377
Starship Troopers 2
  • juharfalvi
    #297
    Még fent van a Megagames.com-on a trainer, itt a linkje:
    http://www.megagames.com/cgi/download/download.cgi?action=search&category=trainers&search=STARSHIP.TROOPERS.V3.2.77.PLUS4TRN.MINT.ZIP

    Így lehet megtalálni: Megagames.com, PC fixes, S, Starship Troopers 2005, Trainers, és a 2 program közül a "Mint" feliratú való a 3.2.77-es programverzióhoz.

    A nagy dögök ellen talán csak annyit segít a trainer, hogy nem sebződsz, és a lőszer sem fogy el, tehát folyamatosan lehet lőni. (az F3 az Unlimited Armor)
  • Sgtfathi
    #296
    Köszi!
  • Shep
    #295
    trainer
  • Sgtfathi
    #294
    Dobd már be ha megvan az a cheat.Mert a Megagames-on nincs már fent!
  • Shep
    #293
    ja akkor egyből nem is érdekel, mert nekem pont a nagy dögök ellen kellett volna, hát így akkor tényleg DEL.
  • juharfalvi
    #292
    A trainer készítője: "Mint". Azt hiszem, a www.Megagames.com-ról szedtem le.
    Unlimited Ammo, Unlimited Health ezek az F1, F2 gombokon, és van benne egy "One shot kill" is (F3), de ez csak a közönséges bogaraknál működött, a maxi méretűeknél sajnos nem...
  • Shep
    #291
    melyik trainerrel, mert én is szedtem egyetd, de azzal ha tüzelek kapásból kidob a winbe.
  • juharfalvi
    #290
    rob210 köszi a segítséget! Az volt a baj, hogy a "sárga ruhás szerelő" nem volt akkor már velem! Újrakezdtem a pályát (Two Bridges), és láttam, hogy egy sárga ruhás emberke is ott van, akinek annyi szerepe volt, hogy megállapítsa: "az ajtó nem nyitható, másképp kell bejutni"... Hát erre magamtól is rájöttem... Ez azt jelenti, hogy el van cseszve a program szkriptelése, ha ilyen feltételhez van kötve a továbbhaladás... :-(
    (azon a liften kellett felmennem, amit már korábban is megtaláltam, de a szerelő megszólalásáig nem működött...).

    Azóta már egy lendülettel végig is mentem az összes küldetésen (egy trainer programot használtam hozzá, bár lehet, hogy anélkül is ment volna). A nagyobb bogarak megölése tényleg hosszadalmas. Próbálgatni kell a fegyvereket, mert nem biztos, hogy a legnagyobb tűzerejű a leghatásosabb ellenük.
  • cyberjedi
    #289
    Shep, bocs most látom hogy a fejét lőtted a plazmabogárnak LOL, marad a jól kiszámított hátulról lövés, meg lehet tanulni a ritmust, hogy mikor kell lőni, csak uncsi.
  • cyberjedi
    #288
    Shep, talán ez segít a shader beállításban. Plazmabogarat pedig pofán is lehet lőni, ott is sérülékeny és nem tart fél óráig (lol):

    Global Settings File Guide and modifications that can be made.
    Note: Empire Interactive does not provide support regarding any issues that may arise from changing these settings.

    If the game is playing perfectly on your system - and you have no problems running the game - then it is highly recommended that you DO NOT modify any global settings. In such circumstances it is always advisable to change options that are available to you via the in-game Options screens.

    However, it is often the case that a small number of players experience difficulty when trying to run and play Starship Troopers. This guide aims to provide an overview of a subset of settings that the player can modify with a view to improving their gameplay experience.


    Global settings file:

    To locate the global settings file (global.settings) open "My Documents" and browse to the following directory location:

    ..\Empire Interactive\SST\Settings

    The directory should contain the global.settings file. This file is a simple text file and can be edited using your favourite text editor. (NOTE: Before making any changes to this file it is always worthwhile making a backup copy first!)

