8627
.
  • IMYke2.0.0.0
    #1245
    1 év múlva tedd fel a kérdést újra!

    -----------------------------------------
    .:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2005 ® - Első számú honlap
    .:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2005 ® - Második számú honlap
    -----------------------------------------
  • Tomeee
    #1244
    hy all

    lesz majd a játékhoz magyarosítás ha igen mikor???
  • Hmuda
    #1243
    Dögöljön ki az egész családja annak a félkegyelmű baromállatnak aki az idióta Czerka alkalmazott AI-ját lekódolta a bázison. Fulladjon a hányásába...

    [Lenyugszik, jászik tovább és összeszorított ajakkal tűri az orbitális bugokat...]
  • rezsofiz
    #1242
    Sztem is csak poén volt, elég nagy a valoszinűsége hogy csak poén volt, de benne van a pakliban hogy nem.. Erre is lehet számítani, a mondatomba amit irtam ott is beleraktam hogy "ha". :)
  • Thanatos
    #1241
    szvsz poén volt..., vagy ha nem is max sw episode 5 ből volt spoiler amit szvsz má mindenki látott aki nem újszülött :) szoval nem volt ez olyan hűdenagy spoiler... :)
  • rezsofiz
    #1240
    1. A forumon mindenki egyenlő jogokkal rendelkezik kivéve moderátorok, adminok.
    2. Ha nincs Spoiler felirat akkor az a bajotok, ha van akkor az a bajotok.
  • Lacika 79
    #1239
    kár, hogy a futárszolgálat nem hozza ki a csokit. Mostanában elég szép gyüjteményem lenne. :)
  • IMYke2.0.0.0
    #1238
    Megszépül minden, mikor a gépeden van ugye...

    -----------------------------------------
    .:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2005 ® - Első számú honlap
    .:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2005 ® - Második számú honlap
    -----------------------------------------
  • Solid Snake
    #1237
  • Mayday
    #1236
    A "honnan erdemes" kerdesre pedig: mit ertesz erdemes alatt? Mert ha warez verziorol van szo, akkor abbol mindenhol ugyanaz van fenn, mindegy honnan szeded, egyforman erdemes (vagy nem erdemes). De fontos tudnod, hogy ez esetben nem lesz 100%-osan jogtiszta szoftvered! Sot, doboza sem lesz, meg kezikonyve, meg ilyesmi! Tehat, ha erdemessegben gondolkozol, akkor erdemes lehet mondjuk (nem reklam!) a CD Galaxisban megprobalnod, nagyon korrektek, adnak dobozt, cd-t, kezikonyvet, posztert, csokit, mindent, ugyhogy szerintem ott nagyon ERDEMES.
    Warez oldalakat meg itt ne varj: ez egy nyilvanos forum, es meg ha lenne is valaki, aki warezt tolt, nem valoszinu, hogy itt fogja veled ezt az elmenyt megosztani.
  • GrimReaper78
    #1235
    Javarészt igen, de a harcok sokkal pörgősebbenk tűnnek ezúttal.
  • Mayday
    #1234
    Miert kell ehhez a kerdeshez geppuskazos szmajli?
  • Mayday
    #1233
    En meg nem tologatom, de megis azt mondom, hogy ugyanaz. Merthogy a jatek az az maradt, mint az egy volt, csak mas sztori, de ugyanaz a rendszer, ugyanaz a motor. Szvsz.
  • Solid Snake
    #1232
    Egy kérdés ahhoz aki már tologatja : a harcrendszere ua. mint az elöző résznek? /képmegállítós utána csapkodós, taktiázós/
  • IMYke2.0.0.0
    #1231
    A bolt polcáról.

    -----------------------------------------
    .:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2005 ® - Első számú honlap
    .:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2005 ® - Második számú honlap
    -----------------------------------------
  • woody
    #1230
    honnan érdemes letolteni a játékot?
  • Zsolo007
    #1229
    Köszi
  • Lord Myn
    #1228
    Köszi a választ, de sajnos nem ilyen egyszerű a megoldás... Általában sok mindent kipróbálok mielőtt jövök egy fórumra rinyálni, szóval .ini file-ban fullscreen=1 ott van, alt+enter-re semmi reagálás, ráadásul itt a fórumban olvastam, h. másnak is volt már ezzel baja atival, de nekem nvidiám van, úgyhogy még csak nem is vidkari függő ez a bug.
  • Voltan
    #1227
    Ez nem volt valami nagy spoiler...
  • MerlinW
    #1226
    *Luke
  • MerlinW
    #1225
    első Luka vs Darth kardpárbaj a birodalom visszavág végén van, mikor levágja a kezét.
  • Shaman
    #1224
    nehéz lenne elé valami spoliert odab*szni?
  • Voltan
    #1223
    Az nem az a kód. A protokoll droid tudja utánozni a Maintenace főnök hangját, az kell a hangkódhoz. A droidhoz közeli helyiségek egyikében találsz egy voice modulatort (Vagy nemtom mi a neve, hangfelvevőt) Meg kell kérned a droidot, hogy utánozza megint a pali hangját, és akkor rögzíted. Azzal már kinyílik.
  • Zsolo007
    #1222
    Nagy segítség kéne nekem. Elakadtam. A helyzet a következő:

