8627
.
  • Tatyla
    #965
    inkább arrol mondjon valaki valamit hogy a magyarositás hogy áll!
  • Looserke
    #964
    "és itt van fent a kotor2: http://bit-ance.net"
    csak kicsit vissza kéne olvasni...
  • RaveAir
    #963
    Attól még szabad kérni, vagy nem?
  • Looserke
    #962
    Hiába adnék Bithumen reget, még akkor sem tudnál tölteni mert nekem is csak 40 óra múlva engedi.
  • RaveAir
    #961
    A Bithumen-re nem akar senki sem meghívni egy KotOR fordítót? :) (magamra gondoltam)
    Valamint sürgősen szükségem lesz majd egy dialog.tlk file-ra is, hogy minél előbb elkezdődhessen a szövegek importálása, és az igazi fordítási munka.
  • Kandurex
    #960
    Akinek már nem kell, az nekem adhatná a waandoo beléptető kódját, htx előre is, ráérős vagyok, szal nem sürgős, legfeljebb össze DCzem :) előre is thx.
  • Gelli
    #959
    nincsmit
  • badoer
    #958
    koszonom szépen
  • Gelli
    #957
    egyébként 98-on megy...
  • Gelli
    #956
    http://www.rpgvault.hu/?id=1114
  • badoer
    #955
    sziasztok.megtudjatok mondani mi a rendstzer kovetelmenye?win98 indul?koszonom aki megmondja
  • Gelli
    #954
    már én is töltöm :D
  • MerlinW
    #953
    OFF
    már az illegális anyag linkeléséért is bünti jár. Igaz nem itthon, de pont minap csuktak le egy srácot mert az oldalán más warezoldalán található mp3-akat linkelt. Ezzel elősegítette a bűnözést. Bűnrészesség meg ugye büntit von maga után.
    ON
  • joe69
    #952
    latok benne igazsagot...
  • Tatyla
    #951
    nekem is jön rendületlen 127k-val...
    már a második cd..
  • szalacsy2
    #950
    Akkor a Suprnovat mér csukták be? Meg a bitconsole - t?
  • Bandew
    #949
    Maga a Bithumen nem terjeszti a szofvereket, szal nincs veszélyeztetve.
  • GrimReaper78
    #948
    Ja, oks. Köszi az infot.
  • szalacsy2
    #947
    Persze vazzeg, reklámozzátok csak a bithument, majd hátha az is megszünik. Mi a ****** kell ezt csinálni ? Aki reggelve van úgyis látja, hogy kijött, aki meg nem, úgysem tud vele mit kezdeni...
  • rezsofiz
    #946
    ezt tudom én is.
    #945
  • rezsofiz
    #945
    Ok kösz. Én is olvastam hogy rarfájl hiányzikk, de én azt hittem hogy xy.rar hiányzik, nem pedig xy.r25,csakmert nincsen feltöltve xy.rar fájl egyik cdnél sem.
  • joe69
    #944
    a rarfix az egyik 15 megas darab, ami elsore kimaradt a release-bol,
    mar mindenki a rendes verziot tolti

    mostmar csond legyen!
  • toMpEr
    #943
    sztem mindenhol rarfix-el egyutt van, r25 hianyzott az eredetibol
  • rezsofiz
    #942
    RARFIXről vki infot dobjon már
  • rezsofiz
    #941
    Hát csak annyi, hogy minden nagyobb játék megjelenésénél egyszerűen összeomlott az egész Wanadoo. És ez sajnos elég általános jelenség, de ugy látom mostanában már kiegyensulyozott a szerver.
  • GrimReaper78
    #940
    Mi a baj a Wanadoo-val? Félre ne értsetek, még véletlenül sem akarok ingyenreklámot csinálni nekik (meg másmilyet sem), de én kb. 2 hete onnan húzok le mindenfélét (eddig úgy 4 GB-nél járok) és max. sebességgel (180k) jön. A KOTOR2-t is onnan szedem.

    Más: az a RARfix engem is érdekelne...
  • 3P
    #939
    Nekem is 9800pro van, azt olvastam, hogy sajna ismét Catalist vadászat lesz a kilépések miatt. Egyszerűen hinbetelen, hogy nem tudják kijavítani ezt a bugot... :(
  • Drizzthsz
    #938
    A grafikánál azért remélem lesz annyi javulás, hogy a kettő egyáltalán nem fog beszaggatni r9800proval az egyel ellentétben. Remélem, nem kellesz most is megkeresnem valami 3.x-es catalystet, amivel az egy kétszer gyorsabb volt.
  • MerlinW
    #937
    bithumen.tx.hu -n is fent van
  • MerlinW
    #936
    torrent:

    kereső: www.torrentspy.com
    és itt van fent a kotor2: http://bit-ance.net
  • KH
    #935
    dehát jön a harmadik rész, hogy lehetne itt neverending?
  • grebber
    #934
    Filelisten: Seeders/Leechers 4/803 jó gyors lehet :)
  • Jimmyke
    #933
    Ha ezt a fórumot látná a BSA :)
  • 3P
    #932
    Hát elég jó kritikákat kapott sztori ügyileg, legtöbb helyen a grafikáját huzták le, hogy olyan mint az előző...
    Az igazat megvallva én pontosan azt vártam grafikai szintben mint az előző. Egyszerű a magyarázata. A cél hardver az előző rész óta semmit sem fejlődött, ugyanis továbbra is a Box-ot tekintik elsődleges platformnak... :-/
    Emellett az engine sem változott, így természetes a grafikai "állandóság". Pici feketepont azért adható nekik, de ha a sztori tényleg olyan ütős, mint ahogy írják, akkor nem lesz ezzel a résszel sem gond... :)

    Ha jól tudom nem lesz szintlimit, ezzel is javítottak az első rész hibáin, már csak egy jó neverendig vonás kellett volna a fő sztoiri befejezése után, jól kidolgozott random küldikkel. Bár kitudja? :)
  • Tatyla
    #931
    és hogy áll vajon a honositása?...
    elvégre már elkezdte valaki az X-Box-os szövegfájl alapján...
  • Drizzthsz
    #930
    Küldtem, elolvastad?
  • rezsofiz
    #929
    Hát ezt szeretném én is tudni szal vki infot lökhetne.
  • Drizzthsz
    #928
    Megtörtént.
  • Marcus_
    #927
    hali!
    Ez a rar fix mire kell ill. honnan huzható?

    Köcc=)
  • Lacc
    #926
    Néhány embernek megintcsak tudok adni ftp-t, privi rám.