9559
  • K.András
    #86
    [http://www.bhmotorsports.com/getMovie/282]GTR Demo from CeBit
  • K.András
    #85
    Két napja nincsen uj kép :(
    Na nembaj addig nyomulok prototype-val,szerintem nagyon jo,ha ilyen szintü szimuláciot ki lehet préselni F1C engine-böl akkor már nem is aggodok gt miatt!
    Tegnap monzában nyomtam 100%-os versenyt nagyon jo volt,87 kör 2:22 perc alatt,átlag 211 km/h-s sebesség,legjobb köröm 1:29:865...
  • Breki33
    #84
    elhiszem, csak ezek a kocsik nekem nem tetszenek annyira
    de hogy a témánál maradjunk



    remélem még nem volt :-)
  • K.András
    #83
    Ha nem probáltad prototype-ot,probáld ki,meglepöen jo!Nagyon cool vele repeszteni :),és már kint is van nem kell várni :)))
  • Breki33
    #82
  • Breki33
    #81
  • Breki33
    #80
    Én inkább ezt várom

  • K.András
    #79
    Ez a prototype C mod nagyon baro,probáltátok ti is?
  • Toya
    #78
    Az vitathatatlan, hogy valóban mérföldkő lesz az alkotás és valószínűleg a szimulátorosok nem is fognak benne csalódni.
    Két dologot azonban nem szabad figyelmen kívül hagyni.

    1. Ez azért már nem a F1 2002 GTR MOD lesz, ez egy kereskedelmi termék amit el is kell adni, így könnyen lehet hogy a kiadó igényeinek megfelelően lebutítják majd.
    2. Az ISI engine multiplayerben bizony rendkívül harmatosan teljesít, így ha offline jól is szórakozunk majd vele onlineban csak komoly szerver felállítása esetén tudunk majd önfeledten szórakozni vele.
    Remélem, hogy a SimBin ebbe a részbe is belenyúl mert itt valóban kritikán aluli amit az EA-ISI páros alkotott.
  • K.András
    #77
    Szerintem sok következtetést nem lehet még levonni,éppen azért mert a NT-ben közel nem biztos, hogy mindent kihoztak az engine-böl tehát amit abban láttunk az nem hiszem, hogy mérvado,a fizikánál a legkritikusabbak az adatok,ha birtokába vagy a megfelelö adatoknak akkor van rá esélyed, hogy jo fizikát csinálj,ha nincsen akkor lehet akármilyen jo matematikai egyenlet a játékban,akkor sem lesz realisztikus,reméljük hogy FIA segiti öket.
  • K.András
    #76
    Mekkora?:)))
  • ÁjjLe BoBBi
    #75
    nemtom de valahogy jobban allna neki a nascar racing engine :))
  • ÁjjLe BoBBi
    #74
    jajjj mekkora szimulator lesz!!!!!!!!!!!
  • traXion
    #73
    Fain!
  • K.András
    #72
    Van 4 db uj kép,de csak azt a kettöt rakom be amin közelben auto is van,a másik kettöt belinkelem alulra...:



    GTR
    GTR...
  • oneal1
    #71
    húúú attól majdnem befostam!!!
    amikor a végén bezúzza az a legjobb:)(mármint a hagn file ban)
  • Alexease
    #70
    Abban biztos hogy a legjobb lesz es a legigenyesebb!!!
    Eleg csak a modelleket megnezni (mar a GTR2002-ben is nagyon igenyesek es pontosak voltak), azt hogy hogyan keszulnek a palyak, es eleg csak a megjelent nehany hangot meghallgatni.
  • oneal1
    #69
    aha jah én is ogy vagyok vele
    de a kategóriájában legjobb lesz!
  • Alexease
    #68
    Azert annyira megvalto nem lesz:(( Nem leirni akarom, de GPL-hez, NR-hez hasonlitani nem az igazi:( Bar grafikaban biztos jobb lesz, de a fizika a "kotott" engine miatt, azert igen csak elmarad:(
    Biztos jo lesz, elvezetes, de teljesen mas erzes, egy "valodi" fizikas dolgot "iranyitgatni".
  • Alexease
    #67
    Koszi!
  • oneal1
    #66
    állat lesz nagyon a játék!!
    aki most komolyabban nyomja a gpl-t az már mind ezt várja megváltónak!!!
  • K.András
    #65
    Ha hiszed ha nem én örülnék neki,szeretem a kihivást!Miért nem veszel egy jobb kormányt?Vagy esetleg nincs most ugy manna?Egyébként ezeket az autokat, ha hyper realisztikus akkor sem lehet olyan vészes vezetni,bár biztos nem könnyü :)
  • oneal1
    #64
    boldog szülinapot és sim eredményekben gazdag köv évet!!!!:D
  • Breki33
    #63


  • Alexease
    #62
    THX!
  • FREAK
    #61
    faszán néz ki, de szvsz az lesz vele, mint az összes simbin cuccal, vezethetetlenül realisztikus lesz, mert nem veszik figyelembe, hogy a játékosok 90%-a sima műanyag, két pedálos kormánnyal nyomja......
  • K.András
    #60
    Kiprobálom ezt a Trans-Am modot,csak egyböl bajom akadt,nascar topikban leirtam.
  • Jacek
    #59
    Teljesen megertelek, de mondom nezd meg a NR2003 ala keszult Trans-Am modot.

