14765



KELET TÖRZSEI MAGYARÍTÁS (thx, AtiRadish)
  • Mayday
    #161
    Igazandibol a H4 megjelenesekor nagyon sokan sirtak, hogy mar illett volna 3D-snek lennie, mert az mar alap elvaras, stb.
    Igazandibol mar az fog nagy ujitast jelenteni, mert mar a skill rendszere, meg sok minden nagyon jol kialakult, nem nagyon tudnanak mas iranyban fejleszteni rajta. Nem lesz gond a 3D, a videoban tenyleg "nyogvenyelosnek" tunt, de a jatekban ugyis egyszeru lesz, ugysem csak kamerazgatni fogunk folyamatosan.
  • spacepunk
    #160
    Nálunk a fehérnép a nagy Heroes fun, ő meg aszonta kár ide a 3D... Lehet, hogy igaza van.
  • dr Kotász
    #159
    Hát pontosan ennek örülnénk...
  • Eye-scream
    #158
    Iszonyat jók a videók, alig várom már, hogy rátehessem a mancsomat :)
  • LordVenom
    #157
    Úgy legyen!
  • Kandurex
    #156
    feleim, már megbocsássatok, már miért ne lehetne páratlan grafika, a régi jó játékmenettel párosítva? Ezidáig minden jel, videó arra mutat, hogy a 3. részhez húz közel, ami ugye nem volt rossz.
  • LordVenom
    #155
    Mindenesetre nagyon várom,mert az egyik abszolút kedvenc sorozatom,ezért izgulok is kicsit,nehogy elcsesszék...
  • Cobra.
    #154
    Szerintem nem várható túl nagy gépigény, főleg videókártya szempontjából. Viszont tényleg nagyon úgy néz ki, mint a 3. rész 3D-s verzióban (a szörnyek is a 3-ból vannak). Kíváncsi vagyok milyen történetet találnak ki.
  • LordVenom
    #153
    Szerintem is kár ragaszkodni a 3D grafikához. Azért mert fejlődik a technika,attól egy játék tartsa meg a varázsát úgy,ahogy volt. Van egy csomó példa rá,amikor a 3D eröltetése miatt rosszabb lett a folytatás az elődjéhez képest...szerintem.
  • 3P
    #152
    Nem tudom mért kell izgulni a zoomolásoktól? Ma minden RTS-t így reklámoznak és ki játszik így velük? Senki! Csak ma egy ilyen divat van hogy mindenhol a muvikban akció-kamerázzanak.
  • precision
    #151
    nekem meg kifejezetten tetszik :))
  • tomo
    #150
    legfeljebb nem veszel eszre dolgokat, amik valamiert takarasban vannak... hmm , meg mindig nem tetszik
  • precision
    #149
    nem lesz az nehézkes, csak azért zoomolgatott mer forgatgatta összevissza, hogy megmutassa hogy ilyet is lehet :)
    megfelelő zoomolással, minimális forgatással sztem tökéletesen fogsz tudni közlekedni a pályán
  • precision
    #148
    ja ok
    amiatt én is :(
  • tomo
    #147
    hat remelem nem csak a grafika 3dsitese viszi el az idot, hanem a jatekszabalyokon is valtoztatnak. valahogy ez a 3d iranyitas (masodik video) borzaszto nehezkesnek tunik ( meg feleslegesnek is )... iranyithatatlan csicsahalom.

    nem tetszik
  • dr Kotász
    #146
    Csak a gépigényes felvetésed miatt szomorodtam el.
  • dr Kotász
    #145
    Szerintem jobb, ha előbb a támadó üt. Meg az is, ha a hős nem vsz közvetlenülrészt a csatában. Egyszóva retroláz rulez...
  • precision
    #144
  • dr Kotász
    #143
  • precision
    #142
    de a 4ben egyszerre ütöttek, szal ha az egyik bele is halt a támadásba, azért előtte még okozott sebzést a másiknak
  • dr Kotász
    #141
  • dr Kotász
    #140
  • precision
    #139
    hatalmas lesz
    a grafika hihetetlen, milyen gépigénye lesz vajon? biztos bika gép kell majd hozzá :(
  • Kandurex
    #138
    Megérkezett a másik videó is :) fiiiinnnncsiiii! :D thx, by Hardwired
  • shaba23 #137
    relatív, mert elméletileg az üt elsőnek, aki támad
  • precision
    #136
    jaja, pedig ugy sztem jobb volt... igazságosabb volt
  • tomo
    #135
    ugy tunik ez inkabb a 3 3dsitese. visszatert az üt , a masik utana visszaut, ha ki nem pusztult kozben. ( 4 ben ugye, egyszerre utottek egymast)
  • shaba23 #134
    brutális
  • precision
    #133
    akárhányszor megnézem mindig uj dologra figyelek fel...pl hősnek itt sincs hpja mint a 3ban, szal nem is tud mozogni, "csak" varázsolni
    hát nemtom, nekem a 4ben bejött hogy a hős mobil egység volt
  • precision
    #132
    ja nemtom kit zavart az hogy jelölve van hogy hány darab van az adott egységből...hát egy rossz hír, ha megnézi a moviet, láthatja hogy hálistennek itt is úgy van...szóval marad a filctoll
  • precision
    #131
    nagyon tuti lesz a game srácok
    már alig várom hogy kijöjjön
  • precision
    #130
    jah ok :)
  • precision
    #129
    ez nem akar jönni...
  • precision
    #128
  • Mayday
    #127
    Nagyon varom mar, hogy lejojjon!
  • Kandurex
    #126
    Odabasz!
  • Mayday
    #125
    Jol van, meg csak az elsot toltom :)
  • Kandurex
    #124
    ja nem, ez ugyanaz
  • Kandurex
    #123
    ÉS MÉG EGY! Ráadásként :)
  • Kandurex
    #122
    AZTAKURVA!AZTAKURVA!AZTAKURVA!AZTAKURVA!AZTAKURVA!

    INGAME MOVIE!

    Quick-Time formátum kb. 30 mega


    Ez a játék egy gyöngyszem lesz!