9559
  • K.András
    #1
    Most lettem figyelmes erre a játékra,azt hiszem uj szimulátor van születöben!
    FIA liszenszel rendelkeznek, igy a GT sorozatban szereplö összes auto és pálya benne lesz,valos fizika(ezt hallottuk már párszor igy majd akkor hisszük el ha láttuk),kitünö grafika,multiplayer!!!
    Itt van pár darab kép meg két rövid hangfájl,aki többet szeretne megtudni az látogassa meg az oldalát.
    Simbin
    Hang:
    550
    drive
    Képek.









  • K.András
    #2
    Hja,megjelenés állitolag most nyáron!!!
  • traXion
    #4
    WOHHAAAAAAA

    Látszik, grebber értelmes játékoknak nem tud topicot nyitni!

    Kurvajól néz ki! Sérülés-modell, és a fizika jó lesz, no meg modifikáció kompatibilis, akkor ultra-gizda lesz! :)
  • zaki
    #5
    uhh, na ez A JÁTÉK. nem semmi.
  • gercse
    #6
    Eszméletlen jó csak ne csússzon a kiadás
  • Pyx #7
    egész joak! :)
  • K.András
    #8
    Megláttam nem hittem a szemeimnek!!!Annyira feldobott,hirtelen nem is birok magammal,kell ez a játék kell nekem :)))
  • Alexease
    #9
    A "modifikacio kompatibilatasrol" annyit, hogy ez egy "MOD" :) Persze, igy nem igaz, mert kulon jatekkent jon ki. De ok csinaltak a hiresse valt GTR 2002-ot a F1 2002 ala. Ehez a GTR-hez, megkaptak az EA-tol (ISI-tol) a Nascar Thunder (uszkve F1 Challenge) engine-jet, arra keszul!
    Vagyis a "fizikat" azert be lehet hatarolni;)

    De ettol fuggetlenul, nagyon igenyes lesz! Tenyleg hivatalos GT liszensz, es nagyon jol dolgoznak. Egy magyar modellezo is dolgozik velul. A csapatrol, a munkaikrol a HSW-n talaltok riportot.
  • K.András
    #10
    Szerintem jo lesz,igazábol nem hivnám modnak,ezen az alapon minden fps ami quake motorjával megy egy quake mod stbstb..
  • K.András
    #11
    De a challenge-el nem nyomtam,nyugtass meg :)
  • Alexease
    #12
    Nehany link, akit jobban erdekel a dolog:

    Hungarian SimWorld riport (Palko Gaborral - GTR 2002): http://www.hsw.hu/interju4.shtml

    SimBin hivatalos oldal: http://www.simbin.com/
  • Alexease
    #13
    Azert tettem idezojelbe a MOD-ot:) Nem MOD, mert kulon jatekkent keszul, de mod-olhato lesz, mivel ez is egy MOD-kent keszul egy engine ala.:))
  • K.András
    #14
    Ez igazábol nem számit,reméljük a legjobbakat a játékkal kapcsolatban!!!
  • Alexease
    #15
    Eleg jo az ISI engine. A NT engine egy fokkal meg jobb, reszletesebb, szebb. Szerintem nagyon elvezetes lesz. Bar nem "igazi" fizikat szamol, "csak" egy nagyon jo szimulacio, de azert jol hasznalhato!
  • Alexease
    #16
    Persze nem szamit, csak jo tudni:)
    Igenyesek a fiuk, az F1 2002 engine-bol is sokat kihoztak. Azert a GTR 2002 eleg jo lett.
    Csak ha valaki nem ismerte volna a jatek "hatteret", de ismeri az F1C-t es a NT2004-et, akkor legalabb tudja hova tenni a jatekot.
  • K.András
    #17
    Szerintem hozzányultak az enginhez(igy játékot még nem láttam kinézni:)),igazábol nem is találtam erre vonatkozoan infokat az oldalon...Nem is értem honnan tudod milyen motor hajtja,tényleg honnan tudod?;)
  • K.András
    #18
    Azért az is valami hogy a Gothenburg Motor show-n egy beta demot Henrik Roos(2000/2001/2002/ swedish GT bajnok) probált ki, és lenyügözte!Tehát szar biztos nem lesz!
  • K.András
    #19
    Henrik Roos
  • K.András
    #20
    Most nézem a hivatalos GT oldalt,ott is ki van rakva.

