1728
  • Dr DeViLKiNG
    #407
  • magus
    #406
    van olyan utepites mint az elozoben, hogy megmondhatod hogy fol le menjen, mert en eddig csak ugy tudtam epiteni hogy lenyomva tartottam az egeret es fol le huztam.

    mellesleg hogy leeht screenshotot csinalni?
  • grophusz
    #405
    hi! én nem találtam sehol se cheateket hozzá nem tudtok valamimagyar oldalt?
  • tomsolo
    #404
    hmmm... kösziek kipróbálom!

    [KIPRÓBÁLJA]
  • dryden
    #403
    nem az egerel huzod az utat hanem olyan modban epited mint a hullamvasutakat, es maris megy siman
  • tomsolo
    #402
    na jó de hoyg!!!!!!4444444444444
    [BÉNA, BŐG]
  • alert
    #401
    Hogyne lehetne lépcsőt rakni? :) Olyan magas felüljárókat építhetsz, hogy ihaj :))
  • SpaceMarine
    #400
    különben köszi :)
  • SpaceMarine
    #399
    jó van na bocsika hogy élek!
  • Carlos
    #398
    Olvassatok már vissza bazzeg!
    Hát nem hiszem el!
    #309
  • cSuwwi
    #397
    #309
  • SpaceMarine
    #396
    valaki adjon már serial keyt légyszi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • tomsolo
    #395
    engem igazán az idegesít hogy néhány (előre elkészített) vasútnál ilyen tök magasan BENNE vannak a bejárat kijárat elemek - mivel lépcsőt nem lehet csinálni fingom nincs hogyan tudnák használéni a látogatók... a simán csak magas bejárat/kijáratoknál rájöttem hogy a föld elemekből lehet építeni emelkedőt hozzájuk simán...

    a kajáldás javításokat meg nem kell komolyan venni hisz ezek tartják az értéküket, egyszerűbb és jobb inkább lebontani és kicserélni egy újabbra-pláne ha közben történt fejlesztés akkor mindig újabb finomság várja a közönséget

    ugyanez igaz a vasutakra is, ha vmi sokszor romlik el inkább vegyél egy tök mást a helyére - szerintem ez az életben is hasonlóan működik nem? :)

    érdemes egy csomó olyan szirszarra is költeni a pénzt ami csak szép, de nem csinál semmit - mert ezek tartják az értéküket nem úgy mint a vasutak és egyebek... pl 25 aranykalóz kapitány(PYX) szobor azért az szép summa :D

    érdemes szélesíteni az utakat - ha lehet - mert sok ut-sok látogató..

    szerintem az fake hogya védelem miatt nem használják a látogatók a kajáldákat egyszerűen lassaban indulnak be, ill. kell lenni egy wc-nek is... az jó trükk amikor úgy helyezed el a wc-t hogy mindenképp átmennek rajta és 10 cent/kopf :)

    ... de mindenképpen olyan játéknak tartom hogy leülsz elé majd öt óra mulva állsz fel zsibbadtan ...:)

    ( (-) kár hogy elég meredek tanulási görbéje van)

  • Hmuda
    #394
    Alkalmazottakat lehet rakosgatni: infos, karom, stb.
  • magus
    #393
    Néhány dolog, ami engem idegesít, es remelem kov paattchben kijavitjak:

    -Nincs reklám. Az új dolgokat mire megtalálják évekbe telik, még úgyis , hogy leraktam informaciot, es ingyen osztogatom a terkepet
    -Nincs összesitett guest thoughts. enelkul eleg nehez megmondani, hogy mi kene nekik, olyan erzese van az embernek mintha csak ugy epitkezne bele a vilagba. Az egesz jatekrol lesut amugy egy kicsit az az erzes, hogy megcsinaltak egy jatekot, de sokkal inkabb arra szamitanak, hogy le fogsz dobbenni a ridektol, a grafikatol, attol hogy beleulhetsz, es nem forditottka annyi energiat a gazdasagi reszre
    -nincs alagút:/
    -a rideok pofatlanul gyorsan lerobbannak. elobb olyan volt hogy nem ment be a station ba a hullamvasut, csak ugy megallt elotte, mikor siman befrt volna, es ment is egy ideig, a gep altal epitet talap hullamvasut
    -az elso reszben ugy birtam, hogy csomoan allank sorban, itt gyakorlatilag alig van parm-s sor (marha megtalaljak a ridet)
    A log flumenak miert van olyan hangja mint a hullamvasutnak?!
    -az alkalmazottakat nem lehet pakolni, vigan maszkalnak a mellekutcacskaban mikor ossze van okadva a foter...

