10262
  • Jahooo
    #2175
    Köszi a segítséget mindenkinek!!!
  • pzotyo
    #2174
    Szevasztok!
    Megszereztem a kilencedik titkos helyet és ott vagyok ahol shahdee-t megöltem.Itt merre kell menni hogy visszajussak a központi terembe?
  • Sephi
    #2173
    Tudom :D
    Egyebeknt most fejeztem be viz kardal :D
  • Hoz_Hun
    #2172
    Nem olyan rossz vég az...:), meg éri megdolgozni érte. Azt hogy az öreg ugyanugy elmondja a bölcs mondatkáját a végén, csak arra utal, hogy lesz folytatása is.
  • Hoz_Hun
    #2171
    Ne keseredj el. A legvégén is be tudod gyűjteni az összeset(miután levetted a maszkot, ha már átmentél a végső időkapun az utolsó csatához...onan nem lehet visszamenni asszem), csak tudd melyiket hagytad ki aztán menj vissza érte.
  • Sephi
    #2170
    Aha megvan mia masik vege de az sem a jo vege.

    "Nobody can change he's fate...."


    Na ez egy jeles jatek volt. Alig varom a POP3-mat :D
  • Sephi
    #2169
    Uristen! Hat en 7-et gyujtotem ossze csak :(

    Eleg gaz. Magyarul nem latom soha a jo veget mert nekem megegyszer nincs turelmem vegig tolni :(

    Figyej mar nem tudod nekeme elmeselni a jo befejezest?
  • Hoz_Hun
    #2168
    Begyűjtöd a 9 életerő upgrade-t.
    Egyébként a homokóra előtt a földön lévő körben jelenik meg a vízkard. A körön van 9 rúna. Ahogy szerzed meg a life upgradékat mindig kigyúlik egy és világít, így könnyen számon tarthatod mennyi is van meg illetve mennyi hiányzik még.
  • Sephi
    #2167
    SPOILER

    Na bazeg. Most fejeztem be de ugy nezem ez a rosz vege mert a kastely langokban alt.

    Mi a fenet kell csinalni hogy jo vege legyen? Meg kell szerezni a viz kardot? De azt honnan kell?
  • Hoz_Hun
    #2166
    IGEN LEHETSÉGES!!!
    Amint belépsz a terembe fordulj ballra. Az oldalfal peremein végigjutsz a egészen a kozponti részig, amire átugorva ott landolsz ahol a két csaj harcolt.

    Én megcsináltam, úgy hogy lehetséges!!!
  • Prince007
    #2165
    Menj a trónterembe!
  • rorr
    #2164
    Szerintem nem! Nekem legalábbis nem sikerült! jó pár napig agyaltam rajta és sajnos szegényebb lettem a vízkardos befejezéssel ...
  • pzotyo
    #2163
    Hello! Az időkaputól sikerült viszajutnom abba a terembe ahol legyőztem Shahdee-t és onnan már csak a leszakadt lépcsőn kéne átjutnom. Valahogy lehetséges ez?

