Prince of Persia: Warrior Within

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Matthewpamer
#101
😊

Tiszta mint az Inter! Campione d\'Italia 2005/2006:Inter !!!CSALÓ JUVE MOCSKOS CSALÓK!!!

tigeroo
#100
nem, ezek frissek! úgy látszik, enyém a 100...
grebber
#99
#98
Kösz,várom a további infót.

tigeroo
#97
köszönjük szépen...mindennapi Pop2 híreinket add meg nékünk ma...
zaki
#96
tigeroo
#95
ehh...te sem játsztottál még vele, és már egy "pff... szar disney-s grafika" pedig nem! ebben a játékban van szerelemrõl szó, reményrõl, csodákról...és a "második esélyrõl" is...nekem nagyon bejött...neked nem hát: sajnállak
tigeroo
#94
pangunk vazee...' de majd ha megjelenik...
tigeroo
#93
lustábbak kedvéért: itt van a link
tigeroo
#92
beindult egy fasza oldal! ilyen játékcombós prince1-2!
http://princeofpersia.uw.hu/
tigeroo
#91
Öhm...1.:
Ez a poP2 topicja!
2.: Ha az idövisszapörgetés mellett is elhalálozol...háát...
#90
Sziasztok! Nem tudja valaki honnan lehetne leszedni egy olyan patchet a Sands of Timehoz, amivel mindenhol lehet menteni? Nagyon bírnám a cuccot, de elég gyakori elhalálozó vagyok 😞
tigeroo
#89
jah, hogy fogja a pofáját prince!😄 lehet van vmilyen sebregeneráló hatása is ennek a borotvahabnak, vágás egy szál se...(de a ruhája már nincs meg)
tigeroo
#88
nemtudom! de mivel a link .hu-s....majd megkérem uncsitesóm, nézzen egy ilyet
zaki
#87
lol

Serpa
#86
ilyet itthon is árulnak ?
😊

tigeroo
#85
ez mi? LOL
tigeroo
#84
mingya új képek😄
tigeroo
#83
oké, én bízom a nov.-ben...😊
grebber
#82
Kegyetlenül ütös lesz ez a game most néztem meg egy 21MB-os trailert.

És ha még ezt a 2.részt is überelik majd egy 3.-al az már kimondhatatlan lenne!

Next PC upgrade: 2022

zaki
#81
na ja...

Seth
#80
USA-bam már december 6-tól X-mas van

PSN ID.: Beegabor

toMpEr
#79
most nemmidegy az az 1 honap?

zaki
#78
pedig mindenhol megerõsítették a hírt, hogy november

tigeroo
#77
hm...a trailer végére az van írva h : X-Max, 2004
zaki
#76
novemberben jelenik meg a game, az összes platformra

tigeroo
#75
ok, köszi!😊
nekem a legjobb
grebber
#74
Zsírcsászárság lesz a game!

Next PC upgrade: 2022

zaki
#73
nem baj az

zaki
#72
1ik legjobban várt játék nálam

tigeroo
#71
hupsz, kicsit nagy lettt...
tigeroo
#70
képek:
tigeroo
#69
whoa! láttam az új trainert (vagy mit), hááát...EZ ÜTNI FOG!!!!!!!! link: a legdurvább videó...
tigeroo
#68
szinte körülrajongjuk ezt a gamet...=(
tigeroo
#67
jeee, még fél év! és újra bojonghatunk a princével...!
tigeroo
#66
elosztod 2 vel a szörnyiket...😊én örülök, hogy lessz kivégzés (kivégzés= egy vágás, és meghal)
tigeroo
#65
jaja! a végén amikor belement abba az izébe....nos amikor visszapörgette az idõt a teremben olyan volt, mint a "csillagvizsgálós" terem ,nem? és a fõellenségek sem kutyák!
Felveheted az ellen fegyveret, srtb
zaki
#64
ja, és a lefejezések az csúcs

