10262
  • Sephi
    #2135
    A fenet. Amikor befejezte a kombojat kaszaboltam. amikor a liderceket hivta akkor azokat sima ugras vagas komboval kinyirtam. Vegulis megoltem es jott az a edes non-stop rohanas jelenet hogy beleizadtam. Aztan most ott vagyok hogy kaptamuj kardot de mara eleg volt :D
  • Realtibi
    #2134
    nembaj majd belejössz
    én ugy csináltam hogy odamentem belevágtam elfutottam odamnetem belevágtam
    amikor hivja a homokszörnyeket lassitsd le az ifdőt szaggasd szét őket aztán lassitsd az időt de ugy hogy maradon 1 homok mert majd megin fog kérni lidérceket vagy miket.
  • balintka
    #2133
    "úgy néz ki, mint egy földből kinövő kopasz p*na két füllel"
    Ezen kb 10 perc nevettem thx!
  • Sephi
    #2132
    Jeszum most harcolok a the empressel es mar 4x elvert :(
  • grebber
    #2131
    Ez kb a játék 80%-ánál lehet.
  • Prince007
    #2130
    Válts távolsági nézetre( nekem úgy könnyebb volt)és lassítsd le az időt.
  • Sephi
    #2129
    Arbocos? ugyerted az elejen a hajon? vagy lesz kesobb is hajo?

    Jelenleg a masodik tornynal (mechanical) vaok :D
  • grebber
    #2128
    Ezt nem hiszem el,mekkora béna fasz vagyok.
    Képtelen vagyok átugrálni az árbocos részen :(
  • Christian
    #2127

    ujratelepítettem, de még mindig nem teleportál át. Nem tud valaki küldeni két mentést, egyet, mikor megszerezte a 9. titkos helyet, és egyet, ahol nem? pls
  • batman
    #2126
    ha tényleg kötél, akkor azokról szvsz csak egy irányban lehet menni...
  • batman
    #2125
    ha minden igaz adott egy kardot is. menj vissza oda, ahonnan jöttél és ott lász majd egy szerkezetet, ami úgy néz ki, mint egy földből kinövő kopasz p*na két füllel. Na oda kell a kardot betenni, és hajrá...már hat ott tartasz, ahol gondolom.
  • Boyz
    #2124
  • Boyz
    #2123
    elakadtam most ott tartuk hogy dumáltam egy pirosruhás csajnál és a képen mutattak egy homok orát egy kuva nagyot megtaláltam és ott mit kell csinálni
  • Christian
    #2122
    jah, megvan:)
  • Christian
    #2121
    még nem. Hol vannak a mentések? mert az aplication databan nem találom.
  • Hoz_Hun
    #2120
    Próbáltad újratelepíteni a gamát?
  • sfattila
    #2119
    Hi! Én még csak a játék elején tartok, amikor megmentem a piros ruhás kiscsajt, és megtalálom a plussz életerőt, de utána nem tóm, hogy, vagy hova kell átugrani a kötélről! Valaki segítsen légyszi!
  • Christian
    #2118
    Még mindig nem teleportál át. Betöltöttem csomó régebbi mentést, de igy se jó. Valaki tudja, mi lehet a probléma? ( #2091 )
    http://tyon2.fx3.hu/prince.jpg
  • Sadist
    #2117
    De az is lehet, hogy a Dahaka a központi teremben nem is a herceget, hanem a homokszellemet üldözte. Így ha a homokszellem nem lett volna ott, a Dahaka nem is találta volna meg a régi herceget. Emlékeztek, hogy a herceg azt mondta, hogy a Dahaka valahogy megtalálta őt a múltban? Lehet hogy pont a későbbi énje, a homokszellem csalta oda.
  • Hoz_Hun
    #2116
    Ha valamikor megépíted az időgépet, akkor nem lesz gond visszautazni erre az idő pontra és most elmesélni milyen. Várom. Köszi.
  • Hoz_Hun
    #2115
    Ha belépsz az ajtón akkor a hercegnek jobbra felfutsz a falon, mielőtt viszaesnél elugrasz róla és elkapod a mögötte lévő párkányt. Onnan pedig vízszintesen futsz végig a falon és elugorva a végén elkapod az oszlopot onnan pedig elugrálsz a madaras ember második megjelenési pontjára.
  • WotB APoLLo
    #2114
    Solya ez meg az elejen van elegge felmaszatm a varba es ott van 1 nagy emberke aki madarakbol allt ossze 1szerk inyirtam de felkoltozott 1 parkanyra.Van ott 1 kapu lattam meg valami jel de az nem nyilik.
  • BorGesz
    #2113
    Re!
    Szal erre csak annyit,hogy ilyen az időutazás és ezt hívják paradoxonnak...elég sokat lehet rajta töprengeni, mire rájösz,h ez hüjeség,mert ha megöleti magát,akkor neki is el kell tűnnie,de nem így van...lehet,h másik dimenzió:P...bár ki tudja...el kellene olvasni pár könyvet az időutazásról,és jobban belemerülni a témába:)...lehetne oldalakat,órákat filozofálni az időutazásról:)De tudod,mit: egyszer építek egy időgépet,és elmesélem neked, hogy milyen is magad látni a múltba!:P
  • Solya
    #2112
    Ha ott vagy ahol gondolom, akkor a bejáratnál van egy feljárat.
  • WotB APoLLo
    #2111
    Sziasztok.Szeretnem kerni a segitsegeteket.En meg elegge az elejen jarok de van 1 kis problemam.Amikor oda jutok hogy a 4varjubol lessz valami ellenfel azt legyozom es utana madarak felrepulnek 1 fentebbi sziklara es ott ujja alakul az ellenfel.Viszont nem tudok feljutni oda hozza.MElyik falra vagymilyen technikaval kell oda feljutni??
    Segitsegeteket elore is koszonom
  • Hoz_Hun
    #2110
    Kezd egyre világosabb lenni. Nyilván azért homikdémonként futkározik, mert egy időben két hercg nem létezhet. Attól a pontol, hogy Dahaka megjelenik a központi teremben az idő kétfelé válik egy alternativ; amikor a herceg elfut a maszkért homoklény meghal és egy - mondjuk normál - időre amikor az eredeti herceget kapja el. Nyilván ha annál a pontnál a homoklénnyként hagyjuk megtörténni az eseményeket akkor nem változtatunk kutya fülén sem, de mivel változtatunk az idő onnantól egy újabb változatként fut. Így nem számít hogy alternatív jelenben a herceg elment a maszkért, mert az csak akkor történt volna meg, ha a homokdémon herceget kapják el (nyilván ha akkor is félrelépett volna akkor a gép viszi végig a játékot mi meg értetlenül állunk a játék előtt ).
  • IMYke2.0.0.0
    #2109
    Nem lehet magyarítani. Ahogy a SoT-ot sem lehetett! A menüt mindkettő játék esetében elkészítettem, de mást nem lehet.
    A SoT esetében egy 1 Gb-os, a WW esetében egy 625 MB-os fájlban vannak a szövegek!
    A SoT-nál nem volt dialógus feliratozás, a WW esetében már van.

