377
Starship Troopers 2
  • Maxtreme
    #97
    Énis 9600-al nyomtam végig :) (nonpro)
    Teljesen játszható volt vele. 1edül az utolsó mapon ment olyan 25 fps körül, de egészen addig tökéletesen futott :) (1024x768, high, szűrők nélkül)
    A napokba nekiestem megint :) Ugyanis a régi relasebe még voltak némi AI gondok ;-D Most viszont megy faxán 4XAA-val és 4XAF-el is :)
  • Istencsászár
    #96
    nekem a SW:Republic Commando ugrottbe abba is volt ilyen rész na az profin megvolt csinálva ott
  • Gabe18
    #95
    Nekem is pont a HL2 hasonló helyszinei ugrottak be.Össze sem lehet hasonlitani a kettőt,és én azt még egy Ati9600-al játszotam...
  • vg
    #94
    Minimum: Radeon 9800 [800x600 with shadows]

    Muhahahahaha!
  • Istencsászár
    #93
    +néztem
    Sebességgel nálam semmi gond nemvolt suhan mint a szél
    Graf vagyes agyon van shéderezve ami szép de túl sivár és kidolgozatlan..
    Nemtom valahogy többet vártam ettől a nagy névtől sajnos a filmadaptációk 90%át faxláma csapatoknak adják akiknek sikerül a jó filmből egy rossz játékot csinálni..
  • Maxtreme
    #92
    Mikor elkezdték fejleszteni a játékot valószínű még nem volt gef 7800 széria. Most tuti az szerepelne a readme-ben. 1xüen 1 vicc komolyan mondom. De még ha legalább indokolt lenne a dolog... De nem az.
    Tudom nem egészen ez a stílus, de ottvan pl a HL2. 1000x szebb, és 1000x jobban is megy. (abba is vannak minimum ekkora terek) Akkor most hogy van ez?
    1 a lényeg.. vegye meg a hülye paraszt a csúcskonfigot, nem baj hogy a játékok nagyrészének a színvonala a 2001-es szintet sem üti meg soxor...
  • Gabe18
    #91
    Haha...igen vicces emberek ezek akik ezt a játékot csinálták...

    System Specs

    Recommended: 3.0ghz CPU, 1Gb RAM, GeForce 6800 or Radeon X800 [1024x768 with shadows], DirectX 9.0c, 600mb free hard drive space, Windows XP ONLY, DirectX compatible PCI soundcard.

    Minimum: 2.0ghz CPU, 512mb RAM, GeForce FX5900 or Radeon 9800 [800x600 with shadows], DirectX 9.0c, 600mb free hard drive space, Windows XP ONLY.
  • Gabe18
    #90
    Hát a kinézetéhez képest a gépigénye szerintem elég durva.800x600-ban low-medium beállitások mellett már játszható volt.De nálam igy a FEAR is játszható...
    Jön sok,ugyanolyan bogár,egy teljessen sivár kietlen területen.Fizikának még a leghalványabb nyomát sem lehet felfedezni.A bogarak se egy extra inteligenciával rendelkeznek,jönnek aztán csapnak.Szóval nem sok indokát látom a gépigénynek,de mindegy.
    Amugy a feladat értelmes,egy rohamig védjük a bázist,aztán kiküldenek valami cuccért tök egyedül a sivatagba (Rambo technika indul...),mikor azt felveszem megjelenik vagy 30 bogár,aztán jóéccakát.
    Hát nem nagyon jött be a demó alapján.
  • ThugEdge
    #89
    de minek is kesergünk hiszen itt a nyakunkon számtalan jó játék nemsoká,aszem nem kell sorolni
  • ThugEdge
    #88
    na ezt akartam mondani,csak nem volt hozzá kedvem konkrétumokat írni
  • Lifeforce
    #87
    Egyenlőre nem írom le, megvárom a fullt.
    Még talán lehet belőle jó, főleg ha az egésszet coopban meg lehet csinálni.
  • Lifeforce
    #86
    Én többet vártam tőle.
    Amikor bejött a menü, akkor elcsodálkoztam, és felcsillant a remény, hogy jó kis játék lessz ez.
    Aztán a renderert film helyett, egy iszonyú szarul bevágott filmjelenet után, egy teljesen sivár sz@art kaptam.
    Full grafikával nálam is ment szépen, de engem nem győzött meg.
  • Maxtreme
    #85
    Ráadásul a textúrák kifejezetten ocsmányak.
    A fejlesztőkne felfoghatnák azt a tényz hogy nem (csak) a 8 kiló bumpmaping meg a shader áradat tesz valamit széppé....
  • Lifeforce
    #84
    Elég összecsapottnak tűnik.
  • Maxtreme
    #83
    Hááát.
    Nem vagyok elájulva a cucctól őszintén szólva.
    Annyira nem szép mint amilyen gépigényes. Az emberek arca pl nevetséges. Kb az ut1-es időket idézi fel bennem.
    1024x768 max-ra húzva minden, kemény 15-20 fps-t hoz ki magából az aláírásban szereplő konfig.
    Ha az árnyékokat medium/low-ra (terrain/character shadows)leveszem, akkor megy 40-50 fps-el. Legnagyobb csatákba (1000 bogár esetén 35 fps minimum)

