10262
  • Keca
    #2095
    Ja, és bocsi a regényírásért...
    Egyébként valszínű az idő újraindult mikor felvette a maszkot, mivel mikor kiérünk a központi teremhez haljuk amint Kaileena elküldi a kalózcsajt hajón, hogy semmisítse meg a herceget, majd mikor másodjára járunk a központi teremnél akkor haljuk hogy a kalózcsajszi bénácska volt, és mondja h már az ő idejükbe van (múlt) ekkor veszekedés, és a többit már mindenki tudja...
  • Keca
    #2094
    Én vmi olyasmit vettem ki, hogy mikor elkeseredetten van egy helyen és Dahaka felülről "kopácsol", akkor meg akarja adni magát "én megpróbáltam" címszóval, de mikor végighúzza a tenyerét a falon, akkor fénylik vmi írás, és azon olvassa, hogy kap a maszkkal kaphat egy második esélyt. A maszk felvételekor énje ketté válik az eredeti külsejű herceggé és egy homokszellemmé, és csak akkor fog leválni róla a maszk, ha a herceg megsemmisül. Így mikor Dahaka megsemmisítette a herceget, ő megmenekült, megváltoztatta sorsát, ugyanis mint homokszellem megmenekült a maszk által.
  • Prince007
    #2093
    Bug. Próbáld meg úgy hogy visszatöltsz egy régebbi állást.
  • Hoz_Hun
    #2092
    Pass
    Nálam semmi ilyen nem volt. Biztos Bug.
    Én újratelepíteném a gamét.
  • Christian
    #2091
    Hali!
    Már a végénél tartok, meghalt a herceg, én visszaváltoztam. Elm,entem a 9. titkos helyért, aztán az idő homokjához, vidaó, utána a teleporthoz, de nem tudok átmenni! Alámegyek, de nem teleportál át. Hogyha nem szerzem meg a 9. titkos helyet, akkor ugyanez történik. Miért?
  • Laci08
    #2090
    HAli a hang csúszik ,mi lehet a megoldás ply help
  • tigeroo
    #2089
    *SPOILER*
    jah... arra énis gondoltam, ha a múltbeli énje meghal ,akkor a jelen(jövő)beli prince mér nem hal meg, aki a múltban van..de sztem az énjük kettévált amikro felvette a maszkot...
  • Hoz_Hun
    #2088
    SPOILER

    Azt értem, hogy életben akarja hagyni "Emperess", azt nem vágom, hogy hogy lehet az, hogy jövőbeli önmagam "megöli" (hagyja meghalni) a tulajdonképpeni önmagát. Bár gondolom a maszk erre az anomáliára akaroddzik válaszolni és az időeltolást eképpen konfigolja...veszélyes dolog az idővel játszadozni, bár néha kifizetődő, lásd alternatív vége .
  • tigeroo
    #2087
    SPOILER
    Igen, de mostmár nem akarod megölni az "Empress"-t,hanem magaddal akarod vinni..szal bebizonyítani neki, hogy ő is meg tudja változtatni a sorsát, oké? Mer' nagyon kanos a herceg:)
    Legalábbis én ennyit értettem meg a "Goku nyelvtudásommal".
  • Hoz_Hun
    #2086
    Nekem lenne, egy mega Spoileres kérdésem:

    Szóval SPOILER

    Amikor a maszkos herceggel eljutunk addig a pontig, hogy a régi herceget kapja el helyettünk...na azt nem értem. Ha hagyja hogy elkapja a Dahaka a régi önmagát (maszktalan herceget) akkor, hogy tud visszamenni az időben és felvenni a maszkot. Ugyebár amikor normál időben játszunk és ehez a részhez érünk jövőbeli maszkos önmagunkat kapja el a Dahaka; ergo ugyan abban az időben vagyunk akár mit is csinálunk, de ha nem a már ismert eseményeknek megfelelően cselekszünk akkor az utánna jövő rész meg sem történik. Nem tudom érthető voltam-e? Vagy magyarázza már el nekem valaki, hogy is működik a maszk.
  • Sephi
    #2085
    Szerintem nem lesz pofara eses. Jo a harc es egy ket ellenfel meg mozdulat ellenere nagyabol ugyanaz.

    De megis a POP-nak van egy fiilingje amit mas jatek soha sem add. Egyszeruen pompas :D
  • Gunner
    #2084
    Én most szereztem meg a Sands of Time-ot, mert eddig sajna nem sikerült, végigjátszottam Warrior Within-t, aztán most jöt a SoT, sokat nem fog segíteni a WW felfogásán, gondolom nincs is mit nagyon :) A nagyon alap dolgokat értem már, picit pofáraesés lesz a SoT a WW után gondolom :P Bár kitudja :)
  • Pityesz
    #2083
    A játék dokumentumok\All Users\Application data\pop2 könyvtárba ment!
  • Lacc
    #2082
    Szerintem is messze nehezebb ez a rész :)
  • Sephi
    #2081
    En meg csak a felejig sem jutottam el a WW-nek de mar sokkalta nehezebnek talalom mint a SOT-ot. Ja es az egyest HARD-on toltam vegig es a kettest is.
  • BorGesz
    #2080
    Re.

