1728
  • ShaiHulud
    #567
    yes sir!
  • Faterx
    #566
    on
  • antijedi
    #565
    *marad
  • antijedi
    #564
    ez kb stimm az igaz de a "halálbiztos" egy olyan jó szlogen hogy kár kihagyni :P
    amugy a halál az biztos max lehet nem pontosan az amire mi gondolunk..., attól még a neve ugyan az amrad :DD
  • ShaiHulud
    #563
    -sem :)
  • ShaiHulud
    #562
    ize...te is hiszel valamiben, megpedig a realitasban.:) es lehet epp az a baromsag:D amugy nem kell hinni semmiben ahoz, hogy megkerdojelezd azt, hogy a halal sem "halal"biztos :) ...eleg annyi hogy mindennel szemben hitetlen vagy:)
  • antijedi
    #561
    aki hisz a scifiben emg istenekben emg hasonlo baromságokban annak azsem de én maradok a realitásoknál :)
  • ACE
    #560
    Igen kijött, meg kéne osztani a nagyérdeművel az épített parkokat, hogy ki milyen kreativ, hmm?
  • akyyy
    #559
    Helóka, már kijöt a telejs vagy demovanl nyomjátok, mert nem tudtam letöltei de gs cd-n rajta van
  • ShaiHulud
    #558
    szvsz az sem:DDD
  • antijedi
    #557
    semmi sem biztos csak a halál :)
  • Carlos
    #556
    Biztos lesz.
  • Adri
    #555
    sziasztok! nem tudjátok hogy, lessz-e hozzá magyarítás??
  • Csuhai G
    #554
  • ACE
    #553
    közben megtaláltam...
  • ACE
    #552
    Hogy kell ezt berakni?
  • Tuvok #551
    nemértekhozzá
  • Tuvok #550
    megtanulni a játékot

    amúgy ahogy elnéztem eddig a karrier pályáit, valszeg szétnézek neten pályák után, és scenario-zok ..
  • cSuwwi
    #549
    pl te?
  • Shaman
    #548
    De amúgy függetlenül attól felülnek-e a ride-ra vagy sem,télleg nem értem,hogy karrier módban miért nem lehet belépőt szedetni...:-(
  • Shaman
    #547
    jah,hogy sandbox......

    annak mi értelme,főleg a végtelenített pénzzel....
  • Tuvok #546
    GCW-n még mindig sehol az 1a segédeszköz :(

    Mellesleg nem akar egy webmajsztró összedobni valami honlapocskát a játéknak, ahová feltehetnénk a tesztelésre szánt, és már kipróbált, meg egyéb cuccokat, FAQ-t lámáknak, meg peccst, krekt is, stb ..?
  • ShaiHulud
    #545
  • ShaiHulud
    #544
    ize faszom :) nah meg egyszercoaster
  • ShaiHulud
    #543
    valaki probalja mar ki hogy ha berakja akkor neki is latogatjak vagy valami tok mastol fugg-e?:D coaster ize ott az elejen az dontott jobbosnal en azt csinaltam hogy kivajtam a talajt es ott feltoltottem vizzel :)
  • ShaiHulud
    #542
    hat epitsel jo coastert:D en is epitettem egyet a vadnyugatoson hatra a picsaba...epitetem map arust rogotn a bejarathoz, elejen 5$ ert adtam a coasterem re a jegyet aztan mivel egyre csak nott a sor mert midneki arra a coasterre akart menni szepen noveltem most valami 7.50 nel jar.es a sor geci hosszu:D Profit jon befele mint az allat, mar visszafizettem a banki tartozasokat reg :)
  • antijedi
    #541
    nincs msáhogy csak ott nem arra figyelsz hanem hogy hogy kapard ossze a zs-t :P
    amugy az utas dolog szeirntem nem rossz, a valóságba se csak uton tudsz közlekedni... :P
    takaritot még nem tapasztaltam...
    a gondolataik meg vannak ittis..., ha arra gondolsz hogy nincs összesítő az télleg gáz :P
  • Tuvok #540
    Nincs 'Guest thoughts' és 'Actions' .
    Elbontottam utat és a féreg ment tovább a világba ...
    A takarító beragad egyes bonyolultabb helyekre .

    Ne mondd, hogy ezek Career módban máshogy lennének !
  • antijedi
    #539
    ha csak sandboxot jáccotál akkor nem is láttad mgé igazán..., meg ha egyből sandbox nem csodálom, ha rendes feladatot csinálnál nem foglalkoznál minden apró hibával :PPP
    ettől függetlenül tényleg van mit javitani, bőven... :P
  • Tuvok #538
    Ahhh ....

    #532
  • antijedi
    #537
    erre most mit mondjak? sandboxon kiakadni az már nem semmi, pedig arra mgé azt se mondhatod hogy nehéz :PPP
  • Tuvok #536
    "azon is felhúztam magam jól"
  • antijedi
    #535
    éss akkor itt miért sandboxozol? abban semmi kihivás :PPP
  • Tuvok #534
    "előző részekben 1-1 pályán 3-4 év alatt ..."

  • antijedi
    #533
    hát sandboxban nem csoda hogy jó a bevételed mert ott végtelen pénzed van :DDD
  • Tuvok #532
    Mármint nem a Sandbox módon, hanem a játék buta hibáin és hiányosságain .
  • Tuvok #531
    Még csak a Sandbox-ot próbáltam, azon is felhúztam magam jól ...
  • antijedi
    #530
    a campaign módra gondol...
  • Shaman
    #529
    ne értetlenkeggyé má!!
    htx!4:-p
  • Tuvok #528