377
Starship Troopers 2
  • malter
    #137
    kalácsot sütni
  • SZULTA
    #136
    köszi és ehez magyarositás van?:D ja és mire jo még?
  • SZULTA
    #135
    oks most töltöm:D
  • SZULTA
    #134
    nabazdmeg:D ez egy progi mert nem ismerem:D
  • hykao #133
    FRAPS...

  • SZULTA
    #132
    nemértem pls fejdcs ki böveben
  • hykao #131
    FRAPS...
  • SZULTA
    #130
    hallod és az Fps-t hogyan tood kiiratni???
  • ssolitude
    #129
    Ha Textura quality-t high-ra teszem,akkor ilyen a kép:
    és rettenetesen leesik az fps.
    NV6600GT,77.72-es driver.Látott ilyesmit valaki?
  • SZULTA
    #128
    Hi Örülök hogy Rajongom vagyhülye ember... na mind 1 hamár a csillagközi játékok között tartunk akkor lenne egy oja kérdésem hogy a csillagközi invázio 3része azaz a film lesz vagy készétik???
  • PxE
    #127
    hi csííííííter!
  • SZULTA
    #126
    hallod
    MSN cimem [email protected] pls vegyél föl jah és a 850 az jobb nem?
  • Istencsászár
    #125
    nemtudom te holnézed de 6600gt olyan 35-40 körül van
    én ezt ajánlom : ATi X800 128MB DDR III GigaByte (2év) 49750huf
  • Istencsászár
    #124
    midvan most?
  • SZULTA
    #123
    jaja én is igy gondolom de nekem azt monták halk na mind1 de most már a videokarival folytatva lehet hogy egy Asus 6600gt fogok venni az jo?? szerintetek csak 50000ft elvileg ez éri meg a legjobban meg ugye a többihez nincs jo driver meg nem toom kihasználni meg stb na ismeritek??
  • Shep
    #122
    MAXTORT NEEEEE, a samsungot ajánlanám, bár nekem kicsit hangosnak tűnik, de megbízhatóbb mint a maxtor meg a 3 év gari se semmi.
  • Glpetyus
    #121

    Na,ez egy jól sikerült játék lett,hogy tegyem a kirakatba a fejlesztőket...
    Ezzel a graf-al ekkora gépigényt :S
  • grebber
    #120
    Én Samsungot venném.
  • SZULTA
    #119
    Lehet Hogy összekevertem az ati 850xt vel de mind1 mert mindenhogyan akarok venni eggyet csak hát jah AGP snek kell hogy legyenPicia os nem jo sajna toom nem igy irják de nekem megfelel azzal a 2 karival biztos menne akadás nélkül maxonde lehet megveszem a 7800GTX-etde nemtoom még van idöm eldöntenijah meg még annyit ha már válaszolsz te meiket vennéd a Samsung,Maxtor,Seagate Winchestert sokan a Maxtorra szavaztak!
  • Shep
    #118
    AGP-s 7800GT ről nem tudok
  • SZULTA
    #117
    jah megtaláltam csak nem atlálok petchet és a menübe kifagyhonnan took leszedni??lol ez a szmájli
  • SZULTA
    #116
    jah megtaláltam csak nem atlálok petchet és a menübe kifagyhonnan took leszedni??
  • SZULTA
    #115
    jah és biztos hogy még ebbe a honapba kijön?
  • SZULTA
    #114
    jah igen má 4 évesnem gondoltam volne de igen azt nekem se tetszik de egyépként nekem azt monták hogy lehet AGP foglalatu videokarit is venni kb 5-6 ezer forintal drágább és kb 2%lassabb..ez igaz??
  • Shep
    #113
    Azt a kb 4 évvel ezelőtti gamet mondod? Az első 2 pálya még jó volt de utánna unalmassá vált. Azt ugye tudod, hogy az új kártyához új alaplapot is kell majd venned, mert gondolom AGP a mostani kártyád.
  • SZULTA
    #112
    Jah és megtaláltam a nevét Starship Troopers: Terran Ascendancy...
  • SZULTA
    #111
    SZIASZTOK!!!Én is végigvittem a demot mondjuk 800X600 ba és minden minimumba
    De a ti képeitek alapján nagyon szép szerintem a Graf de az enyém csak egy Geforce fx 5900 volt igy de most akarok venni egy ujjat vagy ati 850xt vagy 7800gt -t nemtoom meiket vegyem és azzal már remélem maxon fog menni ha meg nem akkor leszarom akkor elbaxták de szerintem menni fog azzal mád vagy nem? jah és még annyit hogy ismerek egy ojan Starship Troopers hogy felülnézetböl kell irányitani a muksikat ismeri valaki???most má nem megy mert megáll a kezdölapnál amiko beérek a menübede az szar szerintem ez sokkal jobb!!!
  • cyberjedi
    #110
    TIPP mindenkinek a demóhoz:

