377
Starship Troopers 2
  • lwb
    #217
    jelentem, ATI kártyán a DVD5 verzió is megy probléma nélkül. jó órát nyomtam és semmi gáz nem volt.
  • Fairfax
    #216
    ooops, nem lehet hogy a DVD9 vs. DVD5 verzió közti különbség miatt vannak problémáitok? Én a DVD 9-est tettem fel, 2 gépre is, 3 féle videokártyával megpróbáltam, és mindenhol ment gond nélkül.
  • Fairfax
    #215
    Nekem 6800 GT van, semmi gondom nem volt vele, de más kártyákkal is próbáltam, azokkal is problémamentesen.

    Szerintem ezeket érdemes lecsekkolni : video driver, latest directx,valami regcleaner program ( ajánlom a Tune Up Utilities 2006-ot )végigfuttatása, vagy legvégső esetben egy xp reinstall. Mert előfordul hogy az xp összehányja megát időnként.
  • Fairfax
    #214
    Offtopic: az elmúlt hetekben ezeket nyomtam végig :
    FEAR
    Total Overdose
    Fahrenheit
    Sniper Elite
    Quake 4
    ma végre sikerült az Agatha Christie- And then there were none is
    Civilization IV be beleuntam egyenlőre, majd nyugisabb napokra jó lesz amikor nem lesz ekkora dömping

    Most csakis a bogarakat irtom, ahogy a csövön kifér :)

    Hiába ez van ha az ember végre szabin van 2 hétig :D
  • kutyafulu
    #213
    Nekem msi nx 6600gt van,játszhatatlan hófehér a kép,a patchet is felraktam.
    Igy az egész egy nagy nulla.
  • Fairfax
    #212
    #196
  • gilaba
    #211
    A SHADER QUALITY-T vedd le mediumrra.
  • Attila 007
    #210
    Sziasztok!Nekem fekete az egész szinte összevisza ugrál a grafika, pedig leszedtem a patchet is meg a nocd filet is. ATI X800 pro m van, és gagyi az egész, nemtudom valakinek akinek ATI ja van és műxik melyik driverrel megy a játék?Válaszokat előre is köszönöm.
  • Gipsz75
    #209
    Nahh, most toltam 1.5 órát nálam semmi gond. Mivel nem vagyok nagy FPS fan, ezért nem is haladtam sokat a játékban, de nekem nem lépeget ki, műxik rendesen
    P4 2.8, 1GB RAM, SB Audigy, Asus 9600XT, Catalyst 5.9
  • Sgtfathi
    #208
    Két Plazma rovart kell kinyirnom,de sehogyan se megy.Ha valaki jár már ott,irja meg hogy nyirta ki öket!
  • Szmore84
    #207
    nekem is ugyanez a problémám csak sima 6600-om van
  • danikoti
    #206
    Sziasztok nekem 6600GT kártyám van az egész tiszta fehér piros foltokkal a játék közbe mi lehet a gond,segítsetek.
  • Istencsászár
    #205
    annak lehet hogy megy a gépén rezzenéstelenül ( pl nekem ) de nemvettem meg csak mondom:) lehet nálad a hiba
  • RolEnD
    #204
    Én passzolom a játékot, nem is érdekel, úgy felqrta az agyamat. Se 5.9 - el, se 5.10 - el, semmivel nem jó, megfagy. Elég volt. Majd ha a fejlesztő urak megcsinálják normálisan... És mit mond az, aki esetleg megveszi?!
  • grebber
    #203
    Már volt egy Starship Troopers nevű game azért jobb ha ez 2 marad szvsz.
  • Sgtfathi
    #202
    Sztem is gáz a Starship Troopers 2- cim.
  • Mikiller
    #201
    Egyébként nem értem, hogy miért lett ez Starship Troopers 2 topic
    Mitől 2 ez? Mert a hivatalos oldalon nem látok 2-es számot.
    A topic nyitó Grebber is sima Starship Troopers címmel kezdte.
    Szerintem vmiről lemaradtam
  • IgH
    #200
    nekem meg minden nagyon sötét volt a shader minőséget levettem és jó lett...
  • kutyafulu
    #199
    Hali!
    Lenne egy problémám a játékban minden nagyon világos pedig nem álítottam semmit el .
    Van valami megoldás???
  • Gipsz75
    #198
    Nálam az 5.9 van fent, kb 16-környékén lesz időm kipróbálni...
  • RolEnD
    #197
    Az lehetetlen... Mármint a driver probléma. Kipróbáltam 5.10 - el és 5.10hotfix - el is. Mind a kettővel fagyott. Na mind1. Majd talán érkezik valami használható megoldás, addig meg marad a többi gamma. THX!
  • Fairfax
    #196
    Kipróbáltam 2 ATI videokártyával is :
    1.Ati Radeon 9600 256 MB DDR XT TV DVI 8x AGP
    2.Ati Radeon X800XL 256 MB DDR3 TV DVI PCX