    -----

    First things to try:

    If you are having trouble running the game there are a few things you can do beforehand. The first thing is to ensure you are running a legitimate version of the game and that you have the latest drivers installed for your system hardware. Additionally it is worth making sure you have the latest version of DirectX installed (v9.0c at the time of writing). The website list below is for some of the major manufacturers but please contact your supplier if you are unsure of the correct drivers required for your machine.

    www.NVidia.com
    www.ATI.com
    www.Creative.com
    www.Microsoft.com
    www.DirectX.com
    www.Microsoft.com/windows/directx/

    If you are happy that you are running the latest drivers, and your system AT LEAST meets the minimum recommended spec, then there is another option available to you. (This is also a good idea if you have installed Starship Troopers and then changed your graphics hardware in the meantime). Simply locate and delete your global.settings file - or rename it to something different. NOTE: you will obviously lose any previous global setting changes you have made. The next time you run the game two things happen. Firstly, the game recreates the global settings file with default values. Secondly, the game then queries your available graphics hardware and attempts to automatically set relevant settings / values for your system. This is done transparently and without requiring any interaction from the user. In some cases this has been known to fix rendering and gameplay issues.

    -----

    Taking it further:

    If you have tried the steps outlined above and are still experiencing problems with Starship Troopers then the remainder of this guide may be useful to you. It briefly describes some of the settings in the global settings file (global.settings) and the values that you can specify for that particular setting.

    NOTE (AGAIN!): It's a good idea to make a backup copy of this file before you go ahead and start making any changes.

    [ Graphics ]

    [ Graphics ][ ScreenXRes ]

    This setting is used to set your screen x-axis resolution. For example, this value would be set to 1024 if you were running the game at 1024x768, or 640 if you were running the game at 640x480. Be aware that - if you set this value to a non-recognised value or a value that your hardware / monitor cannot handle - it is likely you will be presented with a black screen when you try and run the game. If this happens then set this value back to 1024 (and ScreenYRes to 768).

    [ Graphics ][ ScreenYRes ]

    This setting is used to set your screen y-axis resolution. For example, this value would be set to 768 if you were running the game at 1024x768, or 480 if you were running the game at 640x480. Be aware that - if you set this value to a non-recognised value or a value that your hardware / monitor cannot handle - it is likely you will be presented with a black screen when you try and run the game. If this happens then set this value back to 768 (and ScreenXRes to 1024).

    [ Graphics ][ ScreenRefreshRate ]

    This setting is used to determine the refresh rate at which the game is running. If this is set to a value that your monitor cannot handle it is likely that your monitor will switch off or shutdown, and you will be presented with a blank screen. Available values are 60, 72, 75 and 85. These values are in Hz.

    [ Graphics ][ TextureQuality ]

    This setting determines the texture fidelity (or texture quality) that you see in the game. This setting can take the folowing numeric values:

    1 - Highest quality textures (requiring the highest amount of available video memory)
    2 - Medium quality textures
    4 - Low quality textures
    8 - Ultra low quality texture (requiring a minimum amount of video memory)

    If you find the game runs slowly and occasionally pauses (with a *lot* of disk accesses) then it might be worth trying to lower this value and seeing if that fixes any problems.

    [ Graphics ][ Shadows ]

    This setting determines the presence (and quality) of any shadows displayed in the game. High quality shadows can require a significant amount of resources and processing power so lowering the quality of the shadows is usually one of the first things to try if you desire higher framerates. This setting can take the following numeric values:

    0 - Shadows OFF
    1 - Shadows on terrain only (using lower quality texture atlas maps)
    2 - Shadows on terrain only (using higher quality stencil buffer shadowing)
    3 - Shadows on game models only (using higher quality stencil buffer shadowing)
    4 - Shadows on terrain (using texture atlas maps) and on game models (using stencil buffer shadowing)
    5 - Shadows on terrain and game models (using higher quality stencil buffer shadowing)

    The stencil buffer shadowing methods require signficantly more processing power... but supports self-shadowing and generally look more visually appealing.

    [ Graphics ][ SoftShadows ]

    This setting determines whether or not the shadows (if enabled) have a soft edge to them. The softened edges simulate a more natural looking shadow but at the expense of increased processing requirements. This setting can take one of two values:

    0 - Soft shadows off
    1 - Soft shadows on

    This setting only takes effect if shadows are enabled in the game.

    [ Audio ]

    [ Audio ][ AudioQuality ]

    This setting is used to determine the quality of audio playback within the game. The setting can take the following values:

    0 - Low quality audio playback
    1 - Medium quality audio playback
    2 - High quality audio playback

    If you are experiencing sound issues it is recommended you try lowering this value if possible.