    -----------------------------------------
    .:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2005 ® - Első számú honlap
    .:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2005 ® - Második számú honlap
    -----------------------------------------
  • WotB APoLLo
    #2108
    Sziasztok.Erdeklodni szeretnek hogy ehhez a jatekhoz adtak mar ki vagy fgnak kiadni magyarositast???
  • Keca
    #2107
    képzeld azt, hogy mikor Te elkezdted a játékot, mármint a warrior withint, a herceg éppen akkor vette fel a maszkot.... így se érthető?
  • Boyz
    #2106
    Elakadtam valaki segítsen
  • Gunner
    #2105
    Ugyanúgy kezdte az életét, csak a másik nem jut el a maszkig :)
  • Christian
    #2104
    ahhaa, most már értem. De ha kettévállt, akkor a másik az hol kezdte az "életét"?
  • Keca
    #2103
    bocs 2094-95... elnéztem....
  • Keca
    #2102
    olvastad a 2095-96-ost?
  • Christian
    #2101
    De miért pont 2 herceg van? Lehetne több is, mondjük végtelen, mer akárhány idősík lehet. Vagy a maszk miatt keletkezett egy másik? vagy hogy van ez?
  • Keca
    #2100
    Egyetértek :)
    Csak annyi a bajom, hogy gyakran kifagy a játék
    Egyszerűen nem tudom megérteni miért... (stop responding...see readme.txt)
    Weeteames verzió, van hozzá fix és 3 cd kép (pop2mini-image,Weeteam image, pop2play)
    Egyszercsak kifagy akkor nyitom a másikcdképet, egy ideig megint megy aztán kifagy, megint másik cdkép, és még akkor se biztos h rögtön megy. de legalább nem tapasztaltam bug-ot.
  • Sadist
    #2099
    Jaja, az az érdekes benne, hogy elsőre szinte biztos nem fogod megérteni, de minél jobban elmélyedsz benne, annál tisztábbá válik a történet.
  • Keca
    #2098
    Azért mekkora jó story nem? Szóval Ez kinek vagy kiknek pattanhatott így ki a fejéből! Remélem hasonló újítással lepnek majd meg a következő kalandokban is. Csak ne keljen sokat várni....
  • Sadist
    #2097
    Szerintem is valami ilyesmi történt, hogy a személye kettévált, mert előtte nem volt olyan, hogy más idősíkbeli alteregojával találkozna. Tehát nem tudja saját magát befolyásolni (így a sorsát sem), mert egyszerre csak egy idősíkban lehet jelen. A maszkban homokszellemként viszont megtehette.
  • Gunner
    #2096
    Elég részletes és érthető magyarázat, köszönjük :)
    Kezdem én is megérteni :P