    En nem azt mondtam hogy nulla lesz mert a GTR2002 is fullos volt a korulmenyekhez kepest , csak hat a netkod hat az rohejes:))
    Szolgaltatasra meg azt ertem hogy ugy egeszeben mit nyujt a program:)
  • K.András
    #58
    Boldog szülinapot!!!Most vettem észre a föoldalon :)
  • K.András
    #57
    Ha nem fog tudni nyolc embert legalább,akkor tényleg gáz van.
    De ami nagyon idegesit az az, hogy semmit nem lehet tudni rola.
    Amugy ti könnyen beszéltek :D,nektek ott van NR,azon ti tudtok még legalább két évet nyomni(akár többet is),de mivel én nem szeretem a nascart ezért számomra szopás hegyek vannak :)))
    Alig várom, hogy legyen végre egy NETEN nyomhato IGAZÁN KOMOLY AUTO SZIMULÁTOR(modern és nem nyitott kasznis),elöször vártam a WSC-t mi lett belöle?Racing legends(már ekkor nem tetszett a dolog ,ugyanis teljesen ellentmondott az addigi terveknek),abbol mi lett?Az autos játékok duke nukem forever-je(never)!!!Chris dolgozik ezen, Tony dolgozik azon,lofaszt, soha nem lesz ebböl játék,és ezt már azota tudom hogy RL-nek kezdték hivni!Rally játékoknál mi van?Csip-csup pályák vannak,annyira lol,éppen ezért számomra a rally trophy is egy nagy kaki(hiába a jo fizika),mire belemelegednék már vége is van,kb mintha egy tenisz prg-ben csak a pálya egyik felét használhatnád :)))
    Okés F1C-hez van ETCC mod,amit a 2000-es STCC2 megver,na jo nincsenek rendes beállitási panelek,de iszonyatosan jol mozognak az autok, és a multi része is egész jo volt,ETCC-ben meg rámész a kerékvetöre és majdnem két kerékre áll az auto!!!???),egy normális turaauto szimet miért nem akar senki késziteni???
    Pár év és nem lesz játék amit szimulátornak lehet hivni,miközben a hardware-ek lehetöségei folyamatosan bövülnek!Ki érti ezt???
    Éppen ezért számomra nagyon fontos, hogy valami tartsa bennem a lelket :),lehet ez lesz de valoszinübb hogy nem,ezért már a tököm ki van az egésszel :(
    Sorry ,hogy igy kifakadtam de ez most nagyon kikivánkozott belölem!
  • Alexease
    #56
    Azert a jatek szerintem jo lesz. Ha meg nagyon nyomni akarjuk majd, szerver van, azon meg biztos fog menni rendesen a net:))))
  • K.András
    #55
    Mind1, szerintem elöre leirni egy játékot badarság,olyan közhelyeket persze lehet irni, hogy egy nagy nulla ha a szolgáltatásokat nem gyurják ki,de melyik játék nem nulla amelyik nem jol van "megberhelve"???Egyébként ha három ember, össze tud dobni egy LFS-t akkor kétlem, hogy egy csapat ne tudna belenyulni egy játék kodjába(ha van erre megfelelö tudásu ember).
  • K.András
    #54
    Hát 8 ember a minimum,ha nem tudja akkor szart sem ér!
  • Alexease
    #53
    Sajat szervereken probalgattuk. Sajnos, a GTR mar 4 (negy) embernel is hasznalhatatlan volt! :(( Az F1C engine allatt, az ETCC-vel, mar volt hogy 4-5-en voltunk, es azert mar hasznalhatobb volt. Hasonlitas keppen: az NR enginnel, sajat home gepemen szerver, es biztonsaggal 11 emberrel rendeztunk bajnoki futamokat, 3-4 oras folyamatos uzemmel!! De felesleges hasonlitgatni, mert a Papy-t leverni nem igazan lehet:)))
  • Alexease
    #52
    Jo jo:) Tenyleg kicsit "takolmany" az F1 engine, de 2000 ota csak mindig hozzabarkacsolgattak valamit:)) Az NT engine egy fokal jobb (teszteltem:D). En meglepodtem rajta, mar majd nem tetszett is:))))))))

    De nagyon remelem, hogy a SimBin megrugdossa oket, es osszerakjak nekik az engine-t normaliasan. Persze, attol meg az "erzes" megmarad. Ha "atulok" a GPL-be, NR-be, Trans-Am-be, netKar-ba, LFS-be azert az teljesen mas erzes! :)))))
  • K.András
    #51
    Milyen szerveren voltatok?Valamelyikötök hostolt és azt neveztétek el szervernek vagy hogy?:)))Nem azért, de tökön is szurnám magam ha nem játszhatnának MINIMUM 8-an egy idöben!Azért ezt már a dice is tudta 2000-ben!!!
  • Jacek
    #50
    figyuzz Alex ha nem gyurjak meg rendesen szolgaltatasban ugyis nulla:)) Multira ertem mert egyszeruen nulla amit tud:)) sokaig nem talaltam a password helyet multiban hat az olyan mintha pistike utolag rakta volna bele lol:)
  • Jacek
    #49
  • Alexease
    #48
    Nem nem:)) Az F1C es az NT2004 engine-t mar javitottak, majd 5-6-an voltunk egy szerveren! :)))))) Remelem, azert meg csiszolnak rajta:)
  • Alexease
    #47
    Pedig az NT engine igy nez ki, nagyon jo. Gondolom, azota meg tuningoltak is:) Persze, a Nascar auto modelleket ne nezd, a SimBin GT modellek sokkal jobbak, reszletesebbek!