8627
.
  • Drizzthsz
    #1205
    Lehet, hogy rossz cd-t raksz be. Nálam ilyen hülye nevük volt az isoknak, hogyxxxba.iso,xxxb.iso,xxxc.iso,xxxd.iso.

    Ennyi, ez a helyes sorrendje.
  • Skynet
    #1204
    Help!
    Telepíteném a játkot de a 2. cd telepítésénél vhol kiírja hogy "rossz kötet van a meghajtóban" stbstb....
    Virtuális meghajtónál is és ha cd-re írom akkoris...
    Mi lehet a gáz??? Az iso elméletileg hibátlan....
  • Shaman
    #1203
    aham oks,azért télleg jó volt,s utólagos gratt hozzá!
  • Lacika 79
    #1202
    Az tényleg a Birodalom visszavágban van.lézerkardos apádvagyokos sci-fi. :D
  • Lacika 79
    #1201
    én ott vesztettem el a fonalat, mikor a víz alatti városban kellett a pumpát vagy mit felrobbantani, hogy a nagy halacska mellett el tudjunk menni. Ha nem emlékeztem volna, hogy miket válaszoltam anno, akkor sztem nem tudtam volna megcsinálni.
    De ezt leszámítva nekem nem volt bajom a fordítással. Egyszóval: RESPECT mindenkinek, aki benne volt a dologban.
  • IMYke2.0.0.0
    #1200
    A Felhőváros fölötti harcra gondoltam.

    ===============================
    .:i2k:. from meló
  • RaveAir
    #1199
    Rengeteg szöveget átnéztünk utólagosan, mert sajnos a szerkesztőprogink nem adott lehetőséget a dialógusok szerinti szerkesztésre. Akiket pedig felkértünk tesztelésre nagyon komolytalanok voltak. :(
  • RaveAir
    #1198
    Helyesbítek... Birodalom visszavág!
  • Celern
    #1197
    sajnos a rarfixet továbbra sem sikerült felhajtanom. Aki esetleg tud, az kérem segítsen!
  • Pluskast
    #1196
    Köszi a tippet tegnap így működött a dolog. Viszont valaki nem tud valami megoldást, hogy mi a fenétől fagy ki a game ha bekapcsolom a mozit??
  • Shaman
    #1195
    öööööö kicsit visszakanyarodva a KOTOR 1 fordítás tényleg szép meg jó lett anno,de sztem utólagosan nem lett vele letesztelve/végigjátszva,mert néha elég érdekes válaszok voltak egy-egy párbeszédben...szal sztem szó szerint lett fordatva.s nem lett beigazítva az adott szövegkörnyezetbe,de azért szép munka volt gratta!
  • IMYke2.0.0.0
    #1194
    Azért ezt nem kéne! Márcsak azért is, mert fogalmad sincs, kivel beszélsz így, másrészt, mert ez a faszomatérdeklőnagyspojler eléggé nagy túlzás!

    ===============================
    .:i2k:. from meló
  • rezsofiz
    #1193
    Remélem ezt csak viccből mondtad. Ha nem akkor most szolok hogy használd a " SPOILER!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!" figyelmeztetést.
  • rezsofiz
    #1192
    SPOILER!!!!!!!!!


    Miután végeztél Teloson, utána tudsz majd fénykardot szerezni
  • Shaman
    #1191
    :-pppp
  • IMYke2.0.0.0
    #1190
    Sírni, sírni, sírni... nem elhinni... fénykardozni... fénykardozni... elbújni... lelkizni... harcolni... jobb csuklót elveszíteni... lezuhanni... megkapaszkodni... Millenium Falconra ráesni... örülni...

    Ja, bocs, ez a Jedi visszatérben történt így...

