8627
.
  • Hmuda
    #1005
    Nos, megtörtént a fizikai világ határainak áttörése oda-vissza, keresztbe-kasul. 9/128-as seeder/leecher aránynál állandó 230K/s feletti sebességet értem el. Na akkor ezt megkoronázom egy egészéjszakás seedeléssel. :-)
  • windrunner
    #1004
    Megértettem amit írtak...
  • Hmuda
    #1003
    8 perc és lent van (remélhetőleg).
  • Thanatos
    #1002
    olvasd el mégegyszer amit irtak, másodszorra talán siekrül megérteni ;)
  • franco
    #1001
    bocsi
  • franco
    #1000
    ...TÉK!!!
  • franco
    #999
    ...és...
  • franco
    #998
    jah...
  • franco
    #997
    minden tiszteletem a hihetetlen fordítómunkádért
  • KH
    #996
    ha még egyáltalán érdekel valakit
    nem is olyan rossz ez az IGN értékelés
  • franco
    #995
    nah mostanra tettem fel és beléptem a főmenübe. de nem merek most nekiállni,túl nagy volumenű ez ahhoz....[alias holnap nemtok felkelni]
    az a fazon a menüben ki a bré? nemteccik az arca...
  • windrunner
    #994
    és te hallotad azt a mondást hogy nem kötelező 1ikkel sem játszani?
  • Thanatos
    #993
    hallotad azt a mondást hogy kivétel erősiti a szabály? :) remélem ez bejön a kettőre is :)
    amugy azért tegyük hozzá én az elsőtől se voltam ugy oda mint a fanatikusok, nem volt azse az igazi de ugye a jo story sokmindent kárpotol :)
  • Drizzthsz
    #992
    Az első rész is egy az egyben olyan volt, mint a konzolos, csak volt benne két extra cumó, úgyhogy hülyeségeket beszélsz.
  • Thanatos
    #991
    úgy ahogy irtam, konzol gamek maradjanak meg konzolon... :)
    remélem anyira azé nem lesz konzolos, előző rész egész jó volt ha annál nem rosszab akkor megéri egyszer végigvinni talán :)
  • Sephi
    #990
    Ugyan ezt most hogy ertsem ?:DDDDD
    Kell pofon ?:DDDD
  • Thanatos
    #989
    enyire konzolos lett a pc verzio?
  • Sephi
    #988
    Hat oo igaz hogy alig raktem fel de hozzahasonlitottam a Xbox-os verzashoz es meg csak veletlenul sem latok abosulote semmi kulombseget.
  • franco
    #987
    én igazából a storyline-ért játszom nemtom ti hogy vagytok vele...jobb mint egynehány holivodi "szuperprodukció"
  • toMpEr
    #986
    nyugodtan, bar eleg szar gepen keszultek (gef4ti amd 3000+)
    sikerult megoldanom a problemat, ugytunik az 1280x1024-es felbontast nembirta a 64 megas kartam...hiaba ideje lenne mar boviteni :)
    megcsinaltam a prológot, mar most latom,hogy kenytelen leszek vegigjatszani, bar tul sok ujdonsag nincs elso latasra
  • Bandew
    #985
    ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ!!! JÁCCANI AKAROK!!!!
  • Drizzthsz
    #984
    Lejött. Remélem, nem fog nagyon felkúrni a dolog(értsd: szaggatni, mint az állat :) )...
  • RaveAir
    #983
    Köszi, leszedtem. Majd átnézem, hogy mennyi lehet a különbség.
  • KH
    #982
    én meg szívesen kiteszem a végigjátszást, ha valaki ír hozzá :-)

    toMpEr képeidet kitehetem?
  • Seeker666
    #981
    hajrá hajrá
  • toMpEr
    #980
    csinaltam par kepet, valamiert nekem jatszahatatlanul belassul az elso folyoso utan, valoszinu driver problemak lesznek, amugy a grafika szerintem full ugyanaz, mint az elso resznel.
    kepek
  • Looserke
    #979
    Hmm... 20-30 Kb/sec-el tudok letölteni max.
    Pedig 14 készforrás és 1860 ügyfél van...
  • toMpEr
    #978
    de, kozben megvan a tlk is
    dialog.zip
  • RaveAir
    #977
    Az nem... Annyi lenne a kérdésem, hogy ez a dataxbox könyvtárban van?
  • Hmuda
    #976
    Lehet azt elfelejteni? :-) Ennek is fogok írni ha lesz időm, de msot WoW "kicsit2 lefoglal. :-)
  • Kandurex
    #975
    A röhej az, hogy a helyesírást én javítottam anno :D
  • Kandurex
    #974
    Jó, hogy itt vagy! Már azon goldolkodtam, hogy privátolok egyett nekd. Hmuda, gondolom emlékszel??? Együtt írtuk az első rész vgégjátszását, számítunk rád haver! :))
  • toMpEr
    #973
    Dialogs.bif van csak (12 mega) az nemjo?
  • Hmuda
    #972
    Még három és fél óra. Addig is WoW. :-)
  • RaveAir
    #971
    A warez lényege tényleg az volt, hogy ingyen.
    Az sms-warez kifejezés pedig paradoxon.
  • Kandurex
    #970
    Jóóó! Elég! :D nagyon szépen köszönöm skacok, de már sikerült kapnom egy kódot. Kicsit meglepett, hogy ennyi jószándékú és segítőkész ember van itt. Holnapra remélem már mindenki tolni tudja.

    ps: Aztán csak ésszel a spoilerezést!
  • Drizzthsz
    #969
    Az, hogy pénzbe kerül. És a warez-szellemiség lényege számomra az, hogy teljesen ingynesen osztanak meg mindent egymással az emberek.
  • RaveAir
    #968
    Már rengeteg anyag jött be, bár a játékban szerintem még nem látszik jelentősnek. A lefordított szövegeket közvetlenül a PC-s verzióhoz való dialog.tlk-ba szándékozom csak beletenni.
  • joe69
    #967
    szerintem sehogy
  • Tatyla
    #966
    most két oldal minimum még arrol fog zenélni hogy ki honnan töltse...