    [ Other ]

    [ Other ][ Glow ]

    This setting is used to determine the type / quality of glow used in the game (for example, to simulate over-brightness and HDR bloom effects). This setting can take the following values:

    0 - glow off
    1 - glow on
    2 - partial glow

    If you are having problems with overbright glows (or 'white-out' type rendering issues) it is worthwhile enabling the partial glow (or turning off the glow) to see if it fixes the problem.

    -----

    Remember:

    If you change any other values in your global settings file the behaviour and presentation of the game may be undefined or compromised. ANY CHANGES YOU MAKE (EITHER THOSE OUTLINED ABOVE OR CHANGES OF YOUR OWN) ARE AT YOUR OWN RISK.
  • Shep
    #287
    Nem engedi nekem a shadert maxra rakni mediumtól nem viszi feléjebb, pedig 6800GT-m van, erre avn vkinek ötlete?
  • Shep
    #286
    Hát ez rohadt unalamas, ettől a Komoly Szem ezerszer jobb, pedig ott is csak lőni kell, de hát ez apám, 10 perce lövöm a 2. plazmabogarat, de persze hiába van nállam rakéta, mire a becsapódás bekövetkezik már csak a páncélt találják el, puskával meg egy fél óra megölni, hát azt hiszem ez törölve lesz, gány az egész, pedig a demo alapján azt hittem jó lesz, de hát eeeeezz, semmi jó nincs benne.
  • Shep
    #285
    Na hogy a bánatba kell kinyírni a két plazmabogarat a tábornok megmentése után, 10 perce táncolok lövöm a fejüket de tosznak ezek rá, ez így marha unalmas.
  • Shep
    #284
    Hát meg kell ölni a dögöt, de én már 10 perce lövöm a fejét ahol elvileg az egyik gyenge pontja van de semmi.
  • Barthez
    #283
    Rescue the Psi-Ops General

    Mit kell csinálnom ott?
    Vagy egy nagy szörny, akit nem tudok megölni. A sok harcos rovar meg újra és újra jön. A General meg azon a helyen marad ahol van.
  • rob210
    #282
    Sziasztok.
    juharfalvi
    Azt a fényfelvillanást jó lenne kiiktatni mivel az egy ilyen izéke bogár azt szét köll lőni.
    Egyébbként ha a pálya nevét leírod akkor könyebb lesz segíteni.
    Sok olyan pálya van ahol nagy eggyes van a nagy ajtók melett.
    :-((
    Sorry remélem ez segített.
    Az ember aki veled van nem egy sárgaruhás szerelő? No csak azért mert az addig nem megy tovább amíg egy bogár is villog.:-)
    Egyébbként ezek a szentjánosbogarak nem a legdurvábbak no sebaj hajrá.:-)
  • juharfalvi
    #281
    Végigolvastam a hozzászólásokat, de ezek szerint mindenkinek sikerült tovább menni egy résznél, ahol én elakadtam... A hely nevét nem tudom. Egy nagy bezárt kapu, ahol már visszafelé kellene mennem, de a kaput nem tudom kinyitni! (Távoli segítség nincs). Egy nagy "1"-es számjegy van felírva a kapu mellett. Van egy lejtős rész, ahol fel lehet menni, ott belül van egy lift, de a lift nem indul el... Egyetlen ember van velem, aki a járdán guggol. Bogarak nincsenek, csak rendszeresen fényfelvillanást lehet látni a fejem fölött.
    Tud valaki segíteni, hogy itt hogyan kell tovább menni?
  • haxoror
    #280
    Jó volt a második rész?!

    Akkor nézzetek Uwe Boll filmeket mert sztem akinek a második bejött az már mindent képes megemészteni :DD
  • Istencsászár
    #279
    a 2. rész nagyon jóvolt, sötét hangulata kis csavarintás a sztoriban ( beépülő bogarak ) stb,stb tuti kis film
  • toza #278
    a film masodik resz szvsz nem gagyi,csak nem sp s volt igazabol..kevesbe szolt a bogarakrol mint inkabb minden masrol..horror filmebb volt joval,nem is annyira kifi.....

    viszont a jatekrol tenyleg el lehet mondani h bugos...eerted..bugos:D hahaha !eeerted..!!jo mi?!


