10611
  • sipi78
    #1281
    ez már megint valami kamu vagy igaz mert mostanába a sok köcsög kitalálja hogy jó vicc másokat szivatni de szerintem nem ezért van a forum hogy át..... forumozokat
    mert nforcen még nincs aemmi te meg duplarétegü lemezt irsz hát tudod

  • Hmuda
    #1280
    Majd meglátjuk, hogy fake-e.
  • Duddits
    #1279
    Jupppííí.
    2005-03-28
    Splinter Cell: Chaos Theory (c) UBI *DVD5*
    RELOADED
    62x50 MB
    9.2
  • Lacc
    #1278
    Nem a javitással volt a baj, hanem a stilussal. A pattogásoddal pedig csak rontod a helyzeted.
  • Amse
    #1277
    Szerintem az nem baj, ha kivavítod, csak ne oktasd ki az illetőt.
  • Hmuda
    #1276
    Hiába erölködsz, még midnig azt mondom:

    Aki meg akarta érteni, az megértette, aki bele akart kötni az belekötött...
  • Cvd
    #1275
    Meghát egyébként is akartam kérni hogy mindenképp úgy hozd ki magad a dologból (miután kétszer is butaságot írtál, az már nem véletlen) hogy én (aki kijavítottalak, vagyis ehhez pl. jobban értek) tűnjek szőrszálhasogató hülyének.
    Tök király ez az SG fórum, hülyeséget írhat az ember orrba-szájba, de meg ne próbáljon valakit kijavítva igazat írni.:)
  • DONGUBA
    #1274
    pandora jo volt csak kicsit konnyu...egyszer vagy ketszer akadtam el akkor segitettek
  • Sgtfathi
    #1273
    Biztos volt már róla szó: - magyarostást készit-e hozzá valaki,vagy várni kell 1-évet mire kiadják magyarul? (Most vettem meg a Pandorát, jo kis game csak hát mire leszinkronizálták...)Remélem ez nem igy jár!?.
  • fitutufi
    #1272
    úgylegyen...
  • gergou
    #1271
    hat elvileg meg ma is megjelenhet, az ebgameshez ma erkezik az original valtozat...
  • ati2002
    #1270
    Elvileg 2-3 napon belül ki kell jönnie.
  • DONGUBA
    #1269
    mert?
  • tigeroo
    #1268
    már mi sem tudjuk pontosan:DDD
  • DONGUBA
    #1267
    Miko jon ki pontosan?
  • Hmuda
    #1266
    Khm, aki meg akarta érteni az megértette, aki bele akart kötni az belekötött. Fölösleges túlragozni. :P
  • Cvd
    #1265
    Akkor nézzük meg hogy mi is az a ragdoll: magyarul rongybaba-effekt. Ez felelős a hullák élethű és fizikának megfelelő összeeséséről, és mozgatás közbeni viselkedéséről. Ebből kövezkezik két dolog:
    - Nincsennek ragdollok, ugyanaz a modul dolgozik egymagában, nincs többes száma, és soha sehol nem is szokták így használni a kifejezést.
    - Az előző pontból kiindulva egymáson sem eshetnek át, pont ugyanúgy ahogy a Bump-mappingok, HDR-ek, ésatöbbi effekt sem.

    Ha netán azt akartad mondani hogy nem lehet a hullákból tornyot építeni akkor azt kellett volna írni. Esetleg a misztikus "culling"-ot szidni.:))
  • CUCLI
    #1264
    tuti megveszem majd csak elöbb legyen meg a gép upgrade :) addig talán az ára is barátibb lesz..
  • Hmuda
    #1263
    Igyekszem.
  • Amse
    #1262
  • ati2002
    #1261
    mÁR AZT hittem megjelent a game. Ja, Hmuda megjelent, akkor lesz valami.
  • Sadist
    #1260
    Ha úgy vesszük, akkor igen. De hívhatjuk kódolt rádió adásnak is
  • Hmuda
    #1259
    Jaja, ez benne a szép. Kár, hogy nincs még megnyitva a coop szekció a hivatalos oldalon, mert szivesen olvasnék még róla. :-)
  • Lacc
    #1258
    Akkor azért nem hallottam sose semmit :) Ezesetben a ts csitnek számit :P
  • Sadist
    #1257
    Természetesen mikrofonos dumára.
  • Lacc
    #1256
    Na jó de ez az irott chat-re, vagy a mikrofonos dumára értendő?
  • Amse
    #1255
    Ez jó kis videó.Ezek szerint lesznek kimondottan coop küldetések?Mert van ahol le kell erszteni 1mást, vagy 1xe 2 retina scan-hez kell embereket nyomni.Szal ha tényleg ki akarod játszani akkor keresned kell 1 partnert:)
  • Sadist
    #1254
    Sziasztok

    A merceket lehetett megjelölni egy poloskával, ami mutatta, hogy merre mennek és bármikor lehallgathattad őket. De a kémek távcsövével is lehetett lehallgatni, ha ráirányítottad egy merc fejére.
  • Lacc
    #1253
    Az előző részben volt valami lehallgatásra lehetőség amit sose tudtam, hogy micsoda. Elvileg az őrök dumáját lehetett lehallgatni, lehet, hogy akkor az a mikrofonos dologra volt értendő.
  • Lacc
    #1252
    Ja tényleg van benne, de ha az nem jó akkor is ott a ts :)
  • Hmuda
    #1251
    Elvileg ebben lesz built-in TS nem?
  • Lacc
    #1250
    Hogyne lenne, én ts mániás vagyok :)
  • Hmuda
    #1249
    Ja, ugye van headseted? Jó lenne lenyomni a koreai rosszarcúakat ketten. :-)
  • Hmuda
    #1248
    Tuti megoldható, csak max körülményes. Ez a megvétel csak végszükség esetére van tartogatva. :-)
  • Lacc
    #1247
    :D
  • Lacc
    #1246
    Nem semmi ez a videó, ez baromi feelinges. Én is gondolkozok a megvételen, ha nem lesz benne megoldható warezmulti.
  • Hmuda
    #1244
    Hát volt már rá példa, hogy csak netes felület volt multira (asszem a Flatout, bár nem biztos).
  • Thanatos
    #1243
    de attól még lan nem lesz benne igy akinek eredeti van az se jácchat lanon... erre mongyák hogy lol...
  • leslieboy
    #1242
    igen nyomtam!De ott nem is volt olyan helyzet,hogy egymásra essenek!
  • Amse
    #1241
    Jááá.
    [érti];)