14765



KELET TÖRZSEI MAGYARÍTÁS (thx, AtiRadish)
  • Cobra.
    #241
    Stratégiánál szerintem se a grafika az elsődleges, hanem a játékmenet, de második tényezőként mindenképpen a grafikát említeném meg.
  • BADE
    #240
    A grafika tényleg fontos,de szerintem nem ezeknél a játékoknál.Már a 4 is nagy csalódás volt,ugyanerre a sorsra fog jutni az 5 is.Mindenki csak reménykedik,hogy hátha jó lesz,ugyanígy voltam én is a 4-el(mondjuk ahogy nézgetettem a képeket már sejtettem valamit).A H3 bármilyen gépen futott,namost 5 miatt vegyek új gépet?HL2 és a Doom3 készítőit sem értettem soha,még egy durva gépen is beszaggat néha a játék.
  • Kandurex
    #239
    hmm, tulajdonképpen inkább általánosítok, nem neked szólt Zsolo007

    Csak az idegbaj elkap, ha meghallom, hogy nem fontos a grafika! A GRAFIKA a leginkább lényeges!
  • Kandurex
    #238
    Már ne haragudj, de mehetsz táblás rpg -t játszani! Egyszerűen nem értem, hogy miért ne lenne szükségünk lélegzetelállító grafikára, földbedöngölő effektekre, fantasztikusan kivitelezett gyönyörű karakterekre, hatalmas egekbe ívelő városokra? Szerintem óriási szükség van a beleélés szempontjából a nagyszerű grafikára, az aprólékosan kidolgozott tájakra. Miért ne párosulhatna ez egy jó játékmenettel? Mondj egy okot, hogy miért nincs szükség rá? És egyáltalán melyik volt az az istenmarhája amelyik először kijelentette, hogy a grafika nem fontos?!
  • Zsolo007
    #237
    Reméljük, de erre kicsi azu esély, amúgymeg sajnos ma az a tendencia (és ezt be kell látnod) hogy aminek sok gondot fordítanak a grafikájára hogy csicsás 3ds legyen, annál a játékmenet sínyli meg a dolgot...Remélem az age of 3 nem jár így...
  • robotnyk
    #236
    azért attól hogy jól néz ki, már nem lesz rögtön rossz :) remélem minél inkább a 2-3as részre fog hasnolítani, akkor lesz az igazi.
  • Zsolo007
    #235
    Ha már itt tartunk akkor azt mondom hogy szerintem a 2 volt a legjobb....azóta csak romlik
  • BADE
    #234
    már a 4 is gagyi volt,én még mindig a 3-at ill. a kiegészítőit nyomom
    Sajnos a fejlesztők észrevehetnék,hogy nem attól lesz egy játék jobb,mert jó grafikát csinálnak neki.
    A Heroes sorozat teljesen elvesztette eredetiségét,akárcsak a Settlers a legújabb részével
  • Zsolo007
    #233
    MOndtam
  • _Atti_
    #232
    jah tényleg mondja hogy azért kicsi a terep hogy a kislétszámú csapatok gyorsabban ütközzenek..és ez tényleg jó!
  • _Atti_
    #231
    ztem egy körökreosztottnál nincs gond a 3dvel mert ráérsz..ásrészt ahogy néztem mindenhol belehet álitani azt a kamerát ahonnan a régi játékok nézték a várost,csatát,terepet...ez csak +

  • Zsolo007
    #230
    Nemtoma stratégiáknak miért kell feltétlenül 3Dben menniük, azoknál a grafika a legkevésbé fontos szempont....
  • spacepunk
    #229
    Hát igen az a fránya 3D mánia. Legalább ne imbolyognának folyamatosan a szörnyek!...
    Szörnyű...
  • Zsolo007
    #228
    Mégegyszer végignéztem a videót és feltűnt pár dolog ami előtte nem...
    Az első az hogy a hős nem inaktív mint a 3ban. Csak mozogni nem fog! de támadni tud (rögtön a videó elején mutatja), annyia változás a 4hez képest hogy a varázslatok megint nagyobb szerepet kaptak...
    A második pedig az, hogy azt is mondja hogy a csatatér mérete a seregek létszámától függ, ergo mivel itt kis számú egységgel láthatunk harcot ezért nicns mozgás...

