1728
  • Csuhai G
    #487
    végignéztem, de semmit se tudtam meg belőle :)
  • antijedi
    #486
    :D
    pedig nem nehéz, 4. 5. hullámvasút már ált egész jó szokott elnni :)
    tutorialokat végignézted? mert azok is segitenek
  • Csuhai G
    #485
    ez az első rollercoaster tycoon játékom, gondoltam egy cd-t megér a harmadik rész azért mert 3d-s...de ez a hullámvasútépítés nagyon távol áll tőlem, ezért inkább visszatérek a többi játékomhoz, mert lőni viszont tudok ;-)
  • bricsi01
    #484
    hogy tegyek fel ide gépemröl cuccot???me van egy jó pályám!!
  • antijedi
    #483
    aki utál hullamvasutat épiteni az nem tom mért jáccik ezzel a game-el, ennek ez a lényege, ha csak a tycoon a lényeg arra van ezer másik is ahol nincs hullámvasút :)
  • Csuhai G
    #482
    nyugodjál már le, elég lesz egyszer is!
  • SiSkO
    #481
    Én még nem is néztem :)
    Az igényeket úgy tudod megnézni, hogy kijelölsz egy emberkét föleg akkor ha szomorúan ballag.Jobb oldalt vannak az opciók és ott lehet megnézni, hogy épp mi baja (WC, kaja stb..), vagy mire vágyik(hullámvasút abból is milyen fajta, mennyire durva) vagy más ride.
  • BaziJoe
    #480
    Az igényeket hollehet megnézni? Amugy vannak benne kész vasutak!!!Méghozzá ott ahol kiválasztod milyen fajtát akarsz és mellette van egy kis könyvtár ikon ami mellett irja hány minta példány van.Azon belül megtudodnézni,hogy nézki mennyibekerűl stb.
  • BaziJoe
    #479
    Az igényeket hollehet megnézni? Amugy vannak benne kész vasutak!!!Méghozzá ott ahol kiválasztod milyen fajtát akarsz és mellette van egy kis könyvtár ikon ami mellett irja hány minta példány van.Azon belül megtudodnézni,hogy nézki mennyibekerűl stb.
  • BaziJoe
    #478
    Az igényeket hollehet megnézni? Amugy vannak benne kész vasutak!!!Méghozzá ott ahol kiválasztod milyen fajtát akarsz és mellette van egy kis könyvtár ikon ami mellett irja hány minta példány van.Azon belül megtudodnézni,hogy nézki mennyibekerűl stb.
  • SiSkO
    #477
    Én még nem találtam kész vasutat, mondjuk nagyon nem keresgéltem.Sokkal jobb ha magad épited fel.Mire kell figyelni.Vannak fontos dolgok.Ha már vannak látogatóid nézd meg az igényeket, ott kiderül milyen tipusú hullámvasutat kedvel az emberke.Én mindig beállitom, hogy 10 percenként ellenörizzék a vasút állapotát, mert nálam igen sürün lepukkan.Épitéskor
    tudod próbálgatni ha nem vagy benne biztos, hogy végigmegy a kocsi.Kis segitség ha bekapcsolod a magasságkijelzést, igy elkerülhetö a túl magas
    emelkedö rész.Próbáld meg úgy épiteni, hogy ne csak végigszaladjon a pályán hanem pl pályatetön lassan megy át és igy még élvezetesebb.Ha nagyon belebonyolódtál és nem birod befejezni próbáld meg a varázslót,
    néha hasznos tud lenni.Jah és a legfontosabb!Mindig a úgy nézd végig a menetet, hogy a kocsiban ülsz.Remélem tudtam egy kicsit segiteni.
  • BaziJoe
    #476
    Sziasztok! Hogy lehet nyereségessé tenni a parkot valami jó ötletet kérek?
  • berczy #475
    Tudom, de hogyan találom megőket, mert én csak az építésre jöttem rá!
  • Csuhai G
    #474
    #466
  • Csuhai G
    #473
    már mondtam hogy vannak!
  • berczy #472
    De előre elkészitett hullámvasutak nincsenek benne?
    Amiugy mikre kell figyelni? Érdekelne! Előre is köszi!
  • SiSkO
    #471
    Miért ne tudnál, nagyon könnyü.Van pár dolog amire figyelni kell a többi meg gyerekjáték.
  • Csuhai G
    #470
    én nem tudok hullámvasutat építeni
  • SiSkO
    #469
    Amúgy felraktam a patch-et és egyenlöre megszünt a hibaüzenet.Egyéb tapasztalatom még nincs, hogy javit e valamit.
  • berczy #468
    És azt hol találom meg, mert nem tudom.
  • SiSkO
    #467
    Szerintem nagyon jó dolog hullámvasutat épiteni, tervezni.Egyik korai parkomban volt vagy 7 belöle.Ebböl 5 ultraextreme.Persze nem is volt ember aki kipróbálja igy csak saját szórakoztatásomra épitettem .
  • Csuhai G
    #466
    van egy-kettő előre megépített hullámvasút,meg még pár dolog, amúgy én is utálok hullámvasutat építeni
  • berczy #465
    Sziasztok!

