Prince of Persia: Warrior Within

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#153
régen még mikor kisebb voltam akkor játszottam asszem prince-el, de az valami 2d-s játékhoz hasonlított, valami hercegnõt kellet volna megmenteni, ugye az volt?

#152

#151
hát igen sokkal izgalmasabb lesz, meg változatosabb a mozdulatokat, meg úgy mindent tekintve; fejlecsapás? úgy kell majd az ellenségnek aki szembe jön veled!!!

Johnyy
#150

Red neck burn out mid west mind, Who said date rape isn\'t kind?

Johnyy
#149
Az jó lecc hogy több ellen ellen nyomhatod kombóba, remélet több fajta moszdulat lessz mert a 1 ben igazán az a felfutok és segbevággom volt a nagy szám!!

Red neck burn out mid west mind, Who said date rape isn\'t kind?

#148
Meg a jó kis harc!

Johnyy
#147
Ezzel a nagy szörnyel vannak oda, de az a fely lecsapás tecccik!!!!!!

Red neck burn out mid west mind, Who said date rape isn\'t kind?

#146
hát a képeket nézegetve tényleg különösen jónak ígérkezik a játék, izgalmasabb a fegyverhasználat... ha egyszer kiadják, elindul a vérengzés

BBird
#145
Hát egy 486-n már simán megy a PoP2!
#144
Szasz mindenki!Ki az aki tudja hogy mekkora lesz a gépigénye a PoP2-nek?

BBird
#143
Tudom, hogy elsütött poén már, de jó játék volt régen a Prince of Persia 2. :-))
Nem lehet valahogy átírni a rendes címre, ha már van neki?
Amúgy látjátok itt a hátránya annak, ha valaki rögtön topicot nyit neki. :-)
Ams
#142
utoljára megkérlek, hogy ne reklámozd az oldalad... különben ban lesz!

지금은 소녀시대 앞으로도 소녀시대 영원히 소녀시대 SONE

vigyori14
#141
Szerintetek ha veszek egy Ati 9600XT- akkor ez a játék menni fog full grafikán?

#139
<2004-08-24 @ 17:24 - Berkenye> (kommentek: 13)

Tudjátok, van a Prince of Persia 2. Ez a cím hasonlóképpen hányattatott sorsú, mint a Splinter Cell-eké, vagy még inkább jobban. No, ez most nem olyan fontos, a lényeg az, hogy egy bizonyos oldalon mintha más címe lenne az Ubi féle akciójátéknak. Kapott egy alcímet és leharapták a kettest, szóval most így néz ki: Prince of Persia Warrior Within. Valószínûleg nem csak a PS2-es változat kapja majd ezt a nevet, de az egészen biztos, hogy a PC-s sem marad PoP 2.

Update: Kombajn vette észre, hogy frissítették az ominózus oldalt. Törölték a címét. Ez most vagy azt jelenti, hogy nem gondolták, hogy a hivatalos bejelentés elõtt ennyire észreveszik, ha ott már kiírják, vagy valami súlyos baki történt. Ki tudja...
Info:Gamestar

Ez furcsa.

#138
De azt nem írták oda hogy hányadik rész.

#137
Prince Of Persia:Warrior Within.

#135
Ha rendezvény lesz nagy rá az esély.

grebber
#134
Ubisoft @ Gamestars Live

<2004-08-21 @ 15:36 - sHadeS>

Rögtön a Games Convention után (na jó, egy héttel késõbb) kerül megrendezésre Londonban a Gamestars Live, ahol szintén képviseltetik magukat a kiadók a legjobbnak ítélt portékáikkal. Az Ubisoft elárulta, hogy miket visz a szeptember elsejétõl ötödikéig tartó rendezvényre:


Brothers In Arms

Prince of Persia 2

Playboy The Mansion

Rocky Legends

Tom Clancy's Ghost Recon 2

Tom Clancy's Splinter Cell: Chaos Theory

info:Gamestar

Remélem majd jönnek új videok, képek

Next PC upgrade: 2022

#133
überbrutál vadállat játék lesz! ááááááááárggghháh!!!!!csak jönne már!az egy is nagyon jó volt, nem bírtam abbahagyni míg végig nem nyomtam, de ez a képek és a videók alapján még sokkal felülmlja

grebber
#132
Na a haveromnál megnéztem a videot nagyon jó lesz sok-sok lefejezés.

Next PC upgrade: 2022

grebber
#131
Van más oldal is ahonnan le lehet szedni az új moviet???Mert nekem még nem sikerült leszednem 😞

Next PC upgrade: 2022

Sephi
#130
Ez a game eszmeletlen lesz. A SOT nekem eddig a kedvenceim kozott van. Hihetettlen mekkora filingje volt 😊

C.W. - A talk about E3: \"It\'s nice too see that Sony and Microsoft finally got their own Wii emulator!\"

Matthewpamer
#129

Tiszta mint az Inter! Campione d\'Italia 2005/2006:Inter !!!CSALÓ JUVE MOCSKOS CSALÓK!!!

tigeroo
#128
hubaz...most sírjak vagy örüljek?😊
#127
EZT sasoljátok meg gyerekek

The pain that glips you.. the fear that binds you.. releases life in me

grebber
#126
Bassza meg nem tom tölteni 😞(

Next PC upgrade: 2022

Davidka
#125
Húha, télleg nagyon király! Rengeteg új mozdulat! És remélem sok csapda lesz, nem csak az az 5 féle, mint a Sands of time-ban

Lacc
#124
Nagyon ütõs ez az új muvi, kötelezõ!
Hentes Bill
#123
új múvi. (18 mega)

Boldog Karácsonyt!

