10262
  • windrunner
    #1895
    Gef4mx440-el megy a game?
  • stone
    #1894
    Még nem, majd később.
  • Sadist
    #1893
    Tölts vissza egy régebbi mentést (mondjuk azt, ami a fekete ruhás csaj kinyírása után van) és onnan menj végig még egyszer, egészen a teleportig. Akkor jó, ha NINCS bekapcsolva, tehát neked kell aktiválni. Ellenkező esetben a Dahaka nem töri ki a rácsot és nem tudsz továbbjutni.
  • Rage47
    #1892
    Hi!
    Az elején még nem lehet használni az elso részböl az idö visszapörgetést?
  • stone
    #1891
    Ha még nem vetted fel a maszkot akkor az egy bug, már másoknál is volt.
  • EmThor
    #1890
    Hi

    nem tudja valaki miért lettt spawn modellem a játékban, ms miért fogy az életem folyamatosan, valamint, miért van végtelen idővisszapörgetésem és lassításom, s miért nem jön be egy fix videó? rakjam újra? vagy valami rossz meglepi a fejlsztőktől? plíz help!
  • cicmic
    #1889
    Kőszi szépen megprobálom.
  • stone
    #1888
    Sikerült levágni a csajt, nem lehetett ledobni másodlagos fegyverrel mert ez a paraszt mindig mellédobta, aszittem túlvagyok a nehezén de a nagy ló**art, egyre durvább ez a játék. Millió csapda, nameg eljutottam egy olyan részre (szinte 0 élettel) ahol a mennyezeten valami csöveket kell mozgatni karokkal és állandóan jönnek a hóhérok, meg tele van csapdával alul, mentés persze sehol, még víz se, ki is léptem mert már kurvára unom ezt a szopatós faszságot, most kezdhetem megint előről, de már nem ma fogom az biztos.

    Azoktól kérdezném akik végigvitték hogy meddig lesz ez még ilyen? Sok van még a végéig? Mert ha ilyen lesz és még messze van akkor inkább hagyom a francba, csinálja a kurva anyja annak aki kitalálta , ez már nem szórakoztató, hanem egy nagy kinlódás:P
  • Dynamic
    #1887
    Egyfolytában védekezni kell és amikor befejezi a támadó-combo mozdulatsorát, akkor gyorsan rásuhintani.
    A másik módszer, hogy eltávolodsz tőle jó messzire és amikor visszafordul, hogy a pirosruhás nőt lelökje a szakadékba, akkor hátbatámadod és 3-4 csapás után rögtön beállsz védekezésbe vagy újra eltávolodsz és ugyanez előről.
    A két módszert lehet kombinálni.Gyakorlatilag energia veszteség nélkül le lehet gyűrni.
  • cicmic
    #1886
    Sziasztok az lenne a kérésem ha valaki tud segítsen.Hogy lehetne legyilkolni a bőrruhás nőt annál a résznél mikor a piros ruhás lányt kell védeni.Előre is köszi.
  • stone
    #1885
    Próbáltam de mellédobta, egyébként le lehet ütni?
  • Christian
    #1884
    Hali!
    Megvan a második titkos hely, utána kijöttem onnan, ezután hova kell menni? mer a térképen elmegyek oda, ahova mutatja, ott nemtok továbbmenni! Pls help! (amugy a végigjátszás valami létráról beszél, az merre lészen?)
  • Prince007
    #1883
    Ha nem tudod leütni a falon dobd meg egy karddal.
  • stone
    #1882
    A ropi pályán hogy kell a csajt levágni mikor át kell futni a falon és ö is fut szembe? Kezdek agyvérzést kapni ennél a résznél:)
  • EmThor
    #1881
    hi megnéztem walkthrough-t hááát, enne a Dhaka-nak vmi rácsot kéne kitörnie a jelenben még az üldözés előtt a játék elején de nem jön be a videó, vagy mi, nem törik ki a rács... vagy menjek vissza a múltba?????? ja meg nem akarok Spawn-herceggel jáccani, hol lehet kikapcsolni? mert igy végtelen az idő visszapörgetés meg ratyia modell... köszi

    EmThor
  • EmThor
    #1880
    Köszi igyekszem, de így is végigjátszáshoz nyúltam :) bár ez a rész sokkal nehezebb mint az első! legyen több a játékidő :(
  • xmark2
    #1879
    © EmThor !!!
    Nem emlékszem hogy mi volt ott pontosan...
    http://www.zanzarah.hu/popww/ -ezen az oldalon nézdted ???
    Egy jó tanács ha máskor is elakadsz
    Ha egy kicsit szétnézel,lenyomod a Q vagy az F gombot,esetleg a Tab-ot(térkép), észrevehetsz olyan dolgokat(párkányokat,korlátot...stb.),amit amúgy nem vettél volna észre.
  • xmark2
    #1878
    Hi!
    Nekem egy kis segítség kellene.
    Én ott akadtam el hogy legyőztem Kaillenát és ezután a parton üldőzőbe vesz Dahaka,belök egy folyosóra...Aztán hasadékok felett kell továbbjutni,2x egyszerű falonszaladással,majd 3x"korlátpördülés" tovább jutok,a köv.hasadéknál a falonszaladás közben egy gombot is meg kell nyomni,majd kötélet el kell kapni,majd futás a függönyig.
    DE nekem vmiért nem tud a függönyig elszaladni.MIÉRT ???
    Ez vmi hiba ??? Elmentést honnan tudnánk letölteni ha ez egy hiba ???
  • EmThor
    #1877
    Hi

    Segment 10 - Southern Passage (Present)

    Save Title: [Fate's Dark Hand]
    Goal: [Reach the Hourglass Chamber (Past)]

    itt elakadtam , bejutok egy terembe, onnan h megkaptam az időlassítást, így jutottam ide egy kapun át, szal bemegyek, ellenfelek legyak, 2 oszlop között terem végébe felugrál (itt volt először 2 oszlop közti ugrálás!), onnan merre? Help please!