    a nagyon hosszu az a sok meghalal miatt van?!vagy mert annyira egyhangu a sok zuzas miatt?!es inkabb hosszunak tunik!?----
  • rob210
    #277
    Helló.
    Hát igen én is épp annál a pályánál tartok amikor resetelni kellett a generátort.
    Nem rossz 300millió bogár.
    A következő eddig nem sikereült megélni a bombázást azaz megamurder ügynök vagyok.
    Ennyi bogár szerintem csak egy kifejezett bogárkeltető környékén lehet:-)))
    Amúgy nekem tetszik a játék, jó persz bug az van bőven meg a grafika is lehetne jobb, de hát én már csak ilyen vagyok meglátni és megszeretni.
    A filmet anno 6 szor láttam aztánmegnéztem a második részét is na az már gagyi volt.
    Összeségében aki végignyomja az alkosson véleményt róla, mert elég nehéz easy fokozaton is.
    Így én,már néha csak azért nyomom, hogy büszkén írhassam be nektek hogy na sikerült jeaaah.
    Remélem pár naponbelül végigviszem, mert hosszú nagyon hosszú a játék
    :-)))
    Csáó
  • lgjc
    #276


    Hello


    kb 1 hete végigvittem, a tapsztalatom annyi hogy vagy nagyon unalmas, vagy nehéz.


    az options beállítások tényleg nagyon ratyik, de hát ez van..


    "a többiek a kapunál még mindig lövik azt a sok sok bogarat... -feleslegesen"

    Én azt tapasztaltam hogy annak a résznek az a lényege, hogy együtt mentek előre: jön egy etap bogár, ha azzal végeztetek (pár perc) menj előre és az embereid követni fognak((((mert a többiek addig egy lépést sem tesznek amíg nem végeznek az egész bandával, ez a késsőbbiekben elég fárasztó, pl ott ahol "sniperes" bogarak vannak ,te tovább mennél mert téged nem zavar, de ők leálnnak és megse moccannak addig, amíg egyet is látnak ))), de pár méter után megint jön egy rakat és így tovább apránként.

    "lehetne, ha nem tudnék átfutni a lábaik között sebződés nélkül "

    lehet hogy annyira nem tünt fel az első pályákon, mert ott inkább csak a pajzsod sérül ( ami persze egy idő ujtán magától visszatöltődik), de később azért elég nehéz lesz. konkréten egy pályát emelnék ki ( volt több ilyen is de ez volt az etalon) amikor ki kell lőnőd egy A-bomb félét egy bunkerben, majd aztán elromlik az elektromos kerítés és szólnak hogy menjek át a másikba és indítsma újra a rendszert, na amikor onnan kijöttem elszabadúlt a pokol, annyi bogarat az éltembe nem láttam egy tűt nem lehetett volna elejteni(a bogarak számában a játék folyton meglepetést okoz a játékosnak amikor már úgy gondolod hogy ilyen nincs rá tesz még egy lappáttal!!!), egy idő után a katonáid meghalnak és az összes bogár téged üldöz és várnod kell a bombázásra na én easy nyomtam de piszok nehéz volt, aki ezt megcsinálja hard-on, vagy akár normálon, az írjon a fókusznak vagy nem tom, ehhez kapcsolódik hogy néha olyan nehéz hogy nem igaz, néha meg elalszom

    az utobbira példa az utolsó pályán lévő x-bogár (több is van de ez extra páncélos) Ez, csúnya szóval a főellenség
    csupa páncél és csak a szeme alatt sérülékeny, + csak úgy pusztul el, ha két lábra áll és a hasán lévő sárga "pöttyöt " találod el, persze jó párszor, na ez a rész csupa unalom, még akkor sem tudnál meghalni ha akarnál viszont egy óráig szenvedtem vele!!