    Ebben a játékban nincsenek előre megkreált hullámvasutak, csak építeni lehet? Mert akkor nagyon morcos lesze. Utáltam a másik kettőben is sajátot építeni.

    THX
  • SiSkO
    #464
    Üdv.

    Sajnos nekem is ez a problémám.Eleddig tökéletesen ment a játék de mostanában úgy kimentett állásból mint új park inditásnál, csak gondol egyet és kilép hibaüzenettel.Ha nem piszkálok bele akkor nincs baja, de amint lerakok pl. egy körhintát és kijelölöm a bejáratot rögtön kilép.Van amikor elsöre, van amikor csak a harmadik után.Remélem a patch segit rajtam mert nagyon jópofa játék.
  • YencY
    #463
    mhkvt ezt én is észrevettem, de nem túl komoly probléma mert egy idő után vissza áll.
  • Csuhai G
    #462
    már tudom...
  • magus
    #461
    jah, érdemes legalább itt végigvinni. mellesleg pár dolgot azért nem mondd el...
  • mhkvt
    #460
    Hali!

    Nektek megjelent az a probléma a teljes verzióban, hogy minden saját hullámvasút értékei (intensity, nausea, ..) az indítás után kb 3 perccel low-ra csökken, ugyanis törli 0-ra az összes gravitációs adatot a játék.
    Ez talán vmi másolásvédelem lenne?
    Léci segítsen aki tud, teljesen kétségbe vagyok esve. :-//

    Üdv:
    Adam
  • Csuhai G
    #459
    azt még mindig nem tudom hogy, hogyan kell azt az embert hívni aki felmossa a hányást? (bocsánat annak aki eszik :))
  • Csuhai G
    #458
    általában azért mert nagyon unalmas de most végigviszem :)
  • Hmuda
    #457
    Van tutorial is(sose értem meg hogy miért nem képes soha senki végigvinni).
  • Csuhai G
    #456
    ok,kössz!
    most játszok először rollercoaster tycoon játékkal... így elsőnek elég nehéz
  • bricsi01
    #455
    ez hüje kérdés volt.ne is nézd!
  • bricsi01
    #454
    hová ment??
  • cSuwwi
    #453
    talán megnyitod őket...

    kiválaszod a dolgot, majd van egy lámpaszerűség, azt átváltod pirosról zöldre, ennyi.
  • Csuhai G
    #452
    amikor építettem egy dolgot (bármit) akkor senki se ment oda és amikor megnéztem miért, akkor láttam azt hogy closed! hogy lehet megcsinálni azt hogy nyitva legyen a hullámvasút vagy a többi dolog???
  • magus
    #451
    néhány apróság amit jó tudni (update1 meg van vkinek?)