    roviden ennyi, remelem javitjak oket
  • ShaiHulud
    #392
    #339
  • alert
    #391
    680mb telepítve kb.
  • magus
    #390
    vki?
  • narazzino
    #389
    mennyit foglal a game?
  • alert
    #388
    És azt biztos nem tudja valaki miért kezd iszonyúan akadni ha elkezdek építei valamit és mozgatom az egeret? Ugyanez van a demónál is. Mondom, egyébként max grafikán simán megy a játék. Azért nem értem, mert másnak senkinek nem szaggat ennyire építés közben még ha gyengébb gépe is van. Nincs ötletetek? Vagy mi zavarhat be??? Lövésem sincs.
  • tomsolo
    #387
    8-10 vasút már izzaszt rendesen szal... majd lejebb veszed :D
  • tomsolo
    #386
    ha elromlik be kell zárni és automatán megjavítják....
  • Shaman
    #385
    nálam is van ilyen,bár nem ennél a gaménál,ezt még le sem szedtem,de van 1 játék ami reseteli a gépet...,de a többi nem,nem értem mijé...
  • Faterx
    #384
    Rezidenseket nagyon nem szereti
  • magus
    #383
    en nem talaltam meg vagy tenyleg nincs benne osszesitve h mit gondolnak a guestek?
  • RemX
    #382
    Nem nincsen semmi vírusom és amúgy semelyik másik játékban nem lép ki csak az RCT3-ból... mi a fene lehet?!
  • taylorp
    #381
    Kösz
  • Hentes Bill #380
    gamecopyworld.com
    gameburnworld.com
  • taylorp
    #379
    Sziasztok! Crack kellene a game-hez, hol találom?
  • Hmuda
    #378
    Ja és ha maxra vannak tréningelve az emberek, akkor nyugodtan vigyétek le a fizetését minmumra, mivel nem fog törődni vele, boldog marad és nem apasztja a nynira a kincstárat (nekem a munkások fizetése viszi el a legtöbb pénzt havonta).
  • Hmuda
    #377
    Security szvsz tökfelesleges. Én őrök nélkül is folyton megkapom a Safest Park díjat. Takarítókból elég 2-3 darab maxra tréningelve (kár hogy kivették a fűnyírást). Szerelő meg szvs úgy a legjobb ha minden második ride-ra jut egy szerelő. Mindegyiket maxra tréningelitek és mindegyik ridera 10 perces ellenörzést raktok. Még így is baromi gyakroiak lesznek a lerobbanások, de hát ez van, ez a része irtó szarul let megoldva.
  • Tuvok #376
    Nincs vírusod esetleg ?
  • RemX
    #375
    Basszus valami nagyon nem oké.... játszom és egy idő után egyszerűen reseteli a gépet.... eddig csak ennél a játéknál láttam... tudja valaki hogy mitől lehet?!?

    Köszi
  • blazini
    #374
    Megvilágosodtam!
    Akkor az a baj hogy többet rakunk le a kelleténél alufis nekem is megy csak többi nem.
    Mit szólsz a #372. Te mennyi szerelőt alkalmazol+ és többi takarító, secury, meg a janitorból elég egy vagy több krll?
  • Hmuda
    #373
    Kajáldákkal nekem mincsen gondom. Szvsz minden pályán más fajta kaját-piát akarnak az emberek. Én az első pályán leraktam egy hamburgerest, levettem pár centtel az árakat és úgy ment a bolt, hogy iszonyat. A lufis is nagyon jó befektetés.
  • blazini
    #372
    A játékban van olyan hogy milyen gyakran ellenőrizzék a szerelők a gépeket. Az most játékban mérve vagy rendes időben?
  • SpaceMarine
    #371
    köszi szépen mindent! :)
  • blazini
    #370
    Kinek melyik pályát sikerült már végigvinni?
    Én most fejezem be a legelső küldetést már nem kell sok hozzá!
  • Dr DeViLKiNG
    #369
    amúgy ha cheat kell...
    DLH.NET
  • alert
    #368
    Pause-van. A grafikai állítás nem segít. ha minimumra veszem, akkor is ugyanúgy akad. De én bármit csinálok nem kicsit, hanem nagyon! Elég élvezhetetlenné teszi a játékot. Azt nem értem miért, ha építő módon kívül tökéletesen megy.