    miután leraktad az aknákat és beillesztetted az akkumulátort, és jön a nagy roham, végre fel lehet menni a toronyba és be lehet állni az egyik géppuska mögé (mivel kezelőjét éppen lefejezte egy repülő bogaracska...)!
  • fle go
    #109
    Tobbek kozt igen azt sem artana
  • Gabe18
    #108
    "1-2 dolgon lehetne javitani meg"

    Igen,a gépigényt a felére,a grafikát a duplájára...
  • fle go
    #107
    Vegig mentem rajta, nem semmi a game de 1-2 dolgon lehetne javitani meg. PL az ugras az katasztrofa, szokkenesnek lehetne nevezni inkabb. Ja az obolszerusegben ahol fel kell szedni a dolgokat mikor felveszed a masodik dobozt utana rogton balkez felol van egy roncs hordo amogott van az uj fegyver es nemi loszer is meg hozza, azzal aztan lehet irtani a bogarakat es igy visszalehet jutni a bazisra kozben le kell rakni a megadott helyekre az aknakat es utana be a bazisra, majd irdatlan mennyisegu bogar fog jonni, vigyazni kell mert be is masznak a bazisra es legvegul jon egy orias bogar ezzel vege is a demonak de erdemes vegigcsinalni. remelem segitettem. Ja es az uj fegyver a 4-es gombbal jon elo.
  • grebber
    #106
    Holnap leszedem a demót a Bet on Soldierst kiprobáltam de szétbassza csak a gépem.
  • Axl Rose
    #105
    Sziasztok
    Skacok valaki végigjátszotta a demot ? Mármint ha végig lehet ?

    Mert kimegyek a cuccért a világ végére, felszedek 2 kannát, és jönnek vagy hatezren...

    Vagy meg sem lehet csinálni, mert direkt így írták meg ?
  • Lyan Kyj
    #104
    Nekem a hangulat nagyon bejött, tisztára, mintha az animban lennék...a zene ua,élvezetes....viszont igen bika gép kell hozzá. Sztem jó lesz.
  • Shep
    #103
    Megnéztem, a gépigény tényleg durva, XP 3200+ 6800GT 1 giga ram minden high + 2x FSAA 16x Aniso akkor ilyen 25fps volt, kikapcsoltam a karakterek árnyékát egyből 40 lett, de a végén mikor jött a sok bogár akkor bizony 20 körül volt, a játék maga nem rossz, de majd a fullban kiderül mit tudtak összehozni, mert a demo pont jó volt, mutatott vmi, reméljük nem ennyiből fog állni hogy jön sok bogár visszaverjük őket aztán egyedül vagyunk megint jön sok bogár menekülünk, aztán ...
  • Shep
    #102
    Hát a lenti képeket elnézve elsőre vmi 3 évvel ezelőtti fps ugrott be, persze ha a játék hangulata meg a többi megvan akkor ze mit sem számít de, ahogy írjátok, hogy a gépigény a csillagos égben van valahol akkor az azért elég kellemetlen, na majd lehúzúom én is aztán megszemlélem.
  • abonyitomz
    #101
    kipróbáltam a demot , lehet megajándékozom magamat egy fullal.....
  • grebber
    #100
    Komolyan mondom lehet én fogom fel rosszul de nagyon ugy néz ki hogy minden fejödik csak a programozok fejlödnek vissza a lenti kommentek alapján.
  • wedge31
    #99
    Én még ekkora fos demot nem láttam ezt ilyen formában kár volt kiadni.
  • Maxtreme
    #98
    A republic commando ennél 100000000000000000000x jobb :)