlátozással/következménnyel nem jár ha nem kezdesz el anyázni, részemről jól van ez így, aki meg anyázik, topic-okat nyit feleslegesen ill. 26000.-jére teszi fel ugyanazt a kérdést amikor ott van a válasz pár sorral lejjebb az had hulljon:)
  • bld
    #266
    erre próbáltam célozni
  • parizer
    #265
    na igen, a baj csak az, hogy egy mod személyeskedhet, de Te nem.
  • bld
    #264
    majd kiderül csak ne legyen ilyen nm tetszik amit hozzászóltál egy hét ban ha érted mire gondolok
  • stone
    #263
    Aki normálisan viselkedik egy fórumon azzal úgysem lesz semmi gond, aki meg nem az meg megérdemli. Szerintem semmi értelme nincs anyázni meg személyeskedni (sokan csinálják:P) mert személyesen nem ismeri itt egymást senki aki meg igen az rendezze élőben itt nincs értelme keménykedni.

    Ha meg valami normális újreg nyit gondolkodás nélkül topicot akkor sincs semmi mert kap egy felkiáltójelet és egy hétig kibírja, legalább rend lessz. Véleményem szerint ezzel csak emelkedik majd a szinvonal, ok nélkül nem láttam hogy kapott volna valaki büntetőpontot.
  • bld
    #262
    az ötlet jó csak.....
    vissza lehet vele élni....és akkor se értelme se haszna nincs az egésznek:(
  • stone
    #261
    Sztem jó ötlet ez a rendszer, legalább lesz egy kis rend a fórumon, akkor lenne az igazi ha az első postra vadászoók is kapnák a pontokat rögtön.