9559
  • Alexease
    #206
    GPL jo lenne!!!
    Reggel leszedtem a progit amit adtal, ki is probaltam egy szuk 2 ora alatt:))))
  • Mnemomic
    #205
    A GT2002 most nincs fennt nekem. Én GPL-re gondoltam ma estére.
  • Alexease
    #204
    A Klicsko meccs az tegnap volt:)))) Ma max felvetelrol lesz;)))) Bar nincs TV-m, nem tudhatom, de reggel hallottam az eredmenyt:)
  • K.András
    #203
    Tegnap egész jo kis edzés volt ptc-ben ;)
  • K.András
    #202
    Atesz neked nincsen kedved hozzá?
  • K.András
    #201
    Alex,klicsko meccs után mehet egy gtr 2002-edzés?
  • K.András
    #200
    Kijön a játék ugyis csinálok egy 24 orás tesztet,minden autot lecsekkolok 4-5 pályán, aztán majd elválik melyiket választom,de szinte biztos maradok a vipernál ;)
  • Mnemomic
    #199
    Hát a képeken középen ül a fickó, de semmikép jobb oldalt.

  • hykao #198
    Én meg a CLK-val!
  • Alexease
    #197
    Az jo, nekem is tetszik! :P Csak jobb kormanyos az a bajom vele:(
  • Mnemomic
    #196
    én már kinéztem magamnak a Saleen-t :)
  • Zetorg
    #195
    Viper RULEZ!!!!!!!!!
  • K.András
    #194
    Speciel nekem ez az auto nem tetszik,nekem elég lesz a viper,majd jol szétszaggatom vele az aszfaltot!:P
  • K.András
    #193
    Elöször nézd meg a gtr 2002 mod-ot F1C alá, és utána gondolkozz el :)
    Ez valszeg mindent ütni fog,itt egyedül a netkod kérdéses...
  • JuanG
    #192
    és miért ne? Megnézted te egyáltalán milyen játékról van szó??
  • Freak 1 Láma
    #191
    Ez jön konzolra is, úgyhogy ne számítsatok valami csúcs szimulátorra!
  • grebber
    #190

  • Zetorg
    #189
    ok
    remélem ez lesz a legnagyobb hibája a játéknak! :)
  • K.András
    #188
    Valszeg nem volt kéznél álvány :)
    Kéz meg lehet nem lesz a kormányon,az legyen a legkevesebb ;)
  • Zetorg
    #187
    király ez a videó, csak azt nem értem, hogy miért nem rakták a kamerát valami álványra!?
    jah, és miért nincs kéz a kormányon?
  • Mnemomic
    #186
  • M@TriX
    #185
    Van két újabb kép, 750 szélesek ezért nem szúrom be őket, ha kukk, akkor kliKK
  • hykao #184
    Ígéretes.
  • hykao #183
    Még nem, de majd most...
  • K.András
    #182
    Videot láttad már?Lehasalsz töle...Na nem a minöségtöl mert kézikamerás,hanem az auto mozgásátol...
    Lap Around Anderstorp
  • hykao #181
    Jó lenne már egy "normális" autós játék...a sok csula után...
  • K.András
    #180
    Max szeptember,de szvsz itt lesz agusztusban,bár eredetileg junius volt megjelölve...
  • hykao #179
    Ez mikorra várható?
  • K.András
    #178
    Persze hogy mindenki kap levelet aki feliratkozott,csak nemtom mitöl exlusive valami amit bárki megnézhet reg nélkül is,de persze ezt betudom a pijárnak ;)
    A lényeg,alig várom már, hogy jöjjön egy levél amiben azt olvashatom, hogy a demot ki lehet probálni :)
  • Alexease
    #177
    Mindenki kap levelet - en is ;) - aki jelentkezett ingye';)) Persze, mindenki jelentkezett, es mindenki azonnal kirakja az oldalara a kepeket;)

