8009
Avagy az nVidia NV4X
main_6800_header.jpg
  • SoDI---
    #335
    Te most magadat nyugtatod, vagy mi?

    Olyasmi :-))
  • SoDI---
    #334
    jaaaaa...
    jó tudni.

    kösz
  • cifuatwork
    #333
    Szvsz amint kijönnek a kártyák, a tuningőrültek úgyis neki fognak esni... :)))
  • Akuma
    #332
    egy ilyen elektromos fagyasztógépet(prometia) rá lehet tenni egy VGAkártyára? kiváncsi lennék mit bír vele a 6800ultra
    3dmark03 - 18000-22000 pont :p
  • janos666 #331
    Most olvasom, de mivel szombat óta nem aludtam kicsit fáradt vagyok ehhez. (van már bennem pár pohár üveg ez meg az) megyek is aludni, csak benéztem.
  • Borg
    #330
    Olvasol is, vagy csak irsz?
  • janos666 #329
    Még mindíg nincs a táblázatban? Azt hittem mire hazajövök már bennlessz.
  • Shep
    #328
    Te most magadat nyugtatod, vagy mi? Ráérsz ilyesmivel foglalkozni, ha már elérhető közelségben van a kártya, bár netes boltokban már lehet rendelni 399 dollárért, ammi annyira nem is sok /6800ultra/
  • Borg
    #327
    Figyelj már légyszi, csak ebben a topicban van 3x le lett már irva, hogy a legtöbb külf. oldalról NEM LEHET KÉPET LINKELNI.
    Csak neked jelenik meg, és neked is csak addig, amig cacheben van.
    Utána, és mindenki másnak is csak egy kalapács jön be.

    Tessék komplett URL-el linkelni, vagy tükrözni a képeket valahova, ahogy DanielT tette.
  • SoDI---
    #326
    A szar Far Cry-os képminőséghez...
    Várjuk meg a következő Patch-cset és nvidia drivert, és térjünk vissza rá. Jó, persze...
    Optimalizált shaderek.

    De lehet hogy csak azért, mert a játék Geforce FX-nek hiszi még a 6800 ultrát. Kijavítják, és kész...

    remélem...
  • SoDI---
    #325
    Na jó, ez azért két kiragadott szélsőség :)
  • SoDI---
    #324
    hmmmm
  • SoDI---
    #323
    hmmm
  • SoDI---
    #322
    http://www.freeweb.hu/danielt

    A képminőséghez is hiteles forrás.
    LOL
  • SoDI---
    #321
    Ha veszek kártyát, utána kb. két évig nem akarok újból.
    Egy 9800 PRO-val pedig nem hiszem, hogy két évig ki tudnám húzni...

    Vagy szerintetek igen?

    Most 60-ért kaphatok 9800 PRO-t.
    Két hónap múlva 120-ért egy dupla olyan jót.

    Nekem úgy tűnik, hogy megéri várni...
  • SoDI---
    #320
    Amint megjönnek az első összehasonlító tesztek az ATI és nVidia új csúcskátyáiról, és amint megjelenik a jobbik kártya a boltban még aznap lecsapok rá :)

    Addigra lesz pénzem rá :)
    Addig akadály-nem akadály... kell az a Barton.
  • stone
    #319
    Ha főleg játékra használod a géped akkor mindenképp vga csere, mert a procid nem lesz akadály a játékoknál.
  • SoDI---
    #318
    Ez az 55-ért 9800 PRO csábítónak hangzik...
    Illetve hangozva ha még nem állna a mostani gépem és a videókártya csere között még egy betervezett proci-csere is :-(
  • #317
    Most futott ki az R360 -as széria 9800Pro. 2-3 hétig simán lehetett kapni őket, most megint visszajött az R350.

    Ennek ellenére szerintem is R360 lesz.
  • [NST]Cifu
    #316
    Szvsz a 9800XT meg fog szünni, mivel túl drága lenne (túl kicsi lenne rajta a haszonkulcs, pl. az extra hűtés miatt), és ahogy már most is látható, a 9800Pro-kat R360 VPU-val fogják szerelni.