    Köszi
  • Hamster
    #1876
    Köszi, tudok róla, csak még nem volt időm kijavítani a végigjátszást. Jól haladok, már csak két láda hiányzik, és a fegyverek közül is csak kettő hiányzik. :-)

    <- Hamster ->
  • Sadist
    #1875
    A végigjátszásodban több láda kimaradt, ezekből egyet megtaláltam:
    Amikor megszerezted a Skorpió kardot menj vissza a Kert és Víz részen belül ide: A kapcsoló a felhúzott hidat ereszti le. Fussunk oda, és toljuk a kapcsolóra a ládát. Másszunk le egy szintet. Forgassuk el a kart, ütközésig.
    A nagy kertben kapcsolók jönnek fel a padlóból.
    Másszunk le balra. A vízfolyásban, ugorjunk fel a repedéshez. Araszoljunk balra. Egyensúlyozzunk középre, majd ugorjunk rá a kötélre. Itt ha megvan a Skorpió kardunk, akkor ne ugorjunk a kötélre, hanem egyensúlyozzunk végig. Itt van egy fal, egy repedéssel, amit szétütve egy ládára bukkanhatunk. Majd megpróbálok screenshotot is csinálni.
  • Hamster
    #1874
    HOGYAN LEHET LEGYŐZNI A JÁTÉK VÉGÉN DAHAKA-T EGY RÓZSASZÍNŰ FLAMINGÓVAL?

    A játékban öt titkos tárgyat rejtettek el a készítők, köztük a rózsaszín falmingót is. Nem vicc tényleg egy flamingóról van szó, ami a bal kezünkben fegyverként funkciónál. Tekintsétek meg a képet, ha nem hisztek nekem. :-)

    Kép

    Akit bővebben érdekel -> Link

    <- Hamster ->
  • stone
    #1873
    Seth, Sadist, tényleg csak ennyit tud, nem is emiatt voltak keményebbek a zombik. Jó lett volna ha Dahaka-t meg lehet vele verni:) már nagyon unom hogy mindig üldöz.

    A történetnek van magyar leírása valahol? Nem sokat értek hogy mi miért történik:(
  • Johnny23
    #1872
    Sziasztok!
    A CloneCd-s verza van meg (3CD),s a az lenne a kérdés,hogy van-e vmi javító patch ,vagy crack(pl.no cd) a gammához,s azt honnan lehetne leszedni.

    Köszi!
  • Sadist
    #1871
    A Rayman kéznek, a Rózsaszín flamingónak kicsi a sebzése, de az átlagos ellenfelek egy csapásra a földre kerülnek. Van még egy Light Sword nevű kard is, aminek minden tulajdonsága maxos, ezzel a legerősebb másodlagos fegyver a játékban. És természetesen a titkos tárgyak nem törnek el.
  • Seth
    #1870
    az egyszerű ellenfeleket egy ütésre a földre küldi,más ellen nem jó...
  • stone
    #1869
    Egyébként nem tudom hogy ettől van e de vagy 5-ször annyit kell ütni a zombikat mire megdöglenek mióta ez velem van.
  • stone
    #1868
    Vicces igy ezzel a kézzel lol:

  • Sadist
    #1867
    A hockey ütő a központi teremben van. Úgy kell a kart forgatni, mint amikor a titkos helyért mentél (már meg kell lennie a Skorpió kardodnak). Lefelé ugrálás, falonfutás, fölfelé ugrálás, falonfutás lefeléugrálás és ott nem bemész az ajtón át a csapdákon az életerő upgradeért, hanem az ajtó jobb oldalán áttöröd a falat és ott lesz a hockey ütő.
  • Seth
    #1866
    ja meg hockey ütő is van :)
  • Seth
    #1865
    Egyik titkos fegyver: Rayman Glove Weapon
    van még Pink Flamingo meg Teddy Bear weapon is :)))
    [ez nem vicc]
  • stone
    #1864
    Tudja valaki mi ez? :



    Akkor találtam amikor Dahaka üldöz és minden üldözés végén kőtömbökkel kell egy koporsót a magasba emelni.
  • Realtibi
    #1863
    az könyű
    tök hamar végigvittem
  • fitutufi
    #1862
    dúva
  • stone
    #1861
    Nagyon durva
  • Tatyla
    #1860
    most értem el arra pontra hogy idegösszeroppanásom van ettöl a game-töl!
    amikor már homokrém vagyok és az árbócrol-árbocra ugrálás,majd leszakadó pallókon futkosás már kikészitett!
  • Prince007
    #1859
    Naagyon remélem..
  • IMYke2.0.0.0
    #1858
    úúúúúristen...

    -----------------------------------------
    .:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2004® - Első számú honlap
    .:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2004® - Második számú honlap
    -----------------------------------------
  • Sadist
    #1856
    Akkor lehet, ha egy fegyver van nálad és a másik kezed üres. E-vel elkapod az ellent, aztán C-t folyamatosan nyomogatod. Kicsit megropogtatja a nyakát, és ha már elég gyenge akkor jön a fejlevágós rész.
  • Sadist
    #1855
    Ráadásul az alternatív befejezésnél a videoban egy pillanatra lehet látni Farah-t egy keresztre kötözve, szal tuti az lesz, hogy majd meg kell menteni, vagy valami ilyesmi.