8627
.
  • windrunner
    #845
    Gondolom magyarországra, terjedt a kérdés hatásköre.
  • toMpEr
    #844
    par orszagban mar kijott, pl a nemeteknel
  • windrunner
    #843
    nyinycs
  • Realtibi
    #842
    boltokban van már polcon?
  • windrunner
    #841
    hát jah:(
  • Johnyy
    #840
    mert még n forszon sincs :(((
  • windrunner
    #839
    :( ményinycs dc-n:(
  • Davidus
    #838
    gameplay 9 ;)
  • Drizzthsz
    #837
    Fákkjúbazze! :DDD
  • Sephi
    #836
    Helysebitenek...

    "Te csak ne vihogj, mert neked már megvan... :D"

    helyett

    "Te csak ne vihogj, mert te már ketszer is vegig vitted... :D



    Khm igy a helyes :DDD
  • Sephi
    #835
    Jedive valni? Na majd pont elovom itt a fo poent. Majd meglatod!
  • Drizzthsz
    #834
    Te csak ne vihogj, mert neked már megvan... :D
    Amúgy meg azért szenvedek, mert hétfőn kezdődik a következő félév, s az nem túl örömteli...
  • Drizzthsz
    #833
    Milyen gyorsan lehet amúgy Jedivé válni? Remélem, nem kellessz most is 6 levelupot visszatartanom...
  • Sephi
    #832
    En nem tudom megerteni hogy mi vagytok ugy oda. Majd amikor kijon akkor ki fog jonni. Ennyi turelmetlen embert.


    [magamba rohogok jol]
  • Drizzthsz
    #831
    Bazzeg+! Én kotor2-zni akarok, vége a vizsgaidőszaknak, buktam egy tárgyat, tele van a faszom, és erre nem bírják feltörni? Ne szopassatok már!!! :)
  • mike369
    #830
    maj' meglássuk...
  • joe69
    #829
    ha nem lenne valamilyen problema akkor mar kinn lenne
  • mike369
    #828
    igen! na persze minden második játéknál ezt mondják az "okosok"...
  • joe69
    #827
    sajnos varni kell
  • rezsofiz
    #826
    na ne
  • Gelli
    #825
    dc-n már van?
  • joe69
    #824
    az eleje altalanos bevezeto, tehat nyugodtan atollozhattak
  • KH
    #823
    majd este próbálok belőle szemezgetni, első pillára teljes bekezdéseket vettek át az Xbox értékelésből (legalábbis az elején), szóval igazán autentikus anyag :-/
  • Johnny23
    #822
    graphics 6/10
  • joe69
    #821
    gamespot review
  • Marcus_
    #820
    nya mi vany mány?:)
  • Hmuda
    #819
    Hm, engem kizárólag a CTD-k idegesítenek. Az "útonálló AI" kivédhető azzal, hogy símán átváltasz a másik karakterre és elállsz vele (az első részben is rengetegszer volt ilyen és ott se okozott komolyabb problémát).
  • Sephi
    #818
    Ez nem igaz! Engem egyszer sem vagott ki a desktopra! :DDDD
  • Realtibi
    #817
    elvileg megjelent
  • KH
    #816
    miniakármi
  • windrunner
    #815
    az szép...
  • Sephi
    #814
    Hm...
  • toMpEr
    #813
    aztmondjak az okosok, hogy valami ujfajta securom 7 vedelem van rajta aztan ez mega-giga durva es nemtudjak feltorni
  • rezsofiz
    #812
    Ebben igazad van, kicsit túloztam, de most nem is Kotor2re vonatkoztatva mondtam, hanem átlagosan. Az a véleményem hogy egy kicsit néha elfogultak bizonyos játékok irányában, lehet hogy a Kotor2ről írt cikkük abszolut jo, csak nem árthat még egy tesztet elolvasni.
  • franco
    #811
    pfff....poéngyilkos
  • Sephi
    #810
    Erdekes de a Pc-es kepeken valahogy tobb opcio van mint X-en. Vagy en nem veszek eszre valamit. Az a nagy robot Nar Sadaar bolygojan a kikotoben lesz :D
  • windrunner
    #809
    Nah akkor holnap jelenik meg? Mert akkor átruccanok a helikopáteremmel USÁ-bah
  • Lyan Kyj
    #808
    Elolvastam, és egyetértek KH-val, sztem egész jó kritikát kapott, az első részben szinte isteníti, hisz tényleg csak a graf és az A.I a baja. Nekem nem baj, ha ugyanolyan, mint az 1, csak legyen má'!
    Hú, a cikk melletti képek is nagyon királyak. Van egy olyan, melyen vagy 2X akkora robottal fightolunk, mint mi:) Nem bírom ki!!!
  • KH
    #807
    szerintem "egyáltalán nem" értékel sz@rul
    az, ami szubjektív értékelést igényel (a történet és a karakterek), teljesen jó minősítést kap, nekem pl. kiemelten sokat jelent, hogy a Planescape-el egy szinten minősíti a történetet
    az hogy felveti a sok hibát, a rossz A.I.-t, meg a grafikát sajnos teljesen objektív dolgok, mindegyik a játék technikai kivitelezésének a problémája
  • rezsofiz
    #806
    Én azt mondtam a #786 -ra reagálva hogy a GameSpy szarul értékel, és várjunk meg egy GameSPOTos tesztet:)
    Egyébként ha nem rossz indulatból mondtad akkor bocs, csak nemtom eléggé kétféle "kicsengése" volt a mondatnak:D