10262
  • tigeroo
    #2015
    mutatom
  • Prince007
    #2014
    Elképzelem azt a helyzetet mikor a Herceg Kailenaval beszél és kezében egy plüssmacival mutogat.(vagy hokiütővel,flamingóval,fehér kézzel)
  • tigeroo
    #2013
    nekem megvan a zösszes:) majd belinkelem:D
  • Prince007
    #2012
    Ez a legerőseb kard a táblázat szerint ugye?( minden tulajdonsága max-on van). Ezt és a hokiütőt megtaláltam most a macimat keresem
  • tigeroo
    #2011
    mmm:

    bocsi a méretért..:)
  • rorr
    #2010
    Tö jól megy teljes grafikai beállításokkal!
    1024x768-as felbontáson!
    2ghz-es procival 512mb ram gf4 4200 a gép!
  • tigeroo
    #2009
    nembaj, addig perzsázunk
  • Gunner
    #2008
    Mellesleg ezt egyszer már elmondtam és most azt várom, hogy mágikusan változzon meg a játék, tudom néha sügér vagyok :)
  • Gunner
    #2007
    És akkor jön Persia Princéje és jól előkapja a lompost, bezavarja a csajszijának és minden megvan oldva. Mellesleg én azt hiányolom a gammából, hogy nincs olyan rész amitől kezdve stabilan két erős kardja van és azokat nem is lehet eldobni. Itt most nem a lézerkardra meg a titkos kardokra gondolok. Hanem rendes tőrténet szerü dupla kardra, ahogy azt a képeken is láthatunk.
  • 00 Blue 00
    #2006
    Csak, hogy tudjad!, Még ha nem is érdekel!
  • 00 Blue 00
    #2005
    2052-ben nekünk jön, abban az esetben persze ha 2021-ben vagy 2029-ben a Föld gravitációja nem mozdítja ki a pályájáról, és nem kalandozik el másfelé, na és ha a csillagászok minden jól számoltak ki!
  • Sadist
    #2004
    És ezt miért ide kellett?
  • 00 Blue 00
    #2003
    2052.04.13-án kissé forró lessz a talaj ahogy így elnézem:
    2004 MN4 & Föld kép1, 2004 MN4 & Föld kép2
    Írták, hogy a 2004 MN4 névre keresztelt üstökös 2029.04.13-án nagyon közel lessz a földhöz, ez igaz is csakhogy ahogy én látom jóval elöbb 2021.04.14-én mégközelebb lessz hozzánk mint 2029-ben. Szerintem.
    2029.04.13, 2021.04.14, 2035.12.20
  • Sadist
    #2002
    Végig lehet játszani úgy is, hogy először a Mechanical toweres részt csinálod meg először, aztán a kertest. Szerintem nagy jelentősége nincs.
  • tigeroo
    #2001
    jha, énis pont arra gondoltam
  • stone
    #2000
    Igen , az nagyon tetszett mikor a játék elején felénk hajít egy bárdot a homokrém, a végén meg kiderül hogy a saját életét mentette meg:)
  • Sephi
    #1999
    En altlaban nem faradozok az ellenel hanem siman elkapom es ledobom a kozeli szakadekba oket... de ott ahol en vaok nincs a kozelben :(
  • tigeroo
    #1998
    ja igaz:D
  • Sephi
    #1997
    Az meg nekem nincsen meg.
  • tigeroo
    #1996
    amikor minden "homokkamra" fel van töltődve, lehetletnyire nyomd le a jobbklikket és r-t..berseek vagy minek nevezném, minden vörös lesz, megáll az idő, te meg felgyorsulsz , és vered őket halálra
  • Sephi
    #1995
    Nem igaz hogy arra kepes vagyok hogy amikor harom or ramtamad akkor siman elverem oket ugy hogy mind korem alnak es mindenkinek sorba jar egy pofon oszt egy lathatattlan csaj meg kivegez :(

    Nem baj majd megcsinalom lasitassal oszt jovan.

    Egyebkent en X-en tolom szal nem tudom hogy Pc-en hova ment de ha a Install konyvtarban nincs akkor a Documents And Settings-ben kene legyen....
  • tigeroo
    #1994
    merre löki a cuccos a mentéseket?:D
  • tigeroo
    #1993
    Nekem is jobban tetszett a SoT, de itt a vége volt a legklafább ,amikor fokozatosan tisztult az a bizonyos köd prince és a homokrém között...félelmetes, hogy valaki egy ilyen sztorit kitalálhat, nem?:)
  • Sephi
    #1992
    Igen az ejjel gondoltam ki en is az ido lealitasi techikat koszonom :D

    Meg egy kerdes. Az elejen amikor a kardot beleszurod a mechanismusban (pont azutan hogy a pirosba oltozott jany elmeseli hogy a kapu zarva van es aktivalni kell a ket tornyot) akkor onnan nektek is az jott hogy a kerti palyara kell menni (azaz jobra fel a mechanizmustol) ?