    Üdv:Zoli
  • Probatbicol
    #2162
    Na legyőztem a macát. A módszeremel volt a baj. Akkor próbáltam ütni amikor felfelé szúrt a két kardjával, de utána még csinál balkézzel egy sunyi visszavágást és megáll. Na akkor kell adni az arcába akkor sérül is rendesen nem csak a vér fröcsög. Így már tényleg nem is volt nehéz. Jó kis játék ez, nem is emlékszem mikor akartam utoljára így lenyomni valakit.
  • batman
    #2161
    az ilyen típusú elleneknél mindig beválik a fején átugrás és vágás gyilok, pont úgy mint azoknál a késdobáló gyökereknél is
  • Sephi
    #2160
    Vaze en most harcoltam azzal az atkozott madarral :D
    Hat mekkorat szenvedtem :D
  • magus
    #2159
    koszi, megcsinaltam
  • rorr
    #2158
    Ha belépsz jobbra fordulj mássz fel a kis kiugró részre.A falonfutás oké de a fára kell ugrani a megfelelő pillanatban és úgy tovább a Csóka felé!
  • magus
    #2157
    Meg az elejen, amikor kikotsz a szigeten, es van az a madaras csoka, leutod egyszer, aztan felrepul egyel feljebb. oda hogy kell felmaszni? probaltam, hogy felmaszok a kapu tetejere, es onnan falonfutassal, pont atugrani a ket oszlopra de nem igazan sikerul. ugy kene elmeletileg?
  • rorr
    #2156
    én is jártam így tölts vissza egy régi állást ez bizony zsákutca mert csak az időkapu felé tudsz menni utána meg nem tudsz a falon ott felmászni amit Dahaka átütött!szívás.... Én sem tudtam mit kezdeni de talán majd valaki segít...
  • Gear
    #2155
    esetleg itt ...
  • Lacc
    #2154
    Ja a ládáktól asszem nem :)
  • Lacc
    #2153
    Attól függ, hogy megtaláltad-e az összes titkos helyet, vagy nem. Meg talán a ládáktól is.
  • Jahooo
    #2152
    Sziasztok!
    Azt hallottam, hogy a POPWW-nek két vége van(egy rossz és egy jó).
    Azt szeretném kérdezni, hogy mitől függ, hogy mi a vége.(Állítólag egy kard megtalálásán múlik).Szeretném, ha válaszoltok, akkor úgy, hogy csak a lényeges infot mondjátok el, mert nem szeretném megtudni mástól a storyt.Köszi.Ha meg nincs két befejezés, akkor légyszi írjátok azt.Válaszotokat előre is köszi!!!
  • Jahooo
    #2151
    sziasztok
  • pzotyo
    #2150
    Szevasztok!
    Segítsetek!
    Elakadtam.Ott ahol a hercek levette a maszkot felmentem a 9. titkos helyre és nem tudok visszajönni.Elmentem oda ahol régebben harcoltam Shadeeval ott felugráltam a helység tetejére de vissza már nem tudok jönni nem tudnátok segíteni? Vagy nem tudnátok egy mentést küldeni onnan ahonnan a herceg levette a maszkot? Ja és lenne még egy problémám. Néha játék közben elkezd sercegni a hang ezzel lehet valamit csinálni?
    Üdv: Zoli
  • Hoz_Hun
    #2149
    #1965
  • batman
    #2148
    írtak már valami fix-ről a topikban, keress rá...
  • MasterJay
    #2147
    Helló van egy kis gondom!!
    Nem tom elindítani a gamet.Az elején mikor jön az ubisoft logo ott le is fagy és a gép csak a reset gombra reagál:(
  • batman
    #2146
    én is easy-n nyomom, és így is megizzaszt elég rendesen. a Dahakától meg stresszelek, meg üvöltök kicsit :)
  • Hoz_Hun
    #2145
    Akkor gyakoroljál szorgalmasan, mert az még nem is egy nehéz rész. Esetleg segíthet, ha easyn nyomod akkor kevésbé lesz gáz a csata részek, lesz bajod a nélkül is.
    Pár pálya kimondottan szeg volt a koporsómba (anti Best amikor zsinorba x kilométereket kell futni Dahaka elől nagyon rövid határidővel...nem egy szál öszült meg a fejemen).
  • Probatbicol
    #2144
    Igen de replay-ra csak 3x van elehetőség, az meg nekem nem elég...
  • Probatbicol
    #2143
    Köszi akkor van remény. Már csak 40-50 próbálkozás és biztos sikerül..
  • batman
    #2142
    ízirájder öcsém, nem mindenki tolja zsigerből az ilyen progikat, pl. én sem, szal türelem
  • tigeroo
    #2141
    bazz...tudod mi az hogy Replay? Ha leesel a mélybe, vagy nagyon leviszi egy csapása az életed, nyomd meg a R betüt hosszan, és addig tekerd vissza az időt, amikor már meg tudod magad védeni másodjára az ütésétől
  • batman
    #2140
    ha legyőzöd, akkor van átvezető videó meg miegyéb, szóval nem kell parázni. második kardot pedig még az előtt vegyél fel, hogy nekimennél a nőcinek
  • Probatbicol
    #2139
    Hát nem szívesen teszem, de be kell valljam én béna vagyok ehhez a játékhoz. Nem is szoktam ilyenekkel nyomni, de ennek olyan király hangulata van, hogy szívesen nyomulnék vele, de már az elején nem tudom legyőzni a picsát amikor a piros ruhást le akarja lökni a szakadékba. A védekezés-visszatámadás egy ideig beválik, de amikor elkezd rugdosni az ellen nem tudok mit tenni. Ráadásul valamiért 1 karddal értem ide, az állványból tök nehéz kiszedni az ott lévőt mert hercegem érthető okokból a csajokra koncentrál. Volt már párszor, hogy majdnem legyőztem de akkor meg egy jólirányzott rúgással leküldött a mélybe.
    Azt áruljátok el, ha netán valahogy mégis legyőzöm akkor lesz-e lehetőség mentésre, mert ha nagy nehezen túljutok rajta és belelépek egy medvecsapdába akkor tényleg uninstall lesz.
  • batman
    #2138
    hát én azt trainerrel csináltam meg, mert már a gép fizikai bántalmazásán gondolkodtam....
  • tigeroo
    #2137
  • rorr
    #2136
    ott bizony időt kell lassítani és türelem is kell:)