    A regisztracionak csak annyi ertelme volt, hogy esetleg fel tudjak merni az erdeklodest, meg kesobb tudnak kuldeni reklamokat:))))
  • K.András
    #176
    Ma megint kaptam levelet, "Exclusive Club GTR Screenshots" azt ua mint ami kint van BHM-en :)
    Na nem baj,lassan jo volna már egy demo...
    Legalább egy pálya egy auto.Hja meg valszeg menet közben figyelemmel lehet kisérni majd telemetriát(a csapat menedzsere),persze nem biztos de erre jutottunk ebböl a 4-en +egy menedzser osztozhat egy auton féle koncepcio alapján,meg a letölthetö lister hangbol is kivehetö "the telemetry has shown that you have got a gearbox problem..."
  • K.András
    #175
    Olyan sokat kell még várni
    Nagyon kiváncsi vagyok, hogy megy ez a 4 pilota osztozhat egy auton multiban plusz egy menedzser,lehet lesznek 24h-s online futamok,de akkor össze kell verbuválni egy-két jo magyar csapatot mert ebböl a mokábol nem kéne kimaradni
  • K.András
    #174
    F1C-re valo verzioban viszont nem lehet ilyen idöket autozni szal biztos már ott is változtatva volt, igaz nem SBDT...
  • K.András
    #173
    Szal,a következö a helyzet,olvastam valahol ,hogy GTR-ben Henrik annyit ment mint a pályán igazi gépben,ezek szerint javitottak a dolgokon,mert beszélgettem Hum Petivel és éppen kérdezte milyen idöket megyek GTR2002-vel(igaz én az F1C-re valo verzioval ment idömet mondtam ami szvsz nem ugyanaz mint a gtr 2002),erre ö mondott egy másik idöt nevezetesen Greger Huttuét,amin enyhén szolva meglepödtem!Félre értés ne legyen biztos jobb pilota mint én de,hogy ennyivel azt kétlem,márcsak azért is mert elkezdtem utánanézni a hivatalos idöknek és azt láttam, hogy igencsak 10 mp-vel gyorsabb Huttu mint a pálya leggyorsabb köre!

    Hogy egy példa is legyen:Magny-Cours
    Valterlem BMS 550 (M) (1.2) 1.27.418 GTR2002

    Biagi/Bobbi Ferrari 550 Maranello 1:38.625 ez pedig a 2003-as idény leggyorsabb köre!!!

    Kiváncsi vagyok,de nagyon remélem nem lehet tiz mp-ket ráverni az igazi körökre mert akkor az annyit jelent, hogy nem sikerült egész pontosan beállitani az autok eröviszonyát vagy a pálya nem olyan hosszu vagy nemtom mit gondoljak...
  • K.András
    #172
    upsz
  • K.András
    #171
    Nincsen olyan szerencsénk...
  • M@TriX
    #170
    Most láttam a videót, jujj, ilyet mintha még nem láttam volna, ilyen egy profi belső nézet, kisebb bukkanók előre hátra lengés, sztem nagyon tuti.
  • JuanG
    #169
    lassan jönnie kéne a demónak...lehet, hogy ezen a hétvégén?
  • Alexease
    #168
    A GTR2002-nel biztos hogy jobb lesz. Eleve a liszenszelt palyak, autok, hangok, texturak stb., mar hangulatra is odaver rendesen;) Akkor ott a tovabb fejlesztett NT engine mind grafikaban mind szimulacioban, es persze a csapatoktol kapot palya/auto telemetria, amivel azert eleg jol be lehet allitgatni a dolgokat ha ertenek hozza;)
  • K.András
    #167
    GTR mod-ot tolom mindennap,ha ilyen szinten meg lesz csinálva GTR, automozgás,FFB,stb,akkor hatalmas katarzisban lesz részünk,márpedig ugy tünik minden finomabb lesz mint GTR 2002-ben :D