893
AVAST! Antivirus
  • Dred bíró
    #13
    Kicsit lehetne gyorsabb a keresése.
  • Dred bíró
    #12
    Az ingyenes verzióban sehol. manuálisan kell. Annyít tehetsz hogy mikor megtalálja a kereséskor az első vrust megmondhazod neki hogy az alatt a keresés alatt ne kérdezzen többet. A pro-t nem használtam azt nem tudom.
  • Pigo
    #11
    Hol lehet beállítani hogy automatice karténba helyezze a cuccost vagy törölje?
  • Dred bíró
    #10
    Volt mikor jól szerepelt.


    Remáélem kijavítják mert jó kis progi az. Amúgy nem a home bukott meg hanem a fizetős változata a pro. Ha azt akarnák hogy az embert más használjon akkor szvsz az ingyenes home-t buktatták volna.
  • lck
    #9
    "És nem mellesleg az Avast a legutóbbi hivatalos víruszteszteken csúnyán elhasalt"

    Mert ingyenes ezért a kapitalistáknak nem érdeke hogy használd.
  • Dred bíró
    #8
    Amúgy sztem elég jó kis cucc ahoz képest hogy full ingyen van. Kb 3/4 évig ez volt fenn nálam. És egy vírust se engedett át.


    Amiért most nod-ot használok helyette annak az az oka hogy meguntam a két és fél három órás scan-eket mikor a nod ezt félóra alatt elrendezi. plussz a gépem is gyorsabb lett. És nem mellesleg az Avast a legutóbbi hivatalos víruszteszteken csúnyán elhasalt
  • Dred bíró
    #7
    Illegálisat???? Mikor teljesen ingyen le lehet tölteni.
  • zakika
    #6
    masfel eve hasznalom, eddig nem volt gond...
  • units
    #5
    Avast.com
    ingyenes egy free reg után.
    tud magyarul.
  • dark prince 14
    #4
    Honnan lehet a magyar illegális verziót letölteni?
  • dark prince 14
    #3
    Ez mennyire eszi ramot? Nagy gép kell neki?
    Van benne állandó védelem??? A 4.6-ba!
  • pasquale
    #2
    ennek a proginak van olyanja hogy folyamatosan nézi hogy jön-e valami a gépre?? mert van vmi rezidens cucc de az nálam nem működik plz help... nortont meg nem tom feltenni a gépemre ezért maradt ez.. :(
  • [oLe] #1
    Hi.

    Hol lehet azt beallitani, hogy tobb pop3 szervert le tudjon kezelni? A The Bat-tal probalnam hasznalni, de tobb postafiokom van, tobb szerveren es szeretnem ha mindet leellenorizne.

    Elore is koszonom a segitseget.