Prince of Persia: Warrior Within

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Esrohnoil
#51
Legyen inkább:
Prince of Persia: Saddam Hussein 2.

War, war never changes... War doesn\'t determine who was right, only who is left.

tigeroo
#50
ez utánna játszódik, a prince kapott katonai kiképzést így...😊
Matthewpamer
#49
de ez nem sands of time 2

Tiszta mint az Inter! Campione d\'Italia 2005/2006:Inter !!!CSALÓ JUVE MOCSKOS CSALÓK!!!

Bucser
#48
NEm lehet átirni a topic nevet Prince of persia sands of Time 2???? Mert Prince of Persia 2 volt ám már....

"Whether you Kill or get Killed it is just a way to Kill time" Zaraki @ Bleach #36 SC SQ42: "Give in to the Hype, It is worth it" https://robertsspaceindustries.com/enlist?referral=STAR-NVZF-5CZF

grebber
#47
Na tegnap este megnéztem és NAGYON komoly eresztés.

Next PC upgrade: 2022

tigeroo
#46
jahh!!!
Lacc
#45
Nagyon feelinges videó!
Fõleg a végén a fõmonsztával! 😄
grebber
#44
A faszomat bele nem tölti 😞

Next PC upgrade: 2022

grebber
#43
A hardwireden fennt van az elsõ trailer töltsétek mert kira!!!

Next PC upgrade: 2022

Serpa
#42
DE.
direkt ilyenre csinálják.
nekem is NAGYON teccik !

"e3: Prince of Persia 2 infók !

(Gamespot)
Barny: A Gamespot hirtelen felindulásból karcintott egy Prince of Persa 2 (munkacím) szösszenetet az elsõ benyomásairól...

Ugyanúgy, mint az elõzõ rész esetében, a folytatás készítésekor is aktívan közremûködik Jordan Mechner (az õs-PoP készítõje). A fõhõs személye változatlan marad, viszont mivel a Sands of Time-tól néhány évvel késõbb játszódik a PoP 2, ezért a fejlesztõk eszközöltek némi változtatásokat. Személyisége ezúttal az elõzõ résztõl eltérõ, jóval sötétebbé vált. Emellett katonai kiképzést is kapott, ezért most egyszerre két karddal harcol, bár a játék elõrehaladtával lehetõség lesz más fegyverek használatára is.
A játék értékeinek megtartása érdekében az idõmanipulálás fícsör megmarad, és újabb harci lehetõségek kerülnek repertoárunkba, mint pl. több ellenfél egyidejû támadása, illetve egy ellenfél megragadása, és pajzsként használása.
A játék története ezúttal sokkal sötétebb tónusú lesz, várjuk szeretettel még ez év végén, PS2, XBox, GC, PC platformokra."

by Hardwired.hu

zaki
#41
olyan darkos hangulata van a képek alapján, nem? (ami nem rossz )

Serpa
#40
WHAOOO !!!



Többi kép.

tigeroo
#39
shimán, múlik az idö
Matthewpamer
#38
na már van banner is 😛

Tiszta mint az Inter! Campione d\'Italia 2005/2006:Inter !!!CSALÓ JUVE MOCSKOS CSALÓK!!!

tigeroo
#37
f*sz
rorr
#36
te az aladdinnal játszottál vagy a prince of persia sot-vel?
mert az aladdin az rajzfilmszerû az biztos...

tigeroo
#35
Húú, ez rohadt jó lessz!😊
CSak ezzel a princével nem tom elképzelni az ugrálós részeket...
a sztori sztem amojan "hazautas" lessz
hykao
#34
Akár...
Esrohnoil
#33
Szerintem a végleges címe az elõzõ rész után szabadon a következõ lesz:
Prince of Persia: Sand(okan)
Inkább, mint Jézus.

War, war never changes... War doesn\'t determine who was right, only who is left.

hykao
#32
Igen, ez érdekes, mert valójában a 4. részrõl van szó...
Bár az is igaz, hogy ez a nemrég kijött Prince of Persia valahogy már nem az a Prince of Persia...
Én valahogy még a sokat szidott POP3D-t is közelebb éreztem az elsõ két részhez, mint ezt a mostani "homokos" PoP-t...
Valahogy már én is gyerekesnek éreztem...nameg ez a matrixos dolog...és a fõhõsünk mintha egyre inkább Jézus Krisztusra akarna hasonlítani...semmint egy arabra...
Dynamic
#31
Dedós?Ezt mibõl szûrted le?Teljesen normális karakterek, nincsenek benne gülü szemû kaikatúra figurák meg éneklõ kiskutyák sem.Egyébként meg egy mesének milyen grafikája legyen.Hörgõ zombik, meg kiömlõ belek?
Okos...
#30
az érdkees mert ilyen nevû game már volt... 😛
mongyuk akkor grat a fejlesztõknek...

Az emberi hülyeség és a világegyetem végtelen, az utobbiban azonban nem vagyok biztos (Albert E.)

