377
Starship Troopers 2
  • Samspye
    #337
    Hello!

    Valaki megtudná mondani, hogy honnan tudnam letölteni? Van az 1. és 2. résznek multiplayer opciója ?

    Köszi!
  • lammaer
    #336
    Kitartás :)
  • grebber
    #335
    A játékot nem töröltem le csak a C:\-n volt a mentés azok vesztek el.
    De már találtam pálya kezdeti saveket onnan folytatom ahol abbahagytam!
  • lammaer
    #334
    Hááttt... szerintem ebben a topikban te vagy szinte az egyetlen, akik sajnálta hogy letörölte a játékot... :)
  • grebber
    #333
    ÁÁ nagy hibát vétettem pedig én mindig új rendszertelepítés előtt minden mentést kimásolok másik vinyóra,de ennél a gamenél megfeledkeztem erről.

    Nincs véletlenül pályaugrás kod hozzá?

    Mert elölről nemakarok kezdeni mert már a sűrűjében voltam :(
  • Bask
    #332
    Sziasztok! Segítsetek!!! A játék elején vagyok, az erődben, valami bombát kell hatástalanítanom időre, de nem találom a bombát. Felmegyek a géppuskákhoz és azután mit kell tenni?
  • miki90
    #331
    van már 2??
  • Yangtzee14
    #330
    Egész véletlenül nem tudja valaki, miért lép ki állandóan azzal, hogy a windows hibát észlelt!?
  • Kiado
    #329
    Huh Starship troopers 2... én még azt sem tudtam, hogy az 1 megjelent, anno a demoval játszottam, de a teljesröl nem is hallottam volna, hogy kijött.
  • Gipsz75
    #328
    Te akartad:D

    Amúgy tetszik???

    Lehet bejön neked, én nem vagyok nagy FPS rajongó...
  • armageddon666
    #327
    a film is arrol szolt hoyg gyakják a bogarakat nem? XD eléggé unatkozom. kiprobálom sztem. már félg megvan :D
  • Gipsz75
    #326
    Ez az a topic...
    Én is nagy "fan" vagyok, de ez a játék...

    Hamar beleuntam, mert 1 gyilok az egész, ráadásul a MI tök hülye...

    Szal' csak ha nagyon unatkozol kategória...

    Inkább nézd meg +1x a filmet:D
  • armageddon666
    #325
    ez az FPS Starship Troopersnek a topicja? gondolom igen. Azt szeretném tudni hogy milyen a gém? grafika, élmény, stb. Nekem teccett a film. Visszaadja a hangulatát a játék? megéri megszerezni?
  • lammaer
    #324
    Én is, én is :)
  • Shep
    #323
    Az első pár pálya még hagyján de utánna egyre durvább és idegesítőbb, én is töröltem a bajba.
  • killers
    #322
    köszi, az első rész nagyon tetszett de ez...
  • Shep
    #321
    uninstall, ha nem akarsz idegbajt kapni idő előtt.
  • killers
    #320
    Hi skacok! Most kezdtem a game-t, és máris elakadtam. Nem tudok túljutni azon a részen,ahol a tűzbogaraktól kell megtiszítani a leszállót. Lövök mint az őrült, de alig találok. Aztán az idő is lejár. Nagyon basz. Mi a túrót kell csinálni? Köszi a segítséget
  • lammaer
    #319
    kuka...
  • Matusy
    #318
    jaja csak felpakoltam és ezt csinalta
  • lammaer
    #317
    Reinstall volt? Ugye nem próbáltál felhekkelni mindenféle magyaritásokat meg egyéb, nem hivatalos dologkat feltenni? Valld be :)
    Szóval csak felraktad, és ilyen lett.....
  • Matusy
    #316
    Hali vki nemtudja h nekem miért nem irja ki az objectiveket? Azt irja mindenhova h No string table entry found. Feltettem a pachet de nem segitett :-\ Igy viszont nemtom megcsinalni a küldit mert nemtom mi a feladat.Vki help pls
  • lammaer
    #315
    Köszi... ez a vigyorgó gránát milyen gyepedt ötlet...
  • newc22
    #314
    Ok röviden és egy kicsit berugva! Igaz nálam easyn van a a game de gond nélkül megcsináltam mikor a mérnök gyerek végzett a panelleal rögtön aktivizáld a kaput! Ezzel a bogarakat megakadályozod hogy bejöjjenek a kapun! Vagy a mérnök elött picivel előrébb állsz így te fogod elszenvedni a sérelmeket......míg sorozod őket ezerrel
    A gránát meg ugye visszaszámol az a butyuta meg ha kevés időd van átvált :( arcra hogy dobd már el! Szóval ennyi remélem érthetően fogalmaztam! ÉS sikerül átvinned az első pályát lehet én is médiumon fogom előlről kezdeni a gamet! NA SOK SIKERT!!!
  • lammaer
    #313
    Senki?
  • newc22
    #312
    OKÉ! Feltettem a 81.98 és a 98.94 es drivereket! Ezekkel nem megy a game! De a 71.89 es Dvidia driverrel eddig semmi gond nincs.......Csak elne szóljam magam......
  • grebber
    #311
    Ez engem is érdekelne mert párszor semmi gond egy idő óta minden full fehér :(
  • newc22
    #310
    A fene fehér minden! Milyen nvidia drivert ajánlatok hányasat????
  • grebber
    #309
    Na szép mondom folytatom a gamet erre mi fogad kurva fehár képernyő nemlátok semmit.Mitől lehet ez?Edig jó volt.
  • lammaer
    #308
    öööööö... én tegnapelőtt raktam fel, de eddig csak bosszúságot okozott a game. Persze biztos én vagyok a hülye, hogy közepes fokozaton inditottam, viszont cserébe már az elején (amikor azt az IQ gazdag mérnökgyereket kell védenem) sikerült megakadnom, mivel mindig legyakják a bogarak. Persze köszönhetően annak, hogy a csákó lehetőleg mindig belerohan egy nagy csapat bogár közepébe, jól.
    Esetleg ha valaki tudna adni tippet, azt megköszönném, mert nem szivesen dobnám el a játékot rögtön az elején....

