1728
  • blazini
    #367
    Vedd le egy kicsit a grafikát vagy ha építesz mindeig legyen pause!
    Nekem is szokott szaggatni néha!
  • Tuvok #366
    hmm, köszi :)
  • cSuwwi
    #365
    ha a linkbeszúrásnál lemaradt a "http://", akkor szokott ilyet csinálni.
  • alert
    #364
    Nem tudjátok, hogy miért van az, hogy építkezés közben akad a játék? Ha egy utat vagy hullámvasutat vagy bármit szeretnék építeni elkezd szaggatni. Ha kilépek az építés módból, akkor újra jó. Egyébként szinte tökéletesen fut a játék max grafikán. A konfigom: amd 2000+, radeon9200,512ddr,winxp sp2 mi kell még? Help plz! mert már megőrülök :) (a másik drivert, antivirus kikapcsolást, felesleges programok lelövését már próbáltam). Ja igen, ha teljesen minimumra veszem a grafikát, akkor se változik :( A MONEY verzió van meg.
  • SpaceMarine
    #363
    köszi mindjárt megnézem :)
    nagyon thx!!!
  • Tuvok #362
    Nem lehet, hogy ez a folyamatos elromlás, meg 'nemvásárlás' vmi másolásvédelem, avagy crackhiba ?
  • Tuvok #361
    na így se jártam még ... ???

    szal gamecopyworld.com
  • blazini
    #360
    A hullámvasutat úgy tudod kipróbálni hogy mikor építed bal oldalt aktiválod a testelést a piros zászló alatt. Ekkor megjelenik egy szellemhajó és az megy rajta végig. Így ki lehet szűrni a rossz elemeket amiket leraktál.
  • Tuvok #359
    Kattints ide !
  • SpaceMarine
    #358
    ok és a cím www.gcw.hu?, mert én még erről nem hallottam! :((
  • blazini
    #357
    Hi!
    Nekem ez van és működik rendesen:
    Rollercoaster_Tycoon_3-MONEY.

    Pénzt lehet kölcsönözni ott ahol a megnézed hogyan álsz a játékban . Fönt a bal sarokban van a saját pénzed ás ott tudod megemelni persze 3.9%-os kamattal!

    A kajáldákkal még én is bajban vagyok. Szerintem az a baj hogy gyorsan elromlik és a szerelők nincsennek beállítva hogy csinálják meg. A szerelőre kattintva meg lehet nézni ezeket a dolgokat! A hoz a géphez nem mennek ami brake down alatt nem müködik és ezt írja ki a kajáldáknál is. A szerelőnél valamit be lehet állítani hogy menjen oda is most ezt próbálgatom!
  • Tuvok #356
    Ja, asszem annyi .
  • SpaceMarine
    #355
    ok köszi majd megnézem csak először letöltöm majd a gamet! :))
    1.cd-s igaz???
    Remélem!!! :))
  • Tuvok #354
    #349
  • SpaceMarine
    #353
    ok és azt hol találok esetleg tudna segíteni valaki :?
  • Tuvok #352
    az trainer :)

    a trailer az teherautó :D
    (meg gy.k. bemutatómúvi)
  • SpaceMarine
    #351
    most nem tom a pontos nevet hogy trainer vagy trailer de olyan ami kódokat tartalmaz (végtelen pénz+sok látogató...stb.)!!! :))))
  • Tuvok #350
    ja, aszittem trainert .. trailert talán a hivatalos hp-n keress
  • Tuvok #349
    gcw-n asszem láttam párat ..
  • SpaceMarine
    #348
    Tud valaki hozzá trailert??? vagy cheatet??? nagyon kéne, köszi!
  • BaziJoe
    #347
    Sziasztik Banktol nem lehet kölcsönt főlvenni mert álandoan elfogy a pénzem?
  • Dr DeViLKiNG
    #346
    dupla-klikk a jobb also ikonjára
  • DarkHorSe
    #345
    ez egyértelmű

    nekem annyira nem teccik,a kajaldak se müküdnek normalisan senki nem vesz ott semmit pedig az ut fele nez

    tudja valaki hogy lehet kiprobalni egy hullamvasutat ugy h ott üljek benne egy kocsiba?
  • Frank99
    #344
    sztem itt mindenki a boltban vette.

    az SG-n mindenki így csinálja...
  • PLackó
    #343
    ti honnan szedtétek le?
  • antijedi
    #342
    a turót nem lehet..., legalább hülyeséget ne irj már pls...
  • Tuvok #341
    Megám .
    És hamarabb, mint ígérték
  • narazzino
    #340
    Már meg is jelent?(kicsit le vagyok maradva)
  • antijedi
    #339
    ami nekem nagyon hiányzik (bár lehet hogy csak én nem találtam meg) ami régen volt ez a "gondolat összesitő" hogy meg lehet nézni hogy mit hányan gondolnak (az ok hogy itt is emg tod nézni hogy ki mit gondol csak végig nézni midnenkit elég gáz lenne...) igy elég nehéz pár dolgot kiszürni..., meg mintha nem is oylan sokat gondolkodnának már az emberek régebben mindig volt egy hullámvasutrol pl sok fajta fvélemény itt mindig csak kb 2 vagy 3 fajta beszolásuk van és azis csak egy két embernek...
  • antijedi
    #338
    amugy szépnek tényleg szép csak nekem sokszor van hiányérzetem előző részből... amugy egész jó azt leszámitva hogy már nekem is elkezdte néha ezt az állandóan elromlós mókát...
  • antijedi
    #337
    pont az atm-nél is mind1..., emg a first aid-nél is...
  • joe69
    #336
    hirdetgettek, hogy mostmar neked kell tesztelni a vasutakat, de ennek semmi ertelme, mivel nem lehet olyat epiteni, amivel valami baleset tortenne...
  • Hmuda
    #335
    Szerintem szépnek szép a játék, csak néhol bizonyos efekteket túlzásba vittek (pl a lufik úgy csillognak mintha reflektor lenne bennük).
  • Tuvok #334
    köszi, de már írás alatt van :)
  • DarkHorSe
    #333
    előző részeit imádtam, ma keresgéltem dc-n aztán ott hallottam h megjelent a 3dik érsze, wandorol mar szedem le ha neked is kell akkor elküldöm az accomat tuvok
  • Tuvok #332
    Hát azzal az előző részekben is lehetett szenvedni, én inkább a látványra vagyok kíváncsi, lett-e olyan szép, mint ígérték .
  • blazini
    #331
    Közben én is észrevettem, inkább körbe építem úttal az a biztos.

    TUVOK: Egyépként jó a játék csak meg lehet vele szenvedni! Pl hullámvasút építésénél. Majd meglátod hogy milyen.
  • Tuvok #330
    Ha minden igaz 3 napon belül meglesz :)
    Eddig nem sok jó hallottam, meg itt se nagyon zeng ódákat róla senki, de én bizakodok, nagyon vártam már .
  • DarkHorSe
    #329
    nem vmi sokan irtok ebbe a topikba, milyen lett a játék?

  • cSuwwi
    #328
    a rötyinek asszem mindegy, hogy rakod le, a többinél figyelni kell, mert könnyen lehet letenni rosszul, és észre sem venni.

    nekem az ATM automatával vannak állandóan gondjaim. Senki sem használja, de állandóan elromlik...