    Kb. ennyi, remélem nem értettem félre semmit, mert így már egész jó, bár szerintem szükségtelen volt a 3Dre való váltás, a 4 nagyon faszául nézett ki, nem akaorm én közelről zoomolva nézni hogy liheg a hős lova.....
  • dr Kotász
    #227
    Remélem a videó látványossága miatt csak a csatatér közepét mutatták... Hátha messzebbről indulnak.
  • 3P
    #226
    Ez így van.
  • Eye-scream
    #225
    Nekem bejön az az ötlet, hogy külön képzettség kell a harcoláshoz.
    Ha rendesen megoldják, akkor jobb lesz mint a 4 rendszere. Persze mindent el lehet b*szni...
    Még sok idő van, remélem ezen a kis játéktér dolgon még változtatnak.
  • Zsolo007
    #224
    Ízlések és pofonok ugye :)
  • dr Kotász
    #223
    Nálam pl.
  • precision
    #222
    Engem nem zavar annyira h a hős nem harcol, bár tény h a h4-ben iszonyat jól meg lettek csinálva a képzettségek... ami inkább aggaszt az a kis harctér...de hát majd meglátjuk
  • 3P
    #221
    Hát az hogy a hős végre ismét nem harcol elég sok empernél plussz pont... :)
  • Zsolo007
    #220
    Mewgnéztem a videót, és nemtetszett amit láttam, a grafika még egész rendben van, de ez hogy nincs mozgás (meg ha lesz is asszonta hogy a hős nem harcol aktívan)..ez azért így elég nagy visszalépés a 3 irányába, kíváncsi vagyok mit hoznak ki belőle, de nálam ez már mínusz pont...
  • 3P
    #219
    Pontosan így van. A Heroes alapját jelentette a harctéri mozgás, s a sorrenden kivül a sebesség a harcba bocsátkozás idejét is befolyásolta. Egy lassú egység Slow-val súlytva igen kellemtlen helyzetbe kerülhetett...
  • Eye-scream
    #218
    Remélem ezen még változtatnak. Nekem tetszett a Disciples, de azért sokkal több taktikázási lehetőség van, ha mozogni is lehet a játéktéren, nem csak az ereszd-el-a-hajamat megy...
  • _Atti_
    #217
    eléggé disciplines lett a harc..egy kör alatt bárki bármit meg tud támadni..
  • NeoMaN
    #216
    Kicsi a csatatér akkoris....
  • dr Kotász
    #215
    Szerintem se. Pont jónak tűnik. Talán választható skill lesz a hős számára a harctéri támadás. Ez a videó büntet egyébként...
    Meg a narrátor kiejtése is :-)
  • Cobra.
    #214
    Azt mondta a fejlesztő, hogy az a special támadása a griffnek, hogy kirepül a harctérről és következő körben lecsap egy ellenséges egységre. És gondolom bárhova támadhat így, a várfal mögé is majd :)
  • HELPer
    #213
    Nagyon jó lesz a game! Azt is hallottam, hogy magyarul fogják kiadni magyarországon!
  • NeoMaN
    #212
    nem láttam még ezt a videjót, de olyankor asszem a Griff támad, és mivel repül, kirepűl a képből. Talán 1 körből is kimarad, aztán lecsap....
  • precision
    #211
    az ott directly attack enemy units...szóval mégis csak tud támadni a hős

    Amúgy néztétek már, mikor resurrecteli a griffeket, azok hova tűnnek? Mert egyszercsak köddéválnak, utána megjelennek. Fent köröznek a levegőben addig v. mi? :)
  • Cobra.
    #210
    Még messze van jövő év eleje (meg még amennyit csúsznak vele), szóval még sokminden változhat. A kis harctér nekem se tetszik, nekem mindig az volt a taktikám, hogy távolsági támadásokkal szedjem le az ellenfelet. De ha 2 lépésben eljut a harcosaimhoz az ellenfél, akkor a távolsági egységek csak supportnak jók.
  • tomo
    #209
    egyre inkabb, az az erzesem , hogy heroes 3,5 ( három és fél ) lesz belole.
  • 3P
    #208
    Igen, így oldják meg a 2 tábor békítését, de majd meglátju, hogy mi lesz..
  • Istencsászár
    #207
    linket raktam csak be....
  • tomo
    #206
    but can gains skills to ***ly attack enemy units, like here.

    szal megis iagazad van reszben, par skillel szerezhet tamadasi kepesseget, de ez sztem nem eri el a heroes 4 szintu harckepesseget.
  • tomo
    #205
    the hero is behind the army lines. is not directly on the battlefield. =

    a hos a csapat vonalak mogott van, nem kozvetlenul a harcteren. szo sincs harcolasrol.
  • Eye-scream
    #204
    Ja, meg milyen bután néz már ki az a succubus vagy mi a fejjel lefelé fordított szárnyával...
  • Eye-scream
    #203
    A hős harcolhat, azt mondta a csóka. És a videó elején be is rohant a pályára az angyalos hős.
    De amúgy engem aggaszt a kicsi harctér, remélem nem akarnak Disciples 2őt csinálni belőle...
  • tomo
    #202
    sztem meg pont hogy nem harcol a hos, csak varazsolgat.

    szal ez egy heroes 3 3dsítve eddig.

    es bazi kicsi a harcter.