    Legalábbis én erre számítok...
  • CoolStuff
    #315
    ? akart lenni a ! jel helyén...
  • CoolStuff
    #314
    Mondtam már, hogy jó a logód!:DDDDDDD
  • stone
    #313
  • CoolStuff
    #312
    Hi Stone!
  • stone
    #311
    Akkor az még min 1-2 hónap.
  • Borg
    #310
    A 9800XT várhatóan mondom olyan 50-60e köré fog esni, még a nyár folyamán. A többi pedig ezzel arányosan.

    De ehhez még tudni kellene, hogy pontosan mikor lesznek elérhetőek nagy mennyiségben az új kártyák.
  • stone
    #309
    Hát én a legújabbakban egyáltalán nem gondolkodom, az érdekelne hogy a 9600xt v. 9800pro -nál hány százalékos csökkenés várható? Érdemes várni egyáltalán?
  • Borg
    #308
    Így van. Amikor beharangozták a 9700PRO-t, akkor esett a 8500 50eFt-ra pl.
    Most is ez a helyzet. A megjelenést követően pedig majd folyamatosan esik szépen az áruk.
  • K.András
    #307
    Persze.
  • stone
    #306
    Az új kártyákra mit értesz? Az új Nv és Ati-kat?
  • #305
    Minimális mindig várható, de mivel most 55 körül megy a 9800pro, 50 alá nemigen fog menni jóideig! (Aproneten ennyi, vadiúj 1év gari)
  • K.András
    #304
    Dehogynem,csak nem az uj kártyáknál...
  • stone
    #303
    Akkor szerintetek semmiféle árzuhanás nem várható? Minimális sem?
  • Borg
    #302
    Erre még várni kell, május vége - június elejéig. Legjobb esetben is. Mármint a bolti megjelenésre.

    ATI kártyáit is nemsokára bejelentik, de a megjelenésük ugyanakkor lesz.
  • SoDI---
    #301
    Na amint megjelenik ez egy magyar árlistában rögtön sikítást kérek.

    (Nem azért, mert rohanok elmenni megvenni, hanem azért, hogy legyen összehasonlítási alap).

    Én megvárom azért mindenképpen, amíg az ATI csúcs kártyái is megérkeznek...
  • #300
    Há ne viccejj má! Jóhogy hiteles :)))
  • Borg
    #299
    Az kamu kép volt ja:) De ki is hangsúlyozta mindenki utána;)
  • SoDI---
    #298
    http://www.freeweb.hu/danielt/kepek/x800.jpg

    HITELES FORRÁS :-)))
  • Borg
    #297
    Mint azt lejjebb már irtam,lehet hogy nekem is 6800 lesz a köv kártyám. Egyátalán nincs kizárva, noha nem az ultra, max a sima.

    V1, tnt,gef2mx, gef2pro, 8500, 9600 után én részrehajló vagyok, egyértelmű. Mindig arra az oldalra, amelyik éppen jobb. Most is van egy 9600pro ti4200, 3db matrox G450, és egy 9000 kártyám is, amelyekből az első itthon, a többi a céges gépekben amiken dolgozok, mert mindbe azt rendeltem, ami kellett, és akkor jónak tűnt. Mert nem szeretem átverni saját magamat a vásárlásnál.
    Lehet hogy fura, de magam keresem a pénzem már régóta, és annak a kártyájára fogom kiadni (főleg itthonra), akié a jobbik kártya. Legyen az ATI, nv, vagy akár másé.

    Éppen ezért ha valaki véleményt ír egy kártyáról, sőt, még ha az tényekre is alapul, akár negatívakra, akkor sem kell rögtön az idóta nv-ati fan dumával jönni.

    És igen, védem, amelyiknek a tudásáról, és teljesítményéről a tények alapján meg vagyok győződve. Mert a tévhitek terjesztését sem komálom. Rossz ember vagyok.
  • sniper
    #296
    En hihetetlenul elfogult lehetek, mert mind2 fele kartyam volt, es egyiket se vedem.