893
AVAST! Antivirus
  • [oLe] #1
    Hi.

    Hol lehet azt beallitani, hogy tobb pop3 szervert le tudjon kezelni? A The Bat-tal probalnam hasznalni, de tobb postafiokom van, tobb szerveren es szeretnem ha mindet leellenorizne.

    Elore is koszonom a segitseget.
  • pasquale
    #2
    ennek a proginak van olyanja hogy folyamatosan nézi hogy jön-e valami a gépre?? mert van vmi rezidens cucc de az nálam nem működik plz help... nortont meg nem tom feltenni a gépemre ezért maradt ez.. :(
  • dark prince 14
    #3
    Ez mennyire eszi ramot? Nagy gép kell neki?
    Van benne állandó védelem??? A 4.6-ba!
  • dark prince 14
    #4
    Honnan lehet a magyar illegális verziót letölteni?
  • units
    #5
    Avast.com
    ingyenes egy free reg után.
    tud magyarul.
  • zakika
    #6
    masfel eve hasznalom, eddig nem volt gond...
  • Dred bíró
    #7
    Illegálisat???? Mikor teljesen ingyen le lehet tölteni.
  • Dred bíró
    #8
    Amúgy sztem elég jó kis cucc ahoz képest hogy full ingyen van. Kb 3/4 évig ez volt fenn nálam. És egy vírust se engedett át.


    Amiért most nod-ot használok helyette annak az az oka hogy meguntam a két és fél három órás scan-eket mikor a nod ezt félóra alatt elrendezi. plussz a gépem is gyorsabb lett. És nem mellesleg az Avast a legutóbbi hivatalos víruszteszteken csúnyán elhasalt
  • lck
    #9
    "És nem mellesleg az Avast a legutóbbi hivatalos víruszteszteken csúnyán elhasalt"

    Mert ingyenes ezért a kapitalistáknak nem érdeke hogy használd.
  • Dred bíró
    #10
    Volt mikor jól szerepelt.


    Remáélem kijavítják mert jó kis progi az. Amúgy nem a home bukott meg hanem a fizetős változata a pro. Ha azt akarnák hogy az embert más használjon akkor szvsz az ingyenes home-t buktatták volna.
  • Pigo
    #11
    Hol lehet beállítani hogy automatice karténba helyezze a cuccost vagy törölje?
  • Dred bíró
    #12
    Az ingyenes verzióban sehol. manuálisan kell. Annyít tehetsz hogy mikor megtalálja a kereséskor az első vrust megmondhazod neki hogy az alatt a keresés alatt ne kérdezzen többet. A pro-t nem használtam azt nem tudom.
  • Dred bíró
    #13
    Kicsit lehetne gyorsabb a keresése.
  • torrente111
    #14
    az avast prof. a legjobb!!!!főleg ha ingyen van!!!! lol
  • Dred bíró
    #15
    Olyat sztem felesleges feltörni amiből maga a készítő cég is kiad egy korlátozott de használható ingyenes dolgot. Az avast ilyen.
  • Dred bíró
    #16
    V-hol olvastam hogy állítólag az avast! 2006 legjob írtója lett.

    Tuttok erről v-mit?
  • ragodani
    #17
    Szevasztok, nekem az avast van fenn lassan egy éve, eddig nem volt bajom vele, de most valami spyware genyó baszakodik és nem képes megtalálni! A windows meg feszt mondja a magáét hogy spyware fertőzést talált és csak azokat a buzi oldalakat dobja ki amiről le lehet szedni ilyen fizetős gagyi programokat! nem tudtok nekem ajánlani valami jó ingyenes spyware takarító progit???
  • izb
    #18
    counterspy.nem ingyenes 30 nap próba van rajta
    az avast nem spy írtó.
  • Dred bíró
    #19
    Az Avast!-tól ne is várd hogy leöli neked a kémprogramot. Nem feladata.

    spyware terminator tessék teljesen ingyenes és beszél magyarul.
  • ragodani
    #20
    Köszönöm kipróbálom!!!
  • Dred bíró
    #21
    Sajna a szoftverbázist nem lehet közvetlenül linkelni de megtalálod a progit gondolom.,
  • ragodani
    #22
    ja megvan, és leölte a dolgokat, legalább is nem jelentkezik már a probléma.
    Meg lefuttatam a hijacket is és már jó!!
    Köszönöm a segítséget!
  • Dred bíró
    #23
  • JAS 39
    #24
    Avast!-nál nincs jobb.
  • Airbus A380
    #25
  • Airbus A380
    #26
    Történt mostanába v-mi komolyabb fejlesztés az avast-nál?