    Egy konkrét kérdésem is lenne: hogy egy gránát pontosan MIKOR robban, azt mi dönti el? Kinomban már dobálni kezdtem a csoportosan jövő bogarakat, de hol egyből robbant a cucc, hol 1-2-3-4-5-6 másodperc múlva. Mi a szabály?

  • grebber
    #307
    Na elkeztem én is tolni vele nem rossz kis game!
  • jocika
    #306
    Uraim!
    Találkozott valaki olyan problémával, hogy elkezdődik a játék, és nem tellik el csak max. egy perc és fütyülés közepette lefagy a gép. De csontra.
    Eredeti a játék. Konfig: 3200+, 1024ram, 7800gt, audigy2 zs.

    Tudna valaki segíteni?
  • reaper4
    #305
    sok játék topicjában? lol te is mindenhez értesz csak a gépekhez nem. lol
  • Mustang2005
    #304
    1999 ft eredetibe!
  • toza #303
    az mi is?
  • Mustang2005
    #302
    MEG JELENT EVM-be!
  • Gipsz75
    #301
    Nvidia-d van?
    Mert akkor driver csere, és már műxik is...
  • Bubbencs
    #300
    Sziaztok.
    Léci segítsetek: a gondom az lenne amikor elkezdek a játékkal játszani teljesen fehér ki van fakúlva a játék de a menü meg a videó is jó csak amikor betőlti a játékot kifakúl ki fehéredik. Nem tudjátok, hogy mi lehet a gond?
  • Shep
    #299
    Gratulálok, tényleg büszke lehetsz magadra, szinte minden gamet ami hozzám kerül és elkezdek végigviszek, de eeeezt, hát ezt azért nem a második ölj meg 2 plazmabogarat rész nekem betett és megyőzött arról, hogy ez nekem nem kell. Szóval tényleg minden elismerésem, én meg nyomom inkább a SS2-t meg a F.E.A.R.-t
  • rob210
    #298
    Hát sziasztok.
    Nekem sikerült befejeznem végignyomtam
    és mondanom se kell nagyonnehéz még easyn is.
    No de enyém a dicsőség minden féle segítség nélkül sikerült végigmenni.
    Komolyan mondom büszke vagyok magamra.:-))
    No de most segítsetek mi legyen a következő játék??
    Vagy tudja valaki hogy hogy kell ezt multiban elindítani?:-)
    Kéne már valami játék 15 perce végig nyomtam ezt és nem tudom most mit játszak:-)))
    Hihi na azért ilyen fanatikus nem vagyok.:-)
    Sziasztok.