    FIA GT Official Site
  • FiReBoY
    #21
    Hmmm... Belsőleg nem vmi Istenszép... De egyébként frankós!!! :-)
  • Stranger
    #22
    Hmm szerintem elég jó a za belső...

    Főleg hogy VAN belső nézet:))
  • zaki
    #23
    sztem meg tökéletes, úgy ahogy van
  • FREAK
    #24
    a valóságban még ennyire se szép :)
  • K.András
    #25
    hja :),nem érdemes keresni a faberakást :DDD
  • Alexease
    #26
  • K.András
    #27
    Huha,nincsenek matricák a fülkében(a játékban) :D
    Na mindegy majd csinálunk!
  • Breki33
    #28
    A F1 Challenge kell alá mint a többi (új) módhoz?
  • #29
    Nem kell hozzá. Nem arra az engine re épül és külön kereskedelmi forgalomban kapható játék lesz.
  • Tom3 #30
    Szép lesz.:)
  • K.András
    #31
    Akkor melyikre?Mert tegnap kérdeztem töle,vajon honnan tudja,én infot nem találtam erre nézve.Netán te olvastad valahol?HOL?
  • K.András
    #32
    Van két uj kép,nagyon brutál :)

  • Alien
    #33
    kicsit a Sports Car GT-re emlékeztet. Amúgy nagyon ütős ez a Lamborghini:)))
  • K.András
    #34
    Ha jol tudom a 2003-as szezont fogja feldolgozni a játék.
    Ha igen ezek a pályák lesznek,plusz még valami extra pálya is lesz:

    Barcelona (ESP)
    Circuit length : 4.727 km


    Magny-Cours (FRA)
    Circuit length : 4411m


    Enna Pergusa (ITA)
    Circuit length : 4950 m


    Brno (CZE)
    Circuit length : 5403 m


    Donington (GBR)
    Circuit length : 4.023 km


    Spa-Francorchamps (BEL)kedvenc pályám :)
    Circuit length : 6.968 km


    Anderstorp (SWE)Ez sem rossz pálya,STCC2-ben is volt.
    Circuit length : 4031 km


    Oschersleben (GER)
    Circuit length : 3667 m


    Estoril (POR)
    Circuit length : 4182 km


    Monza (ITA)
    Circuit length : 5770 m
  • Alexease
    #35
    A uj Nascar Thunder engine-re keszul (de tegnap irtam is:D)! Amugy ez meg tavaly volt a hirek, infok kozott. A forumokban is benne van meg talan.
    De a ceg egy-ket fo embere, mar az F1 Challenge "munkalataiban" is reszt vett (foleg palya gyartas).
  • K.András
    #36
    Nem uj,de nagyon jo játékbol vett hangok(hátha valaki nem hallotta még).Ugy várom hogy a 6 db hangfalamon szoljon :)

    Saleen In-Game Sound Sample
    Lister In-Game Sound
    Pit to Car Communication Samples
  • K.András
    #37
    Azért kérdeztem honnan tudtad,mert én nem találtam meg,lehet nem jo helyen kerestem,meg ha jol vagyok értesülve(az interjubol amit beraktál) akkor az az emberke dolgozik a fizikán aki a GPL-ben is dolgozott ezen(Doug Arnao scca bajnok)...
  • Alexease
    #38
    Amiota hivatalos ceg lett a SimBin, es meg kaptak a FIA GT liszenszet is, nagy lett a csend, titkolodzas stb. (Mint a nagy cegeknel:-)) Igy sok infot toroltettek, leszedettek. Pl. a GTR 2002-ot, mint MOD-ot sem lehet mar fel lelni hivatalosan sehol, leszedettek!!!
  • Alexease
    #39
    Arnao eredetileg versenyzo (volt), o segedkezett a beallitasokban.
  • K.András
    #40
    Jobban mondva a fizikai modellezésben.
  • Alexease
    #41
    Ugy is lehet mondani, de felre ertheto:))
    Mivel a fizikai motor adott, igy ahoz kell elkesziteni a legjobban a beallitasokat:)

    Ezert irtam, hogy mivel ez mar hivatalos, penzes jatek lesz, es a SimBin azert ott van a toppon, elofordulhat, hogy az unszolasukra az ISI azert bele-bele tur a kesz engine-be, hogy minnel jobb lehessen a GTR:)) Ezt alatamasztja, hogy a sikeres GTR 2002 utan, resztvettek az F1C-ben is.
    De uj fizikai engine-t nem fognak irni! :))