8627
.
  • Thanatos
    #1045
    ez a diablo klón beütés nekem anno első rész végén a star forgeon jutott eszembe..., remélem itt azért nem anynria vészes :(
  • rezsofiz
    #1044
    Szedd le a rarfixet is. wanadoon fennvan az is
  • rezsofiz
    #1043
    Hol jársz?
  • Probatbicol
    #1042
    Ne idegesíts, nekem is onnan szedi a gépem otthon...
  • Argon
    #1041
    Gyerekek ez a játék isten über állat király, amióta feltelepítettem azóta is az államat keresem a földön. Mondjuk a grafika hagy némi kivetni valót maga után, de ez elhanyagolható.
  • Mr_no_NaMe
    #1040
    Hali all!
    Szedte valaki wandoorol a gamét?
    Énis onnan szedtem de mikor letöltöttem a cdket és csomagolni akartam,mindig hibár írt!Beszéltek ott valami RAR Fixről de azt nemtom honnan lehet szerezni!
    Ötlet?
  • rezsofiz
    #1039
    :)))))
  • Kandurex
    #1038
    Ezen csak egy sürgős leírás-végigjátszás fog segíteni. Meg is kérjünk Hmuda elvtársat, hogy csapjon a jedik, pardon, lovak közzé és lásson hozzá :))
  • rezsofiz
    #1037
    Szal azt nem értem most hogy mi akkor eredetileg az Ebon Hawkkal jöttünk vagy a Harbringerrel? Vagy mi egyáltalán ez a Harbringer? És az egész képbe hogy jön bele a bolygo vagy mi? Mert amikor elrepülünk az Ebonnal akkor mutatják hogy a Harbringerből repülünk kifele, de mostmár asszem tényleg nem értem faxom bele
  • rezsofiz
    #1036
    :D
  • Kandurex
    #1035
    Már előre látom az estémet, 2 tál chips, jeges tea, pizza,...voááá...vár a starwars világa :)
  • Kandurex
    #1034
    Nem is tudom. elkezdtem. Igaz még a csak a prolognál járok, de szerintem odabasz hangulatilag és még grafikailag se rossz!! Pl. amikor az asztrodroddial először léptem ki az EHawk fedélközéről...kellemes borzongás! Egyelőre üt! Menük, látvány, kezelés, mindenhol látszik a csiszolás. De simétlem, egyenlőre még csak prolog -nál járok.
  • HiPPoNaX
    #1033
    Max pihen a vinyomon picit, raerek tulkepp :D
  • MerlinW
    #1032
    Én előrelátó leszek és megvárom a peccseket, ill a magyarítást, addig tolom a másik 300 játékot ami rám vár.:D
  • HiPPoNaX
    #1031
    Csao :]] Asszem ha lesz egy kis szabadidom nekifekszem a gamenek, bar az ati kartyakkal valo kompatibilitasi gondok kisse elkedvetlenitettek...
  • MerlinW
    #1030
    jéé hello
  • rezsofiz
    #1029
    Egyébként nekem ez az űrállomásos rész elég zavaros. Szal pl fingom nincs mi az a Harbringer, illetve tom hogy egy hajo, de az egész olyan zavaros, vki nagyvonalakban nyomja írja már le ezt az űrállomásos részt (nem a végigjátszást, hanem a storyt ennek a résznek).. Spoiler jöhet mer most fogok lelépni az Ebon Hawkal.
  • rezsofiz
    #1028
    Azért ennyire sztem nem vészes, nekem határozottan tetszik. Meg hát végülis még az elején vagyunk a gamenek, szal várjuk meg a végét hogy mi lesz, főleg a story miatt is ahogy mondtad.
  • Kandurex
    #1027
    Na ne.
  • Kandurex
    #1026
    Hopp! Hopp! Telepítem :D
  • grebber
    #1025
    Akkor inkább at 1-et eröltetem.
  • Hmuda
    #1024
    Azért csak szedjétek le, a történet miatt már megéri és feledteti a hibákat. Egyelőre.
  • Johnny23
    #1023
    ajaj,lehet,hogy mégse szánom rá magam 4CD letöltésre?!
  • Tom911
    #1022
    A játék megiegint nagyon szar Ati kértyákkal, mert remélem nem kell megint patchra várni, hogy a menü menjen legalább?
  • bigapó
    #1021
    Na, ne mond...