    Nemrég játszottam végig a játékot,és szerintem nem volt 1 nagy durranás a nehézségét tekintve. SoT-ban sokkal több volt a kihívás. Annyi, hogy alternatív befejezést még nem láttam,de rajta vagyok a témán.:)
  • BorGesz
    #2079
    Sziasztok!...most nincs kedvem írni,csak gondoltam én is hozzászólok már:P
  • zsotesz
    #2078
    Köszi
  • tigeroo
    #2077
    nem, lassulj le (az 'r' gombot nyomd meg..) és üsd a lábát hátulról..1 idő után lecsuklik a földre, te mássz fel rá, még 1x R betü és csapkodd a fejét
  • zsotesz
    #2076
    Légyszi segítsen valaki!

    A gólemet hogy kell legyőzni. Most találkozok vele először. Valami vízmalomnál(?) lehetek. Próbáltam rá felmászni de nem tudok.
  • tigeroo
    #2075
    Szerintem ez a játék túl van a jó és a gonosz harcán, a saját (tragikus) sorsod kell megváltoztatni..
  • Lacc
    #2074
    Nem olyan nagy játék, le lehet szedni gyorsan akármelyik ftpről vagy oldalról, de már simán dc-ről is. Aztán ha annyira nem jön be csak dobod.
  • Jimmyke
    #2073
    Nam csak nem szeretném feleslegesen megszerezni.
  • Lacc
    #2072
    Te most velünk kéreted magad, hogy ugyan játszd már végig? lol
  • Keca
    #2071
    Szerintem annyira nem rossz fiú sőt, megpróbálja a sorsát megváltoztatni, ugyanis szegényke halálra van ítélve, és a sorsát nem változtathatja meg...
    Szerintem sok jóról lemaradnál.
    Én egyébként mikor installáltam akkor gondoltam, hogy á, ez valami elcseszett játék lesz, mert túl durva szörnyek voltak benne, de mikor már úgy igazán benne voltam, akkor meg nem bírtam abbahagyni....
    De te tudod.....
  • Jimmyke
    #2070
    RPG fannak mondhatod :) Nekem az jött le a sztoriból, hogy nem éppen egy jófiú a herceg és én utálok rosszat játszani, ezért volt jobb szerintem a SOT.
  • IMYke2.0.0.0
    #2069
    Te tudod. Az utóbbi idők egyik legjobb játékát hagyod ki...

    -----------------------------------------
    .:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2004® - Első számú honlap
    .:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2004® - Második számú honlap
    -----------------------------------------
  • Jimmyke
    #2068
    Infomorzsákat találtam, és arra a következtetésre jutottam, hogy a SOT sztorija számomra szimpatikusabb, szóval lehet hogy kihagyom.
  • IMYke2.0.0.0
    #2067
    Semmi. Utána játszódik. Ennyi.

    -----------------------------------------
    .:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2004® - Első számú honlap
    .:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2004® - Második számú honlap
    -----------------------------------------
  • Jimmyke
    #2066
    Akkor átfogalmazom: Mi köze van a SOT-hoz? :)
  • IMYke2.0.0.0
    #2065
    Bármit it mondanánk róla, az lelőné a poénokat. Hidd el, megéri megvenni, végigjátszani.

    -----------------------------------------
    .:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2004® - Első számú honlap
    .:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2004® - Második számú honlap
    -----------------------------------------
  • Jimmyke
    #2064
    Mi a sztoryja (dióhéjban, mert végig akarom vinni, ha egyáltalán meglesz :) )?
  • rodolfo
    #2063
    az melyik?
  • Sadist
    #2062
    Valószínű, hogy lesz folytatás ;)
  • Keca
    #2061
    Az engem is érdekelne, már kíváncsi vok..
    Most akkor egyébként már tuti h lesz, vagy csak pletyka volt?
  • Keca
    #2060
    öööö, asszem az uccsó videóban Farah-t láttam....

    Most megint várhatok az új princre

    Farah
  • Johnny23
    #2059
    HELP!!
    a Fate's dark hand - Southern Passage pályán járok ,ahol is 1bazi nagy sziklás helyen kell ugrálni,minden (ill.az az egy utvonal) -on haladva mindig ugyan oda jutok ahonnen elindultam (1magas sziklaorom),ami alatt lenne sztem a tovább,de oda nem tudok sehogy sem lejutni

    Légyci aki már végig vitte, a pálya alapján nézze már meg nekem ,s vmi tippet mondjon,mer már kitéptem az össze hajam!!!
  • tigeroo
    #2058
    nyomd a "falon átugrás" gombot:) menni fog nyugi..
  • rodolfo
    #2057
    A FALON ÁTUGRÁSNAK VAN VALAMI TAKTIKÁJA.
  • Sadist
    #2056
    Add mindegyiknek azt a címet, ahol először lehet hallani. (pl. Kaileena's library, Mechanical tower stb.)