    Csináltam 1-2 képet:







  • grebber
    #82
    Ez lesz az egész játékban jönnek és jönnek és még mindig jönnek.
  • drop
    #81
    csá nekem minden maxon simán megy igaz jó a gépem de egy gondom van csak a videok helyet csak fehér kép van nem tudjátok mi lehet ez ja meg ki tudja mitkell csinélni mikor felveszem a dolgokat egy rakás bogár jönn lehetetlen megcsinálni vagy igy akkarták a demot befejezni mert akkor kapják be
  • grebber
    #80
    "Játszhatatlanul akad a játék, pedig nem is olyan szép. A64 3200,512RAM,9550
    Ronda egy játék.Nálam is akadozik(GF6600,1GB,3Ghz P4)
    Nálam 15-20 fps maxon, és 40-50 árnyékok meduim/low beállításokkal.Barton 2500+@2600+,1Gb DDR, Asus N6600TD/256"

    Jól hangzik már most :(
  • ThugEdge
    #79
    mármint én tüntem el?:)
    persze,mert fabelezetm
    próbáljátok ki,nekem elég sivárnak tűnt első blikkre
  • Istencsászár
    #78
    jeee devártam már ezt
  • Kandurex
    #77
    Aki letöltötte mondhatna pár szót...
  • Lifeforce
    #76
    Ehez képest jól eltünt...
    Már nem lehet rossz :D
  • grebber
    #75
    Grafika szép legalább?
  • ThugEdge
    #74
    jó sikerült elindítani,az volt a baj,hogy pofátlanul mindent max-ra vettem,bár hozzáteszem nem használok lapozófilet
    ja és GF6600Gt
    végül is az alap beállítást használtam,nem toltam végig csak belenéztem
    hááát...
    nemtom
  • ThugEdge
    #73
    ne kapkodj,egyenlőre nekem nem indul,fel kell rakni vele azt a szar EAX-ot azt nemhogy nem indul de még fagy is a gépem:(
    megpróbálom még1x
  • grebber
    #72
    HEHE holnap meló után leszdem azt kiprobálom.
  • ThugEdge
    #71
    HÉJJ és télleg van demo!!!!!(nem mint B.O.S:))
    http://www.worthdownloading.com/download.php?gid=853&id=5250
  • grebber
    #70
    Új képek
  • Serpa
    #69
    09.01.
    demo
  • lammaer
    #68
    Még jó hogy az első részen alapul a játék, nem azon az elbénázott másodikon. Igy biztosan kipróbálom majd, bár emlékszem, tényleg évekkel ezelőtt láttam valami ismertetőt a játék FPS változatáról... ugyanis kb a filmmel egyidőben jött ki egy stratégiai starship troopers is (ami nekem egyébként tetszett is, úgyhogy végigtoltam jól :) )
  • grebber
    #67
    Starship Troopers októberben

    [2005-06-28 @ 07:35 - Mantis]

    Öt (5) évig fejlesztették a Starship Troopers című játékadaptációt, hogy majdnem végre megjelenjen. Nos, a munkálatok hamarosan befejeződnek... Az Empire Interactive jelentése szerint ugyanis a filmen alapuló játék idén októberben a boltok polcaira kerül.

    info: Gamestar
  • lachun
    #66
    a videok nagyon klasszak!
  • Serpa
    #65
    Hivatalos oldal
  • Istencsászár
    #64
    teccik fogjuk rá, táj nemvalami szép
  • grebber
    #63
    Trailer (96,38 MB)
  • grebber
    #62
    6 új kép

    Szeptember 23.-án jön elvileg.
  • Glpetyus
    #61
    Milyen meglepő...
  • Riker
    #60
    Apropó,valaki nem tudja hol lehet beszerezni magyarul a könyvet?
  • Serpa
    #59
    szept -re tolták a megjelenést.
  • grebber
    #58

    "A játék most úgy áll, hogy kora tavasszal érkezik."