    Mindkettővel tökéletesen futott a játék ugyan csak 1-1 órát toltam velük. Szerintem csak driver gondjaitok vannak.
  • Gipsz75
    #195
    Nekem most jött le a 6GB-os változat, délután tolom vele 1 kicsit, szintén aóATI kártyám van, majd megírom, hogy nálam mi a helízte. Most kb. 10 percet játszottam csak a patch-elt verzióval, eddig nem volt gond... (Asus 9600XT 128MB)
  • ThugEdge
    #194
    na milyen?gépzabáló?
  • RolEnD
    #193
    Én nem tudom, hogy mi ez, de tönkretesz... Mi az, hogy minden ATi kártyán fagy a játék? Azért mindennek van határa... Lassan azért kell, hogy vegyek ilyen, vagy olyan kártyát, hogy tudjak játszani, mert megfagy, vagy kilép, ha nem a preferált gyártótól származik a kártyám... Szomorú...
  • soulhunter
    #192
    hát ez kész...
    egész nyáron unalom volt...
    most meg 6 játékot kéne végigvinnem...
    ez meg a 7.ik...
    felnyomták fél orája pctorrentre, sztem lejön estére...
    na fasza...

    és még melo + nő... 24 óra kevés 1 napba,mer aludni is kéne néha :)
    de a véleményeket olvasva ezt a játékot nem halaszthatom tavaszra (márcsak a film miatt sem) :)

    na,majd irok véleményt a közeljövöben (eddig 80k fölött mozog a letöltési sebessége) :)
  • Gunner
    #191
    Én itt visszaolvasva a patch leírásához azt írja, hogy Multinál TDM és DM-nél fagy ki, 's ezt tudják, de... Single-Coop-nál is kifagy? Coop-ot direkt mondják, hogy okés... Vélemény?
  • CalebJoe
    #190
    Ezt is Nvidiára csinálták az ATI-sok meg megint szopnak.
  • CalebJoe
    #189
    Ja nem rossz game csak nekem is fagy jobban mondva kb 10perc után újraindul a gép még patch-el is.
  • insp
    #188
    Szintén fagy patchelve is... (X800XT)

    Pedig jó kis gém ez!
  • dardevil
    #187
    Köszi !

  • ati2002
    #186
    Ma? lassan egy hónapja, és még nincs vége. Még 1-2 nagy név vissza van, igaz, már nem sok... Bocs az offért.
  • RolEnD
    #185
    Kedves Daredevil!

    Elindul a Patch - el is, amint letöltöd InnEn a NoCD crack - et. GameBurnWorld

    Más... Nekem a Patch - el is fagy folyamatosan a játék... :( Valakinek valami 5lete?
  • Serpa
    #184
    ma aztán van dömping.
  • dardevil
    #183
    A graf. lehtne jobb is - 1 csúcs VGA karival nem ártana. A game tele van a filmekből vett jelenetekkel, minden bevezetőben és a pályák végigvitelekor, elbukásukkor is látni egy-egy jelenetet.

    3.2.77.zip (4.1 MB) patch állítólag kijavít több grafikai hibát, korrigál egy-két gondot a játékmenetben és más bugokat is kiirt. Nem lenne rossz, ha ezzel elindulna.

  • tbundy
    #182
    még én sem sokat játszottam vele, de elég vegyesek a tapasztalatok.
    graf elég gépigényes, társak soxor agyatlanul mennek be a tömegbe, nehéz védeni így őket :)
    kicsit olyan SS2 jellegű a bugdarálás miatt :), érdekes, h ennyire a filmre építették a játékot, tele filmbetétekkel.
  • Sgtfathi
    #181
    Még töltök fel ahogy haladok...
  • Sgtfathi
    #180

    A képet a Képfeltöltés.hu tárolja. http://www.kepfeltoltes.hu
  • Sgtfathi
    #179
    Kedvcsinálonak bár nem 1 nagy durranás sajnos.
    1-óra játék után elég sablonos és eröltetett.
    A grafika olyan közepes,és gépigényes.

    A képet a Képfeltöltés.hu tárolja. http://www.kepfeltoltes.hu

    A képet a Képfeltöltés.hu tárolja. http://www.kepfeltoltes.hu

    A képet a Képfeltöltés.hu tárolja. http://www.kepfeltoltes.hu
  • BladE666
    #178
    Honan tudom leszedni (torrent ami ingyens) irjatok már léci meg mert kellene de nem találom