    ===============================
    .:i2k:. from meló
  • Mayday
    #1189
    Nekem meg most mondta meg az a fekete ruhas sith nagyur, hogy O az apam!
    Most mit kell csinalni?
  • STREEX
    #1188
    Én ott tartok most hogy chocco habat megbízott hogy hatoljak be valahogy a czerka mainframe-jébe.Hogyan juthatok be oda?
  • RaveAir
    #1187
    Fénykard-modingolásról tudtok-e? :>
  • Marcinko
    #1186
  • IMYke2.0.0.0
    #1185
    Na jó, megvallom -> még én sem tudom...

    ===============================
    .:i2k:. from meló
  • IMYke2.0.0.0
    #1184


    ===============================
    .:i2k:. from meló
  • Marcinko
    #1183
    feladtam :)))
  • IMYke2.0.0.0
    #1182
    Nem csak miattad aggódunk... a fénykardnak is van lelke

    ===============================
    .:i2k:. from meló
  • Marcinko
    #1181
    Fugyuzka skacok :)))

    Ne legyetek lélekbuvárok létsziiii

    Túl fogom élni ha tudom melyik bolygút célozzam be a fénykardért :)
    De köszönöm az aggódást :)))
  • IMYke2.0.0.0
    #1180


    ===============================
    .:i2k:. from meló
  • Mayday
    #1179
    Ha azt mondom, hogy nem lehet benne fenykardot szerezni, akkor nem fogsz jatszani vele?
  • IMYke2.0.0.0
    #1178
    Akkor most vegyük komolyan:
    Áruld el nekem, nekünk, hogy akkor mi az élvezet a Játékban, ha előre akarsz tudni dolgokat?!

    ===============================
    .:i2k:. from meló
  • Marcinko
    #1177
    OK :)))

    Konkrétabb leszek a KOTOR 2-ben melyik bolygón, melyik küldetésben lehet a leghamarabb lézerkardot szerezni ? :)
  • Voltan
    #1176
    Ja, 18.-tól.
  • IMYke2.0.0.0
    #1175
    (...) egy messzi-messzi galaxisban...

    ===============================
    .:i2k:. from meló
  • Marcinko
    #1174
    Szavasztok !

    Nagyon király a game, de hol lehet legkorábbban "fénykardot" szerezni ?
  • Kovász
    #1173
    Szasztok!
    Lécci vki legyen olyan kedves és linkelje be a rarfixet!
    Köszi!
  • Nyiri
    #1172
    Huh...
    Elkezdtem jatszani, de 20 perc utan kileptem es uninstall. Biztos kurva jo game. Az elsot 2x vittem vegig, de ha ezt vegigvinnem, akkor mar elore latom hogy 60+ orat ott foguk ulni a gep elott es se kep se hang. Sajnos nincs idom :( Ez a game meg nem olyan, hogy 20 percekre le lehet ulni. Ha elkezded minimum 4 ora. Igyhat az volt a megoldas, hogy uninst.

    Meg picit sajnalom is ra az idot.
  • Sephi
    #1171
    Eloszor is jo a modorod , gondolom a szemelyiseged tukorkepe (rohog az ilyen szovegtol) masodszor pedig meg veletlenul sem spoilereztem hanem epp segitettem te
  • Sephi
    #1170
    Mpndom ugy vittem vegig de belefogtam mas utvonalon is es messze nem volt annyira hiteles.
  • Gandibá
    #1169
    Nekem 2800 AMD, Radeon 9600 és Catalyst 5.1-el fagyogat. Eddig egyszer töltőképernyőnél vagyott be, kétszer meg amikor logot akartam nézni.
  • rezsofiz
    #1168
    Nyugi az eleje kicsit uncsi de aztán majd sodorni fognak az események : )
  • rezsofiz
    #1167
    SPOILER!!
    El kell menned a 081-es modulban a Cantina bárba, és ott beszélned kell egy illetővel, asszem Lanax vagy vmi ilyesmi a neve aki segít neked.
  • rezsofiz
    #1166
    Sztem próbálj videokártya driver-t frissíteni. MIlyen videokártyád van?Vagy próbálj a movie közben egy escape-t nyomni.