    A fuel depotban vagyok (még a legelején) megvan a protocoll droid, ki kéne jutnom az aszteroida felszínére, de az ajtót csak hangkóddal lehet kinyitni, 2 már megvan a kódokból, de nem találom a 3.kat, 1 van az adminisztrációs szektorból a biztonsági parancsnok konzoljáról, meg egy azon a szinten amin a légzsilip van, a karbantartó pult a liuft mellett.

    Hol van a 3.????? könyörgöm segítsetek kb. 30 perce kóválygok már de nem találom.
  • Drizzthsz
    #1221
    Nekem már írtam, hogy eddig sokkal nehezebb, de azért, mert minden skillt a fénykardra lőttem el, s még nincsen fénykardom. Nálam nehéz.

    Spoiler.
    Most vagyok a Dantooine-on. Szar ügy, még nincs fénykardom, s lehközelebb vasárnap tudok játszani. Grrr. Fákk!
  • Tatyla
    #1220
    én személy szerint guardian vagyok...
    de másnak is feltünt hogy sokkal könnyebb az 1-hez képest?
  • Corey
    #1219
    jó értem, de inkabb a 2. kerdes az ami erdekel. mert az 1ben mar nem emlexem hogy volt
  • Mayday
    #1218
    Mi az, hogy "melyiket erdemes"?
    Ez egy SZEREPJATEK, azt indits, ami neked szimpatikusabb!!!!!!!
  • Corey
    #1217
    sracok Guardiant vagy Sentinelt érdemes inditani? a Sentinel megkapja későbbiek folyamán a Guardiannál alapban található feat-eket?
  • Lacika 79
    #1216
    viszont már az Új reményben is csatáznak, igaz csak a zikszszárnyút próbálja kilőni alóla apuci. :)
    de ez valszeg arra vezethető vissza, hogy mikor Obi Van-t elpárologtatta a papa, a kisfia bezárta előtte az ajtót, emiatt megorrolt rá az öreg. Vagy tévednék? :D
  • Drizzthsz
    #1215
    Amúgy én most még elég keményen szopok, a harcok nagy részét csak vagy 10-15-jére nyerem meg, asszem sentinel vagyok. Mondjuk magamnak köszönhetem. A dexteritym cuccokkal 24-es, a strengthem meg 10 körül van, de az a nagy gond, hogy a finesse skillt melee weaponökre nem vettem meg, csak lightsaberre. Így ha lesz fénykardom, akkor az attack modifierem alapból fog vagy 8-at ugrani...
    Bár már mondták nekem a gameben, hogy hol, s mikor lesz a féynkard-lehetőség, de aki mondta, az nem mond róla semmi többet, ha beszélek vele erről.
  • IMYke2.0.0.0
    #1214
    Olvass, ne csak nézz, te!!!

    ===============================
    .:i2k:. from meló
  • IMYke2.0.0.0
    #1213
    Nem mondtam, hogy nem. Az első összecsapásuk (Felhőváros) harc ugyanis abban van.

    ===============================
    .:i2k:. from meló
  • Lacika 79
    #1212
    ték :)
    és mint kiderült, még mindíg Birodalom visszavág :D
  • Mayday
    #1211
    Persze, ha "olyan" van, hasznalom a spoilert! :)
    De ez csak poen akart lenni...
  • RaveAir
    #1210
    Tudom... de az akkor is a Birodalom visszavág. :)
  • Voltan
    #1209
    A birodalom visszavágban, te!!!!
  • Skynet
    #1208
    hmmm oké úgynézki megoldódott valszeg a norton antivirus zavart be vmit mert kikapcsoltam és így cd-ről hajlandó telepíteni...:)
  • Drizzthsz
    #1207
    De én baromira nem tudtam még, hogy milyen bolygók lesznek, azt meg főleg nem akarom előre tudni, hogy milyen sorrendben kéne rajtuk végigmenni, úgyhogy igenis spoiler. A durva hangnem meg felháborodásomnak szól. Egyébként nem vagyok láma, nem is ismersz.
  • Skynet
    #1206
    Neem 100%-osan jót rakok be....
    Kotor2a.iso
    Kotor2b.iso stbstbstb
    :)a 2.cd-t eliskezdi telepíteni és egy idő után írja csak ki...