8627
.
  • Mr_no_NaMe
    #1085
    Köcce
  • HiPPoNaX
    #1084
    Utso fileokban talalod meg a cuekat, vagy irj hozza :]]
  • Mr_no_NaMe
    #1083
    Emberek sikerült total commanderrle kicsomagolni a dolgokat:)
    Legalábbis a BIN fájloakt:p
    Cue fájlokat nem találom pls vki segítsen!
  • Tatyla
    #1082
    pl. hirek...
  • Drizzthsz
    #1081
    És mi vele a gond? Egyszer volt olyan gondom, hogy a számítógépre klikkelve szabálytalan művelet.
  • RaveAir
    #1080
    Szerinted mit frissítsünk rajta, amikor mi elsősorban a fordítással foglalkozunk? :)
  • Tatyla
    #1079
    azért ezt a linket lehetne már frissiteni...
  • Tatyla
    #1078
    mert nekem most az 5.1Catalyst van fenn...
  • Drizzthsz
    #1077
    Nézz szét az rpg.hu-n. Mi nem nyomunk képeket, mert még úgysincs fénykardunk... :D
  • james69holden
    #1076
    Nagyon felcsigáztatok, nem szúrnátok be egy-két képet a játékból?
  • Drizzthsz
    #1075
    Az igazán jól az mit jelent?

    Csomag változata: 8.08.xxxxxblablabla. Ez nem tudom, hanyas catalyst, de nagy gondok nincsenek vel. A füst plussz szaggatás az sajna megvan, de az szerintem egyik driverrel se lesz jobb.
  • Hmuda
    #1074
    Ja, a bányában elég sok a megnézhető videoanyag és remélem ez később se lesz kevesebb. De lehet úgy döntök, hogy hanyagolom amíg az Obsidian meg nem embereli magát és nem rázza gatyába a motort, mert az most maga a megtestesült szégyen.
  • Jimmyke
    #1073
    119 új üzi
  • Hmuda
    #1072
    Annyira nem vészes (ott se volt). Ezt a Diablo dolgot csak végső elkeseredésemben írtam, mostmár nem csinálnék ilyen meggondolatlanságot. :-) Jó ez, csak vannak megvalósításbeli hibák és orbitális bugok.
  • Hmuda
    #1071
    No ez nem fog hamar megkezdődni. Először szeretném oda vissza minimum kétszer végigvinni, hogy tisztában legyek maximálisan a történettel és csak aztán fognék bele. De persze most WoW sok időt elvesz. :-)
  • Tatyla
    #1070
    kis vita...
  • Bandew
    #1069
    Ja jó, csak mert nyelvtanilag úgy jött le, hogy a Bioware zsebe lesz megtömve. :-)
  • musha
    #1068
    így gondoltam én is.
  • Bandew
    #1067
    Programozással nem hinném, hogy gond lenne, ha pedig hibáztatni akarsz valakit, akkor az a Lucasarts legyen, mert ők döntik el melyik vidkártyára tervezik.
  • Tatyla
    #1066
    aki már játszik vele és esetleg ati9800 Pro-ja van regélje már el hogy melyik driverrel fut igazán jol!
  • musha
    #1065
    felraktam, elindítottam, megalkottam a kis karakteremet, elindítottam az új játékot. nem kifagy töltés közben? megpróbálom mégegyszer. megint. és megint. a gépem erejével pedig tuti nincs baj. minden driver friss és üde. csak a jelek szerint ismét egy játék, ahol nem bírnak programozni vagy nvidia bácsi az ő zsebüket is megtömte egy kicsit, hogy nehogy atin normálisan elinduljon.
    shift-f8
    ja és rohadjanak meg.
  • MerlinW
    #1064
    bittorrent, dc++, irc... mind ingyenes és mindenhol fent van
  • Mr_no_NaMe
    #1063
    Nem ált szándékomban reklámozni,csak nem megy az a szar ftp eddig mindig ment:(
    Na jó,valaki hajlandó elküldeni nekem ezt a RAR Fixet?
  • sorted
    #1062
    ne itt reklámozz már! Menj fel a forumra és ott kérdezösködj ez nem a wandoonak a forum-a tudtommal!
  • Gandibá
    #1061
    Most rakom, már nagyon várom :D
  • Bandew
    #1060
    Öreg hiba. :-D
  • Mr_no_NaMe
    #1059
    Igen csakhogy wincommanderemmel nem tok rá felmenni:)
    Wincommanderrel létrehozok ftp szervert,beírom nevem jelszóm wandoonaka portját meg oldalát (wanadoo.sms.atw.hu:1000) és nem megy!
    Tölt,tölt,tölt írja Get List és ott megáll...
  • CéZé
    #1058
    Azokat nem megnézni kell hanem dupla katt és leellenőrzi a rarokat. Amelyik hibás vagy nem találja azt jelzi .
  • Mr_no_NaMe
    #1057
    Total commandert nem használok soha nem is használtam!
    .sfv fájlokat megnéztem nincs bennük semmi használható...
  • CéZé
    #1056
    Ha ftp klienssel töltenél akkor látnád hogy ott van :)
  • IMYke2.0.0.0
    #1055
    Te jószagú...
    Total Commanderrel ellenőrizd le! *.sfv
    Az majd megmondja neked, hogy melyik fájl hibás, ha hibás egyáltalán.
    Nekem minden megvan - igaz, hogy nem a Wanadoo-ról van meg a cumó...

    ===============================
    .:i2k:. from meló
  • Mr_no_NaMe
    #1054
    Minden lentvan,menne csak nem találom sehol sem a rarfixet:(
    Az 5ös szekcióban ahol a kotor 2 van ott egyáltalán nincsen!
  • Mr_no_NaMe
    #1053
    De hol van a rarfix??
  • MerlinW
    #1052
    kimaradt egy file, rarfix-ben az van benne
  • Drizzthsz
    #1051
    Nálam semmi gond, r9800 pro, catlyst 4.1x...
  • Drizzthsz
    #1050
    Hmmm... az általad említett technikai hibák\bugok nálam nem jöttek elő. Egyet kivéve, ez pedig a szaggatás dolog, de rájöttem, hogy az a ködös-füstös helyeken jön elő. Más driver esetleg?

    Amúgy én eddig a játékot leginkább egy könyvhöz hasonlítanám. Kurva sok felvett logot lehet (és kell is) meghallgatni.
  • Mr_no_NaMe
    #1049
    Egyáltalán mi ez a RAR fix?
    1 újabb Winrar?Vagy csak 1 javítás?
    Egyáltalán fennvan máshol mert wandoon én nem látom!
  • Voltan
    #1048
    Valaki segítsen rajtam! Az első CD-nek hiányzik a RAR file-ja 42-től fölfelé. Valaki tudna segíteni egy kétségbeesett júzernek?
  • Thanatos
    #1047
    az mitől van hogy mindig ablakban indul a game? és ugy kell ráerőltetni hogy kegyeskegyen átváltani full screen be? ez igy elég gáz...
    ha tényleg enyire hadilábon áll atival akkor aszem igy nem tul sok teteje van elkezdeni :(
  • Mr_no_NaMe
    #1046
    De hol?:(
    Nem látom ott sehol!
    (nem ftpről nézem mer azmeg alapból nem jön be)