    Mert nekem is ugy volt de a haver verig alitja hogy o eloszor egy olyan helyre ment hol tele volt fogaskerekekkel es valami allat nagy szornyekel.
  • Sadist
    #1991
    Ha nem két fegyverrel nyomod, akkor csak E-vel elkapod, aztán C-vel megtekergeted a nyakukat, aztán kivégzés fejlevágással. Ha meg 2 fegyvered van, akkor időlassítás, E-Klikk-Klikk-E kombó elég hatásos.
  • Seth
    #1990
    Én azoknál mindíg benyomtan egy speckót(azt a lökéshullámosat),kiterülnek,földön agyonszúrom és kész....
  • Sephi
    #1989
    Ember en ki vaok keszulve ezektol a lethatttlan csajoktol :D

    Egesz jatekban egyszer sem haltam meg mastol csak ezektol. En amikor mar ezeket latom kiraz a hideg.

    Full eletem volt , negy homok gombom es nem mentettem masfel oraja. Es nekem jon ketto es meghalok.

    Kivaok teljesen :D
  • Hoz_Hun
    #1988
    Wow, köszi.
    Ekkora az egész?!?
    Azt hittem pár száz mega...
  • stone
    #1987
    3,dc.
  • DJ RX7
    #1986
    hány cdre lehet kiírni a játékot?le lehet tölteni ingyen?
  • stone
    #1985
    Na végigvittem:)
    Hát mit mondjak, nem csalódás ez a game. Ha az SOT-vel kéne összehasonlítani akkor a harcrendszere miatt ez jobb, viszont történetileg nekem a másik jött be (lehet mert ez nagyon bonyolult) pedig a végén már tetszett ez az idősíkokban való ugrálás.
    Remélem a fojtatásban már kiküszöbölik a kamera problémát is, mondjuk így a teljes játékot tekintve ebbe már nem volt annyi gond talán:)
    Bye
  • stone
    #1984
    Nincs sajna:(
  • Johnny23
    #1983
    hú ,emberek nincsen vmi patch/beállitás ami a kameraállást javítja,mert rohadtul idegesítő,hogy nem követi a mozgást a kamera!!! állandoan forgatni kell,hogy 1általán látni lehessen vmit a pályából....így elégggé szar a feeling,pedig gamepaddal nyomom!!!

    HELP PLZ!!
  • scheri
    #1982
    Segítsen valaki.
    Végigjátszottam, de nem az alternatív véggel, kéne még egy life upgrade, ami ott kert utáni külső erkély alatt van, de nem tudok kimenni a kertből,mert az ajtó most be van zárva.
  • IMYke2.0.0.0
    #1981
    #1961...!!!

    -----------------------------------------
    .:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2004® - Első számú honlap
    .:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2004® - Második számú honlap
    -----------------------------------------
  • Hoz_Hun
    #1980
    Végül sikerült megszereznem mind a kilenc amulett (életerő) töltést (viszatudtam tornászni magam a leomlott lépcsős résznél, valószínüleg még a játék legvégén is mind beszerzhető ha fut valaki utánnuk).
    Igy megnéztem mind a két végét; hát az alternatív klasszisokkal jobb. Herceg legalább jól szórakozik hazafelé az úton...nagyon jól...:)...eheheh
  • Hoz_Hun
    #1979
    Egyébként hol vannak a mentett állások?
  • Hoz_Hun
    #1978
    Nekem is a CD-s verzió van meg, és végigjátszottam és nem töltöttem le hozzá semmit.
    Akkor hány CD-s változat van?
  • Gunner
    #1977
    Küldj már el egy mentést please azután miután megszerezted kardot

    [email protected]
  • tigeroo
    #1976
    vúúhúú skacok!
    megvan a lézerkard :)
    érdekes, anélkül megcsináltam a "thunder sword + normális happy end+ kaileena alive:)
    most vele a noir 'happy end'-et...sztem az előbbi jobb:)
    csak az utolsó lángoló képkockák ne lennének, és akár rózsaszínben is láthatnánk a szerelmes párt:)