    Why don’t peeps get on my rides?

    There are several possible reasons:

    1) Testing. If you have not tested your ride, it has not yet been rated and information on it is not available to the peeps. This means that all but the most courageous peeps will not want to ride it until it is tested and rated.

    2) Intensity. Your ride (especially custom designed coasters) may be rated as having very high intensity values, which will put off all but the most courageous peeps. If so, you need to change your ride to be less intense (for example use banks to minimize lateral G forces, brakes to slow it down etc.).

    3) Price. The price you are charging for your ride may be too high.

    4) Age. If a ride in your park is old, peeps will lose interest in it. You need to consider keeping the roster of your rides fresh, just like a real-world park.

    5) Queue path placement. Try and connect your queue to a busy path in the park.

    6) Queue path arrangement. In the retail game if there are two or more queues connected to the same grid square, peeps will only go down the first queue they see, so only one of the rides connected to the grid square will get any traffic. In UPDATE 1a this is fixed so if there are two or more queues connected to the same tile, people will make an informed decision as to which ride to queue for, rather than going down the first queue they see.

    7) Maps. Depending on where your ride is in your park, peeps may take a long time to ‘discover’ your ride. By selling maps you can make all those peeps who buy maps immediately aware of all the rides in the park. Otherwise, as in a real park, peeps will only know of the rides in their immediate vicinity. UPDATE 1a contains code that increases the distance over which peeps who don’t have maps will be aware of rides and so makes them discover rides quicker compared to the retail game.

    8) Peeps re-visiting rides. In the retail game, peeps can enjoy a ride and have the thought that they want to ride it again, but not do so immediately. This is by design, and is a piece of defensive coding to prevent loops occurring. There was a consensus of early feedback that this behavior should be altered, so UPDATE 1a contains code to make peeps more likely (N.B. not 100% of the time) to revisit rides that they enjoyed before going on other rides.



    How can I get to see the Peeps’ thoughts window (guest list window aggregating park guests’ thoughts)?

    This feature is not in the retail game. Feedback on how various bits of your park are performing or being rated by the peeps is provided via the Park Management > Attractions menu window – use the icons at the top to switch between Rides, Shops and Facilities. Then from the dropdown menu below you can select what information you want to see on that set of content in your park: Status, Popularity, Satisfaction, Weekly Profit, Queue Length, Queue Time, Reliability, Down-Time, Guest’s Favorite. You can use the small arrow at the top of the list to select whether the list is displayed in descending or ascending order.



    A clear consensus emerged for the Peeps’ thoughts window feature to be included after early feedback, and it is present in UPDATE 1a accessed via an additional ‘Guests’ button under the Park Management menu. The window allows you to click on an icon to select either a view of all the individuals in the park or a summarized list. Then you can choose to display either their status or their thoughts, and control whether the information is presented in ascending or descending order. The summarized list window lists gameplay-relevant thoughts only.



    Additionally the look of the Park Management > Attractions menu window has been updated in UPDATE 1a.




    ez durva:

    How do I import my RCT 1 and 2 coasters into RCT3?

    To import tracks from previous RCT games click on the Import Tracks button in the rides menu (It is the bottom button). You then need to use drop down box to select the drive with your track designed on (This is usually C:\). Then click on the search button. RCT3 will then search that drive for any previous track designs. This can take some time depending on your machine specifications and the size of your hard drive. The great majority of tracks will work with no problems – there are some differences in the physics between RCT3 and the previous games which may mean you have to tweak your designs in some rare cases.


    itt az egész faq, nagyon jo lesz az uj patch
  • YencY
    #450
    A peccs helye, csak az a gond hogy kéne hozzá crack.
    http://www.gamershell.com/news/18347.html
  • Csuhai G
    #449
    kössz
  • Adri
    #448
    1 :)