    Mintha gyorsabb lenne.
  • tyler82
    #27
    Üdv. Felraktam az AVAST home editiont 4.7.892es verziót. Most ismerkedem a programmal eddig NOD32őt használtam. Az lenne az első kérdésem, hogy miben jobb vagy gyengébb a NOD32nál?

    Ezt a VRDBt mire állítsam amikor a képernyőkímélő fut vagy esetleg ki is kapcsolhatom nem fontos annyira??
  • zvaragabor
    #28
    Én is kipróbáltam korábban az avastot, nekem nem jött be. Lassabban scannelt, több memóriát eszik, és nem tetszett a skinje(ojan mint egy médialejátszóé). Egyedül az tetszett benne hogy lehet skineket tölteni hozzá, és alapbol is van benne néhány. Alapjában véve a nod szinte mindenben jobb, és ezt nem azért mondom mert nod párti vagyok, hanem mert tényleg ez a véleményem. Attól függetlenül az avast is jó, ingynesek közt az egyik legjobb. Egy próbát megér, ne én döntsek helyetted. Másrészt kinek a pap, kinek a papné ;)
  • zvaragabor
    #29
    Azt a VRDB-t ne bántsd, az állítja helyre a megfertőzött fájljaidat asszem. Szal fusson mindig. (sztem)
    JAS 39 majd fog engem szitkozni az előző hsz-m miatt
  • tyler82
    #30
    Ja eddig énis a NOD32őt használtam de megkergült. Nem lehet felrakni a gépre. Így kényszerből kellett egy másik vírusírtót hsználnom és az AVAST ra esett a választásom. Felraktam a NOD 2.30as verziót (asszem) és működött is egy darabig, pár napig. egyik nap frissíteni próbálta magát és egy hibaüzenetet írt ki, hogy Hiba történt a modulok másolásakor nem lehet a fájlokat áthelyezni. Azóta ezt írja ki akármit csinálok. Letöröltem a gépről TELJESEN a progit. Négy helyről kell törölni: 1.Programok telepítése és törlése 2. C:Program Files 3.Prefecth mappa 4:Bináris kulcsok. De hiába minden ezt írja ki akkor is!!! Nem lehet egyszerűen a vírusdefiníciós adatbázisát frissíteni. Próbáltam Fixel vagy anélkül próbanapos verzióval sehogyse jó!!
    A dolog iróniája hogy volt már ilyen de akkor újra lett telepítve a gép. és jó lett. Kb. két hetes az új gépem az egész rendszer frissen lett telepítve. Hétfőig minden jól működött de azőta a NOD32t lehetetlen használni....Azóta AVAST
    Ha valaki tudna valami épkézláb megoldást jó lenne ha megosztaná velem.
  • Wercsy
    #31
    Elindult az avast magyar nyelvű fóruma. forum.avast.hu címen lehet megtalálni.
  • zvaragabor
    #32
    Hi! Az avast home-ban be lehet állítani, hogy egyes akcióknál mit csináljon? Például Full scan-nál, ha talál valamit, akkor nem kérdezi meg hogy mit csináljak vele, hanem automatice törli első próbálkozásra, ha nem sikerül, akkor másoggyára meg karanténba vágja automatice. Tulajdonképpen én az avast optimalizálhatóságára vagyok kiváncsi. Ha tudna valaki képet mutatni, az még jobb lenne. THX!
  • Airbus A380
    #33
    nem

    ez az imgyenesség eggyik bibije hogy önnálóan nem tud intézkedik.

    A Pro természetesen tud.
  • Airbus A380
    #34
    ez klassz!! nincs magyar nyelvű oldaluk esetleg? (mint pl a nod32-nek)
  • marcio mela
    #35
    Ja nekem is tetszik.Csak a v4.7 minimális beállításon is ca.12 órát tolgozik.Ha mélyen van beállítva akkor meg mehetek nyaralni de még nem voltam amíóta befejeztem az iskolát.Azt meg még nem találtam meg,ha vírust talál akkor magától karanténba tegye vagy törölje.
    Az ernyős 2 óra alatt végigkeresett mindent.Magától törölt.Igaz az egyszerűbb volt.Nem volt annyi funkció.
  • Tee
    #36
    a Avst magyar oldal! http://www.webcode.hu/index.php?mode=avast
  • Tee
    #37
    Bocsánat elírtam az avast virus írtó magyar oldala: http://www.webcode.hu/index.php?mode=avast
  • Airbus A380
    #38
    Föltűnt másnak is mintha gyorsabb lenne az avast.
  • vaczak
    #39
    hogyan lehet az avast automatikus inditását kikapcsolni???
  • Airbus A380
    #40
    Miért??? Az ilyen írtók lényege pont az hogy rögtön indulnak.