    Tényleg ennyire elkurták? Azért érdemes egy wareznyit rákölteni? Már csak az új cuccok kipróbálása végett is.
  • Hmuda
    #1020
    No akkor hajnali négykor akartam kis véleményt rittyenteni, de pont behalt a net mikor elküldtem volna, szóval legyen most is egy...

    Tömör vélemény eddig: hatalmas csalódás...

    Játékmenetbeli hibák: totál jellegtelen, labirintusszerű folyosókon kell bolyongani, miközben minden ajtó mögött le kell csapni x robotot, aztán tovább és kezdődik előlről. Ész nélkül kell felvenni a tárgyakat és remélni, hogy majdcsak jók lesznek valamire. Szimplán olyan érzésem volt, hogy a Blizzard megvette a KOTOR engine-t és csináltak egy sci-fi Diablót.

    "Technika": tömény szánalom amit a KOTOR motorjával képesek voltak művelni. Van, hogy minden látható ok nélkül elkezd úgy szaggatni, hogy még az első rész hanghibája is megirigyelné és olyan bugok vannak benne, hogy néha a hajam az égnek áll (a Han.imitátor arcának közepén virít egy gyönyörű modelezési hiba, egyszer "elfelejtette" a fekete keretet egy párbeszédnél (külön élvezet volt bogarászni a betűket, pláne a ghyors szóváltás maitt :P), meg ilyen apróbb kis nüanszok boldogítják az egyszeri játékost). Persze a szaggatáshoz még hozzátartozik, hogy totálisan nulla a grafikai fejlődés (abszolút nem probléma, még most is szépnek tartom), de azért durva, hogy egy olyan gépen akad (méghozzá látványosan), ami jobb mint amin annó akadásmentesen futtattam az első részt.

    Ha ezek nem javulnak az űrállomás után és továbbra is ilyen monoton lesz a játékmenet (az első részben kimondottan élvezetes volt minden apró pálya), akkor kuka.

    Azonban egyvalamit hozzá kell tennem! Már most kezd kibontakozni egy történet ami már előre láthatólag magával fog sodorni és nem fogja hagyni, hogy letegyem az egeret! Ismét a történet lesz a legjobb oldala a játéknak (csak kár, hogy sokminden másban rontottak javítás helyett).
  • Voltan
    #1019
    Mostanez lehet, hogy offos, meg minden, de tud valaki egy warez oldalt, ahol fent van?
  • HiPPoNaX
    #1018
    Az eredeti kiadasbol hianyzott 1 file, azt tartalmazza a rarfix
  • peter31
    #1017
    Star Wars Knights of the Old Republic II: The Sith Lords (c) LucasArts *RARFIX* ez kell hozzá vagy nem fontos mert külön jelent meg?
  • bigapó
    #1016
    Hi!

    Mekkora a gépigénye? Vagyis mennyivel kell több az elsőhöz képest? tudtommal nem változtattak a grafikán, csak a játék "belső" részein.
  • windrunner
    #1015
    amugy a bittorent ugyanolyan "biztonságos" mint a dc??
  • windrunner
    #1014
    mind bittorent-el szedtétek le?
  • rezsofiz
    #1013
    Na jolvan felébredtem, meek jáccani : )
  • Zsolo007
    #1012
    vagy innen: (bár nem tudom lehet e még regisztrálni)

    BladE's Torrents
  • Zsolo007
    #1011
    BitHUmen
  • Zsolo007
    #1010
    Olcsóbb ha bittorrentről szeditek :)
  • Realtibi
    #1009
    a wandon már fentvan
  • Drizzthsz
    #1008
    Remélem, mindezt egy max. 384 kbites kapcsolattal csináltad meg!


    FÉLSPOILER!!!
    ui.: az első részhez képest eddig a legkellemesebb meglepetés az upgrade-rendszeren ért! De többet nem mondok el. Ki kell próbálni.
  • franco
    #1007
    sztem aludni se fox...[mégis betöltötte és kész van]
  • Hmuda
    #1006
    Ja, mellesleg csomagolom, installálom és nem érdekel, hogy holnap mikor kelek. :D