Lynx_TWL
#29
mire?😊 ez a hivatalos neve eddig😊

๏̯͡๏﴿

#28
azért a topic nevét valaki kijavithatná...

Az emberi hülyeség és a világegyetem végtelen, az utobbiban azonban nem vagyok biztos (Albert E.)

Matthewpamer
#26
zaki ezt megkaptad,de meg is érdemelted.mindenbe belekötsz.törödj a magad dolgával

Tiszta mint az Inter! Campione d\'Italia 2005/2006:Inter !!!CSALÓ JUVE MOCSKOS CSALÓK!!!

FREAK
#25
mit kell ezen bejelenteni? van és kész

Riszpekk

ricsi1
#24
mert nem te nyitottál meg egy topikot már ideges is avyg?

te is mindig topikot nyitasz azt...

Davidus
#23
Most jól megbüntetted õket!

V9ykn8_TZL0

#22
megyepesedett=begyepesedett
amugy nem vitázok, bármit irtok nem olvasom, elkerülöm ezt a topicot

#21
mindketten megyepesedett emberek vagytok, nektek elég az amit Ubisoft elétek tálal, pedig nem egy Disney a képivilág az beláthatnátok

rorr
#20
nem vagy te egy kicsit korlátolva?
hülyeségeket beszélsz!!!

Lacc
#19
Neked hol volt a Prince képi világa gyerekes azt mondd már meg? Ami meseszerû, az már neked dedós, gyerekes, szar? Hát igazán sajnállak. Fõleg a játék vége fele, szerintem kifejezetten borongós és nyomasztó volt. Nekem nagyon tetszett. Arra pedig várhatsz hogy egy másik csapat összedobjon neked egy másik Princet.
#18
ahh, Sands of time ott lett elszúrva, hogy Ubisoft kreálta
kisgyerekeknek csinálják a játékaikat, az irányitás és a képi világok is olyan dedós a Ubis gamékban
én azt várom, hogy valami másik cég is összedobjon egy Prince-t, talán jobb lesz

#17
egyébként én is nyitottam egy topicot még a megjelenés elõtt, a knights of the temple-t. akkor nem szólt senki hogy baj. szerintem nem baj. úgyis megnyitotta volna vki

zaki
#16
megígértem, hogy nem offolok többet, ezért inkább priviben válaszoltam Tibre

Matthewpamer
#15

Tiszta mint az Inter! Campione d\'Italia 2005/2006:Inter !!!CSALÓ JUVE MOCSKOS CSALÓK!!!

#12
LUPPILOOOO.
Ha már olyan lesz mint elõdje már akkor is zabizni fogjuk!

Matthewpamer
#11

Tiszta mint az Inter! Campione d\'Italia 2005/2006:Inter !!!CSALÓ JUVE MOCSKOS CSALÓK!!!

Matthewpamer
#10
azért,hogy legyen mit kérdezned

Tiszta mint az Inter! Campione d\'Italia 2005/2006:Inter !!!CSALÓ JUVE MOCSKOS CSALÓK!!!

zaki
#9
kicsificege, sztem kicsit vegyél vissza az arcodból. nem tudom, miért nem lehetett várni még egy kib*szott hetet, mikor bemutatják a játékot az e3-on.

#8
szerintem is elég lett volna a megjelenésig a sands of time topicot használni erre, de végül is mindegy, úgyis megnyitotta volna vki mihelyst kiadják és elakad az elején

Matthewpamer
#7
nem kell idejönnöd zaki,ez nem a te topicot.ismerõs a szöveg?

Tiszta mint az Inter! Campione d\'Italia 2005/2006:Inter !!!CSALÓ JUVE MOCSKOS CSALÓK!!!

zaki
#6
faszom ki van, hogy sok alma még a hivatalos bejelentést sem várja meg, de már megnyitja a topicot

Matthewpamer
#5
na akkor itt egy kép:

Tiszta mint az Inter! Campione d\'Italia 2005/2006:Inter !!!CSALÓ JUVE MOCSKOS CSALÓK!!!

Davidka
#4
Gondolom a Prince of Persia the Sands of time folytatására gondolt, nem erre... Egyébként nekem a csávó ruhája most nem teccik, a régi jobb volt...

#3


az elejét még nagyon kajáltam, de a barlangos pályák unalmassá tették, elsõ rész jobb volt

Botond
#2
az elsõ képek az alig 8 éves játékból?érdekes
Matthewpamer
#1
Oh, míly kellemetes meglepetés: befutottak az elsõ - igencsak kellemetes - képek a Prince of Persia 2-bõl! A mindössze két vizualitás a játék frissen megnyílt kedvcsináló weblapján látott napvilágot, ám csekély számukat ellensúlyozza a minõségük. Akit tehát nem hagyott hidegen Perzsia hercegének elõzõ kalandja, mindenképp látogasson el erre a címre!!

Tiszta mint az Inter! Campione d\'Italia 2005/2006:Inter !!!CSALÓ JUVE MOCSKOS CSALÓK!!!