    Aki már játszik vele, vagy aki csak szándékozik, annak sok szerencsét és
    még több TÜRELMET kívánok!!! A játék elég hosszú döntse el mindenki hogy ez + ,vagy -

    Húú de hosszú voltam, Bocsánat!!
  • soulhunter
    #275
    bocsi,h hosszu lesz,de irnék némi kis értékelést és tapasztalatot is :)
    az indoklási részek miatt hosszu :)

    na szal...
    érdekes játék...

    volt 2 winreinstall:
    (nem véletlenül 2)
    gondoltam én kis naiv,h mi lenne,ha 64bites cuccost raknék fel
    tapasztalat:
    ehhh...

    vissza a jo öreg 32 bithez
    tapasztalat:
    ehhh 2...

    bár mind2 esetben megugrott az FPS szám,mexünt a szaggatás, viszont irdatlanul gagyi,tré, szutyi,stb stb a játék... persze minden full maxra felnyomva szépnek szép,de azért az a 10-12 FPS vhogy nem illik 1 ilyen játékhoz... talán a Q4 UH beállitásaihoz csutkon minden maxhoz,de nem ehhez

    szal hentnek hent... a serious sam jut eszembe :)
    nahh, a menü huuuude sok beállitásátol hanyatt vágtam magam:
    volt olyan,ahol a beállitás:
    OFF - high
    na pfff... ez aztán marha sok
    először arra gondoltam, hogy rossz főmenü irásra klikkeltem,nem az "options" -ra...
    szal vissza főmenü,és options... nem változott semmi... itt már nem voltam jo véleménnyel,de gondoltam hajrá

    aztán találtam olyanokat,h:
    OFF - best performance - best quality
    na,ez is überelte minden negativ várakozásom

    OFF - low - medium - high (külömbség látványban nincs,csak FPS csökkenésben -az én monitoromon legalábbis) :)

    élsimitást vagy hasonlot nem találtam...
    na mind1, elkönyveltem,h csak én vok hülye,h nem találom az options menün belül sehol az ilyen "extrém elvárásoknak" megfelelő állithatoságokat)

    felbontás állitás:
    külön élmény 2millioszor klikkelni,mire 1600*1200*32*75Hz -ra érek (mintha legördülő menüt nem lehetett volna megoldani vagy vmi)

    játékmenet:
    irdatlanul sok bogár,ami még jo is lehetne...
    lehetne...
    lehetne, ha nem tudnék átfutni a lábaik között sebződés nélkül :)
    szal ez ugy megmosolyogtatott, haverom meg egyenesen szétröhögte magát,én felhuzott szemöldökkel ültem,vigyorogtam, és azon gondolkodtam,h "ez meg mi volt?" :)
    na, gondoltam előlről kezdem,és kiprobálok vmit...
    proba:
    a 2 hegy közt,ahol az az übermáyer mennyiségű bogaracska jött, fogtam magam,és 1 lövés nélkül átfutottam :) sebződni sebződtem, de max 20 "healthy point"-ot vesztettem, és ahogy átértem, nem történt semmi, még több bogár jött...
    na, gondoltam visszanézek:
    a többiek a kapunál még mindig lövik azt a sok sok bogarat... -feleslegesen... MI luxus... na,azért gondoltam játszok még kicsit, hátha...
    nahh,jött az a bogár robbantós rész... hmmm...
    mintha szebb lett volna belülről,mint az addigi külső táj...
    na jött a halom hent,aztán eluntam...

    aki szereti a serious sam féle játékokat,annak tuti nyerő :)

    fizika: hajjaaajjjj :D -no comment

    látvány: talán 2003-as szinvonal

    összegzés:
    soha többet - törölve mindörökre :)

    bocsi,h hosszu lett,de ugy éreztem,hogy mivel ez az egész TELJESEN ON, befér ide :)
  • rob210
    #274
    Nem tudom megmondom a frankót fogalmam sincs mi lehet a baj a cumóddal.
    Nekem csak fele a vgam még is max fullon nyomom a játékot
    még is remekül hasít.
    Mondjuk nekem nagyon össze van rakva a szekér.
    Asus a8n sli delux 2X512 geil 500Mhz amd athlon 64 3500+ gigabite 6600gt

  • soulhunter
    #273
    nos...
    a FRAPS nagyon szépen kiir nekem 45-50 közt mozgó FPS-eket
    mégis olyan a kép,mint amikor CoD2ben leesett az FPS 16-ra
    szaggat az egész
    ennek van valami oka?
    totál fullon,és totál mediumon is ezt csinálja, csak az FPS számok mások

    erre van vkinek 5lete?
    2 drivert probáltam ki,nem változott semmi :(
  • rob210
    #272
    Hát urak és hölgyek ha vannak.
    Nem csináltam semmit csak feltettem 2-vel régebbi nvidia drivert.
    Remekül megy a game.
    Szép is, jó vannak bugok,de szép. Viszont megakadtam egy pályánál egy alagútból jöttem ki kis csapattal. és egy plazma férget kén kicsinálni, de nem lehet ahogy megyek hogy lőjjem a seggít nekije egy válrolindíthatóval rögtön ő is ugy forog, ha bemegyek alá akkor meg jönnek a kis bogarak ugyhogy nem tudom hogy férhetnék a farához aminél ki lehetne nyírni, de már kezdem unni.
    Eddig olyanjó volt a játék, de itt megtorppantam és sehova tovább.:-(