Hentes Bill
#122
hehe

Boldog Karácsonyt!

Davidka
#121
Már nagyon várom, hihetetlen jó lesz! csomó újítás! 63 fegyver 😊))) kár hogy 10-et nem lehet magadnál tartani, és akkor csak úgy dobálnám õket, a fejek meg potyognának

Hentes Bill
#120
ja, ez csak munkacím. majd adnak neki vmi szép nevet. gondolom lassan már kitalálják, mivel néhány hónap van már csak a megjelenésig

Boldog Karácsonyt!

Davidka
#119
elvileg már pop5.... de lényegtelen a név, ez most úgyis ideiglenes.

grebber
#118
POP Sand of Time 2 asszem.

Next PC upgrade: 2022

Ams
#117
ez már PoP4, nem?

&#51648;&#44552;&#51008; &#49548;&#45376;&#49884;&#45824; &#50526;&#51004;&#47196;&#46020; &#49548;&#45376;&#49884;&#45824; &#50689;&#50896;&#55176; &#49548;&#45376;&#49884;&#45824; SONE

grebber
#116
Zsír.

Next PC upgrade: 2022

Hentes Bill
#115
nem semmi, 63 harci eszköt lesz a játékban. SoT-ban mennyi volt? 5?

íme egy-két bicska:



Boldog Karácsonyt!

Serpa
#114
"PoP 2 3D!

Igen, azt tudjuk, hogy a Prince of Persia 2 3D-s játék, de azt még talán nem, hogy elõkerült két 3D-s Quicktime kép belõle. Azt próbálja bemutatni, hogy a Herceg hogyan vagdossa ellenségei fejeit elfele a testüktõl... A jelenlegi helyzet szerint novemberben érkezik a boltokba."


PoP 2 Quicktime 3D kép #1 (4.7 M😎
PoP 2 Quicktime 3D kép #2 (4,7 M😎

by Gamestar.hu

#113
Köszi!

Davidka
#112
Neked ma van a szülinapod! hepi börszdéj!

#111
Igen

Lacc
#110
Mikorra is ígérik? Karácsonyra kb. akkor?
grebber
#109
Én már alapból nem tanulok csak a puska megy már nincs kedvem hozá.Nagyon jó lesz ez a game.

Next PC upgrade: 2022

#108
Igen,Gazdag Jézuska!

Davidka
#107
Karácsonyra ígérik 😄 szal nem kell tanulni 😊

#106
mikor megjelenik, a tanulásnak lõttek!😊

Hentes Bill
#105












egy kis up 😊

Boldog Karácsonyt!

Serpa
#104
"Prince of Persia 2 interjú !

A Gamespot Mikael Labatot, a Prince of Persia 2 mûvászeti vezetõjét (Ubisoft Montreal) kapta mikrofonvégre. Lentebb az interjú során elhangzott érdekesebb infókból csemegézünk:

A Prince of Persia 2 vizuális arculatának megalkotása során az elsõdleges szempont a játékosok érdeklõdésének felketése volt: minden sokkal kidolgozattabb, élettelibb és részletesebb lesz. Olyan karaktereket szeretnének alkotni, melyekre a játékos a PoP 2 befejezése után is szívesen emlékszik majd.

A folytatásban erõsen visszavettek az elsõ rész meseszerû "Arab éjszakák" hangulatából. Sötét, félelmetes szcenáriókat kapunk, amik inkább a õsi keleti mondavilágból táplálkoznak. Valós helyszíneket (paloták, perzsa építészet, függõkertek) vettek alapul, és meglocsolták õket egy kis fantázia-szósszal.

A második részben két idõsík között (jelen és múlt) mozgunk majd. A jelen vad és kaotikus lesz: a természet több helyen átveszi majd az emberi építmények feletti uralmat. A múlt gazdag, pomázatos és fenyegtõ.

Vizuális szempontból a Gyûrûk Ura mozifilmek, Tim Burton munkássága, és a Silent Hill széria (!!!) jelentették a legfõbb inspirációt a fejlesztõk számára. "

by 576.hu

grebber
#103
Prince of Persia 2. interjú + múvi

Birdy, 14:08 - Játék: Akció

(Gamespot) A Gamespoton megjelent egy kissé semmitmondó interjú Mikael Labat-tal POP 2. artisztikai igazgatójával, de az interjú mellé egy kis filmet és néhány képet is képet is közzétettek hálisten. A filmben Labat megkapó fizimiskája, frizurája, pirszingjei és tetkói mellett láthatunk néhány új és nagyon szép grafikai tervet és pályarészletet a játékból!

A képek és a 88.47 MB-os trailert le lehet szedni -->
Info:Hardwired

Next PC upgrade: 2022

zaki
#102
jöhetne már vmi új info, vagy ilyesmi