PTW
#63
engem latvanyvilaga fogott meg nagyon...
amikor meglattam azt az iszonyat lepusztult kastely a varjakkal meg minden.. kb sikitva rohangaltam le fel 8)

toMpEr
#62
Azert durvan nyomjak, a pop3 is 1 ev alatt keszult, aztan most megint osszeraknak egy kiraly jatekot, ugyanannyi kb. ido alatt.

tigeroo
#61
mondjuk az az érdekes, hogy a sands of time weboldalán lehet játszani a 2-vel...😛 Hát igen "Time"-zavar...
tigeroo
#60
jaja! majd kíváncsi leszek, azt a nagy tápost hányféleképpen lehet/kell megölni! a sztori meg "ha " nagyon darkos lessz hogy oldják meg, mijen király lessz? (az biztos jobb lessz mindenben)
zaki
#59
bazzeg, most néztem emg ezt a 9 perces videót, nyitott szájjal bámultam végig, annyira fasza játék lesz, hogy simán leveri majd a sands of time-ot, pedig az egy szinte tökéletes játék. ezek az új mozgások, kombinációk, nagyon jó lesz, hogy 2 fegyverrel is nyomulhatunk majd egyszerre, amit lehet majd dobálni is, meg lesznek fõmonszták is, bazz, egyik legjobban várt játékom lett a game 😊 kár, hogy nincs pontos megjelenési dátum

Serpa
#58
"Prince of P. 2: Teljes bemutató!

(IGN) Egy kis hétvégi meglepi hûséges olvasóinknak ez a sekikem felvétel, amely a teljes E3 Prince of Persia 2 demonstrációt felöleli. Hercegünk új oldaláról mutatkozik be, szinte mûvészi szintre fejleszti a lefejezést, láthatunk árboc körül perdülõ multi-lefejezést, kétkardos lassított lefejezést és falonfutás közben csuklóból lefejezést 😊. 9 PERC tömör gyönyör!"

Prince of Persia 2: Teljes (sekikem) bemutató!

by Hardwired.hu

bogyoka
#57
Régóta nézegetem, olvasgatom ezt a topicot, mert játszottam a "Prince of Persia The Sands of Time" c. résszel, és nem értettem sokáig, hogy mirõl beszéltek itt.
És ezt vajon miért 2.-nek írják majd, nem értem.
Egyébként én meg teljesen abban a hitben voltam, mikor játszottam a játékkal, hogy az a 3.része, ezek szerint ahogy látom, már a 4. volt, elõzõekkel nem játszottam, levagyok maradva.

Olyan világosan beszélek, hogy kiolthatod a lámpákat, ha én éjjel megszólalok!

Anubys
#56
Nem, 5...
1. Prince Of Persia
2. Prince Of Persia - The Shadow And The Flame
3. Prince Of Persia 3D (amúgy annyira nem sz@r, csak nem Mechner tervezte, mint a többit)
4. Prince Of Persia - Sands Of Time
5. Prince Of Persia 2 (de ez nem a végleges cím a Gamefaqs.com szerint...)

Game.Com, GBC, GBA, GBA SP, NDS, NDSLite, PSP, Xbox, PS1, PS2, PS3, SMS, Megadrive, Saturn, Dreamcast, NES, SNES, N64, Gamecube, Wii és egy Amiga 1200/030/32 boldog tulajdonosa. :p pc suxx

Matthewpamer
#55
kiváncsi vagyok hogy mikor jelenik meg

Tiszta mint az Inter! Campione d\'Italia 2005/2006:Inter !!!CSALÓ JUVE MOCSKOS CSALÓK!!!

tigeroo
#54
igen, azzal Eggyütt 6...de azt jobb, ha elfelejtjük, így 5....
Lacc
#53
Nem 6? Tudja a bánat, volt valami korábbi 3D-s eresztés is, de az elég xar volt.
PTW
#52
vagy inkabb Prince Of Persia 5 8)