  • toza #271
    nekem a shaderekkel volt gondom..medium folott furcsa dolgok tortentek,fekete kepernyo,fekete negyzetek,vibralas stb..

    kar a jatekert mer sokkal jobbra is meglehetett vona csinalni..direkt megneztem gyorsan st2 filmet is h hangulatot elkapjam..de vhogy lelombozo a gama..modellek nagyon takonyul neznek ki,kizarolag izmos gepalatt megy vhogy,es a bogarak mennyisege is kicsit irrealis..es az allando hatralas sem mindig elvezetes...kb 20 percig birta nallam a gama...nagy kar erte...

    trelerek alapjan sokkal jobbnak tunt...

    vegig vitte mar vki?!
  • tbundy
    #270
    én is itt rekedtem meg
  • Gipsz75
    #269
    234-es hozzászólás, és működik is...
  • rob210
    #268
    ÁÁÁÁÁÁÁÁ
    Segítsetek mit lehetne kezdeni ezzel a játékkel?
    Nem tudok vele játszani mert csak nagy fényes foltokat látok.
    Amd Athlon64 geforce 6600Gt
    Nem hiszem hogy ezen a gépen nem futna illetve futna csak egyszerűen nincs kép
    és a patch meg nem jó hozzá. mert akkor el se indul a program.
    Komolyan mondom ha ezt tudom..
    Ugy visszaviszem a boltba hogy arról koldulnak.
  • fonya
    #267
    Hát igen, elindítottam, aztán lefagyott az egész, nagy fekete képernyő. Ennyit bogarak...
    ez is kodek probléma???
    Vagy csak le kell venni a felbontást? fx5600xt-m van.
    Előre is köszi..
    fonya
  • grebber
    #266
    Aki végigtolta kb milyen hosszú a game?
  • lgjc
    #265

    Elkezdtem normálon a játékot és most elértem egy olyan pályára hogy .. hogy .. hát kissé nehéz!!!!!(igazából nem is nehéz hanem rohadt sok bogár) Nem tom hanyadik világítos seggű bogit írtom, egy "medence" szerű képződményben , hegyekkel van körbe véve és asszem 3 lyuk át jönnek a bogarak( úgy mindegyikből kb 10-15 + még a világítos) és ha kínyírom azt az ötvenet kb 10 másodperc múlva megint jön egy újjabb rakat, a szentjánosbogárkám pedig e kevés idő alatt na ná hogy nem fogja "villogtatni" a hátsóját, így kezdem az egésszet előröl easy-n, mer má elegem van

    A másik kedvencem meg ez: Quick load ---please wait

    iszonyatos a töltési idő, valahogy olyan postal feelingem van!!!!
  • fistin
    #264
    hát ez nevetséges! ilyen fostalicska egy játékot még nem láttam! az előzetesekből teljesen fasza volt, most mér kellett elbaszni ennyire????????? és elvileg 6 giga körüli ami több a soknál!
  • lalakov
    #263
    Fut Ti-s kártyákkal?
  • Barty007
    #262
    ja köszi de én azokat nem is látom azon a körva sziklán de már felmérgel
  • tbundy
    #261
    akkor áll meg, ha a következő szakaszon még vannak sniperes bogarak valahol a sziklákon
  • Duddits
    #260
    Készít valaki fordítást?
  • drop
    #259
    szerintem egy nagy ..... a progi 170 rakétát lötem a nagybogárba és nem halt meg meg unalmas semmi extra én töröltem a egészet
  • fistin
    #258
    nem tudja valaki mér ilyen motion bluros a kép??
    meg egy kis lassulást veszek észre mozgásnál-grafikailag-, pedig nem nagy szám a grafikája!!!!!!!!! ha meg leljebb veszem, akkor simán fut, viszont akkor a 90es években érzem magam :D